Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
10. máj 2011

@kafoditka no vsak mam tenisky,a tie kozene topankosandale alebo ako by som ich nazvala,len sa mi zdaju dost hrube,by som jej este nieco vzdusnejsie chcela kupit...ale to je zas moja predstava 😒

mirka285
10. máj 2011

@kafoditka a este som sa chcela spytat,zeza kolko sa Filip tak rozchodil?Linda prejde tak dva metre a capne na rit,ale to je asi otazka tyzdna ci?

kafoditka
10. máj 2011

@mirka285 on to vzal dost zhurta, minulu stredu urobil prvy krok, na dalsi den uz mu to slo lepsie a toto video je z nedele 😅 takze u nas take 4 dni.. Linda je sikovna, ratam, ze do konca tyzdna sa rozchodi aj ona..

katarina7777
10. máj 2011

@mirka285
@kafoditka tak ja som pred tehu tiez chodila v opatkoch ale zatial si moc netrufam, teda ani nemam velmi kde 😝 dufam ze sa raz k mojim topanockam vratim, zatial mi pekne spinkaju v skatuliach 😀 Miri tak zajtra mate romantiku 😵 inak baby nas leo je v restike vzdy ukazkovy... dufam ze som to teraz nezakrikla 🤐 staci mu dat kusok chleba a on sa zahra a popritom sa zabava s okolitymi ludmi a ja po nom nemusim upratovat omrvinky 😝

katarina7777
10. máj 2011

@kafoditka leo to ma teraz tak so statim, uz vydrzi par sekund stat bez pomoci, v boxe je stale na nohach a skusa nove veci, uplne sa vyziva v tom ze je na dvoch 😀

adelaine
10. máj 2011

@kafoditka teeda, Filipko je sikovnyyy 😀 paradny je...

... dnes bolo fajnovo vonku, boli sme skoro 2 hodiny, riska som poriadne ponatierala
Biodermou a sup von, len som nevedela ako ho mam obliect 😖
a inak risko zistujem ze je strasne spolocensky, on ked sa rozkuka,
tak je rad v spolocnosti, ma rad deti, rad sa deli s nimi napr. o svoj cumel 😀 😀

mirka285
10. máj 2011

@katarina7777 Kati ja sa neserem,ked ideme niekam do nakupnych centier,ja si dam vzdy vysoke opatky,vsak nech z cviku nevyjdem...a ty mas aspon pekne topanocky v krabiciach ulozene,keby si videla moje,natlacene nahadzane v skrini,az mi je do placu..a o kabelkach ani nehovorim,uz nech mame ten dom,lebo fakt sme tu natlaceni ☹

katarina7777
10. máj 2011

@mirka285 neboj miri ved uz o rok ste v dome 😀 a potom budes mat menej casu na tie nakupne centra lebo budes v zahradke sadit kvetiny 😉

kafoditka
10. máj 2011

baby dakujem za pochvalu maleho 🙂 neviete nahodou o zdravotnych pomockach alebo konkretnej obuvi, kde maju vacsi vyber pre deti? chcela by som ist pozriet do Ruzinova na Tomasikovu do obuvi, co tu dala link Katka a ked tam nepochodim, tak neviem...zevraj aj v budove Gyn-fivu na Zahradnickej je protetika, tak este nakuknem tam, mame to po ceste

adelaine
10. máj 2011

@kafoditka ja som minule davala link na tieto , podla mna dost velky vyber 😉 a su kvalitne
http://www.tripos-sk.sk/

kafoditka
10. máj 2011

@adelaine no to je ta predajna na Tomasikovej 😉

mirka285
10. máj 2011

@katarina7777 to mas pravdu,vsak my chodime do nakupnych len ked sme unudeni,keby sme mali dom,vyvalime sa na zahradku,porobime,pogrilujeme...ale takto v panelaku je to otras..este dobre,ze rodicia nam byvaju v rodinnych domoch ...
@kafoditka Domi ja neviem,tiez viem len o tom co Katka dala link...

adelaine
10. máj 2011

@kafoditka aha, som nevedela ze myslis tuto, tak v pohode, ked o nej vies 😉

robika
10. máj 2011

Ahojte, vcera ste tu preberali upratovanie a varenie, tak u nas to je vsetko o nieco komplikovanejsie, ked varim tak musim svihat, lebo Filipko mi dlho v stolicke nevydrzi a bohuzial na zem ho dat nemozem, zabavit ho je naozaj tazke, vzdy musim najst nieco nove, co este nevidel a chvilku sa zahra, ale dlho nevydrzi... inak my mame doma vsetko total na prd, lebo maleho mozem mat na zemi iba u nas v spalni (nastastie je velka), inde je problem, lebo vsade ma pristup pes, ktory neposlucha, hocikde sa vycura (este sa na mna pritom aj pozrie, ako mu nadavam), rano v pohode este aj v obyvacke najdem na koberci hovno, takze ani tam maleho dat neviem, lebo hned da ruky do ust a este aj to, ze vsade mame schody, takze ked bude maly chodit tak sa mozno zblaznim...
sice sa upratuje, ale aj tak mam vyhrady voci tomu, aby mi maly lozil po takej zemi...
@adelaine Filipko robi presne to iste, vsetko da do ust, potrieska s tym o pultik na stolicke a potom to hned odhodi a pozera sa na to, ked su to veci, ktore uz pozna, tak ich bez zaujmu hned vyhadzuje na vsetky strany a ked uz pred sebou nic nema trieska rukami a zacne sa jedovat, takze viac zbieram veci ako daco robim 🙂

adelaine
10. máj 2011

@robika tak to mas huste s tym psom, ja by som nemohla mat psa v byte, kde je dieta...ale asi nemas inu moznost 😖 kebyze mam dom, pes je vonku a basta.

a mne risi v stolicke na jedenie neobsedi, mam co robit, aby som ho tam udrzala, kym papa, takze
o hrani sa sa tam neda hovorit, ale ani nechcem aby sa tam hral, lebo to je miesto na jedenie, tak ako je
postielka miesto na spanie, tiez mu tam nedavam hracky, nech vie, ze tam sa iba spi...zatial to funguje....
tak ja preto pri nom nevarim, lebo nemam ako...ale zatial mi to nevadi, stiham to vsetko vecer, takze no problem 🙂

kafoditka
10. máj 2011

Babulky dobru noc, idem si lahnut..

bambola
10. máj 2011

@kafoditka perfetkny je filipko, riadny sikovnik 😵

robika
10. máj 2011

@kafoditka Filipko je velmi sikovnucky, krasne chodi

@adelaine tak ja to musim robit, tak ze na stolicke aj zahra, inak by som nestihla nic, ani mu jedlo pripravit, lebo izbu mame na poschodi a tam by sam nevydrzal... a ked si nahodou aj daco rozrobim v kuchyni moja svokra mi to hned zbali, lebo ona neznasa, ked nieco nahodou necham vytiahnute, takze ked odchadzam z kuchyne nesmie sa stat, ze som nieco nespratala, Filipkove hracky musia byt na pultiku na stolicke (inde by nesmu), jeho stolicka musi byt zasunuta v rohu v kute a pod.... ide ma z toho porazit... 😠
toho psika ma svokra, takze tak...

macik27
10. máj 2011

ahojte dievčatá tak u mňa je to s upratovaním a varením ťažko lebo pri malej sa to už moc nedá len sa otočím a ona sa už dvíha na kvetináč 😒 tak niekedy varím až večer keď ona zaspí no v poslednej dobe je to dosť neskoro ona je ako duracelka 😀 dnes sme sa boli voziť na koníku a potom sme boli poupravovať hrobček môjmu havinovi, takto pred rokom sme ju museli dať utratiť ☹ tak vám tu pridám fotečku

adelaine
10. máj 2011

@robika juuuj, nezavidim ti taku svokru 😒 😠
ked som si toto precitala, tak som normalne rada, ze ziadnu svokru nemam, dufam, ze sa neurazis 😅

katarina7777
10. máj 2011

@robika dufam ze sa skoro budete moct odtial odstahovat a byvat sami... akoze chapala by som este ze napriklad kvoli tebe nechce ustupit alebo menit svoje navyky, ale ze pes nemoze byt vonku, alebo v garazi ked pravidelne sere na koberec na ktorom sa ma maly hrat tak to teda nepochopim 😠 😠 😠 to moj mm je najvacsi milovnik zvierat na svete ale pochopil ze ked sa narodil maly tak nemozeme mat vo vnutri 2 velkych psov, je to proste nehygienicke, ved leo nebude stvornoskovat v psich chlpoch... a to keby mi tu curali a srali tak to by leteli von uz davno predtym 😠 co na to tvoj manzel alebo svokor? im to nevadi?

katarina7777
10. máj 2011

@mirka285 ja som byvala do 16 tich v byte v panelaku tak ta chapem a to sme mali velky stvorizbak 😒 uz to vydrz ved o chvilu si v dome 😉 uz ste vybrali ci budete mat montovany alebo tehlovy? ozaj a poschodovy alebo bungalov? ak mate dost velky pozemok tak odporucam bungalov... ja nase schody nenavidim... urcite v nasom dalsom dome bude vsetko na jednom poschodi 😉

adelaine
10. máj 2011

baby, idem este dokukat panelak zo zaznamu a idem do perin, dobru noc vsetkym 🙂

katarina7777
10. máj 2011

@adelaine dobruuu... aj ja uz idem kedze to tu nejak stichlo.

tinaki1275
10. máj 2011

babulky tak ja len rychlo pozdravim ak to moj uzasny net cez mobil posle do rana.. 😠 doma nam nefunguje normalny net uz treti den ..zurim .lebo mi ho treba aj k robote..a v kancli nestiham kona..samozrejme..ledva stihnem porobit papiere a letim domov k malej...tak hadam zajtra uz konecne mm vybavi novy net.. ani neviem co mate nove a uz asi ani nestihnem citat dozadu ..tak mi to potom @bambola dufam pekn e zhrnies.. 😀
dufam ze ste vsetky zdrave a deticky tiez...a odpadavam od unavy tak letim do postele..zajtra mam letisko a generalny strajk vsetkych prepravcov k tomu ..takze hadam mi moji klienti do svrtka dojdu 😖

katka55
10. máj 2011

dobry vecer. este som si vas docitala a idem aj ja spat 😉

@kafoditka Filipko je perfektny 😵 a uz ma taku istu tu chodzu 😕 ja som si myslela, ze sa deti najprv tak vselijako potacaju 😉
@bambola ti dam safari!!! 😀 ved pockaj, co vytiahneme z nasho satnika nabuduce 😉
@macik27 krasny havino. bol uz starucky?

robika
11. máj 2011

tak ja som zaspala pri kojeni 🙂 co sa mi uz davno nestalo
@katarina7777 svokor uz nezije a mm tak ten tiez nic nezmoze, aj sa snazil, ale tie cirkusy co boli potom doma, to by som nepriala nikomu... takze to riesim tak, ze maly je na zemi iba v nasej izbe, ktora je na poschodi a tam sa psik nema ako dostat a inde maleho nedavam.. tak ten psik je pekny a mily, ale vraj ta rasa sa vychovat neda..
ja vam vsetkym iba tisko zavidim vlastne byvanie, ale dufam ze uz coskoro to nase vyriesime 🙂
@adelaine tak takuto svokru by som nepriala nikomu 🙂

maxara
11. máj 2011

@kafoditka 😵 😵 paradny je Filipko, a vyzera uz tak velko, samostatne 🙂

@noemarta fenku este mame 😉 sme sa rozhodli, ze si ju zatial nechame, je nadherna 🙂 ale keby bola niekde v dosahu, ze by sa na nu dalo prist pozriet, tak by som ti ju posunula.. alebo az ked ju prejde to stenacie santenie, aby ti nevyhryzla zahradu?

@katarina7777 no az na to okno, co som spominala, je bordel iba na terase, vsade su male ususene hovienka.. ale inak su este moc malinki na take santenie, co robi bordel. Este vsade chodia spolu, spia na kopke 😵 ked otvorim dvere, tak v momente sa vyrutia z budy ako vlak z tunela a stekaju ako take plysaciky 😵 ☹ hej bude mi trosku smutno, ale tak viem, ze musia ist z domu. A navyse tu jednu malinku si nechame.
@zuzik1983 😉
@merikac 6 tyzdnov musia byt pri mamine, vtedy sa aj ockuju a potom, ak vedia samostatne jest z misky tuhu stravu, stanacie granule hlavne a pit vodu, tak mozu ist ☹
@kafoditka Domi a tam v tom Batovi v Petrzke si sa nebola pozriet? 😕 tam maju aj ceny nizsie ako inde u Batu, lebo tam su modely pozvazane z celej BA, ked uz v inych predajniach vypredali nejake cislo z kolekcie, tak ju tam odlifruju.

maxara
11. máj 2011

@robika 😲 😲 😲 to co mate za debila psa? akoze mne sa lara dosrala a vycurala vnutri vzdy vtedy, ked sme si zatvorili dvere na spalni. A to sa vycurala vzdy na dlazbu a max na parkety.. Ale teda schytala pokazde taku bitku, az mi jej bolo luto.. ☹ ona strasne vytrvalo ziarlila

maxara
11. máj 2011

@robika 😲 😲 😲 😢 Mati, chudatko.. ved to je horsie ako mm.. on mi tiez bali vsetko co mam rozrobene a tiez ma z toho poraza.. ale z tohoto by ma vystrelo do tyzdna 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre