Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

monline
11. júl 2011

a ešte vám musím povedať, že @alllexa vyzerá ako dievčatko..je oveľa mladšia ako na fotkách pôsobí...fakt také milé stále usmievavé strááášne štíhle dievča 🙂

maxara
11. júl 2011

@kafoditka cozeee? to je ktora? aky nick mala?alebo kedy chodila?

tinaki1275
11. júl 2011

tak sa mi podarilo vas precitat aspon za dnesok ..sa lepsim ..ale nevidim to ruzovo do buducnosti .. 😒
baby mne sa sa dnes Leia mierne pripiekla ale len rucky a to som ju mazala s 50 tkou faktorom kazdych 30 minut cca a bola na plazi asi 2 hodky a aj to vacsinou v tieni ..ale aj tak si to vycitam....a vecer ma nasrala nenormalne..neviem ci to robi aj niektore z vasich ratolesti - vylezie si na gauc a potom z neho normalne skace dopredu ,nestiham ju chytat ..teda len sedim pod gaucom a cakam kedy padne .niekedy normalne dopadne na nohy .ale nie vzdy sa podari .. 😒 ja som z nej zufala,ona je fakt hyperaktivna..

tinaki1275
11. júl 2011

baby my mame staleeste len dva zuby 😒 spodne jednotky ,je tu este vobec niekto kto ma tak malo ? 😕

minizu
12. júl 2011

Dobre ranko
@tinaki1275 aj mne mala este pred par mesiacmi robila podobne kusky s gaucom, ale mm sa toho chytil a naucil ju pekne zliezat z gauca aj postele. Otoci sa na brusko, nozicky a zadol spusti dolu a je to. Od vtedy mame pokoj 🙂 najnovsie sa vsak snazi vyliezt na konferencny stolik a kadeco ine, takze je to tiez zaujimave
@monline presne tak, allexa vyzera na zivo mladsie 🙂

maxara
12. júl 2011

@minizu 🙂 ze Alllexa vyzera mladsie a je stihlunka ako prutik, o tom niet pochyb, ale ty tiez vyzeras na 15 😉

minizu
12. júl 2011

@maxara preboha, snad az tak mlado nie. Ale dakujem za kompliment 😉

mirka285
12. júl 2011

dobre ranko...@kafoditka presne tu som myslela,bohvie co je s nou ☹
@tinaki1275 nic si nevycitaj,jednoducho ju viac natries dnes...moja Linda vylezie uz aj na stol v obyvacke,na postel,ale nie pokazde vie aj zliezt,tak tiez ju musim chytat 😖

noemarta
12. júl 2011

Dobre rano,
@maxara prajem Ninke len to naj naj k dnesnym prvym meninkaaam!!!
A inaaac, dnes je den, co sme nastupovali do nemocnice, pamatas, plus aj @allexa , koksoooooo...

@tinaki1275 neboooj, dobehne nase deti zo zubkami, ved je sikovnica malaaaaa

gabika41
12. júl 2011

Ranecko damy.....prajem pekny dnik a vsetkym oslavencom len to najlepsie.....dnes to vyzera znova na horuci den.... 🙂

mojalili
12. júl 2011

@maxara - všetko najlepšie NINKE k meninkam 🙂

maxara
12. júl 2011

@mojalili @noemarta vdaka za Ninku 🙂 ano pamatam 🙂 akurat sedim na chodbe pooperacneho oddelenia, kedze oth je plne a zachranujem luludi od velkeho lucneho kona.. a este tam budem sediet tri hodiny, kym sa dostanem na izbu 😖a este tam budem 4 dni, kym porodim

alllexa
12. júl 2011

@monline - dakujem🙂 ja by som zase na Teba nepovedala, ze mas uz taku velku dceru!

@noemarta @maxara - no presne, aj mna to napadlo, ze vy ste si este na ten porod museli pockat a stale sa to tahalo, pri tom cakani musel byt kazdy den nekonecne dlhy:( No a Katty to uz mala bleskovo za sebou a boli sme sa kuknut na jej Sandricku🙂

katka55
12. júl 2011

ahojte. my dnes vyrazame na dedinu do bazena, tak sa aj celkom tesim 😉
@maxara Ninke prajeme vsetko najsamlepsie a nech vam robi nadalej minimalne taku velku radost ako doteraz 😵

monline
12. júl 2011

@maxara krásnej Ninke všetko najlepšie k prvým meninám 🙂

monline
12. júl 2011

@alllexa ani ja by som niekedy na seba nepovedala, že mám až tak veľkú dcéru 😀 ..strááášne rýchlo to ubehlo..práve včera som vravela, že som bola mladá ako minizu, ked som mala Niku..a teraz som síce staršia, ale necítim sa ešte ako stará baba, čo je pozitívne 🙂

alllexa
12. júl 2011

@monline - a kolko si mala rokov, ked si mala Niku? A super, ze sa citis mlado, potom clovek aj tak vyzera a posobi. A mozno aj to babatko cloveka omladi, ze da taky novy elan a vzruch do zivota🙂 Mame znamych, co mali posledne dieta v dost velkom odstupe, takze je vo veku ich vnucata🙂

zuzik1983
12. júl 2011

@mirka285 teeda sikulka je linda
so zubmi sa na vas nechytame,my mame len 5 😉 a rezim ziadny ,stalke spava inak, aspon cez den, na nocny sa ju snazim ukladat stale rovnako,no nie vzdy sa dari,napriklad vcera som ju ulozila o 20.00 a po pol hodine spanku zobudena a hore do 22
@tinaki1275 mne mala sice na gauc vylezie ale neskace, ona sa na tom gauci normalne rozbieha a pada,lebo je makky a uz nejeden raz sa poriadne ovalila.ale z gauca aj z ppostele zlieza pekne sama
@maxara sa pripajam,vsetko naj ninke

monline
12. júl 2011

@alllexa veru, aj ja som si vyrobila vlastné vnúča 😀
mala som 22, ked sa narodila Nika (19, keď som sa vydala....dodnes to nepochopím 😀)

noemarta
12. júl 2011

@mirka285 dnes som nele pozrela dobre do ust a ma 12 zubov 😉
A a asi som ju vcera zakrikla alebo co, ale dnes strajkuje spat... takze bude iba o jednom spanku..... 😒 a ja mam roboty jak na kostole fasaaaaaaaaaaaaaaaa....

luludi
12. júl 2011

Ahojte julovky,

dodatocne a v predstihu prajem vsetkym krasnym julovciatkam VSETKO NAJSAMLEPSIE k prvym narodeninam a aj ich MAMINKAM - babule, zvladli sme to!!! 🙂 🙂 🙂

specialna vdaka patri @maxara -e, za to, ze si pamata 🙂 🙂 🙂

vsetkym vela dobreho, lepsieho a najlepsieho praju

lulu a bubo babún

alllexa
12. júl 2011

@monline - 🙂) to je dobre - ze vlastne vnuca🙂 niekedy mi je luto, ze nie som mladsia, ze som Miska ako prve babo nemala skor, ze ked budu nejake vnucata, tak budem stara babka🙂 No ale nedalo sa, s mm sa nepozname dlho, takze mozem byt rada, ze sa nam podaril hned mesiac po svadbe, co je fakt stastie...

@noemarta - fiha, Nelka je zubata!🙂 A preco si vcera nebola na Strkovci, nemohla si? Som myslela, ze Ta tam uvidim, ze zaspominame na casy s bruskom pred rokom🙂

monline
12. júl 2011

@luludi aj bubovi prajeme k prvému rôčku všetko najlepšie..včera mal, však?

bambola
12. júl 2011

Ahojte,
tak ma som dnes s vrtulou 😉 upratala som ako tak byt, dve pracky na susiaku, umyta kuchyna, vytriedene veci co sme dostali, boli sme hodku von a na nakupe a mala uz hodinku spi 😵 (klop klop)
a ja si idem dat magnum a nealko pivo (alebo mojito?) 😝 😎 , vylozim si nohy a pustim si nejaky serial ....ved viete DOVOLENKA 😀 😀

monline
12. júl 2011

@bambola no aká si šikovná...ja som sa dostala len k vareniu, lebo ma príšerne bolí pravý vaječník...ovulka jak sviňa..ledva chodím ☹ pritom chcem uvariť ten ríbezľový lekvár a upratať, máme bordel ☹

monline
12. júl 2011

@alllexa všetko je správne načasované...a tak ako má byť 🙂

luludi
12. júl 2011

@monline ano 🙂 vcera sme oslavili vyrocniny 🙂

bambola
12. júl 2011

@monline co je ovulka? 😉 😀 😀
vidis, varit by som este mohla, ale sa mi uz nechce 😎

noemarta
12. júl 2011

@alllexa vcera som bola v robote.... a makam na vyplatach, v piatok mam termin.

alllexa
12. júl 2011

No, vy ste ale sikovne! Mne len co maly zaspal, tak som makala oprat, riad nastrkat do umyvacky, umyt chladnicku (mm je totalny pedant, dosiel s novym cisticom do chladniciek), navarit, len co som si sadla k obedu, ze sa najem, tak sa zobudil. Jest zase nejedol, tak to mozem vyhodit alebo naivne dufat, ze ked mu to dam zajtra, tak to zje... Teraz som unavena, nevyspata, maly sa na mna vesia, furt pyta mlieko a natahuje mi tricko... Chcela som pofotit nejake nove nahrdelniky a nahodit ich potom na stranku, ale strhava mi ich a berie, a na pocitaci ma nenecha robit, vesia sa na mna a mrnci:( Sadnut si na 5 minut nehrozi (teraz kojim). Ale ked som sla rano z posty a nakupu, tak si si dala nanuk🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre