Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
28. jún 2011

@noemarta ty si chod tiez lahnut,pozehlis vecer pri telke 😉

noemarta
28. jún 2011

@mirka285 dnes som vyspata, takze sa mi nechce, a citim taku zodpovednost za babku,takze ju musim strazit.... 😉
Dnes som navarila spenatovu polievku rybu a nove zemiaky som uvarila a nela sa zalizovala az za usami... som rada, lebo som si myslela ze ked bude jest normalne jedlo, nepomixovane, ze nebude chciet...

bambola
28. jún 2011

@noemarta pomaly sa prepracovavam aj zadnymi stranami 😉 ale popri tom varim kym mi dieta spi 🙂
a ja si dam plavky, nech sa potesia trosku aj moje kozy zo slnka 😀 ostatnych mozem dlabat 😀

noemarta
28. jún 2011

@bambola hi hi, dobreeeee.... ja uvidim ake bude zajtra pocko...

mirka285
28. jún 2011

@noemarta vsak ale babka sa urcite tesi,ze ma spolocnost 😉 ja som urobila vajcove halusky,uhorkovy salat a Gabovi cerstvu ryzu k kuracim pecienkam...a vecer budem tiez zehlit,teraz idem malu natlacit tymi haluskami 😀

kristip
28. jún 2011

Ahojte, tak my tento tyzden malujeme - vzdy len vecer... uz nam chyba len kuchyna a obyvacka 🙂. Zacali sme v sobotu. Dufam, ze to do zajtra dame, lebo vo stvrtok mame v plane ist na oravu k nasim a ku svokre na par dni. Rozhodla som, ze tento rok nase prazdniny na Orave rozlozime na niekolko etap, lebo v kuse mesiac by ma pripravil o rozum, zdravie a hlavne nervy. Dnes sme boli dat objednat vstavanu skrinu, tak sa tesim, konecne budem moct povyberat saty spod posteli.
Juj, aj ja by som sla rada na zajtrajsie stretko, spoznat vas ostatne 😉 , ale poobede mam dabing, tak to urcite nebudem stihat ☹
Vsetko najlepsie oslavencom, hlavne vela zdravicka a radosti...
@kafoditka vyzerala si vynikajuco, fakt si nevestu zatienila 🙂

bambola
28. jún 2011

dievcata, musim sa pochvalit, nalozila som hermelin 😝 😝 ja to strasne lubim, uz len vydrzat aspon tyzden 😉

tutulka12
28. jún 2011

@bellablonde vám ešte choroba neprešla? jooj chúdence deti ☹ aj my sme staviali stany z deky prehodenej cez kreslá, lenže furt to na seba stiahli, preto sme kúpili hotový a mám pokoj 😀 Daniel je expert na hlášky, niekedy sa mi až rozum zastavuje čo všetko sa v tej jeho malej hlave premieta. ale aspoň máme stále srandu.
ja som Danka zapisovala do škôlky keď mal 2 roky, ale išla som na istotu, tak som vedela, že ho vezmú. ale tie ťahanice so škôlkami teda rodičom nezávidím 😖
@kafoditka krásne šaty si mala, veľmi ti tá farba pristane

adelaine
28. jún 2011

ahojte,
@kafoditka vitaj 😉 inak, fakt ti super sedeli tie satky, aj strihovo aj farebne, peknucka si bola,
co sa naozaj o neveste povedat neda, ale co uz...

@noemarta veru dnes som riadne z riska vyflusnuta, jeho vycinanie a rev nema konca 😠
normalne som rada, ze spi este dva spanky, a ze teraz ma chvilku klud.....ja mam podozrenie,
ze mu idu zuby stvorky alebo co....v noci reve, cez den je nervny, len na mne visi a zase zacal kadit ako
najaty...
nechapem, ved takto pred tyzdnom mu vysli styri horne zuby naraz, kadil mi vyse tyzdna a teraz znova 😠 😠 😠 😠

a inak btw, musim sa pochvalit, dnes slavime s mm vyrocie, sme spolu 8 rokov 😵 😵 😵

kafoditka
28. jún 2011

Cafte, baby dik za pochvaly, potesili 🙂
@adelaine Mati, ani mi nehovor o tom kadeni, ja som normalne po jedle musela cakat, kym sa pokadi a az potom som mohla ist von, lebo sa zakazdym tak dosral, ze ked si sadol, tak mu to tieklo po nohach 😝 este aj dnes mi tak kadi a to ma tu stvorku uz prerezanu... dalsiu ma navretu, ale este pomerne vysoko, tak kym sa mu prereze, tak sa asi vykadi z podoby 😕
@bambola ja som este nikdy nakladany hermelin nejedla 😕
@bellablonde skore uzdravenie drobcom prajem ☹

kafoditka
28. jún 2011

@mirka285 kupila som teda tu flasu so slamkou a fesak mi ju do hodiny skoro celu vypil, tak ho to bavilo, cize veeelky uspech 🙂

mirka285
28. jún 2011

tak som sa dovalila z vonku 🙂
@kafoditka Domi tak super,Linda z tej flase pije,jak keby ju mala odjakziva,dnes stiahla celu 🙂
@adelaine Mati tak pekne dnes oslavte,veru uz ste dlho spolu 😉
@bambola a ty mi tu nerob chute,zboznujem nakladany hermelin,mnam 😝 koceny tesim sa na vas 🙂

katty17
28. jún 2011

ahojte babule. tak ja som prave dozehlila. 🙂
sandra uz cely tyzden pije z flase s tym otvorom z ktoreho tahas. maju ho flasky lucky a rajec. 🙂 akonahle tu flasu vidi tak je ako diva 🙂 a o klasickom pohari ani nehovorim. pekne z neho pije vodicku 🙂
ako vidim nase deturence robia pokroky.

my sme dnes mali byt ockovani ale nie sme. sandricka je prechladnuta, riadne soplikuje tak nedostala injekciu :(
ale mame paradne miery. vazi 9800 g a meria 78 cm. pekne je vysoka. po tatinkovi 😉 doktorka povedala ze priemer na tento vek je cca 74 cm 🙂

idem si vas precitat aky ste mali dnes dnik.

noemarta
28. jún 2011

@kafoditka tak si o vela dosla, ze si to este nejedla, mnaaaaaaaaaaaaaam @bambola zboznujem to, a potom mam cemer jak hovado.... nemozes ho zajtra doniest???? 😝 😝 😝 😀
@adelaine gratulka, my sme mali 5.6. 7me vyrocie svadby a vlastne pocitam ze sme tak isto spolu ako vy, 8 rokov.... 😉 😉 😉
Nooo, babka odvezena, Nela napapana uz spi, asi aj ona mala toho dnes dost... no a mna caka to zehlenie, som to odlozila teda na vecer, posluchla som Mirku. 😉
Babka varila taku omacku vselico tam bola a Nela ju v pohode jedla aj s chlebom... dnes som z nej nechapala, jedak jak hovado... plus este zbastila kasu.
Baby tiez sa na vas veeeelmo tesim, verim ze bude fajnovo. paaacko idem na to zehlenie. 😉

noemarta
28. jún 2011

@katty17 tak ty si akurat skoncila a ja zacinam.....
Sandra je o 500gramov tazsia nez nasa a o 3 centaky vyssia....
Takze zitra coooo, dojdes, ciiii nie?

katty17
28. jún 2011

@noemarta maci zajtra to nevyzera na stretko s vami. doobeda pride po nas risiho sestra, nalozime sandru, ideme po risiho mamu a ficime na vylet. netusim kedy sa vratime. :( sakris.
som zvedava aka bude tato noc. uz styri dni som takmer nespala. sandricka je kazdu pol hodinku hore a place. taka je zasoplena a zahlienena ze sa jej zle dycha :(

adelaine
28. jún 2011

kocky...@noemarta, @mirka285, @kafoditka, @ bambola ja zajtra nemozem ist ☹
dojde nam oknar na 16.00 montovat sietky na okna, musim byt doma 😠 😠 😠
vidim to na buduci tyzden, ak bude nejake stretko....mrzi ma to velmi.

inak Mirka, dnes som bola okuknut kociky v babymarkete a som straaasne sklamana,
odisla som z dlhym nosom, ziadne poriadne golfky tam nemali ( okrem pp si ) este aj ten hartan je
na figu, lebo naozaj mu nejdu polohovat nozicky... 😠 😠 strasne som sa namotala na novy kociar a nic z toho..
viem, ze ty si chvalila si-cko, mna vsak odradza to madlo, zda sa mi labilne a ma taky cudny potah....sa
bojim, ze by bolo hned ohryzene, risi do neho totiz v kuse htyzie, ze by odisla ta pena a po dalsie, on furt
v tom kociku daco je, a hned je cely spinavy...to madlo sa da nejako cistit?

cigaretka5
28. jún 2011

caute baby, som tu pos to rokoch. Nestiham nic . Inak ako je tak lahko letno mam chut kupit malej golfacik- lahky letny, tak idem asi pokukat net. Nejake tipy. ktore by boli aj pre nas vyssich?

merikac
28. jún 2011

ahojte koceny,,konecne som jej velicenstvo uspala,,,,,,,obcas jej prepne a nedaj boze ze by som sa s cicikom odtiahla,,tvrdohlava je po jej mamke 😀 ,,,,reve ako tur- neprestane pokial jej ten cicik nevrazim znova do pusiny,,,juuj, by som ju od lasky zuozrala 😀 ( este statsie, ze taketo zaspavacie manevre su len vynimkou).......tak ako sa vam tu dari?? idem pocitat..........

noemarta
28. jún 2011

@katty17 kati, nasej ked isli stvorky vsetky styri naraz, tak ja som nespala cely mesiac, presne ako pises, celu noc co 15 minut hore a mrncala...ona nastastie sople nemala.... tak rozmyslam, ze zaklopat ona este nikdy nemala.. 🙂
@adelaine matiiiiii.... no vies cooooooooooooooooooooo..... ☹ ☹ ☹
Skus este pri vas v ruzinove pri bille kocikovo, tam mali tiez dobry vyber, ale cybex maju iba v brendone.
@cigaretka5 cigi, co si spohodlnela, haaaa ze chces golfac 😀 😀 😀 😉

noemarta
28. jún 2011

@merikac to nastastie ta nasa nerobi...... 😉
boooze sa neviem dokopat k tomu zehleniuuuu, ale uz ideeem.

merikac
28. jún 2011

@adelaine aj my meme sicko a madlo je uplne v pohode,,na malom kociarku- detskom madlo ruckuuz rozhryzla, tu sa jej to este nepodarilo a ani zlomit a teda dovadza s tym riande,,,,ja ho idem reklamovat, lebo ja mam cierne a ten lem ktory pridrziava tu "slnecnu clonu" mi total vysedivel,,,ako nechapem preco, lebo kocik na slnku nemavam,,chodim von len poobede, 😠

merikac
28. jún 2011

@noemarta kasli na zehlenie,,ved aj tak sa to pokrci 🙂))

cigaretka5
28. jún 2011

@noemarta nechcela som riesit golfac lebo milujem mutsyka a bolo mi luto ho dostavit ale teraz ked je predpoklad ze mutsyka vyuzijem spekulujem. ALe inak mozno z toho golfacu nic nebude kedze su vsetky na jedno kopyto a sa mi dooooooooooooooooost nepacia . Chcela by som nieco extravagantne

cigaretka5
28. jún 2011

@merikac a aky mas?

zrzulka
28. jún 2011

Kocky Patko dakuje za gratulacie k dnesnym narodeninam!!!! 😉 Tak a mame to za sebou, tam mi je volako smutno z toho 😒 Strasne to leti....

merikac
28. jún 2011

@kafoditka plany koza zozere,,tak to som este nepocula 😀 velmi ti to seklo na svadbe,,,, nevesta to nevychytala,,,ale hlavna vec, ze to ma uz za sebou 😉

merikac
28. jún 2011

@cigaretka5 cierne sicko, tohtorocny model s takou kvetinofou potlacou

mirka285
28. jún 2011

@adelaine Mati no skoda,ze nodojdes ☹ tak som mala dobre tusenie s tym Hartanom,ale inak pp nema penove to madlo,ja som prave minule skonstatovala aj s kamoskou co ma tiez pp,ze este dobre,ze je to madlo take pruzne a ohybne,lebo inak by ho uz Linda zlikvidovala 😖 ale ty si mala peg perego,tak predpokladam,ze chces nieco ine vysusat,tak chod omrknut ten Cybex este 😉
@noemarta Maci a ja som prave dozehlila,ale nebolo toho nastastie vel,ja zajtra varim granatier,Tomi si nakazal,tak to dam aj Linde,veru robia pokroky tie nase deti 🙂
@cigaretka5 cigi veru som nikdy nerozmyslala nad golfacom,co je vhodny aj pre vyssich,asi budes musiet vyskusat nieco nazivo 😒
@merikac Linda pisti jak sisina ked jej nieco zoberiem s cim sa hra,ale ked ona sa najradsej hra s cistiacimi prostriedkami co mam v kupelni ☹

merikac
28. jún 2011

@cigaretka5 tak zalezi aj kolko chces do golfaca investova, lebo aj take speci sa najdu,,ale dooost stoja

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre