Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
1. mar 2010

ericica veru je to hrozne 😒 ryzu som varila len jazminovu,lebo iba ta je biela a kvalitna,mala som 20 kg balenie a teraz ked sa mi minula tak kazdu ryzu co uvarim mi ofrfle a nezje ☹ lenze tu jazminovu neviem nikde zohnat,tu predtym som mala od znameho,a ked aj niekde maju tak len polkilove balenie a strasne drahe...vsetko co ide jest musi byt cerstvo uvarene a nesmie to byt zohrievane v mikrovlnke 😒

sunnygirl
1. mar 2010

vítam nové tehuľky,

rominy:
aj ja mám presne takéto bruško

moja polovička sa ma včera povedal, že si nevie predstaviť aká budem široká pred pôrodom.

ericica
1. mar 2010

no mirka to ti teda nezavidim 😝 a z neho sa to tusim ani neda vytlct 😀 no sak ale ked bude hladny tak ti zje vsetko aj ked s hundranim 😖
sunny neboj az take zle to nebude 🙂

meruska
1. mar 2010

oacka... ty zhanas neonato, tak v babetkove ho dnes dali do akcie za necelych 400 € co je super cena

http://www.babetkovo.sk/index.php?option=com_vi...

oacka
1. mar 2010

to vááážne? idem hneď kukať!

denisse
1. mar 2010

babetkovo je to na dominikanskom namesti?

sunnygirl
1. mar 2010

ericica:
tak ja mu tvrdím, že niekde to dieťatko musím vynosiť 🙂 ale on si ma len doťahuje 😀

sunnygirl
1. mar 2010

ja nechápem prečo sútak nenormálne drahé kočíky Inglesina classica ............................... 😖 😖 😖

oacka
1. mar 2010

meruska, už som tam volala, prídu im až neskôr na sklad, ešte ich nemajú, mám zavolať neskôr,že aké farby majú. idem merať výťah. 😉
denisse, jedna predajňa je na dominikánskom a jedna na moldavskej ceste pri nejakej predajni áut. denisse, máš aj ty záujem?

meruska
1. mar 2010

a kedy im mas volat? este dnes? tiez tam chceme ist pozriet, ci az zajtra ?
ktory si si vybrala? ja ten z limitovanej edicie modro - hnedy 🙂

tutifruti
1. mar 2010

Caute zeny....
tak ja mam za sebou gasto vyšetrenie... 😝 naivne som si myslela, že mi nebudú pchať do krku hadicu, no mýlila som sa... A to som sa este o 10 hod najedla... 😉
No doktor mal šťastie, že nie som "vracací" typ.... 😀 Ale naťahovalo ma riadne... Mi tiekli sople, slzy, sliny.... no otras....
Výsledky budem mať o 10 dní, ale Dr. povedal, že podľa príznakov sa mu to na celiakiu nezdá tak stále mám nádej, že rožky jesť budem 😀

denisse
1. mar 2010

oacka, nie 😉 ja mam odlozenu inglesinu po malej .. len som sa chcela zorientovat v KE 😀

oacka
1. mar 2010

až ku koncu týždňa. že vraj ich dovtedy určite nevykúpia,že im len vtedy prídu na sklad. Ja by som chcela hnedý,ale ten klasický, nie tu extra edíciu,ale idem ju ešte pozrieť. nie že si potom navzájom pred nosom vykúpime to, čo chcela tá druhá. 😀 nebojíš sa malých koliesok?

oacka
1. mar 2010

skúsim v stredu volať.

meruska
1. mar 2010

tie zadne su velke, tie predne nie su az take male..by som ich nazvala stredne 🙂

sunnygirl
1. mar 2010

denisse
jéééééj ty máš inglesinu, a akú? Klasik?

oacka
1. mar 2010

asi tak. ja som dnes volala aj do o-baby, povedali mi, že ešte chystajú nové produkty na stránku, majú tam nové vaničky na jané kočíky a veľmi sa mi páčia.

meruska
1. mar 2010

sme hrozne s tymi kocikmi 🙂 moj muz povedal nech mu uz kazdy den neaky neukazujem ze sa mi paci, nech rovno zahlasim tento ideme kupit 😀

denisse
1. mar 2010

sunny, mam magnum ... a som spokojna, preto som si ju odlozila ... ma len dve "chyby", ale s tym sa da zit ...
nema prehadzovaciu rukovat, musi sa otocit cela vanicka a strecha sa sklapa a odklapa hrozne hlucne (strasne praska), takze som sa furt bala, ze malu zobudim .. a kedze mi velmi tazko zaspavala, tak mi to fakt vadilo ...
inak je super ...

oacka
1. mar 2010

mojmu mužovi sa ten neonato veľmi pozdával. keby mali vtedy v tegeli moj farbu,už by sme kúpili. naši ma teraz pomýlili, lebo povedali,že kočík kupujú oni, tak sa začínam pozerať aj po drahších... 🙂 šak uvidíme v stredu.

sunnygirl
1. mar 2010

denisse
a stál????? 😒

denisse
1. mar 2010

stal 10 000 ceskych korun ... ale to bolo pred troma rokmi ...

sunnygirl
1. mar 2010

denisse
uf... 😅

denisse
1. mar 2010

sunny,

http://deti.bazos.cz/inzerat/5354803/Prodam-koc...

ja ho mam ale bez autosedacky, tu sme kupovali inu zvlast ...

oacka
1. mar 2010

pomerala som výťah, asi máme najmenší na svete: 100 cm x 80 cm. nevojde mi tan ani cortina ani neonato,takže podľa toho sa riadiť nemôžem...

denisse
1. mar 2010

oacka, tak to je fakt minaiturny vytah ... 😕 to je v panelaku?

denisse
1. mar 2010

ale asi aj nasi maju v PO taky malicky .. ked si ho tak teraz predstavujem

oacka
1. mar 2010

osemposchodový panelák, dá sa kočík s bábätkom pred výťahom rozmontovať na vaničku a podvozok a podvozok potom zložiť? tak by to možno šlo, ale neviem, či to budem zvládať.

denisse
1. mar 2010

u vacsiny kocikov to podla mna ide, ale je to riadne na nervy ... hlavne v zime, ked je v kociari naobliekane dieta este aj s fusakom a reve, co mu je horuco ... 😝
ja nechapem, ze kedysi robili take malicke vytahy ...

oacka
1. mar 2010

my tu máme teraz dve maminy, opýtam sa ich,ako to oni riešili s kočíkom a malým bábätkom.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre