Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

miki060707
27. feb 2010

ahojte, tak baby aj ja mam teraz placentu v predu, tak citim menej kopančeky, ale pri malej som mala vzdau a to boli kopance, opak ako ma mojalilli teraz nie veľmi, predtým boli kopance

tak ako nevestičkaaa?????
no naša mala sa dnes jašila ako iné dni a takou silou ako behala po byte a buuuum do radiatora, pane bože, to bola rana, chuuuda, revala, teraz ju pozorujem, lebo jej tam dobrá hrča narástla, tak som jej dávala studené obklady a možno to pomohlo, ešte sme sa takto nezranili, ale už spí a hadam to bude dobré
ale poobede bolo super počasie, tak sme boli aj vonku aj krsniatko som tu mala...

mirka285
27. feb 2010

deniss my mame taky co len vysava a podlahu vytiera na sucho,t.j.ze zospodu ma na suchom zipse pripevnenu handru ,ale tu tam nemusis davat..my ju nepouzivame,ale je aj taky co vyslovene funguje ako vytierac,kamoska ma zase taky.mrkni to na internete,ja som s tym velmi spokojna,a ta kamoska co ma vytierac tiez 🙂

maxara
27. feb 2010

pekny vecer babulky 🙂 maxinka vam nepraskla, creva este stale nepovolili, no vecer som myslela, ze vyletim pod strop. ☹ v noci som spala uplne da sa povedat, ze aj nijak... najprv ma straaasne tlacili prdy, potom som musela ist cikat, potom som konecne trosku zadriemala a zobudila som sa na priiiserne chrapanie mojho draheho (on to inak nema moc vo zvyku, ale teraz je trochu soplavy) no a potom som furt mala pocit, ze som privalila malicku, lebo ked som si lahla na polobok, tak ma vzdy do neho nakopala... 😒 no tak som to do rana nejak predriemala, ale teda nevyspata som poriadne.. rano som neplanovane, dobrovolne nasilu isla s mm k nasim (bol dohodnuty s mojim otcom na nejakom majstrovani), od nich som odbehla k mojej krsnej, co som u nej nebola pol roka... tam som prekecala tri hodiny, no ale aspon mala dnes taky den, ze som neostala otravena... no a najhorsi okamih, mama mi potom chcela ukazat, ako bolo na jej stretavke zo zakladky po 100 rokoch a musela som to cele pozerat... 😝 no kusok som bola zvedava, ale cele??? uz som sa nemohla dockat konca DVD. No a predchvilou sme sa dovalili domov, a sice som cely den nic nerobila, zbita som jak pes...no a teraz to mile prekvapenie, ze eurovizia... tak pozeram tu a dufam, ze sa poriadne unavim a tuto noc budem spat ako zarezana... 😔
mirka - zacinam mat pocit, ze ti Tomasko zacina pekne chybat, este mu aj fajnovosti ides vyvarat 😀
tatianka - nebud smutna, vsetko je v poriadku, 7 kg je v pohode, ved si predsa tehotna, nie tucna
dugy - pekny vydareny dnik si mala veru... dufam, ze rovnako vam bude slniecko svietit cely zivot 😉

mirka285
27. feb 2010

maxi ked on mi chuda moje pisal spravu-mami navar velky obed,tu varili otrasne,som stale hladny..no az luto mi ho prislo 😔

maxara
27. feb 2010

mirka - ved jasne, chudacik... nie je nic horsie, ako ked sa nemoze niekto dobre najest. Ja som tak bola v Egypte... jedla som len ranajky, lebo oth bolo strasneee a navyse mi bolo pekne zle... Ale celkovo mam pocit, ze ti chyba, lebo predtym si sa tak inak zmienovala a teraz s takou laskou a nehou si to napisala... 😉

maxara
27. feb 2010

baby, dneska moja mama usudila, ze uz konecne to zacina byt na mne vidno (videla pred dvoma tyzdnami v takom volnom oblecku) a ze pockaj, idem pozriet jednu vec... a potom niekde vykopala nejake saty, dvoje a jednu suknu... no aby som ju nesklamala, tak si ich budem musiet obliect aspon k nim na navstevu 🙂 no snad sa mi budu hodit a aj pacit... no neviem...

katkaking
27. feb 2010

baby, dnes nejako nestihame ci co...len 1strana...to je snad "rekord" asi to bude tym, ze zacalo byt vonku uz pekne, tak travime vacsinu casu vonku a nie pri PC...

mirka285
27. feb 2010

veru uz mi ten moj pubertiacik chyba 😒 neni to proste ono ked sme doma len dvaja,ale nejviac sa tesim ked uz budeme styria 🙂 dnes sme rozoberali mena s mojou polovickou a sme zistili ze sa nam obom este velmi paci meno Vanda..tak sme sa dohodli ze ked sa mala narodi tak uvidime ci to je Linda alebo Vanda 😉 som teraz taka v pomykove z toho ale necham to na instinkt ktore z tychto dvoch mien nakoniec vyhra 😲

radulka77
27. feb 2010

ahojte, dočítala som pár strán dozadu konečne.. meruska gratulujem k dobrým výsledkom, je mi velmi luto tej maminky co bola pred tebou.. hrozne ze to nemohli zistit skor, teraz ma pred sebou obdobie no ani si neviem predstavit ako to musi prezivat.. ☹
s tymi hranolkami ste mi narobili chute, ale už je fakt neskoro, tak si ich nahradím jogurtom 😉
kopanie u nás naberá na intenzite.. mám pocit že to bude isto futbalista, moja dcérka ma veru v prvých týždňoch takto nekopcovala 😵 už sa neviem dočkať na 4D aj keď to si ešte vyše mesiaca počkám.. 😒 no majte sa pekne a dobrú noc 🙂

sunnygirl
28. feb 2010

ahojte bábiky,
tak včera bol ozaj "rekord"... 😉

Tak budem čakať správy od Dugyny................ 😀

No včera tu bolo hrozne, tak dúfam, že dnes vykukne slniečko. Chytám dvojnásobnú depku, jedna z počasia a druhá z vyšetrenie 😨

Tak prajem pekné písanie 😉

tutifruti
28. feb 2010

Dobré ránko... 🙂

No kde je kto? Dugy ako?....
Netrpezlivo čakáme na zhodnotenie svadobného dňa... 😀

My sa dnes chystáme na výlet... Možno pôjdeme na ranč do Námestova kde sú koníky.... alebo ku srnkám a muflónom a diviakom do obory.... Ešte sa rozhodneme podľa počasia...., ktoré ináč nič moc.... 😒

meruska
28. feb 2010

dobre ranko...
vcera som objavila tohtorocny model kociarika

http://www.babytrend.sk/xlander-kombinovany-koc...

co nanho hovorite?

meruska
28. feb 2010

a este... vsetkym vam velmi pekne dakujem ze ste na nas mysleli 😉

denisse
28. feb 2010

ahojte ... prajem krasnu nedelu vsetkym ...

mm isiel na golfovy simulator, tak sme s malou same ... idem varit obed ...

a chcem vas poprosit o nazor ... skumam tie umyvacky a zatial je favorit tato ... co vy na nu?

http://www.bilezbozi.cz/vestavne-mycky-sire-60-...

denisse
28. feb 2010

meruska, ten kociar je velmi pekny .. vyzera robustne a mne sa take pacia 😉
sportova verzia je tiez fajn, ale dost tazka ... ale pri tychto typoch hlbokeho si nevyberies ... my sme z nasho sportovu verziu pouzival velmi kratko a kupili sme golfky 🙂

maxara
28. feb 2010

dobre ranko kocky... konecne sa mi zacalo ulavovat v mojom brusnozazivacom traaapeni, teraz uz len samu zeleninu a ovocie budem papat... a probio a acidko...
meruska - ten kocik je krasny, ja som ho mala zarezervovany, ale potom som si bola ho vyskusat v jednej predajni, dala som si ho predviest, rozlozit, zlozit, prehodit vanicku za sportiak... mne sa ta manipulacia zda byt zlozita oproti inym kocikom. Agi vravela, ze som asi pozerala minulorocny model, co je mozne, lebo to bolo este v januari, ale aj na tejto stranke pisu, ze vanicka a vajicko sa prichytava pomocou adapterov. To boli take plastove ploche tycky, na ktore sa to nasuvalo. Vanicka mala svoje a vajicko tiez svoje, takze ak ides niekam autom, tak je to pomerne zlozity proces... ale ak si nebudes davat vanicku casto dole (resp menit za vajicko), tak v pohode a je krasny. Sportiak sa tam tiez musi namontovat takymi popruhmi a cvokmi, tak ale ten tam namontujes az potom, ako uz vanicku potrebovat nebudes, takze to tiez nevadi... kazdopadne by som si ho isla kuknut osobne... inak sa mi veeelmi paci, ja som tiez chcela.
denisse - no ja nie som zrovna na toto talent, ale podla mna vyzera dobre, aj tie funkcie... ja tam mam o program viac, taky najhorucejsi 90 stupnovy, ale ten som este ani raz nepouzila a potom tam mam o dost funkcii menej (nasa ma uz 4 roky). No a ja som spoko uz s tou mojou, cize s touto podla tych funkcii by som bola ja urcite spokojna. Moc som ti asi neporadila, co?

maxara
28. feb 2010

deni 18 kg je nosnost, sportiak vazi 14 kg... aj to je vela? moj vazi nejak okolo 12.5 ten sportiak 😒

denisse
28. feb 2010

maxi, dik 😉

a tu mas prdiace deti za odmenu 😀 nasa nela to stale dooola pozera

https://www.youtube.com/watch?v=zBbMAJgBymA
denisse
28. feb 2010

maxi, nie je to vela na to, ze je to sportiak z trojkombinacie ... myslim, ze lepsie to v trojkombinacii asi nebude ...
ale predsa len golfky vazia 7-9 kg ...

maxara
28. feb 2010

deni 😀 😀 😀 dakujem za pozornost 😀 , mne sestra uz dovalila aj golfac, takze budem ho mat urcite, je to super vec... dokonca so slnecnickom, celkom pekny, znacku neviem, je na povale...

oacka
28. feb 2010

čauet kočeny, maxi gratulujem k uvoľňovaniu čriev! ja som minulú noc prvý raz v živote prežila s malým dieťaťom, takmer ddvojročným synovcom a poviem vám, som skoro vobec nespala. mal postieľku rovno pri mojej posteli a celú noc cetovall po postieľke, furt menil polohy, vzdychal, hýbal rukami, kecal a pritom spal! len ja som ho stále sledovala, či mu nič neni a či nie je odkopaný a samozrejme stále bol,tak som ho prikrývala.
inak na o-baby.de majú nové vaničky na jané, veľmi pekné, vážne uvažujem o tomto kočíku.

maxara
28. feb 2010

oacka no toto... na toto som ani nepomyslela... u nas ked spal Kubo, 4rocny, tak chrapal rovnako hlasno ako mm, takze som mohla byt kludna... odkopany bol, ale mm preventivne zdvihol izbovu teplotu na 100 stupnov, aby mu nahodou nebola zima... To je klasicka vyhovorka mm, lebo ja chcem spat zababusena v chladnicke a on odkopany v saune, takze sa teraz mal na co vyhovorit 😉

mirka285
28. feb 2010

halo halo,kocky ako?varite?ja uz vyprazam rezniky 🙂 Deni podla ta mycka je dobra,ma vsetko co ja od mycky ocakavam,takze myslim ze si dobre vybrala 😉 Meruska a ten kocik je naozaj tazky,este si to rozmysli,su podobne kociky a su aj lahsie...to je moj nazor...

lucka_o
28. feb 2010

Ahojte....tak nam dnes varila mamka,mame fasiry a manzel je v praci☹ takze pohodova nedela🙂

oacka
28. feb 2010

My sme už po obede, manžel pripravil fajné rybky s pečenými zemiakmi. Stáva sa to aj vám, čo máte deti, že keď držíte na brušku bábo ,tak to v brušku začne kopať? ja som sedela so 4mesačným synovcom na kolenách a opieral sa o bruško a jeho budúca sesternica ho kopala ostošesť. 😀
my máme vstavanú myčku elektrolux, takú úzku a sme spokojní, hlavna,že nemusíme umývať my! baby, dá sa kúpiť do umývačky niečo proti smradu?

rybaanka
28. feb 2010

Caute kocky,

tak my uz sme tiez po obede (kuracia polievocka a rezne so zemiakovym pyre) a chlapi mi uz aj chrnia 😉
Poobede pride kprcova krstna s rodinou mi este gratulovat k narodkam a moja mama pride tiez, tak som urobila tiramisu a este opat babovku s cucoriedkami (minule mala uspech).

Meruska, mne sa X-lander celkom paci, kamoska ho ma presne tetno a je s nim velmi spokojna, ved kazdej z nas vyhovuje nieco ine, takze naozaj sa riad tym, co ty potrebujes od kocika a tak....ja uz mam tiez porieseny kocik,nakociec je to peg perego GT3, mam k tomu aj vanicku navetta aj autosedacku, je velky ten kocik, ale kedze byvame v rodinnom dome, nemusim ho nikam vlacit, ani nie som obmedzena miestom v aute, tak mne uplne vyhovuje.... 😉 a babo bude mat tiez dost miesta v nom, kedze je dost priestranny 😉 😵

oacka aj moj syn sa prehadzuje v noci, nastastie spi vo vaku, takze odkopavanie som nikdy neriesila, ale teraz uz spava sam v izbicke, takze uz ho ani nepocujem, ci sa nejako moc pretaca v noci 😨 A mne krpec stale chce sediet na kolenach a pravidelne mi tlaci na brusko 😠 stale mu opakujem, ze tam je babo a nesmie mi ho tlacit, no ale nie vzdy si da povedat 😖

lucka_o
28. feb 2010

oacka, presne aj mne sa to stalo....prvy krat ke som prvy krat v porodnici videla neterku a mala ju na rukach, ale to bolo v decembri....take zasteklenie a ozajstne ma kopka este len tyzden a ked ju mam na rukach tiez....
zvlastne ako to deti citia🙂 myslela som ze to je blud, ale niesom sama🙂

mirka285
28. feb 2010

oacka do mycky predavaju take vone ze to zavesim dnu a riad sa umyva aj s tym..maju to v tescu a urcite aj v drogeriach len sa na to opytaj...ja mam citronovu 😉

sunnygirl
28. feb 2010

ahojte babenky

Lucka_o:
gratulujem k narodeninám, všetko naj a pošli foto tvojho tiramisu..... 🙂

Ja som nakoniec vytiahla z tej hroznej krabice káblik od telefónu, lebo tá nabíjačka ešte nedorazila, takže album mám doplnený, celú vybavičku čo som nazhromaždila, všetko je z MK, niektoré vecičky nové a niektoré málo nosené

Ja sa už druhý deň trápim s celodennými nevolnosťami. U nás svieti slniečko, takže konečne je aj tu jar, len fúka vetrisko

sunnygirl
28. feb 2010

mirak:
ja čakám na fotku tej komody 😨 , ale ešte si ju nepridala

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre