Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

medved
16. jún 2011

@minizu fakt je tam az take teplo? teraz mam dilemu 😒

minizu
16. jún 2011

@medved JE! bola som s malou do cca pol jednej a isla som umriet na slnku. ak pojdem tak asi az tak po piatej. normalne citis tie rozpalene chodniky...

medved
16. jún 2011

@minizu boze ☹ co my budeme doma robit, ked lucka nijakraz doma nezaspi 😒 mozno skusim vybehnut len na sidlisko a chodit po tieni. Co si obliekla doobeda Zuzke?

minizu
16. jún 2011

@medved take letne satocky a uplne stacilo. ten tien je najidealnejsi....na slnko radsej ani nevyliezt

maxara
16. jún 2011

caute baby,
tak som doma.. bola som s Ninkou kupit sandalky, aj som pochodila, nie su nadherne uplne ze wau, ale su pekne a uplne jej sedia.. skusali sme aj trosku krajsie, ale boli jej uzke, kedze ma buckatu nozicku.. stali 24,80e a potom pri plateni mi teta povedala, ze akurat maju na ne akciu 50% a teda ma stoja len 12,40 😵 no mile..
a co sa tyka tepla.. nekomentujem.. na skapatie... ked uz som bola v meste, ze skocim kuknut exkolegyne a kym som tam po slnku prisla, tak som bola totalne ako obliata kyblom vody.. hlavne kedze je to taka uzasna "bezbarierova" budova 😠 som sa drbala s kocikom na druhe po schodoch..

medved
16. jún 2011

@maxara maxi a kde sa ti podarilo kupit tie sandalky? hod foto 🙂 uz ked mas ten novy fotak 😎

maxara
16. jún 2011

@medved tu u nas v PK je taka fajn lekaren, ma 4 pobocky (2 v PK, jednu v Juri a jednu v Raci) a v kazdej maju niecoho viac. No a dole v meste maju detsku obuv, slusny vyber, rozne znacky, take ake inde moc nie je vidno. Tie topanocky co Nina ma, ja som s nimi velmi spokojna, okrem toho, ze su pekne, tak sa jej v nich fakt vobec nepoti nozka, akoze ma ju teplu, ale nikdy nie ze vlhku ponozku alebo tak.. a tieto co som kupila teraz su slovobuv znacka a co som pozerala na stranke, tak skoda,z e nemali teraz viacej 20tok na vyber 😒 lebo niektore su fakt krasne.. ja mam c 65 na tejto stranke http://www.slovobuv.sk/kolekcia-2010/katalog-ja... ale nesmej sa.. nazivo su krasjie

medved
16. jún 2011

@maxara neboj smiat sa nebudem, su zlate 🙂 a hlavne je ze ninke pasuju na nozku a nepoti sa v nich 😎
niektore su tam ale velmi pekne

maxara
16. jún 2011

@medved to hej.. no ale tak asi preto su v akcii, ze je to minulorocny model.. ale to mne teda vobec nevadi 😉

medved
16. jún 2011

@maxara no ver ze ani mne vobec ne 😀

medved
16. jún 2011

@maxara ozaj a vecer plati zatial ?

maxara
16. jún 2011

@medved 😀 ano jasne, vecer plati.. 18:32 🙂 kym sa prezleciem, kedze.. ved vies 😉

medved
16. jún 2011

@maxara oki tak sa vidime a nestresuj, asi pridem solo 🙂

maxara
16. jún 2011

@medved ale ved kludne prid dabl, uz si aj tak beriem veci na prezlecko 😀

maxara
16. jún 2011

@medved a aj dezodorant 😀 😀

medved
16. jún 2011

@maxara pokusim sa a aj ked budem solo dezoš sa v tomto teple zide aj mne 🙂

maxara
16. jún 2011

@medved dezos sa zide kazdemu 😒 dnes som stretla takeho hnileho bezdaka.. strasne smrdel, ale teda tomu by dezos uz nepomohol.. 😖 a kedze som sa bala nakazy, musela som zniest kocik s Ninkou a nakupom po schodoch, namiesto po rampe 😠

adelaine
16. jún 2011

ahojte,
ja som tiez cca o 14.00 sla s malym von , ale len tot par metrov do lekarne, a fakt je teplo 😝
mne nastastie teraz risko uz spi, mame v byte celkom v pohode, lebo som nevetrala, len skoro rano,
a mam zatiahnute zaluzie a v spalni aj zavesy, tak mam pocit, ze je to v ramci normy....
ja sa pre zmenu chladim vychladenym radlerom, mnaam 🙂 🙂

@maxara mna tak minule potesilo, ked som kupovala riskovi boticky na prve kroky,
bola som v protetike na sustekovej, povodne stali okolo 30 eur, a mali zlavu....tak sme kupili dvojo za cenu jednych 😀

maxara
16. jún 2011

@adelaine hej to vzdy potesi 🙂

carrie84
16. jún 2011

@maxara - maxi dnes mam objektivnu pricinu! Nesiel nam net! Ja sa prihlasim na kona a zrazu nic! Konecna toto!

maxara
16. jún 2011

@carrie84 😀 😀 😀 to nevadiiiiiii, ja prave odchadzam na tanecky 😒

carrie84
16. jún 2011

@maxara - vidime sa vecer 😉

kafoditka
16. jún 2011

Caute, tak bola som s malym vonku a strasne palilo slnko, esteze trosku vetrik pofukoval... babyyyy ze aka nostalgia, presne o takomto case pred rokom mi odtiekla plodova voda 😅

noemarta
16. jún 2011

@kafoditka to mas ozaj nostalgiu... hm... mne ani neodtiekla....nemam ziadnu nostalgiu... 😀 😀

cigaretka5
16. jún 2011

tak damy dnes som bola u dokiny , male ma 6,3 mili

zrzulka
16. jún 2011

@kafoditka páni ved ty zajtra rodíš 😀 .... pamatam si to akoby to bolo vcera...ako sme netrpezlivo cakali tu na forku na spravy od teba.

zrzulka
16. jún 2011

@cigaretka5 jejo gratulujem, ako sa citis?

zrzulka
16. jún 2011

@minizu materske mlieko, zeby zivotabudic??? 🙂 😉 😀 tiez nad tym premyslam odkial to moje detisko berie energiu 😀
@kristip juuuuuuuu krámy nestras, akurat dnes som na to myslela ze kedy dorazia. ja ešte furt nic, pri malej nabehli po 8 mesiacoch a teraz nic. tak som zvedava akej intenzity budu 😝 😔 😖 ani mysliet radsej
@mirka285 aka pjekná profilovka. vesela farebna...letna...som cumela ci sa pripojila nejaka nova baba 😀
@maxara to fakt ta vymazali??? 😕 sila

kafoditka
16. jún 2011

@cigaretka5 super sprava 🙂
@zrzulka Leni, ja mam v zalozkach ulozenu stranu, kde pisal prispevok mm ked sa maly narodil a ked som to teraz citala, nechce sa mi verit, ze maly ma uz rok...

mirka285
16. jún 2011

caute koceny...no tak ja dnes cely den pri bazeniku s malou,som pekne opalena,popijala som stricky,mamina varila obed,no stastna zena som ja 🙂 baby a vy co vymyslate,ze je teplo,ci mate ist s deckami von?este budu vacsie horucavy,tak neprehanajte zas 😕 neviem ako bude zajytra,ale ja musim ist poobede do Rakuska,takze o program mam postarane,sa tam pomotkam,nakupim si v Bipe,aj sa tesim 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre