Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

merikac
17. máj 2011

@bambola , mirka285- vidim, ze ste dnes mali nakupny den,, Mirka aj tvoj bol uspesny tak ako bambolin?

maxara
17. máj 2011

@merikac 🙂 no tak musis pisat viditelne 😀

bellablonde
17. máj 2011

@merikac cauko meri, no veru sipim 😀 uz som vykypela a znova som na normale
ale teda poviem ti tlak 500 200, az ma tak triaslo od zlosti

jo citala som, ze Denis sa dostal na OA. Bol na prijimackach, ci to sa uz dnes nerobi?? Stracam prehlad o skolskych praktikach... gratulka 🙂

maxara
17. máj 2011

@merikac ale samozrejme vdaka za pochvalu 😉

noemarta
17. máj 2011

@bambola jeeej pekne vecicky si kupila, vsetky su mi velmi zname a hentu modru mikinu ma ja nelinka 😵

bambola
17. máj 2011

@maxara ale prosiiiim ta , co si susu 😀 daj pokoj s nekramovanim 😀
tricko je perfisne, u mna nehrozi, ze by som to tak obkreslila a nieto nakreslila 😠 a tusim si nejaka mrzuta ked nam ani ofotit nesces
@noemarta som chcela aby mala matka jednu peknu supravicku 🙂 mali tolko veci, ze som nevedela kam skor kuknut 😀 este sa vychystam o mesiac ked dostanu viac letneho a sme pripravene 😀 uz nakupujem len tam 😉

maxara
17. máj 2011

@bambola nie som mrzuta.. ved ale ty si odfot obyvacku a daj na kona.. 😉 a navyse, viem ze by to tu malokto ocenil, taku vyraznu vec v obyvke, takze.. nie som pripravena na kritiku 😉

aalexis007
17. máj 2011

viete mi poradiť? Môžem dať malému QUIXX -nosový sprej, keď mu tečú také vodové soplíky???

petrap001
17. máj 2011

@aalexis007 a hypomer si neskusala?velmi dobre,je to morska sol a mozes to aj casto pouzivat

aalexis007
17. máj 2011

to nemám, ale aj tento Quixx je vlastne morská voda

bellablonde
17. máj 2011

@aalexis007 mozu deticky od 6 mesiacov, daj mu kludne, nech sa mu trosku ulavi 😔 chudatko

bambola
17. máj 2011

@maxara modrastrecha 😀 😀 moj koberec si videla pod tymi vecami co som dnes kupila 😀 😀 😀
@aalexis007 ja si myslim, ze ked su vodove tak je to zbytocne, ved tecu von tak co chces s nimi? radsej poodsavaj

aalexis007
17. máj 2011

môžem kúpať malého keď má 38°C v zadočku ??? (čiže má asi 37,3°C) Čo mu mám dať 😢 😢 😢 😢 😢 😢

mirka285
17. máj 2011

zdravim koceny...tak aj my sme uz doma,mala obriadena,uz by mohka aj zaspat... @merikac nakupila som,co som potrebovala,v podstate len Hippky a v Hofferi nejake potraviny,a Gabo ma zdrbal,ze chcem par drobnosti a minula som 160 eur 😕 ale mozem ja zato??tss...zastavila som sa aj v Kik a Tomimu som kupila trenky si kazal a malej dvoje kratasky a jedno tricko,tak my uz sme tusim aj na leto pripravene...

mirka285
17. máj 2011

@aalexis007 vsak mu len oplachni ritku,ja by som nekupala....rychlo sa uzdravte 😔

mirka285
17. máj 2011

@petrap001 no vitaj,ze sa aj ozves...s tym mliekom pokial mu nedavas krabicove trvanlive,tak to nie je ziadna katastrofa...

noemarta
17. máj 2011

@aalexis007 radsej ho nekup podla mna.... teda ja by som asi nekupala. 😕
@mirka285 takze uspesne si oplieskala 160sat evri.... 😀 😀 😀
Nela uz drochme tak ja sa idem venovat mm, konecneeee, hi hi

mirka285
17. máj 2011

@noemarta Maci sa to nejak nazbieralo,no mozem zato?no chod moja chod,ja som sa vcera 😉

bellablonde
17. máj 2011

je dobre davat morsku vodu aj pri stekajucich soplikoch, lebo to ukludnuje podrazdenu sliznicu

@aalexis007 radsej ho nekup, daj mu kratku sprchu, poriadne vyvetraj v izbe, vyvys matrac pod hlavickou, poodsavaj, nemas doma fenistil kvapky trosku na ukludnenie?
drzim palce, aby si Filipko dobre pospinkal

kafoditka
17. máj 2011

baby sledujete tu po pravej strane - ze opatrovanie deti - a ponuka to boddez?? 😕 😕

kafoditka
17. máj 2011

@bellablonde Juli ake opodstatnenie maju vlastne tie fenistil kvapky? ja som myslela, ze len ked sa dieta vyhadze z niecoho 😕

bellablonde
17. máj 2011

@kafoditka myslim, ze sluzia tiez na ukludnenie sliznice,
ked tie sopliky stekaju, vsetko je to tam podrazdene, takze babetko je nervozne nielen z tlaciacich sa zubkov, ale aj z neprijemneho pocitu v nose

bellablonde
17. máj 2011

boddez bejbysitter
😀

aalexis007
17. máj 2011

však aj ja som ho radšej nekúpala, ale už mi vôbec nefunguje môj mozog. Preto som hneď písala sem, lebo viem, že mi rýchlo poradíte. Aké je to hrozné, keď vidíte, že sa vaše dieťa trápi a vy mu neviete pomôcť. Trošku som mu len umyla rúčky a tváričku a dala som mu čípok Panadol. Trošku sme aj odsali soplíky, ale nie veľa - hrozne plačkal. A teraz ho mm išiel uspať. A počúvala som za dverami a on konečne papal aj mliečko , ktoré som mu urobila 😢 😢 😢 😢

kafoditka
17. máj 2011

@bellablonde ahaa, zasa som sa nieco nove dozvedela 😉 😀

bellablonde
17. máj 2011

@aalexis007 ☹ neboj, ver tomu, ze zajtra sa uz vsetko zlepsi

aalexis007
17. máj 2011

@bellablonde snáď áno 😉 musím veriť. Inak ďakujem baby za povzbudenie 😉 ☹

kafoditka
17. máj 2011

@aalexis007 Mati neboj, bude lepsie, ked bude mat aj zajtra teplotu, tak s nim zbehni k dr. nech sa na neho pozrie, popocuva..

aalexis007
17. máj 2011

@kafoditka však som dnes hovorila mm, že zajtra musíme s ním ísť k Dr. a aj som pedine volala, že môžem prísť, že nás hneď zoberie.

kafoditka
17. máj 2011

@aalexis007 vidis to, aspon budes kludnejsia 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre