Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
2. mar 2010

jani, no tak to je fakt krava...a aky chce ona dokaz vasho ozajstneho zaujmu?

janatt23
2. mar 2010

ja neviem. asi jej to mam zaplatit hned a ona mozno da nejaku zmluvu potom

janatt23
2. mar 2010

babenky musim uz ist. potom vas docitam. tak krasny dnik vam prajem 😝

maxara
2. mar 2010

jani no tak drzim palce s tym domcekom 😒

sisaa
2. mar 2010

ahojte baby...
mirka, podla coho si si vybrala kramare? podla vlastnej skusenosti alebo na odporucanie?
Inak mna babo kope hore-dole. Cakala som stale nejake motylika alebo bublinky, a ono hned riadne kopance. Zda sa mi, ze viac aktivne je ked sa najem. Hlavne po sladkom 🙂.

oacka
2. mar 2010

až teraz som došla z vychádzky so psom. meruska, vyzerá to blede... ja nechcem objednávať cez net, chcem si ho ešte "omakať" na predajni. a ten hnedý na nete asi ani nemajú... s kolieskami ti neporadím. hovorím, brat má jane s takými istými kolečkami a prežil to. ale oni chodili len po ulici a po dvore - dvor je väčšinou štrk a tráva. ale baby na fóre hovorili,že tie kolieska nie sú nič moc do snehu.

oacka
2. mar 2010

maxi, na ubytovniach a na intrákoch sa dejú také veci, že to by slušný človek nerozdýchal. môjmu kamošovi raz jeho totálne ožratý spolubývajúci nakadil do ruksaku,lebo si ho pomýlil s veckom. a môj kamoš, rovnako ožratý to považoval za velice srandovné! my sme si na intrák doviedli pánsku návštevu a vyčúrala sa nám do umývadla...

maxara
2. mar 2010

oacka to ano...ale ked su ozrati, alebo namesacni, tak to este vnimas ako "polahcujucu" okolnost, ale nie, ked je to ich standard... neviem si predstavit, ze by mm trebars varil a aby mu neprihorela zasmazka, tak sa vysti do umyvadla v kuchyni na riady, z ktorych jeme.. bleeee. No a kedze pracujem na ubytovni...nekomnetujem, co za konflikty spolubyjaucich riesit... romany by som mohla pisat... roman z prostredia ubytovacieho zariadenia 😀 😀

mirka285
2. mar 2010

maxi tak dufam ze moj maly sa do cikacieho levelu nedostane 😠 ja neviem ci na tom lyziarskom smrkali do umyvadl lebo doma to urobil prvy a po tom ako som mu vycistila zaludok dufam aj posledny krat ☹ sissa Kramare preto ze v Ruzinove rodila teraz sestra a bola znechutena,napriek tomu ze byvala na nadstandarte,a Antolsku mam daleko a byvala Bezrucova je vlastne Antolska,ltam sa prestahoval aj personal a ja som prve rodila na Bezrucke a mam velmi velmi zle az traumatizujuce spomienky 😒 na Kramaroch som za desat minut a chcem si tam povybavovat aj niake znamosti...ale pokial sa mi podari zohnt doktora ktory sa naozaj postara o mna ako sa ptri som ochotna ist rodit pre mna za mna aj do Tesedikova 😝

oacka
2. mar 2010

meruska, z toho mojho typu sa dá objednať na nete iba oranžová, modrá a zelená... takže ani na predajni iné mať nebudú...

maxara
2. mar 2010

mirka neboj... staci, ked si raz a navzdy zapamata, ze je to nechutne... ked si mu vycistila zaludok, tak do dalsieho levelu ho to urcite nepusti 😉

tutifruti
2. mar 2010

Caute baby, tak ja som sa práve vrátila z vychádzky, unavená jak kon... V byte "bordel jak svina", vymienajú nám stúpačky... /v novembri sme prerobili kúpeľnu/ ☹
Boli ma hrdlo zo včerajšieho gastro vyšetrenia jak mi tam pchali tu hadicu, akoby som išla dostať angínu... 😒

Baby aj ja uz chcem vediet co to bude... Uz chcem vyberat meno...
MM chce Barborku, Dorotka Luciu, Alžbetka Kristínku....
Chlapec stále Atrur... Tak ja neviem... Asi si normálne zvyknem.... Mne sa páči Kryštof, ale ten má meniny v júli...

sunnygirl
2. mar 2010

tak už som po poradni, malučké váži pekných 250 g a ja mám momentálne o 8 kg viacej 61 kg 😖 , pekne.
Bol aj môj manželík na UTZ, rátalo sa mu a ja som za jeho prítomnosť pru UTZ zaplatila 2€. 😲

Maxi:
tak naše Šmudielko je veľmi hanblivé, takže nevieme čo sa to v brušku skrýva, ale trocha ho popozeral (asi preto, že tam bol mm) hlavičku, bruško, srdiečko, žalúdok,...... No vám poviem, leží to v brušku ako ja keď večer zaspávám. No priberám dosť aj do šírky a to som bola vždy 93 - 65 - 93, takže asi guľka.

No manželík mi už oznámil, že ak to bude chlapček tak Filipko.......... 🙂 🙂 🙂

sunnygirl
2. mar 2010

ale on chce babu 😉

kafoditka
2. mar 2010

Sunny.... tusim sa Filipko stal hitom pre nasich manzelov! Aj v nasom pripade mi to navrhol mm a ja som suhlasila. Strasne sa to hodi aj k nasemu priezvisku, ked mu poviem Filipko 😉

sunnygirl
2. mar 2010

kafoditka...asi áno, popravde som nad týmto menom nepremýšľala, som rada, že sa tak rozhodol 😉

maxara
2. mar 2010

sunny - eemmm to nevadi, ze to nezistil teraz... budes mat este chvilku napatia 😉 hlavne, ze je vsetko ok...
inak ja keby som nesla k tomu Holanovi, tak tiez by som este nevedela. Vcera som bola na poradni u mojho gyndosa, on mi robil morfo sono (to co aj tebe teraz) a nebolo vidno, nechcela sa ukazat. Ale tak dala som mu tu spravu od Holana a povedal, ze je to velmi pekne popisane, ze s tym suhlasi a mysli si, ze ked mam v sprave napisane, ze dievcatko, tak to je dievcatko, lebo keby si nebol isty, tak napise nieco ako predpokladane pohlavie, alebo mozno aj nic... a mne napisal ze pohlavie zenske. 🙂

oacka
2. mar 2010

juj, sunny, máte vy ale tajnostkára! 😉 a ty nemáš nejakého tušáka, že čo to bude?

sunnygirl
2. mar 2010

škoda, že sme nezistili, čo to bude, ale stále myslím na to ako sa hýbalo....bolo to také milé. 🙂

ericica
2. mar 2010

no konecne som sa vas docitala 😲 dost ste toho popisali 😉 AHOJTE 🙂
maxi no humus este dobre ze som poobede lebo uz sa mi dviha zaludok 😖
mirka ten tvoj syn je fakt expert ja by som si uz asi aj hlasivky nanho ykricala 😠 😠 😠
carie gratulujem k pipiku....
my ideme na 4d v sobotu a uz sa veeeeeeelmi s muzom tesime...aj malej uz hovorime ze uvidi babetko v telke 🙂
janat aj my vybavujeme hypoteku a uz sa nam kresli aj stavebny plan tak sa uz tesim kedy sa do toho pustime 😉
babetko uz bude v novom 🙂

sunnygirl
2. mar 2010

oacka
najprv som mala, že chlapec, teraz zase, že dievča, tak už neviem, už som doštrikovaná, no nezistím ani podľa chutí, idem skôr do široka, ale bruško mám vysoko, pleť nič moc, ale do tváre rovnako, nepribratá, vlasy rastú rýchlo, nechty tiež, mňa len to meno domýlilo, akoby mi prišlo samo od seba, len tak ma napadlo, že LENKA. Možno si maličké samo povedalo.........no fakt neviem. Jedny hovoria, že keď je to hanblivé, že chlapec, druh zase, že dievča (hneď som si pomyslela na tvoju herečku 😀 )..................no neviem, a polovička, že baba a presne ako ja a že tak bude aj vyzerať....no neviem, že by svetlí ľudia mali silnejšie gény ako tmavý ako čertíci... 😀 😀 😀

sunnygirl
2. mar 2010

opäť cíti tú neskutočnú radosť, keď odídete od Dr a povie že všetko oki. A na tripltesty povedal, že sú dobré, že je to v poriadklu. Ale ja tieto výsledky beriem s rezervou... 😒

oacka
2. mar 2010

s tým výzorom si na tom presne ako ja. to som teda zvedavá,ako to dopadne. 😉

sunnygirl
2. mar 2010

pohyby ešte nič......... 😎

sunnygirl
2. mar 2010

a chute? Aké máš chute?

maxara
2. mar 2010

sunny tak ja tipujem, ze budes mat dievcatko... podla popisu a aj podla toho, ze zvacsa, ked nie je "nic vidno" , tak preto, ze tam neba byt co take trciace vidno... ked sa tak spätne pozriem na forum, tak chlapcekovia sa celkom rychlo ukazali... no a ked ta len tak z prdele napadlo to meno, to tiez moze byt signal. My sme malinku volali od 6tt Ninka... a tak sme si zvykli, ze ked som sa potom nahaluzila, ze co ked to bude chlapcek, tak aj jeho by som asi nazvala Ninka 😅
eri - nastastie som to videla len raz... ale jedla som u neho viac krat 😝

mima89
2. mar 2010

zdravim kocky, chcem sa vas spytat cim si natierate brusko proti striam?

oacka
2. mar 2010

prvé tri mesiace žiadne a teraz ľúbim červené mäso, prívarky, kapustu, kyslé, také husté polievky, ale žerem aj čokoládu!

sunnygirl
2. mar 2010

oacka................ 😀 😀 😀 .....tak sladké mne tento týždeň ide 😉

maxi.na tej tvojej teórii niečo bude 😎

sunnygirl
2. mar 2010

musím vám dnes odfotiť bruško

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre