Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

macik27
27. apr 2011

ahojte tak ja som komplet bez hlasu na malú šepkám a tá sa mi smeje 😀 berie to ako srandu dnes v noci ma nechala celkom vyspať a budila sa len každé dve hodiny ...dnes máme deväť mesiačikov 7550g a 69cm a jeden zub 🙂

maxara
27. apr 2011

@bambola hej ved to, aj ja idem tak pozerat. Sandalky kupim tiez, ale chcem mat aj cele, lebo po trave ked bude behat.. 😒 no ved uvidim.

@adelaine 🙂 sikulka si Adel, gratulujem 😉 a hod link, alebo daj do IP, nemam cas hladat, ale som zvedava 😅

@macik27 miery som poznacila, ale zub neevidujem.. odkedy ho mate?

macik27
27. apr 2011

@maxara zúbok máme od 21.4. a cinká o lyžičku takže právoplatný 😀 😀 😀

maxara
27. apr 2011

@macik27 oki, zaznamenane 😉

maxara
27. apr 2011

este foto zo sibacky.. vzhladom na grcaciu nehodu u prababky sme sa museli prezliect 😝

noemarta
27. apr 2011

caute baby,,
tak vsetkym chorym deturencam skore uzdravenie prajeme !!!
Nela je nastastie zdrava, klop klop a klop klop aj dobre konecneeeeeeeeeee spi !!!
Dnes sme trosku hirili s mojou mamou, boli sme v Bipe, dost dobre sme si nakupili, potom sme boli na prechadzke a prisli sme kulturne unavene domov.
@maxara tie zelene satocky som aj ja chcela kupit Nele, si bola tiez vo wenice??

kafoditka
27. apr 2011

Ahojte babule 🙂
Tak sme dobro dosli do CA, mali sme malu zastavku v Ziline, kde som bola v konkretnej obuvi pozriet topanky na svadbu a zasa som obisla naprazdno 😖 a to som sla na tutovku, lebo tu som kupila topanky vzdy.. dedko s babkou sa vytesuju z maleho, ocino teraz popija vinko s Petom a my s mamou a segrou mame debatny kruzok v kuchyni 😉 maly mi zaspal, tak som vas prisla pozdravit, popriat pekny vecer a dufam, ze chorym deturencom aj maminam je uz lepsie...

maxara
27. apr 2011

@noemarta som tam bola asi 3 tyzdne pred tebou 😉

noemarta
27. apr 2011

@maxara jaaaj ano, ja len ze ci uz ten letny tovar mali.
@kafoditka tak len debatujte v kruhu baaab 😉 a moc neohovarajte hi hihi

meruska
27. apr 2011

@adelaine @maxara to co sa dialo v tej teme o zaspavani? ved je tam vacsina stran zablokovanych ...to ine hadky tam museli byt 😀 😝

katty17
27. apr 2011

ahojte babule.
nevybehneme sem s nasimi julovciatkami?
http://www.sdetmi.com/2011/04/aquaworld-budapes...
😉
@meruska - kde je ta tema? neviem to najst 😉

katty17
27. apr 2011

@meruska - prave som si to v rychlosti presla. "nasa" stara julovecka to tam pekne rozburila 🙂

kafoditka
27. apr 2011

@katty17 tusim to ma v nature, kde pride, spravi prievan 😀 aj ja som nakukla, maly ma nejaky nekludny spanok, vypluva cumel a potom mrnci, ze mu chyba a chce ho naspat... 😠 inak ten link v Budapesti...akoo vypada to uzasne ale cena je otrasna 😝

meruska
27. apr 2011

@kafoditka cena nie je az taka hrozna , ved celodenny listok pre dospeleho je 18,5 € a napr. v Poprade alebo Tatralandii je tusim 16€ teda porovnatelna

noemarta
27. apr 2011

ty kokooooos, ta nasa chvala bohu asi byvala julovka,..... to co je za pani mudru, az mi je zleeeeee 😠 😒 😒 😒 😒 fuuuuha,............ na co som tam nakuklaaaa... 😉

kafoditka
27. apr 2011

@meruska ja som asi slepa, ved som videla celodenny 80euri..idem to pozriez ese raz

meruska
27. apr 2011

@kafoditka ja som si prepocitala 4900 Ft za celodenny na €, kde si nasla cenu v € ?

kafoditka
27. apr 2011

@meruska nenasla som cenu v eurach, preratavala som to bajocko v hlave a ako vidis, tak pekne na figu 🤐 cez nbu kalkulacku mi to vyslo rovnako ako tebe, to je potom v pohode cena
@katty17 teraz si mi dala chrobaka do hlavy s tou Budapestou 😉

kafoditka
27. apr 2011

baby zaspavaju vam v postielke deti cez den v pohode?? ten moj inak ako v golfaci nezaspi 😒 v postielke totalne nula bodov, aj ked je unaveny na smrt, stale bude v nej skakat.. ked ho dam do golfaca a prejdem s nim 2 min. po byte, okamzite zaspi. Viem, ze to nie je najspravnejsie, ale na postielku cez den ho proste neviem naucit, aj ked som sa vela krat pokusala a na metodu vyplakania ja nemam srdce 😔

merikac
27. apr 2011

cawte baby............
@kafoditka ucitelka sa nezaprie,,ze -
@meruska 😉 😀 - juuj ja by som teraz tak potrebovala niekoho kto by mi synatora pripravil na prijmacky z matiky,,nasa doucovatelka nemoze,,lebo uci na skole, kde sa hlasi syn a vraj by to bol stret zaujmu 😠

merikac
27. apr 2011

@kafoditka my postielku mame len na okrasu,,cez den spi len v kociku a v noci vo velkej posteli somnou,,ona ani netusi ze v postielke sa spi 😀 - ale musim ju nejako naucit, lebo kocik je uz riadne nebezpecny,,

merikac
27. apr 2011

ja som bola v prievidzi kupovat malej autosedacku,,barborka ci tak nejako sa to vola,,,,a som si vsimla, ze tam maju detskych topanok na mrte,,,,len si treba vybrat,,,,skoda, ze z BA to mate daleko,, tusim maju aj internetovy obchod, len netusim, ci aj boty ponukaju alebo len kociky a podobne veci

kafoditka
27. apr 2011

@merikac Meri, na poobedny spanok chodime na prechadzku von, to spi v kociku ale doobeda mi v postielke nezaspi ani nahodou.. vecer uspavam tak, ze vypije m iecko vedla mna a otoci sa na bok, chvilku pri nom lezim, drzim ho za ruku a ked zaspi, tak ho prelozim do postielky..cez den toto ale neplati, lebo mi beha po celej posteli a ohromne sa na tom bavi..

merikac
27. apr 2011

babule a co sa chorob tyka, tak ja mam od porodu nejako oslabemu imunitu,,ked nemam sopel, tak ma skriabe v krku a ked ani to,,tak mam chytene priedusky,,a stale dokola,,,,,ale u lekara som este nebola,,asi by bolo na case, nech mi urobia mozno nejake krvne testy,,,,co vy na to?

kafoditka
27. apr 2011

@merikac Meri urcite chod, nie si doliecena a preto sa ti to stale vracia... mozno ti nasadia nejake atb a po nich ti bude lepsie.. ja by som urcite sla, ved prechodena choroba sa ti moze pekne vypomstit..

merikac
27. apr 2011

@kafoditka presne tak,,tiez ked som sa pokusala ju uspat v positelke, tak to boli boje a stale sa vzpierala,,,a zaspavame podobne,,nakojim, zrazu ked ma dost- otoci sa na bok a zachrni zachvilu,,pokial sa na bok neotoci,,tak zacne strajkovat a behat po posteli, tak ju necham a za polhodku zopakujeme kojenie,,,,,,,,,,,ale inac emma spava uz len 2x za den,,dost ma to vytazuje,,pretoze vypustila spanok od 4 alebo 5 po obede a to som si zvykla nieco porobit ked som prisla z prace, takto si ani sprepacenim neprdnem,,,do kupania vyzaduje nonstop pozornost,,,,,,,

merikac
27. apr 2011

@kafoditka asi zajdem,,aj ked sa bude na mna pozerat ako na blazna,,,ved nemam teploty a ani nie som na umretie,,ale uz ma to unavuje, ,,,,,,,,,,a co vy? Filip uz beha sam???

mirka285
27. apr 2011

@merikac ty Dora urcite sa chod dat vysetrit,naco to odkladas?
@kafoditka Domi mne Linda zaspi normalne v postielke,ale musi byt unavena,ak mi v nej zacne skakat a tancovat tak viem,ze zo spanku nic nebude 😠 ale vacsinou je unavena a zaspi...baby nechcem mudrovat ale co chcete robit s takym malym dietatom v aquaparku?ved nase deti tie atrakcie este nevyuziju,su nato male a nato aby sa okupali a poplavali si v bazene,nemusim chodit do Pesti....ale to je moj nazor

adelaine
27. apr 2011

ahojte,
vidim, ze ste si ten link uz nasli, nemala som cas sem nakuknut 😒
a ako hovorim, ona zapara asi do kazdeho, som rada, ze tu sa to nesie v uplne inom duchu,
prosto julovkove maminky ste super vsetky 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre