Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kafoditka
12. apr 2011

@mirka285 ja som si odvarila noky z lidlu, k tomu rychlu nivovu omacku a tucny obed hotovy 😀

katka55
12. apr 2011

a kedze sa nam dnes urobilo tak krasne, idem zautocit na aupark 😉 ahojte.

luludi
12. apr 2011

@maxara: udaje k 9 vymesacninam: 11410 g a 80 cm 🙂

bambola
12. apr 2011

tak my uz sme spat z poradne, mala spi.

bola dostatocne mrzuta lebo uz chcela spinkat a isli sme skorej reku nech si pospi v kociku a trt 😠 moje dieta sa meni, to uz ked ani v kociku nechce spat... 😔 samozrejme ako vzdy ked ideme k pedine zacal najvacsi lejak (tusim za cely cas len raz neprsalo ked sme sli k nej 🙄 )

vravela som DR o tych nevysvetlitelnych teplotach minuly mesiac aj teraz, tak ma hned vystrasila so zapalom obliciek 😠 ale spravili jej CRP z prsteka a vsetko ok 😔 uf, takze na nic neprisla ale ideme na krvny obraz a mame uz konecne odychtit ten moc 😀

pribrala krasne tusim 715g od poslednej poradne, cize teraz ma 7200g, moje krasne fifipierko 😵
@maxara peti este si nepis, ked sa zobudi tak ju natiahnem na skripec a este odmeriam a poslem ti IP s mierami 😀

este taka pikoska.... malej sestricka ten pichnuty prstek prelepila a samozrejme to mala potom v kociku zacala olizovat ale stale som na nu davala pozor a ked som platila pri pokladni, mala dvakrat zakaslala ako ked zabehne, kukam na prsty a lepka nikde 😠 😠 no zozrala ju 😀 😀 ale prisahambohu,ze ju krmim 😀

bambola
12. apr 2011

@kattty17 kati este ma napadlo, ze si tusim pisala, ze mate poradnu 17.4. ale sak to je nedela 😕

@katka55 ste v dubravke? nepojdete poobede von ak sa umudri?

janka256
12. apr 2011

ahojte velmi dlho som tu nebola nemala som net aj sme sa stahovali ...ale velmi ste mi chybali 🙂

monline
12. apr 2011

@noemarta vyzerá to, že predsa by som len mohla prísť k maxi v piatok, teda- ak by si nás vzala...časovo sa prispôsobím tebe, takže prosím ťa daj vedieť, či by si nás vzala, dakujem
čo mám priniesť??? ako ste si to rozdelili?

bambola
12. apr 2011

@monline dones danielka, on je taky chutny, ze ho spapame 😀 😀

bambola
12. apr 2011

@janka256 ahoj, ako sa mate? uz je lepsie? neuveris ale akurat som sa minule pytala maxi, ze ci nevie ako sa mate

janka256
12. apr 2011

@bambola vdaka za opytanie myslim ze lepsie uz byvame sami skoro 2 mesiace kupili sme si na hypo domcek aj so zahradou ... v tomto je lepsie ze sme sami ale zas horsie je to ze muz prisiel o pracu a nemoze zohnat nijaku robotu tak furt spekulujeme ako zaplatit vsetky splatky ... toto je tazke 😢

janka256
12. apr 2011

idem po maleho do skolky ozvem sa vecer zatial papa...

maxara
12. apr 2011

Caute mrzane,
u nas rano pekne svietilo slnko, tak som Ninusu vychystala na plavanie, vsetky haraburdy potrebne som hodila do kocika a kym sa milostiva zobudila a napapala, tak za calo prsat 😖 cize som vsetko stahovala do auta a z prechadzky je hovno. Ale aj som rada, lebo na plavani sme sa unavili obe, takze aspon cesta domov ma nezmohla este viac. Ninka excelovala, tesila sa velmi, smiala sa, zlata bola. Aj si vdaka maminkinej nepozornosti logla ☹ ale instruktorka povedala, ze nastastie jej to nie je neprijemne, takze pohoda. Teda Ninusa sa smiala, pekne poprehltala vodicku, trosku zakaslala, ale v pohode. Zacali sme sa ucit ten povel, som rada. Po plavani som jej zarobila 180ml mlieka (obvykle pije po 150ml), flasku stiahla ani sme nevedeli ako. A potom doma som ju dala hned na balkon do kociara a este scucla dalsich 90 😀 zlatinozka unavena.
Teraz tam chrape uz vyse hodiny a dufam,z e este hodinu potiahne. Vobec by som sa nehnevala.

@luludi @bambola @katka55 chvalim vas za miery, zapisujem.. aj @nebbia -in zub som zaznamenala, hoci IP ani zavinac nebol, ale tak, vsimla som si..

@monline Mon, tesim sa.. @mirka285 ma pod palcom rozvrh prinosu potravin 😉

maxara
12. apr 2011

@janka256 fiiiha jani, myslim, ze nam mas co pisat teraz, mas asi dost noviniek

janka256
12. apr 2011

@maxara napisem vecer ked deti zaspia do sukromnej temy ok?

maxara
12. apr 2011

@janka256 ok

Takze Ninuska sa mi zobudila hned ako som napisala, ze by mohla este hodinu 😒

maxara
12. apr 2011

@luludi ozaj Lulu a ty si sa neozvala, ako s chalupou, idete?

noemarta
12. apr 2011

@monline mon neviem ti presne povedat kedy, vsetko zalezi ako skoncim v praci, rovno v piatok su vyplaty 😖
Ale najskor asi tak okolo 13,30 budem u teba, cca asi tak. ale ja by som ti dala v piatok doobeda este vediet jooo. Tesim sa ze ides 😉 Dobra partia sa stretneme 🙂
idem dalej makat.... segra isla s malou von, tak to musim vyuzit.pa

adelaine
12. apr 2011

ahojte,
veru, dnes je cisto aprilove pocko, rano svietilo slniecko a zrazu kuknem z okna a prsi 😠
teraz nedavno sme sa vratili z prechadzky, svietilo pekne slniecko a teraz sa zase mraci ...dufam, ze
ten piatok nebude taketo blaznive pocasie, budeme vsetko von vynasat a zase nosit dnu 😀 😀

inak baby, som si citala ako ste pisali, ze sa vam pomenili proporcie...ja topanky obujem vsetky,
oblecie vsetko to co predtym, len prsia a vlasy sa mi nepacia 😢 😢 a nenosim snubak ani obrucku, nenavleciem
ich na prst od 7 mes. tehu 😠 😠

adelaine
12. apr 2011

baby, bratislavcanky, kuknite:
http://www.bratislavskenoviny.sk/kam-v-bratisla...
🙂
da sa povyberat akcia aj s detmi

mirka285
12. apr 2011

baby ja som taka nasrata 😠 tak nakoniec sme s Tomim nesli k zubarovi,lebo Linda spala...ked sa zobudila,tak ze poobliekame sa a ideme na prechadzku..no a samozrejme kym som sa vytrepala von tak vonku lialo ako z krchly,stala som pred domom jak debil a naivne cakala,ze prestane ☹ a prd prestalo,vratili sme sa domov...
@adelaine ja nemam rada tieto dni Bratislavy,vsade ludi jak nasratych...

mirka285
12. apr 2011

@adelaine Mati musim si obzriet tvoje vlasy lebo co si pamatam,tak ty si mala pekne vlasy,aj vzdy super upravene...

adelaine
12. apr 2011

@mirka285 no to je jedina nevyhoda, ze je tam spuusta ludi 😕 ale inak sa da.
a vlasy uvidis, doslova tri chlpy 😠

mirka285
12. apr 2011

@adelaine Mati no vsak to,raz sme sa takto trepali do ZOO a normalne sme sa otocili potom,ze ideme radsej len tak do stareho mesta,lebo do Zoo sa nedalo siroko daleko zaparkovat....

katka55
12. apr 2011

@bambola este pol hodinku sme v dubravke, ale myslim, ze to pocko sa neumudrilo... svinucha 😠 a tesim sa, lebo od stvrtka by sme uz mali byt doma natrvalo, tak sa potom ozvem 😉 akoze, bolo nam na dome dobre, ale uz stacilo 🤐

@bambola @luludi baby, inak ste si vsimli, ze deti mame skoro rovnako stare a miery teda pracudesne? podla nasich deti by nemohli robit statistiky a velkostne tabulky 😀 😀 a inak, luludiovci maju paradnu vahu v 6. mesiaci... 😉

maxara
12. apr 2011

@katka55 😀 ale ked poviem skontrolujte si a nahlaste mi chybu, tak .. mas vidiet

bambola
12. apr 2011

takze uz som malu aj ponatahovala a aby to bolo dokopy je to 7200g a 72cm, aspon sa to lahsie pamata 😀

bambola
12. apr 2011

@adelaine @mirka285 aj my sme minuly rok sli do ZOO ked som bola tehu, zaparkovali sme vyssie pred tym novym komplexom tam sa dalo v pohode ale ZOO bola taka plna, ze konecna. mne by to az tak neva ale Andrej neznasa masy ludi a miestami to bolo fakt neprijemne 😠 tak sme sa otocili pri medvedoch a sli prec

tinaki1275
12. apr 2011

Ahojte dievcence,tak mi mame des noc za sebou ,do druhej spala ako anjelik ,(po viburcole samozrejme ) a potom az do siedmej bola hore kazdu polhodinu ..musi ju ten druhy zubok velmi tlacit..este je tam len zdurena priehlbinka ale myslim ze do zajtra by uz mohol byt von .. 🙂 ani v hojdacej sieti mi rano nechcela spat ,teda spala a po 15 minutach vzdy plac..boli sme dnes pozriet nasu buducu baby sitterku Irini ,teda dohodnut sa snou na hodinach a tak ..samozrejme mala jej na rukach po 2 minutach zacala protestovat ale s tym ratam ..aj tak zacne tyzden skor aby bola cely tyzden s nami a mala si zvykala..baby ak dam viburcol o deviatej vecer ,mozem dat este jeden nadranom trebars o piatej? davali ste to niektora tak?mne je luto ze sa chuda nevyspi ..ja to nejako vydrzim ..

merikac
12. apr 2011

ahojte kocky,,,idem vas preluskat,,,vonku prsi,,mala spi,,tak si vami idem sprijemnit narocny den

monline
12. apr 2011

@noemarta kamoška čo mala prísť ku mne na víkend, príde až v sobotu, preto mi to vyšlo, tak vás idem omrknúť, ako krásniete všetky 🙂

@bambola oki, Danielko špeciálne pre teba príde 🙂

@maxara tak to teda vyzerá, že prídeme, teším...len aby nelialo ako dnes, tento apríl je fakt bláznivý

@tinaki1275 chúďatko leia, vytrpí si so zúbkami..a to som si už myslela, že sa bude mať lepšie..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre