Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

dreamer4
24. júl 2011

@adelaine kaka normalne, zajtra s nou zajdem k pediatricke, lebo doteraz mala dovolenku, takze na prvej prehliadke bola u suplujuceho, a ten nebol velmi vludny....☹
Teda myslim, ze kaka normalne, prebalujem ju pred kazdym kojenim a v kazdej plienke ma nacikane a nakakane, niekedy viac, inokedy menej...

monline
24. júl 2011

@mirka285 áno prinesie..máš nejaký super osvedčený recept? ja by som strašne chcela maffin, z ktorého vytečie čokoláda ..ale to je tuším suffle, či ako sa to volá, že?

adelaine
24. júl 2011

@dreamer4
ked kaka normalne, to je fajn...mozno naozaj robia sarapatu tie plyny....ale neboj, zajtra ti ju kukne pedina a budes kludnejsia...
a z kolik skor ci neskor aj tvoja dcera vyrastie...neboj, bude dobre 🙂

merikac
24. júl 2011

@noemarta neboj, uz bude pekne,,teplo tam je- je to idealne pre nasich drobcov, ze nie je az tak horuco. Od stredy zacinalo poprsiavat, najskor len v noci, potom aj burky cez den- ale v zapeti ako doprsalo- vyslo slnko a horuco,,a vcera tak poprchavalo kazdu chvilu-akoze teplo, ale dazd,,neboj to su tam len chvilkove zalzitosit, kedze sme mali za sebou pekny tyzden, tak uz no to "vyprasnie" sme to zabalili a sli domov. domaci vraveli, ze neprsalo mesiac a pol, tak hold akurat sme to vystihli. Boli sme aj priamo v Pagu- a tam plaze popri ceste- akoze zostala som normalne znechutena a potom krasna velka plaz, ale hlava na hlave,,,,taka masovka- neznasam teke,,tak sme sa presunuli do Novalie,- je krasna,,ale my sme nadabili len bud na platene plaze, alebo plaze kde musime autom a zas platene parkoviska,takze z tolkeho sklamania sme sli tam, kde to pozname,,,,,,,,,,,keby som sa mala este raz rozhodnut, tak ideme na Rab. Som zvedava co povies na Novaliu,,,,,, 😉

mirka285
24. júl 2011

@monline ved ked das na muffinku malu lyzicku nutelly tak to je podobne 😉
@bambola kupila som si Lodger k tomu novemu kociku,lebo som zistila ze L sed maju len Lodgery a Bubaboo fusaky a stale rozmyslam nad tym,ci sa mi nebude do toho sucheho zipsu zachytavat oblecenie???

merikac
24. júl 2011

@kafoditka dakujem,,,,,,,,,,,,ako konecna s kocikom,,hlavne ak ti Filip uteka tak ako Emma a este sa aj na tom zabava, ze ju musim nahanat,,tak si ta viem zivo predstavit, ako si ho radsej zdrapla a terigala sa s nim domov 😀 😀 - neboj, vsetko zle je na nieco dobre,,tak snad dobre pochodis s reklamaciou

merikac
24. júl 2011

@monline mali ste krasny vylet,, a maly je ozaj na zozratie,,,aj vo fotoalbume,,,smudlo - papajuce fotky su uzasne 😀

noemarta
24. júl 2011

@merikac meri, my uz sme boli v novaliji a na rabe sme boli pred dvoma rokmi a tiez sa nam pacilo. Takze ja viem do coho ideme... len teda aby bolo pekne !!!
Baby, ja vam dam zaruceny recept na mafiny a stacia vam iba kocicky, su to od dr. Oetkera !!!!! tie su vzdy super 🙂 🙂 🙂
@kafoditka inac k tomu golfacu, hi hi ked sa mirka priznala, aj ja som sa sulala, som si ta predstavila ako ides a ako p..s, tak som mala zachvat, prepaaaac 😉 😀 😀

noemarta
24. júl 2011

a inac, uz som sa vlastne aj pobalila, najviac veci ma nela..... 😕 😕 😕

merikac
24. júl 2011

@mirka285 no ja idem to sicko zajtra, alebo pozajtra zaniest reklamovat,,podla toho ako sa mi ho bude chiet vycistit, lebo na dovolenke dosatal zabrat,,a veru musim povedat, co sa pohodlnosti tyka a manipulacie, som maxi spokojna,,,,,,aj mm si ho pochvaluje, ze ako dobre ze sa nechal nan od predavajuceho ukecat, ze ziadna nuna sa mu nevyrona,,len to sedive lemovanie ma na nom fakt stve vrrrrrrrr 😠

noemarta
24. júl 2011

@mirka285 nebude sa ti zachytavat, nam sa nezachytava, len vies co tam bude na prd, ked ich tam budeme davat dovnutra s topankami.... 😕

merikac
24. júl 2011

@noemarta a boli tam aj volne plaze ( myslim bez platenie) pekne za daleko od cesty pre male deti? 😨

noemarta
24. júl 2011

@dreamer4 neboj hlavu hore, baby ti dobre poradili, ja ti neviem poradit, lebo my sme nic take nemali... 😕

merikac
24. júl 2011

@noemarta neboj pocasie vam vyjde,,,,,,,,,,,,ved nebude predsa prsat 4 dni v nejakom chorvatsku,,,,,,,,,to neni slovenko 😀

noemarta
24. júl 2011

@merikac to dufam, uz sa mi trosku zlepsila nalada, ale jak som si citala tvoje riadky, potom som si pozrela tri predpovede pocasia, tak..... aaach... uz sa k tomu nebudem vraciat.

merikac
24. júl 2011

@mirka285 ozaj ty si uz predala teutonku?

merikac
24. júl 2011

no nic, idem zalomit,- zajtra praca ☹......... som dovybalovala, nalozila do pracky,,este ma zajtra 3 cakaju,,,,Dobru noc vam vsetkym,,,,,,,,,,,a
@noemarta stastnu cestu,,,,,,,,,,, 😵

noemarta
24. júl 2011

@merikac dakujem meri.... 😉 dobruuuuu..

noemarta
24. júl 2011

@merikac este nepredala, aleee snazi sa...

mirka285
24. júl 2011

@merikac no ja ho mam cerveny,takze mne to preto nevysedivelo...a mne pride strasne pohodlny pre dieta,na golfac je v nom fakt kopec miesta,aby sa v nom dieta slusne vyspalo...no Teutonku tak pomalicky rozpredavam po castiach 😀
@noemarta Maci toto mi aj Domca hovorila s tymi topankami,ja som nad tym aj rozmyslala,ale vsak vacsinou je sucha zima,tak nemaju mat z coho blatove topanky a ked budu,tak ved ma to ten booster,tak ten operiem a hotovo...a fakt som ziadny iny fusak s L sedom nenasla,a to bolo u mna hlavne kriterium pri vybere...

noemarta
24. júl 2011

@mirka285 vsak aj ja hovorim, pracka vyperie...
idem uz off, ved tu skapal kon... dobruuuuuu

mirka285
24. júl 2011

dobru 🙂

bambola
25. júl 2011

Dobre ranko 🙂

tak my uz strasime 😉 v byte je strasna kosa a mala sa zobudila totalne precikana 😕 ale zase vecer pila vela vody a ku podivu v noci vacsinou spala sama a co si pamatam (😀 ) tak ani moc prso nepytala 😉
@mirka285 miri ked to budes zapinat tak oblecko sa nezachyti, mne sa zachytilo ked bola mala odkryta, ze bol vlastne otvoreny ale to skor moje oblecko sa zachytilo ako jej 😅
vidis vravela si, ze si myslis, ze sa nam tam decka v zime nezmestia a teraz si ho kupila 😀 ten L-kovy sed je aj podla mna dobra vec 🙂 a co sa topanok zablatenych tyka....uvidim ako moc bude behat ale v topankach ked sedis tak je zima, cize jej ich chcem vyzuvat alebo su take ochranne navleky na nohy
http://www.najnakup.sk/Porovnaj_detska-obuv_EMI...

bambola
25. júl 2011

@dreamer4 baby ti dobre poradili , a neboj pedina ta isto dnes ukludni, ze to nie je nic vazne. moja mala to nastastie az takto extremne nemala ale viem, ze dlho som jej pred kazdym kojenim davala espumisan. to jej pomahalo 🙂

gabika41
25. júl 2011

Ranecko damy....uz som z toho pocasia na nervy..... 😒 ozehlene uz mam,co budem robit cely den veru neviem....

luminkasp
25. júl 2011

ahojte kocky, no my mame dnes prvy rocik, oslavu sme si urobili uz vcera, albertik sa tesil a tereska to nadherne prezivala. dala som foto na fb. ak stihnem pridam aj tu, len musim urobit anglinu rychlo, za chvilu mam hodinu a dnes zacina moja terinka plavecky, som zvedava 😎

mirka285
25. júl 2011

ranko 🙂
@bambola Mati nespominam si sice,zeby som hovorila,ze sa mi zda maly,ale mozno sa mi zdal...no ale na druhej strane ked si zoberies velkost mojej Lindi,tak tej bude urcite dobry 😀 dlho som pozerala fusaky a ziadny lepsi som do tej Luny nenasla,vsetky sustakove by sa smykali dolu a mna by drblo,tak snad budem spoko 🙂 ja som si ho kupil na inzerat za dobru cenu,takze som vlastne spoko uz teraz a ti poviem,ze po skusenostiach s Teutonkou som chcela hlavne fusak,ktory potom bezproblemov predam...

mirka285
25. júl 2011

@luminkasp vsetko najlepsie prajeme,nech ti deti iba radost robia 😉

kafoditka
25. júl 2011

Ranecko 🙂 baby ja som z toho pocasia fakt znechutena, sak toto je leto? 😖 co dnes budem robit cely den doma do kelu? musim nieco vymysliet... inak golfac mi mm opravil, uvolnila sa tam matka a tym padom sa mi rozletela cela lava strana na konstrukcii golfaca.. len ju tam prisroboval, vsetko podotahoval a ficime dalej...
@mirka285 to L kove sedenie ma svoj plus, mne sa ten moj kaiser tiez smykal na teutonke a myslim, ze som ho tam mala dostatocne priviazany a aj tak som to potahovala dohora 😠 mne sa da super odzipsovat spodok ale zasa na druhej strane - nebude malemu zima na nozky? vsak zima ide od noh a bude mu to prd platne, ze bude cely vo fusaku, ked mu budu nohy trcat 😕
@luminkasp vsetko najlepsie Albertovi k narodeninkam 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre