Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kafoditka
24. feb 2010

jeej, vdaka sunny, ze ma v tom nenechas samu!! 😀 😀

mirka285
24. feb 2010

maxi vsak ale Vianoce boli nedavno,a to sa rata,a v lete budeme priberat menej,budeme jest salatiky ked bude teplo,teraz je ta zelenina umela 😉

ivka8255
24. feb 2010

agika: aj mne sa paci ten X-lander, myslim ze XT a aj mna odradzalo to osadzanie vanicky, ale ty uz si si asi objednala tu verziu 2010, ze?
Inak Jane je uzasny, moje krsna sa v nom vozi uz od juna a perfektne sa ovlada a manevruje, ale mne sa viac paci X-Land. a je lacnejsi 🙂

katarina7777
24. feb 2010

kafo neni si sama....psssttt 🤐

zrzulka
24. feb 2010

Mojalili ze 7kg je vela??? tak co potom mojich 10 kg. Ale tak ja som teraz na svojej idealnej hmiotnosti tak dufam ze ma zajtra lekar nesprdne...

oacka
24. feb 2010

moj muž vám odkazuje,že mi zakazuje internet, a že sa máte zamyslieť, čo vaši muži na to,že ste furt tu a maxare odkazuje,že si práve vyberá šúľky z pupka! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kafoditka
24. feb 2010

maxi..... ja som to donedavna pocitovala uplne rovnako ako ty...az posledne dni sa karta obratila 😀

zrzulka
24. feb 2010

Mirka nezabudaj este na velku noc ... ta je uz o mesiac 😀 😀 😀 Tiez napor na nase vahy. teda na tu moju urcite lebo ja sa neviem obmedzovat co sa tyka jedla

maxara
24. feb 2010

mirka - ano, ja som to tam videla, krasne su...
oacka - ja ich davam von na dvor bezkat na dlho a kazdu chvilu... to sti len Lara, lebo chce byt s nami v spalni. Je to jazvecik, straaaasne tvrdohlavy. A od oteplenia ich planujem dat von, oco mi zostroji pre nich budicku (mam len jednu a uz sa tam nezmestia, odkedy je Basko velky), tak si musia zvykat...

mirka285
24. feb 2010

zrzulka podla mna teba pochvali 🙂

ivka8255
24. feb 2010

a sexik ani nespominajte 😖 my mame od zaciatku zakaz ale vcera doky povedal, ze uz pomaly opatrne mozeme, ale povedz to dvom "zajacom" po 4 mesiacoch 😀 😀

katarina7777
24. feb 2010

mojalili neviem co ti ten lekar kecal, 7 kg s mi zda ok, vzhladom na to ze uz v 24tt, ja zajtra zacinam 20 tt a uz mam na sebe 4-4,5 kg takze o mesiac aj ja nebudem mat daleko od 7.... na fotkach sa mi zdaz akurat !

kafoditka
24. feb 2010

maxi... tak teraz ti to oackin manzelik ale natreeeel, ze sulanky z pupku 😀 😀 😀

maxara
24. feb 2010

mirka do mna salatik nedostanes bleee ja som maskova... nulka pozitiv...
oacka - odkaz manzelovi prosim, ze som sa prave trikrat vygrcala pri predstave pupocnika 😀 😀 😀 😀
kafko - tak tymto sa snazim uchlacholit draheho... 😀

mirka285
24. feb 2010

ja by som si aj zasexovala,ale moj drahy vcera spal uz o deviatej a dnes isiel na nieky opijas,tak som sama doma 😒 no ale vsak dnes som ani vynimocne neprotestovala,dnes ma uspokojil nakup 😝

maxara
24. feb 2010

zrzulka - aj ja si myslim, ze ta pochvali, ved preboha aj s tvojou minimalnou hmotnostou 😀 😀 😀
kafko - bleeee, to teda...

denisse
24. feb 2010

ahojte ... som uuuuuplne bez sance vas priebezne citat 😀 😝 nenormalne vela toho denne pisete ... ja som bola od pondelka do dnes vzdy cely den v praci, potom bud nejake vybavovacky (chcem si nechat instalovat umyvacku riadu, tak musime trosku upravit linku, aby nam to voslo) alebo som sa venovala nele ...

uz vsetky citite poriadne pohyby? ja sice kazdy den nieco pocitim, ale stale sa mi zda, ze to nie je nic moc ...

maxara
24. feb 2010

oacka prebera s muzom moje fooobie 😀 😀 😀

zrzulka
24. feb 2010

No vsak zajtra zreferujem, dufam ze zase zabudnem moč tak zase dostanem pucung .... 😝

Idem spat babulky mna dnes momentalne uspokoji len postel.... som unavena jak pes ale mam upratane, pozehlene tak som spokojna.... pekny vecer este zelam....

kafoditka
24. feb 2010

pozerate panelak?? Co to vyhodila ta Sona do kontajnera??? nejak mi to uslo...

Maxi... mozno ta ta fobia prejde, ked budes osetrovat babenku pupcek, nie? 😉

maxara
24. feb 2010

baby ja teraz pozeram ten panelak a ja vam poviem, tu Ivanu by som pokrcila a zahodila do kosa a cele by som to vyhodila z balkona

oacka
24. feb 2010

fakt, maxi, ako budeš malému ošetrovať pupček???????????? Manžel ti odkazuje,že niekomu sa jeho pupok páči (neviem,koho tým myslí,asi mňa...) 😀 😀 😀

oacka
24. feb 2010

maxara, ja si len tú tvoju fóbiu pomyslím a rehlím sa jak blázen, tak som mu musela prezradiť,že prečo sa tak rehlím.

maxara
24. feb 2010

kafko - aj mne to uslo... a inak ti poviem, porod je malina oproti tym desom co ja mam... a to konkretne pupcek a hlieny... raz moja sestra svojmu krpcovi odsavala tou gulou sople a vytiahla mu asi stvorcentimetrovu sviecku a obe sme sa rozbehli rovnakym smerom... ona do kupelky, aby jej to nespadlo niekde v izbe a ja na zachod... bleee ale udrzala som to, predychala... no neviem, moje dieta nebude mat dutiny ani pupok, dobre?

oacka
24. feb 2010

maxi: 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mojalili
24. feb 2010

zRZULKA - no zalezi asi od toho, od akej vahy zacinas....bohuzial, ja som zacinala od 70 kg ☹ 😒 😒 😒 otras....ale ked zacinas od 50, tak aj tych 10 kg je akurat 😉 😉 😉

KOCKY, A ESTE NECO....MAXI ked spominate ten pupok...mne uz ide von 😒 😒 😒 , uz mam iba malicku plytku priehlbinku a este par tt a ide von. Hruuuuza . Pri LILI som to tiez mala

maxara
24. feb 2010

oacka - ved to, ja neviem... ani neviem co sa s pupkom robi, hm?? a inak... pupky nie ze by boli skarede, ale su nechutneeee... hlavne ked vidim si v nich niekoho spaaarat 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

kafoditka
24. feb 2010

maxi... a si predstav, ze tie hlieny odsavas s pustenym vysavacom... ked to robili mojmu krsnatku, som myslela, ze mu vysaje mozog z hlavy 😲 😲 😲

maxara
24. feb 2010

mojalili ☹ ☹ ☹ tak toto nerozchodim... teda ked to budem mat ja...

zrzulka
24. feb 2010

No ja mam uz pupok vonku cely 😀 ale tak ja ho mam taky maskovy. ono uz po prvom porode sa mi celkom naspat nezasunul.... Tiez sa mi to nepaci ale co narobim...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre