Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

katka55
18. apr 2011

@robika ja som ho uz raz nasla pri posteli na zemi, a teda vooobec neviem, ako tam zliezol 😕 tak ho uz radsej prekladam. a odkial presne si? ja som asi 6 rokov byvala v RS na Zapade 😉 ale ty si okolie RS, ze?

robika
18. apr 2011

@katka55 nam uz raz v noci spadol pocas spanku, to bol este malicky a podarilo sa mu vtedy odkopat ten kojaci vankus, odvtedy mame taku drevenu zabranu na mojej strane, ale nie je to take vysoke, ako ked by bol v postielke.. ja som priamo v RS, byvame na Chrenovisku, ale povodne som od Trenčína, tu byvam 5 rok...do BA si sa vydala?

macik27
18. apr 2011

@robika ja malú kojím niekolkokrát v noci no zakaždým ju prekladám do postielky...aj keď mám momentálne veľkú postel len pre seba Kajka tam nedokáže spať ona je zvyknutá na svoj priestor a ja jej tam zavadziam 😀 ona je taká samostatná jednotka keby mohla tak ma pri kojení vyhodí za dvere 😀
@oacka neblázni veď to bola len výmena názorov 😒 do rána sa na to vyspíš a bude dobre 😉

katka55
18. apr 2011

@robika ano, sem som sa vydala 🙂 predtym som BA velmi nemusela 🤐 ale teraz sa mi tu velmi paci. uz by som nemenila 😉 ty si sa zase vydala do RS? 😉

robika
18. apr 2011

@katka55 v podstate vydala, aj ked svadba este nebola 🙂
tusim je nas tu este dost, co v noci kojime...

katka55
18. apr 2011

@robika myslim, ze ano... ze je nas tu dost v noci kojacich 🙂 ja som velmi chcela kojit aspon do 6M, to som uz splnila, tak som rada a teraz mam druhu metu, ze este do roka to potiahnut a potom staci 😉

katka55
18. apr 2011

idem ja do hajan. dobru noc.

robika
18. apr 2011

tak ja som prave bola dat cicik a tiez uz pojdem pomaly, takze dobru noc

maxara
19. apr 2011

Dobre ranko, fiiiha to su mi veci 😕
@oacka sibe ti? prestan vymyslat, sa tu nechas zrusit kvoli tomu, ze som si pridala iny ton tvojmu prispevku s akym si ho pisala? Navyse aj ty si si pridala zrejme iny ton k tomu mojmu 😒 .. neviem ako ty, ale ja som si to citala znova a .. uz sa mi to nechce rozoberat, lebo mam pocit, ze ja sa mozem aj rozobrat na molekuly, ale nikto ma necita asi natolko pozorne, ze by pochopil moj umysel..

a inak, samozrejme s tymto spojene je to, ze mi kazdy na zavinac vyjadri, ci pride alebo nie, tak sa snazim kazdemu odpovedat.. a teraz si vsetci predstavte, ze vam asi 5 ludi po sebe napise, ze nemoze, ze sa mu nechce, ze iba ak vtedy, lebo vtedy nie a pod.. kazdemu odpisem nieco v zmysle, ze hladam moznost, ako by sa to dalo a potom zrazu oacke mam napisat, dobre tak ty nechod? by som sa citila tak, ze to pochopite, ze ju tu ani nechcem.. Vsetky prehovaram a jej sfleku napisem, ok ostan doma..
Ani poznamka, ze dobre, kto chce pride a kto nie, nepride, neznamena, co kto pride je super a kto nepride je vypatlany curak co si nevazi, co prenho ostatni robia.. ale nebudem tu predsa dokola vypisovat, ze kto chce pride a kto nechce, alebo nemoze, alebo nema zaujem alebo chce velmi, ale uz dopredu vie, ze mu ochorie dieta (aj taki su) alebo kto chce ale manzel ju nepusti, lebo u nich veli muz nepride.. a tych alebo by bolo milion.. tak preto sa to jednoducho zhrnie bezne do vety, ked nechces, nechaj tak. A myslim, ze je to na mieste povedat, ked niekto bez rozmyslu povie, ze to je daleko, alebo drahe, alebo blbost.. lebo si myslim, ze keby niekto velmi naozaj velmi prevelmi chcel, tak by prisiel.. aj daleko, aj keby muz nechcel. Akoze raz to fakt prezije a po druhe, nikde nie je napisane, ze muz sa musi dotrepat tiez, hoci do BA prist moze. Moze si zobrat kamarata, ist spolu vsetci spat na hotel a proste si zenu v sobotu rano vysadi na chalupe a oni mozu ist trajdat NAPR. ALE samozrejme ze nikto nemusiiiiii.. dobre a teraz ma zabite, ze si toto o tom myslim.. jasne ze aj ja idem do KE ku kamoske a popritom mozem kuknut vychodnarky. A mm tam so mnou byt nemusi, moze si urobit program s kamoskou a jej frajerom za ten cas. Mna absolutne nenasralo, ze by oacka nedosla (je mi jedno dovod) ale ten styl akym to podala (citala som to nanovo) . ale toto co tu pisem zas nikoho nezaujima. Uz to tu pisem druhy krat, ale toto je hrach na stenu, podstatne je to, co sa napisalo ako prve. A ak u mna, tak potom aj u nej nech to plati. Tak si to precitajte znova, alebo berte do uvahy aj moje vysvetlenia mojej prviotnej reakcie. A samozrejme, ze to zavrsim vzdy tym, ze nevadi ze niekto nepride, lebo tak to je.. proste mi to nevadiii, ja si ugrilujem aj s 20timi babami, nepotrebujem 30. A budem rada, ked sa nas tam stretne co najviac.. A Noe, vobec pritom nevadi nezapichujem nikomu v mysli do chrbat dyku. Dik ze si myslis o mne toto. 😅

maxara
19. apr 2011

Uff a dnes mam konika dost. 😒

jaruska8
19. apr 2011

Ahojte, ja teda nemám žiadne právo sa starať do stretka, lebo som (bohužiaľ na žiadnom) nebola. 😒 Nie som dobrá a hlavne na dlhé trate šoférka a s manželom je to zložité, tiež nie je extra super spoločenský typ a má vždy veľa práce vo firme, prosto nám to nikdy nejak nevyšlo, ani tá Nitra (čo ma mrzí najviac, lebo bližšie to už nemohlo byť). 😉 No teda ten termín je fakt toho 18.6.????????? To má Nina presne rok a padne jej to na sobotu. 😒 Proste ja sa s vami asi nikdy nestretnem. 😒

katarina7777
19. apr 2011

@maxara peti tie co ta pozname vieme ze vsetko z tvojej strany bolo myslene ako pomoc, kazdy nech sa zariadi podla svojho, kazdy nech si zhodnoti ci moze prist a chce prist... inak ja pridem toho 18 teho len ked budu dozrete tie ceresne 😀

katarina7777
19. apr 2011

@oacka podla mna si reagovala dost zbrklo, ale kedy chces pridaj sa znova k nam hoc aj pod inym menom 😉

kafoditka
19. apr 2011

Bre ranko... vcera sme mali navstevu, ktora odchadzala pomerne neskoro, precitala som si vas dnes rano a teda nestacim sa cudovat 😕 Raz tu bambi spominala, ze nema rada komunikaciu cez net, lebo sa nou nevyjadri cela podstata veci a myslim, ze toto bol presne ten pripad - keby si to Petka s Ludkou vydiskutovali zoci-voci tak to nevypali tak, ako to vypalilo...
Oacik a ty patris medzi nas, ci uz na stretko prides ci neprides, si s nami od zaciatku a teraz sa nechas zrusit koli jednej vymene nazoru?? 😖 😔 Peti, viem, ze si to myslela v dobrom.. hold ked nechcu prist vychodnarky k tebe, prides ty k nim 😉 😀

katarina7777
19. apr 2011

@bambola mata kup jej aj nejaku kucharsku knihu aby vedela aj varit ...inak ju nebereme 😀

noemarta
19. apr 2011

dobre rano,....
booze, na co som sa do toho starala a riesila to.....@maxara ten moj komentar nebol adresovany iba tebe, bol vseobecne pre vsetky baby, takze pri tej tvojej vete s 😅 to nebolo priamo tebe... a vobec uz to neriesim...........
majte sa.... idem nieco robit..

bambola
19. apr 2011

dobre ranko 🙂

u nas noc standartne dobra az na moj chrbat 😠 ale tak co uz 😕
@kafoditka jej ako super si to pamatas 🙂 ano to som ja napisala, ze proste k napisanej veci si kazdy prida (neumyselne) svoj ton a uz je hadka na svete 😔 tak ako tu.

dosla mi podlozka, je uuuuuuuuuplne super, musim odfotit potom to sem placnem 😉

miki060707
19. apr 2011

Dobré ránkooo,

juj tá vymena názorov ma mrzí........ ☹
hadam sa to niejako vyrieši....

dnes nás čaká asi pekný deň, nie? slniečko už svieti a mi sme ešte v pyžame 🙂

vierkaha
19. apr 2011

Dobré ránko,
u nás noc na prd ako včera, ale ja som sa zobudila s celkom pozitívnou náladou a plná energie 😀
Musím ísť do mesta. lebo som zistila, že máme doma len 5 plienok 😅 a mám nladu na spoločnosť tak som zavolala susedu na kafe, aspoň zistím najnovšie klebety 😵

bambola
19. apr 2011

@katarina7777 prosim ta, supnut cestovinu do vody vie kazdy 😀

mirka285
19. apr 2011

dobre ranko.....no tak som si vsetko precitala a mam z vas dost.....prebralo ma to viac ako ranna kava... @maxara Peta ma uplne pravdu,cele je to o tom,ze kto chce,pride,a kto nechce,si najde tisic dovodov preco neprist.....nakolko Petu poznam,viem ako to cele myslela a urcite to nemyslela zle...a viete co?najviac mi bolo luto,ked sa bola ona ochotna stretnut v Nitre alebo neviem kam sa to este trepala,a vsetky ste sa nahlasili,ze jasne,super dojdeme a den pred stretkom vsetkym zahadne ochoreju deti alebo im do toho nieco pride 😠 @oacka bola od zaciatku rozhodnuta,ze nejde,tak to aspon rovno povedala....ale zato,ze ste si s Petou vymenili nazor,sa nemusis hned odhlasovat z kona,lebo keby som sa ja mala odhlasovat pokazde ked si s niekym vymenim nazor,tak sa odhlasujem kazdy den 😀 takze prestan traposit s odhlasovanim,a ved si mozes s nami pisat pod tym tvojim druhym nickom @ludkala,ten ti ostal,nie?vsak to by bolo keby sme nevedeli kolko Kika vazi 😀 ja napr. tiez neviem ci pridem na stretko,tak som sa este nevyjadrila...moja mamina ma narodeniny,vzdy vtedy robime grilovacku,pridu maminini surodenci a pre mna je to dolezitejsie ako stretko,takze ja to nebudem ani posuvat ani prekombinovavat,proste na stretko tym padom nepojdem...ale ak by sa nasa oslava z nejakeho dovodu nekonala,tak rada pridem...

katarina7777
19. apr 2011

@bambola ale spravne ju uvarit to nie 😉

maxara
19. apr 2011

@katarina7777 Kati budu, na moje narodky vzdy su ceresne a ja namiesto oslavovania zavaram 😝

@noemarta ved ani moj prispevok nebol len tebe 😀 ale aj tebe.. a akoze fajn, ze si vyjadrila svoj nazor, ved mna to nijak nepopchlo, len si reagovala na kazde piate moje slovo a niektore si vobec nebrala, takze to znelo riadne vsetko vytrhnute z kontextu .. tak som to len chcela upresnit, ze mozno to aj iny pochopili ako ty, tak upresnim, aby to chapali ako som to ja myslela.. 😉

a chytanie za slovicka vrcholne neznasam, hlavne ked sa zbytok textu vynecha 😖

@mirka285 som do tebaaa 😀
@kafoditka ja som uz pisala, ze ja tam idem, volakedy v maji a ked nie v maji, tak neviem kedy.. ale teda idem kolaudovat kamoskin byt, tak na par hodin si odskocim..

a inak, ja neviem aky nazor som si s kym vymenila, lebo ja som sa z nikym nehadala, co ja teda povazujem za synonymum bymeny nazorov 😅 ale tak asi ano.. mate pravdu

a este jedna vec sa mi vcera nepacila, ze namiesto toho, aby niekto povedal, ze jej super, tak ja ti s tym helfnem, tak sa vsetci vyjadruju, ze chapu, ze to ma vychod daleko a pod.. ale napr taka Karinnka napisala hned ze nema problem ani s cestou, anis km a ani s terminom.. a strasska detto, ale ona ma ine ale, dost podla mna urcujuce moznost ucasti.. tak preto som reagovala tak, ze ti co su zdaleka a su nalomeni ci ist ci neist, tak namiesto povzbudenia sa tu pisu veci, ze sa necudujem ze nejdu, a ja by som tiez nesla a pod.. takze ti co by aj mozno sli, ale nevedia to este na stopro si skor povedia, ze nahodou pojdem a oni si o mne pomyslia, ze som jebnuta, ze som merala take tazke km z KE a prespala som u niekoho. Proste hned od zaciatku ziadne povzbudenie pre baby zdaleka. A ked sa o to snazim ja, tak este z toho ako pica vyjdem.. tak to bolo to, co ma napr na oackinom prispevku poburilo a z tohoto som bola sklamana a som nadalej.. ale tak ok, odteraz neprehovaram a proste 17.6. zratam baby, ktore 18.6. dorazia a je to..

bambola
19. apr 2011

@katarina7777 al dente 😉

adelaine
19. apr 2011

dobre rano,

ufff baby, som si vas precitala, a ako pise mirka, ani kavu mi netreba,
hned ma to tu preplieskalo 😒
tazko nieco komentovat, a prilievat olej do ohna, chapem Petu, ze sa citi dotknuta
a viem, ze to myslela dobre, lebo ona je velmi dobrosrdecna a chcela pre vsetkych, co
pridu poskytnut do hlavne, aby sa citili u nej fajn ....
baby, napisane slova uz nevezmete spat, treba sa asi na to povzniest a nechat vychladnut hlavy...
bolo by mi luto toho, keby tu lietali oste slova ☹

a co sa tyka stretka, je to sice este daleko, ale ako dozijeme do 18.6., ja sa dotrepem aj
s mm aj s fotakom aj s risim 😀 😀

gabika41
19. apr 2011

dobre ranko sa praje.... 🙂 dnes to vyzera na krasny den,tak si ho pekne uzite.. 🙂

@tinaki1275....ja som tiez rozhodnuta MMR ockovanie odlozit o 3 mesiace ( normalne sa tu ockuje v 15,ale moze byt do 18m )...

tatianka.g
19. apr 2011

Ahojte babenky....
my mame dnes upratovaci den, zmyvam dlazky, utieram prach, periem a zacina sa nejako mracit, dufam, ze nezacne prsat 😠
zajtra mam v plane piect kolace 😉 🙂 tak snad mi to Tominko dovoli....
@mirka285 ze vraj mas nejaky receptik na super mafinky, tak ak budes mat chvilku, tak ho tu napis,pls
a @maxara udaje do tabulky hodim az na buduci tyzden, nechcem ist do poradne ked nas trapia tie sopliky, uz je to ovela lepsie ale predsa

mirka285
19. apr 2011

@tatianka.g ja tieto robim,mozes do nich pouzit cokolvek,robila som s cucoriedkami,aj s nutelou,aj kuskami cokolady...http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=2009

oacka
19. apr 2011

ahojte, kočky... je mi ľúto,že som vám urobila "pekné ránko" ☹ . prosím, nehnevajte sa na mňa, ja som nad tým odhlásením uvažovala už dlhšie,lebo presne ako napísala adelaine, ke´d sa tu niečo napíše, už sa to nedá zobrať späť, a mne samej sa už párkrát stalo,že som dačo napísala, a potom mi to bolo ľúto, že sa to niekoho mohlo dotknúť, a potom to už proste tak nevysvetlíš cez net... včerajšok bolo toho príkladom, mňa to potom dlho sere, cítim sa blbo a to by tak asi nemalo byť.... som rada,že som vás spoznala, ale ja si proste musím dať pauzzu...
@mirka285 🙂 🙂 ludkala je už dávno zmazaná,aspoň tak mi to admin povedal... a ke´d sa raz zrušíš,tak už sa nnesmieš znova prihlásiť. musím si všetko pozmazávať,preto tu ešte straším. 🙂 čafte! 😵 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre