Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

karinnka
15. mar 2011

@meruska Tak sa tie nase deturence dohodli ☹ Len nasa zajojcala tuto noc aj kazdu pol hodinu 😝

dobre ranoooooooo

vierkaha
15. mar 2011

DObré ránko,
konečne mám na vás trošku času - začali sme s prácami na dome tak koníka stíham len občas večer 😒
Nám sa asi mení režim, takmer týždeň sa malý budil okolo šiestej a už vôbec nechce cez deň mlieko. Tak sme včera boli okrem rána a večera len na tuhej strave, ale zase dnes spinkal do 7:30 - tak neviem asi bol z toho mlieka hladný alebo čo 😕 Ak mu to lepšie vyhovuje takto budeme jesť tak, ale už teraz mám hlavu v smútku, že čo mu budem vymýšľať, lebo už teraz som mala problém, aby sa mu to jedlo stále neopakovalo.
Máte nejaké tipy čo jete?

@maxara Peti mačka je super fakt si šikovnica 😉 a hlas máš, viackrát sa nedalo tak zase zajtra

bambola
15. mar 2011

Dobre ranko,

mala vcera nesla s teplotou pod 38,4 cely den ☹ a kupodivu jej vecer klesla na 36,9 🙂 tak som rada. teraz je nejaka teplejsia ale este som nemerala ale odhadujem, ze ak ma zvysenu tak len mierne.

vdakabohu v noci spava dobre ale myslim, ze to je aj tym cicikom aj ked poslednu dobu mam pocit, ze sa aj menej v noci cicikujeme, aj tak sa bojim dna ked bude mat ist spat bez cicky 😕

@maxara dala som ti hlas a dam ti aj zajtra ak hodis link zase 😉
macka je superska, sikulka si 😉 aj ja by som chcela vyrobit nieco pre moje dieta ale nemam napad ani talent a uz keby som aj nahodou nieco zacala tak to isto nedokoncim 😔

denisse
15. mar 2011

@maxara aj ja som dala 🙂

baby, prave som zistila, ze hippka, co malej dnes chcem dat na obed od uk. 5 mesiaca okrem ineho obsahuje plnotucne mlieko, citronovu stavu a sol 😕 😕 😕

maxara
15. mar 2011

@monline a ako Katka, uz ma drobca? Asi nie, to by si nam urcite napisala, vsak?

mirka285
15. mar 2011

dobre ranko...baby vsetky vas obdivujem,co v noci vkuse vstavate k detom a som vdacna,ze moja Linda spi celu noc 🙂
@maxara za deti nehlasujem z dovodu,ze svoje pokladam za najkrajsie ako kazda matka,ale jasan,ze tebe som hlas poslala 😉 ja uz pijem kavu,navarim dnes spenat a poobede vybehnem do Rakuska do Bipi,vobec by som sa nehnevala keby neprsalo a bolo ako vcera,ved mna uz nebavi chodit v zomnej bunde a cizmach... pocujte babule,tie co ste vydate,kolko stoja cca obrucky,myslim,aj panska aj damska dokopy?

maxara
15. mar 2011

@vierkaha @bambola @denisse jeeezis baby, dakujem 😵 ste moje zlatinka..
ked chcete poslem vam strih na tu macku, je to lahke a su tam aj este lahsie strihy, take len, ze na dvojmo latku nakreslim telo a vystrihnem, zosijem a urobim ksicht, hm?

agika1982
15. mar 2011

ahojte....@maxara aj odo mna mas hlas..drzim palce

maxara
15. mar 2011

@mirka285 no som v soku, lebo uz mam 9 hlasov, 1 som mala skor ako som si ja dala a misko to nebol.. takze som kraaaasnaaaa 😀 😀 😝 som zvedava, na kolkatom skoncim, lebo som nechclea byt posledna, ale asi ani nebudem.. takze uz teraz som spokojna. a samozrejme, nejaka mrzana ma uz 500 hlasov a uplne kacaci ksicht nechutny, takze... 😅

maxara
15. mar 2011

@agika1982 🙂 diky.. kazdopadne budem informovat

zuzik1983
15. mar 2011

ahojte

@maxara aj odo mna mas hlas
@mirka285 my sme dali vtedy este cca 9000 sk spolu za obe

agika1982
15. mar 2011

@maxara 🙂))))))

maxara
15. mar 2011

@mirka285 ja ked som hladala v BA, tak stali minimalne 15000 jedna a ked v PK, tak za 15tisic boli obe.. 😖 Nakoniec som si kupila na svadobnom veltrhu, uplne nam to vsetko urobili ako sme chceli, obe za 9500.. a zlato jak zlato.. skratka ten isty model v BA je raz tak drahy ako inde

maxara
15. mar 2011

@zuzik1983 🙂 bude zo mna modelka.. ja som len chcela nebyt posledna, ale super, tesim sa.. aj zajtra 😉

zuzik1983
15. mar 2011

@maxara tak posledna uz nebudes isto,ako som tak pozerala na ostatne hlasy 🙂

maxara
15. mar 2011

uz som na 100. mieste 😀 a aj F za mna hlasoval 😀 😀 😀

maxara
15. mar 2011

toto je ten strih

bambola
15. mar 2011

@maxara moj problem bude aj v tom, ze ja doma nemam ani len ihlu a nit 😅

maxara
15. mar 2011

sakra nieco som vam este chcela napisat, ale neviem co.. 😒

maxara
15. mar 2011

@bambola 😀 trupka

bambola
15. mar 2011

@maxara no coooooo, este som nestihla kupit 😀

maxara
15. mar 2011

@bambola poslem ti este iny strih a hned si kupis 😉 chces?

maxara
15. mar 2011

toto je taky pravy valaci vankusik @mirka285 co ty na to? usijes? 😉

aalexis007
15. mar 2011

@maxara zahlasované 🙂

bambola
15. mar 2011

@maxara ale posli mi do mailu aj s tym prvym aby som lepsie videla 🙂 dik

tatianka.g
15. mar 2011

Ahojte babule...
tak hadam dnes budem mat trosku casu oddychovat na konikovi, vcera som mala vrtulu v zadku, som pucovala cely bytik. Dnes si mm zazelal nejaky mucnik, tak zrobim aspon babovku.... 😖
@maxara uz mas zahlasovane 😉 drzim palce
@mirka ty tiez cvicis tie 8 minutove videa alebo mas nieco ine?...

maxara
15. mar 2011

@aalexis007 @tatianka.g vdaka baby 😀 naozaj asi bude zo mna modelka, ked to takto pojde dalej 😀 ale rada som, tak pokojne hlasujte dalej, teda aj zajtra

maxara
15. mar 2011

@bambola poslane aspon dufam, ze tebe

mirka285
15. mar 2011

@maxara Peti ja som leniva nato aby som nieco sila....ale lava nie som,viem aj ponozky zastopkat 😀
@tatianka.g nie,ja cvicim kalanetiku,ta mi vyhovuje ,netreba na nu vela miesta a za 4 mesiace som schudla 5 kil 🙂

maxara
15. mar 2011

@tatianka.g mirka cvici kalanetiku s lenkou v takom kozmonautickom obleku 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre