Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bambola
29. máj 2011

Dobre ranko, dobry den, dobru chut a prijemnu nedelu prajem 😎

my sme rano hned sli o 9 von s maminou do parku, ona na tenis a my na spacirku 🙂 akurat, ze mi zabudla povedat, ze potom este nepojdeme domov ale nc, tesko a dieta hore dole vykladat a nakladat, no mala toho dost, samozrejme sme presvihli cas spanku tak mi doma nechcela zaspat 😠 takze zaspala az teraz.
@mirka285 krasna kytica 🙂 u nas rezane kvety nefrcia 😒 niekedy skoda.... 😔 a nejako inak vyzeras na tej foto, ako keby si to ani ty nebola. aj pekny vecer ste mali 😵

bambola
29. máj 2011

@vierkaha ty si mala inak vesele rano 😀 som si to hned predstavila 😀

vierkaha
29. máj 2011

@bambola že ako vymaľované 😉 😀 teraz sa už na tom smejem, ale ráno som bola inak nasratá

bambola
29. máj 2011

@vierkaha clovek sa nasere, ale to treba predychat a potom sa na tom uz len zasmejes 😉 a vdakakomukolvek, ze ta kava bola studena 😔

maxara
29. máj 2011

@vierkaha mojko len ked ona spi doobeda dole, to by som ju zobudila a co spi poobede hore v postielke, tak to uz mohlo byt neskoro 😉 ale strasska teraz koji pri ikey a za pol hodku bude tuuuu 😵

@zuzik1983 dufam,ze na o nezabudnu, lebo bude o mna menej ☹

maxara
29. máj 2011

inak mm este cuci na chalupe a volal mi, ze strasne smrdi od dymu, nech pripravim pracku 😠 mozem osrat 😀

aalexis007
29. máj 2011

Vôbec Vás nestíham čítať. Meškám nejaký ten týždeň. Ale keď som si dnes zapla MK našla som si blahoželania k včerajším narodeninám - veľmi ma to potešilo a týmto sa chcem poďakovať @maxara @kafoditka @bellablonde @robika a tebe @mirka285 tiež prajem dodatočne všetko naj k včerajším narodeninám 🙂

aalexis007
29. máj 2011

a teraz čítam , že aj @katka55 sa pridala ku gratulantom. Ďakujem 🙂

simba13
29. máj 2011

ahoj maminky...neviete my nahodou poradit kde zozeniem peknu postielku v bielej farba alebo v ceresni za slusnu cenu,najlepsie so suplikom??uz som zufala..

kafoditka
29. máj 2011

Caute kocice 🙂 tak my sme boli dnes na prechadzke aj s tatinom pri Drazdiaku, potom nakup v Tescu, lebo zajtra ideme zasa do Lehnic, ma byt krasne teplucko, tak ostaneme dva dni 🙂 vecer pozriem superstar, idem do sprchy, maly mi akurat zaspal... pekny vecer vsetkym

@simba13 skus pozriet na tejto stranke, siroky vyber, urcite si vyberies 😉
http://www.samo-kociky.sk/catalog/drevenne-post...

denisse
29. máj 2011

ahojte ..
my sme boli od piatku u svokrovcov a to som nemala na kona vobec cas, teraz som len preletela posledne dve strany, aj to z rychlika, lebo som medzitym umyla nele vlasy (zatial vsi nemame) a varim barunke kasu na veceru ...

denisse
29. máj 2011

@cigaretka5
moja segra bola PN posledny mesiac tehu pred nastupom na matersku a veru sa kontroly dost obavala, myslim, ze tu na konovi aj nasla temu, kde baby pisali, ako vselijak zakerne im prisli na kontrolu ... napriklad 5 minut pred zaciatkom vychadzky alebo 5 minut po skonceni .... tak ja neviem ...

denisse
29. máj 2011

@katarina7777
ako sa robi polenta?

denisse
29. máj 2011

@mirka285
krasna kytica, pripajam sa k blahozelaniu 🙂

denisse
29. máj 2011

@aalexis007
aj tebe blahozelam 😉

mirka285
29. máj 2011

ahojte koceny...tak uz sme doma,prezrata som jak hovado,ledva sa hybem 😨 neviem ci aj cemer nemam,ani hybat sa nevladzem ☹ @kafoditka tak super,ze takto mate kam chodit 🙂 ja netusim co zajtra,asi nic...

mirka285
29. máj 2011

taak a vypila som teraz jeden vyprostovak,tak snad sa mi ulavi...a Linda ma fakt strasne uzku nohu,dnes mi segra dala pre nu take nike sportove sandalky,cislo 20 a aj ked jej ich stiahnem suchymi zipsami na maximum tak jej v nich planta noha 😕 @kafoditka Domi a vies co?si predstav,ze dnes len tak ma napadlo posadit segrinho maleho do Teutonky a normalne ked v nej sedi ma hlavu az po koniec budy,ze sa mu skoro o nu dotyka...no akoze kukala som jak puk a to maly ma 17 mesiacov 😖 to akoze jak budeme vozit v nej decka v zime,ze budu budeme mat stiahnutu?normalne som nasrata... @bambola to ja tak dobre vyzeram ked mam rovne vlasy,preto sa ti nezdam lebo ty si ma v rovnych asi nevidela...

katty17
29. máj 2011

ahojte babule.
tak my uz bez teploty a totalne vyskerene 🙂 dnes to uz bola stara zdrava sandricka 🙂
dnes sme mali velmi prijemnucky den s rodinkou na grilovacke. neskutocne som sa prejedla. az mi je tazko :( .@mirka285 - miri vidim ze sme dopadli podobne s tym jedlom 😉
@bambola - mati ty nemas rada kvety? resp. rezane? ja mam velmi rada. a moje srdcove su tulipany. ja som vcera len tak dostala od risiho kyticu ruzi. tak zeby ma predsa lubil ? 😀

bambola
29. máj 2011

@mirka285 som ti chcela napisat, ze si daj nejake digestivo na travenie 😉 v rovnych- vyzehlenych asi nie 🙂 ale tak celkovo asi aj to ako je to fotene zhora urobi svoje, ze tam clovek vyzera inak 🙂

bambola
29. máj 2011

@katty17 kati niezeby som nemala ale andrej proste je taky "za prirodu" alebo ako by som to nezvala a jemu je luto ze po par dnoch zvadnu 😔 akoze ma pravdu a ja to berem ale 30 ruzi na 30tku by som brala alebo proste, ze na nejaky supersky sviatok, neviem ci chapes 🙂 proste tiez mi je luto, ze zvadnu a ja mam rada crepnikove kvety ale niekedy sa ten rezany proste hodi 😉

bambola
29. máj 2011

ani len vyjadrit sa neviem pekne a kratko 😠

mirka285
29. máj 2011

@katty17 jasne ze ta lubi 😉
@bambola u nas zvadnu aj vsetky crepnikove kvety,neviem preco,nedari sa im u nas ☹

katty17
29. máj 2011

@bambola jasne ze viem ako to myslis s tymi rezanymi kvetmi 🙂 tiez mi je luto ze dlho nevydrzia ale take narcisy a tulipany celkom vydrzia. ja ich mam velmi rada. a vzdy ma potesi ked dostanem kvety len tak. a je jedno ci crepnikove alebo rezane 🙂
@miri285 - miri u nas sa zasa vobec nedari orchideam. ani jedna u nas nevydrzi . ale zato u nasich krasne kvitnu cely rok. nechapem... a to som sa o ne vzorne starala, polievala vyzivou na orchidei, skusala davat na rozne miesta... a nic :( miri co si si dala aby sa ti ulavilo po tej papanici? mne je strasne tazko :(

zuzik1983
29. máj 2011

@maxara a o nas tiez 😅

katty17
29. máj 2011

BABY - ja si mam ist v utorok po auto. jezisiiiiiiiiiiiiiii !!! v utorok rano budem mat asi krce v brusku 😉

kafoditka
29. máj 2011

@mirka285 Miri moje susedy maju teutonku, jednej syn ma 3 roky (!!) a vozi ho v nej na prechadzku a budu ma zaklapnutu, lebo maly precnieva vyskou a druha ma 15mesacneho, ale chlapec je velmi vysoky, tipla by si mu aj viac a ten ked sedi tak je presne tak, ako opisujes segrinho maleho... no uvidim, aky bude Filip v zime velky, ale ratam s tym, ze to bude ltt.. 😖

kafoditka
29. máj 2011

@katty17 Kati tak super, budes pojazdna 🙂 inak ja mam orchideu a uz tri roky spi...akoze listy ma pekne zelene, tak viem, ze zije ale ze by zakvitla, tak to ani nahodou 😠

katty17
29. máj 2011

@kafoditka - domi, ale ked si pojdem v utorok po auto tak budem asi total mokra od stresu ☹ ale je uz nacase aby som sa dala na jazdenie a jazdila a jazdila a jazdila...

noemarta
29. máj 2011

ahojte,
baby viem ze ste to tu uz rozoberali a pisali, ale viete mi hodit link na dobry hotel v chorvatsku, taky kde je dobre aj s dietatom. diiiiik 😉
@katty17 supeeer, budes pojazdna a to znamenaaaaaaaaaaaaaaa, ze mozes ku nam zavitat castejsie !!!
Cmuk sandricke ze je uz dobre.
@mirka285 ja som bola na tom vcera napodobne, nastastie nam cela oslava dopadla vcera supis, aj ked sme boli teda vnutri 😉 aj ked, dnes by to bolo super... 😠
@kafoditka, takze budes mat zas krasny den s tvojimi chlapmi 🙂

katty17
29. máj 2011

@noemarta - maci, najskor budem jazdit bez malej a potom sup sup aj so sandrickou. proste sa musim nejako dokopat k tomu.

baby kukate superstar? ja som vazne zvedava kto zajtra vypadne !!! ta gabina je krasna baba s uzasnym hlasom. aj ked na mna posobi chladne a bezemocne...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre