Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
8. mar 2011

@mirka285 noa? ved pomaly by som ine nerobila, len hlasovala a maazala reklamu, co mi chodi z tych stranok 😔

denisse
8. mar 2011

@mirka285
@maxara
celkom s vami suhlasim s tymi sutazami ... ja som nelu dokonca do jednej prihlasila, ale ked mi tam zacali chodit komenty "dala som vam hlas, dajte aj vy mne", tak som ju odtial vymazala a kaslem ja na vsetky sutaze ...
ale obcas niekde zahlasujem ... 🙂

mirka285
8. mar 2011

@maxara ja tiez nie,snad sme nikoho neurazili..

mirka285
8. mar 2011

@denisse ved s tymi sutazami sa vrece pretrhlo a mna to nebavi stale niekomu posielat hlas,ma to normalne obtazuje 😕

mirka285
8. mar 2011

no tak Gabo mi uz zdrhol,ale pride pre mna ked sa mala naobeduje a pojdeme niekam do mesta...tak som rada,vonku je sice pekne ale kosa ako vcera a vcera sme vydrzali ledva hodinku vonku a potom je nam dlho cely den doma...

maxara
8. mar 2011

@denisse @mirka285 presne preto nehlasujem, lebo sa to vymyka pointe sutaze o najbabatko.. je to skor o najznamostiach mamicky.. cize keby som sa nudila a zahlasovala by som na nejakom portali tak hlavne objektivne.. ked sutazi naj usmev, tak nekliknem na vyskreckovaneho maleho nechutaka nejakej mojej spoluziacky zo skolky len preto, ze ju mam nechtiac pridanu na fb.. akoze sorry

kafoditka
8. mar 2011

ja tiez nehlasujem, a najviac ma vie nasrat babenka, co tu do temy vobec nepatri, hlavne ze sem capne link a posielajte mi hlasy 😠 idem von s malym, caute zatial

bambola
8. mar 2011

@mirka285 @maxara @denisse baby ja som malu dala len do tejto jednej lebo mm je proti, ze to je len na to aby si niekto okopcil fotky z netu a potom ich niekde strkal 😠
no a zistili sme, ze proste ludia odrbavaju system (vsak normalka) a sami si nejako pridavaju hlasy. nechcem teda hovorit, ze tam od nasej nie je krajsia fotka ale take obycajne, dieta sa tvari, ze prave zjedlo kyslu uhorku a este aj zasumene to je a 80hlasov? no akozeeeee, mm im tam napise, ze nech zrusia tie nase fotky. my aj tak vieme, ze je najkrajsia 😉

maxara
8. mar 2011

@mirka285 ja idem zachvilku kamoske 😉 do ba.. asi o pol hodinku.. takze sa clastne asi idem chystat 😕 😅

maxara
8. mar 2011

@bambola presne taaaak 😉 krasa sa chvali sama.. a nech napise, ze odrbavaju..

maxara
8. mar 2011

akoze ja parkrat hlas dam, take na fb, alebo take, kde som uz dala a viac spamu mi uz chodit odtial nemoze 😀

sarai
8. mar 2011

Ahojte, vy ste tie vase deti aj ucili nejako stvorkovat, alebo sa staviat? lebo moja este ani nestvorkuje, len dviha zadocek a trochu sa plazi. ale to uz dlhsie a zatial moc nepokrocila. a v postielke sa este stale nepostavi. a ani si sama nesadne. ak viete nejake cviky, mozete mi napisat? skusam jej s tym pomahat, ale nejde jej to ani tak moc.

jaruska8
8. mar 2011

@mirka285 Ružová môže byť, ale nie zase taká cukríková. 😉
Baby, malá sa mi začala budiť už okolo 6, zaspí o 8-8:30. Môže to byť kvôli zubom???? Vždy potiahla aspoň do 7, to len posledný týždeň, ako sme jej žubinky objavili, hlavne ten druhý je ešte taký dopolovice vonku, čiže ešte asi bolí. Čo dávate na ďasienka, poraďte. 😒
Onak, všetko dobré k nášmu dnešnému sviatku!! 😉 😉 😉

jaruska8
8. mar 2011

@sarai Naša sa tiež ešte sama neposadila, na 4 sa stavia už 2 týždne a krásne sa plazí, som jej ukazovala, ako sa posadiť zo štyroch, aj sa jej to páčilo, ale ešte nič. 😉 😉 😉 😉 Ja si myslím, že naj jej ich nechávať na podlahe, na brušku čo najviac a ony si samé určia čo a kedy. Ja síce stresujem, že to nejak dlho trvá, ale stále sa upokojujem knihou od Pepelope Reachovej Dieťa a ja, kde píše, že by to deti mali vedieť tak v 9. až 10. mesiaci, takže v poho. 😉

katarina7777
8. mar 2011

caute, prisla som vas aspon pozdravit kedze nemam sancu vas citat... neviem kde mi hlava stoji 😀 zajtra odchadzame, dufam ze leo bude dobrucky v lietadle a hlavne ze aspon polovicu letu prespi 😉
dufam ze sa mate vsetky dobre a deturence posluchaju,

sunnygirl
8. mar 2011

Ahojte bábiky a mamičky,
k dnešnému MDŽ prajem nám všetkým všetko naj..... 😉

PS.: narýchlo pripájam aj fotku do súkromnej 🙂

luludi
8. mar 2011

@bambola najpr. ho prehnane branila, vzdy ked zaplakal, napr. pri obliekani, tak strasne prskala a driapala ma, ale teraz s nim zacala bojovat o svoje teritorium a pokoj a uz to prerasta cez hlavu, raz uz mi donho takmer skocila. Ked jej nenajdeme domov, asi ju budeme musiet dat utratit 😢 😢 😢 Je mi to hrozne luto, lebo k dospelym je to fantasticka macka a inak ma kludnu povahu

terina25
8. mar 2011

@jaruska8 k tomu papaniu.on väčšinou aj cez deň vydrží len 3 hodiny.ale ja mu skúšam dávať po 3 hodinách čaj.a ten vypije a potom ešte vydrží bez papania.inak aj ten čaj moc nemusí.tiež ho vypľúva,napína ho 😔 ale musí niečo piť.tak ho do neho nejako dostanem.aj keď nie veľa. 😠

terina25
8. mar 2011

@katty17 akú metódu máš na mysli?nepočula som o nej 😅

katty17
8. mar 2011

@terina25 - metoda 3, 5, 7 znamena ze das dietatko do postielky a odides. ked zacne plackat tak o tri minuty prides, pohladis, povies mile slovka a zasa odides. ked placka tak vydrzis pat minut a prides zasa. pohladis, ..... odides a ak zasa place tak prides po siedmich minutach.... opat pohladis, povies mile slovka, utisis a odides. ak neustale place tak opat prides po siedmich minutach.... atd. atd.
kamoskam to trvalo cca dva dni ale naucili sa ich deti same zaspavat... a je to hlavne o pevnej voly a vydrzi. samozrejme nie kazdej maminke je tato metoda sympaticka... ja som neskusala a som rada ze ani nemusim. 🙂 ale su maminky ktore su uz zufale z uspavania a preto skusaju cokolvek.

katty17
8. mar 2011

@terina25 - ved to je normalne ked dieta cez den papa kazde tri hodiny, nie? sandra papa rano o siedmej potom o desiaej, jednej, stvrtej a posledne mliecko o siedmej vecer. cize kazde tri hodiny.

terina25
8. mar 2011

@katty17 ďakujem za info 😉 tak to budem musieť vyskúšať.aj keď neviem,či to pomože,lebo aj keď ho máme pri sebe v posteli,tak stále plače a nijako sa nedá utíšiť,len tak,že ho uspíme v autosedačke 😖 a to nám plače v posteli aj 10 minút a nič nepomáha.ani pohladenie,hladkanie bruška,hlavičky,chrbáta...skrátka nič.on má teraz to mamičkovské obdobie.celý deň musím pri ňom sedieť.akonáhle od neho vstanem,hneď plače ako keby ho z kože drali.ani na záchod nemožem od neho odísť.ale keď si k nemu hneď sadnem,tak je ticho.darmo je,ale vidno ,že je to chlapec-mamina cicka 😀 😀

sarai
8. mar 2011

@jaruska8 ja som sa tesila, ze to bude vediet dost skoro. lebo zo zaciatku bola vo vsetkom v predstihu. no teraz je to opacne. tu na konovi uz hadam vsetky deti stvorkuju alebo sa aspon posadia, alebo postavia v postielke, nie? a to stvorkovanie si nejako aj ucila? a na podlahe nechavas na deke, ci na plavajucej. lebo ked ju dam na plavajucu, tak sa plazi. ale na deke len dviha zadocek, no nepohne sa dopredu.

katty17
8. mar 2011

@sarai - ani nasa sandra este nestvornozkuje. snazi sa, zdviha zadocek, ale nepodarilo sa jej stvornozkovat. cize nie ste same 🙂

terina25
8. mar 2011

ani moj malý neštvornožkuje.ale nerobím si z toho ťažkú hlavu.dcéra začala až v 11 mesiacoch.akurát ,keď ho chytím za ruky,keď sedí,tak sa už dvihne na nohy.ale stáť ešte nevie.

sarai
8. mar 2011

@katty17 a v postielke sa postavi? ja ju asi nenechavam dlho v postielke. vacsinou ju mavam na deke, tak to ani moc neskusa. ked to skusila, tak spadla a buchla sa o kraje. takze nerada ju tam aj nechavam. mam ich sice oblozene, ale aj tak.

katty17
8. mar 2011

@sarai nepostavi. v postielke je iba ked spinka. tam sa neplazi ani nepretaca. tam ju to vobec nebavi 🙂

sarai
8. mar 2011

@katty17 asi si budeme musiet este pockat 😉

katty17
8. mar 2011

@sarai - urcite ano. ale ved hadam to raz pride. 🙂

gabika41
8. mar 2011

@sarai...len sa neboj,vsetko pride.Ja som neukazovala nic a zo dna dna aj otacanie aj stvornozkovanie a teraz uz ide aj stoliky otvarat....oci musim mat aj na chrbate..... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre