Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

medved
20. jún 2011

@katka55 ahoj kati to je tato? http://www.lidl.sk/cps/rde/xchg/lidl_sk/hs.xsl/...
ako vyzera v skutocnosti? lebo aj ja nad nou rozmyslam, na chalupu do zahrady a tak... 😎

maxara
20. jún 2011

@meruska ideme nakoniec len do Chorvatska, nech sme v dojazdovej vzdialenosti (kvoli ocovi) a ideme niekam Od Zadaru nizsie.. na studentsky trip 😉 uvidime ako to dopadne, ale vobec sa nebojim, nemam ziadne obavy ani vnutorne, takze predpokladam (vzhladom na toolkeee komplikacie, ktore sa nam vyskytli), ze ta dovca bude uplna popicovka.. takze sa tesim

@katka55 aku piknikovu deku? 😕 aj ja chcem.. mozes mi kludne zazelat peknu dovolenku 🙂 lebo teda co by to uz bolo, keby .. skratka ja uz idem a hotovo, aj keby traktori padali..
More vyhrejeme, inak mam info, ze teraz ti presne v Ivanovi niekto dokonca postel vyhrieva 😉 tu z juloviek 😀 inak my sa vratime az 30.6. , vy idete na tyzden, ci na dlhsie?

maxara
20. jún 2011

@medved jeeej ta je paradna.. uvidim, ci nevybehnem po nu aj ja

katka55
20. jún 2011

@medved @maxara ano je to ona, ale u nas mali len tu doruzova a je fakt obrovska... tazko sa potom sklada a neviem si predstavit, ked bude vonku fukat vietor, ako ju poskladam, ale inak je super 😉
@maxara coze??? kto sa nepriznal, ze ide do ivana??? 😠 😀

medved
20. jún 2011

@maxara podla mna by si mala, na dovci ju s guli urcite vyuzijete 🙂
a inak som brutal chora, bolia ma priedusky, ide ma porazit, dufam, ze nenakazim lucku 😒 cize som tym chcela povedat, ze som dobre urobila, ze som neprisla na stretko 😢

maxara
20. jún 2011

@katka55 😀 to ti nemozem povedat, az ked sa vrati 😉

@medved 😀 ty teliatko, ze s Guli.. ale ked jej sa to tak veeelmi hodi 😵
takze k Mon a Alllexe sa pridala dalsia uvedomela matka Medved 🙂 jedina neuvedomela ostavam ja, uhuhnana a chora

katka55
20. jún 2011

@maxara a kedy sa vracia? akurat sa s nou miname?

medved
20. jún 2011

@maxara ale evidentne tvoje uhuhnanie nie je nakazlive 🙂 mna nakazil mm had jeden 😖

mirka285
20. jún 2011

@maxara no hej,len ten detsky olej nemam 😀 a ubytko urcite zozeniete,Zadar mam rada,tak nech vam vyjde pocko,a ze more bude studene s tym treba ratat,ale to by mne nevadilo,hlavne nech svieti slniecko 🙂 a inak rozumny napad vynechat to Grecko 😵

meruska
20. jún 2011

@maxara cooo? niekto sa uz vyvaluje na plazi? tisko zavidim 😉

robika
20. jún 2011

Ahojte,
tak mm je uz na ceste do Holandska a tak budeme cely tyzden bez neho... ☹ vcera som cely den prala a zehlila, aby si mal co zobrat so sebou, lebo som pred stretkom nestihla... joooj ako ja neznasam zehlenie kosiel a este tolkych.... 😠

@maxara to je super ze mate to nahradne auto aj zelenu kartu ze sa podarilo vybavit... a dovolenka bude urcite bohovska, lebo vsetky neprijemnosti sa minuli este pred nou... prajem stastnu cestu, krasnu dovolenku, vela slniecka, ziadny dazd a hlavne si dobre oddychnite a zrelaxujte a vratte sa plny sily a energie a ked prides, tak sa tesime na vtipne prihody, urcite ich bude dost 😀

monline
20. jún 2011

@mirka285 @maxara @luminkasp díky za tipy na pranie škvŕn...dúfam, že sa mi podarí vyprať aj tie normálne nevyprateľné....
@mojalili Danko je skvelý aký je vytešený, že chodí....ten náš sa ešte nechytá..radšej sa dá na kolená, nespraví krok
@merikac myslela som na teba, že ako to zvládate..no ako čítam, asi fakt príšerný víkend, ale hlavné, že už sa vám to všetkým lepší...veľa zdravia meri, držte sa...a malá už papá?
@gabika41 @minizu ďakujem..tak skúsim kúpiť párky tam..nie, že by som silou mocou chcela aby jedol párky, ale ked mi odmieta mäso, tak občas by som mu pároček dala 🙂
@macik27 vymeníš za akékoľvek miesto? Len aby som sa toho návrhu nechytila 😀 inak nezávidím to vŕtanie..budeš ju musieť asi vonku uspávať a kočíkovať niekde mimo...
@ywett aká pohodička u teba...ale vlastne aj u nás..daniel práve zaspal, ja mám jedlo od včera, takže nemusím variť, muž v práci, nika v škole, káva aj s bábovkou za mnou...super 🙂 a hrozno u nás bez úspechu ☹
@adelaine aj vy vyzdravte...! 🙂
@maxara vždy lepšie akoby si zabudol obliecť nohavice 🙂
@bambola krásnu dovolenku prajem, dúfam, že aj počasie si si výborné zabezpečila a že šťastne dorazíte a užijete si to 🙂
@katka55 to je tá deka čo má tú izolačnú vrstvu od spodu? čo je vidno na fotkách zo stretka? majú ju v lidli? čo stojí? aj ja chcem takú..

katarina7777
20. jún 2011

caute, aj my sa hlasime k mrzutym, nespajucim detickam a este ako bonus dostal odo mna nadchu... uz sa zacinam pripravovat na to ze zajtra sa nebudeme moct vratit lietadlom domov ale ze sa tu budeme musiet doliecit .
@maxara peknu dovolenku zelame... bude vam urcite super 🙂 zober si aj teplejsie veci lebo na vikend by sa malo troska schladit (asi na 23 stupnov), takze na vecer aj nejaky sveter pribal...ale do piatku ma byt horuco, cize schladenie vam potom pride vhod 😉

my mame dneska tiez zlu noc za sebou, leo od 3 do 5 nespal a potom bol o 7 hore 😠 ja som este v noci kramy dostala cize brucho ma bolelo, cela som zasoplena ... no nejako ten slovensky vzduch zle na mna vplyva 😒

macik27
20. jún 2011

tak robotníci sú na obede malá spinká ja som naobedovaná a chystám veci na plávanie 🙂
@maxara prajem príjemnú dovolenku nech vám svieti slniečko 🙂

@robika vitaj v klube bezmanželových 😒 ten môj príde 7.júla konečne domov 🙂 síce zase len na dva týždne ale aj to je super 🙂 🙂
@katka55 deka vyzerá super aj ja by som takú chcela...len ja mám diek veľa a v poslednej dobe sa mi podarilo dosť zkresať financie na účte tak tam musím niečo našetriť 😅 kým príde náš tatinko aby mi nestopol vreckové 😀 😀 😀

monline
20. jún 2011

@maxara nerob drahoty a bonzni kto sa už vyvaľuje na pláži a nepovedal nám to 🙂)
máš už nachystané zbalené? aj tú postieľku sa vám podarilo poskladať?

katka55
20. jún 2011

@monline ano, ma izolacnu vrstvu. ale fakt je velmi velka. myslim, ze vacsiam nez ta na stretku. ta bola tusim @denisse -ina. tato stoji 12,99e - medved davala hore link 😉

katarina7777
20. jún 2011

@monline aj nasi len tie viedenske parky z lidlu tlacia... zevraj su najkvalitnejsie... ja som este malemu neskusala davat ale urcite by mu chutili lebo on ma rad aj sunku.
@bambola aj ty dovolenkujes? tak si to uzite ... hlavne nech vam tam nenasnezi 😀
@merikac boooze az mi zle ostalo ked som citala tvoj prispevok ☹ ale hlavne ze uz sa mate lepsie... ale to musel byt velmi agresivny bacil ked vas to vsetkych chytilo 😠
@macik27 tak nasi byvaju v rodinnom dome ale sused nam tu uz treti den pili drevo na zimu, niekto mu podaroval obrovsky kmen tak to tu pili jak divy... nastastie to malemu nevadi .

monline
20. jún 2011

@katka55 áno už som pozrela...švagriná katka má takú normálne veľkú, ale nie je zo spodu taká akoby alobalová, ale len akoby igelitová..tiež je dobrá, lebo sa nezachytia na nej kusy trávy a špiny zospodu..no- nejakú by som chcela, pozriem, v najhoršom z nej spravím dva kusy 🙂)

katka55
20. jún 2011

@monline tiez som rozmyslala, ze ju zmenším, len musím kuknúť, či sa s tým lemom viac nenarobím, než bude osohu 😀

monline
20. jún 2011

@katarina7777 my si doma kupujeme spišské či viedenské, ale nie z billy..a nike som zvykla kinder párky kupovať v jednote, ale podľa mňa boli kinder len kvôli veľkosti, nie obsahu mäsa, príchutí a soli..

meruska
20. jún 2011

inak viete ze boddez to vyhral?

monline
20. jún 2011

@katka55 ideálne by bolo zmenšiť ju na polovicu v dĺžke ale tak, aby sa trebárs cvočkami či suchým zipsom tá druhá polka dala pripnúť, ak treba niekedy veľkú deku 🙂

katarina7777
20. jún 2011

@meruska co vyhral? som nejako mimo obraz ...

monline
20. jún 2011

@meruska fakt? kde je o tom písané?

katarina7777
20. jún 2011

baby ja deku vobec neriesim lebo aj na stretku bolo milion diek a leo na nich sedel mozno minutu ... on sa proste nezastavi ... som obdivovala niektore deticky ako pekne sedeli aj 10 minut na jednom mieste ... leo to robi len v ohradke lebo zatial z nej nedokaze ujst 😀

katarina7777
20. jún 2011

@monline u nas je moj otec parkofon, ja ich vobec nejem ale to ja maso vseobecne nemusim... i ked na megastretku mi chutilo 😀

meruska
20. jún 2011

@katarina7777
@monline vyhral titul Otec roka 2011, je to v slovenke, tusim aj na TA3 to bolo i na STV

maxara
20. jún 2011

jaaaj baby a este som zabudla, ze som nasla tigrikovu mikinku (tricko s dlhym rukavom), na chalupe v obyvacke.. nahodou nechyba?

katarina7777
20. jún 2011

a este vam ukazem ako usilovne vcera papal Leo chleba s bratovou malou 🙂

monline
20. jún 2011

@katarina7777 zlatý je..najskôr odkukával a potom sa do neho pustil 🙂)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre