Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bambola
2. aug 2011

@aalexis007 podla mna blbost 😠 minimalne od tych 7.mesiacov uz dieta potrebuje viac jest. jedna vec je, ze co je "dobre mlieko" lebo ja si nemyslim, ze by moje bolo nejake zle, cize uz len to porovnavanie mamiciek, ktore koja a ich mliek mi pride scestne 😕 proste neexistuje, dobre, zle, slabe , silne ale proste materske 😠 a dietatu, ktore sa uz viac hybe po polroku podla mna treba viac ako len mliecko

aalexis007
2. aug 2011

@adelaine ja som tiež toho názoru, že dieťa sa musí naučiť žuvať a všetko čo je spojené s prijímaním tuhšej stravy. Neviem asi je Dr. nejaká iná 😀

mirka285
2. aug 2011

@cigaretka5 cigi to zalezi kde v Tunise si bola,ale v Mahdii je to more naozaj pekne,co sa o Turecku povedat neda..mam rada priezracne modre more v ktorom je zivot a nie to zakalene hnusne od piesku,tristo metrov od brehu a voda stale po kolena 😖

zrzulka
2. aug 2011

@aalexis007
@adelaine pato jedlu velmi neublizi cize on je v podstate furt na mlieku 😝 😝 😝 a je chudokrvny ale to mi pedina vysvetlila ze kvoli tomuu ze aj ja som bola pocas tehu chudokrvna, vraj vtedy si dieta vytvara zasoby zeleza. my berieme maltofer ale ja sa snazim mu davat aspon ovocie. to zje ale nesmie byt pomixovane 😝 komplikovaneho chlapa mam doma 😀

mirka285
2. aug 2011

@cigaretka5 na obrazku to vyzera super a jaka tam je plaz?tam neni ten hnusny tmavy piesok a voda po kolena?a plaz je pri hotely?

luludi
2. aug 2011

@mirka285 za mojich oficialnych cias sme este v ck calabriu neponukali, ale vela klientov ju ziadalo a chvalilo.. Nechcem sa nikoho dotknut, ale podla toho co viem, suhlasim s @bambola , ze v septembbri ti uz nikto pocasie nezaruci, hlavne, ked planujete ist s malym dietatom 🙂

@aalexis007 dobre a zle materske mlieko neexistuje, pre kazde dietatko vytvara maminka jedinecne a vyborne materske mlieko - skor si myslim, ze to tvoja dr myslela tak, ze do roka (az do dvoch) sa zavadzaju prikrmy popri kojeni, teda ak babatko zje z prikrmu par lyziciek denne nie je to katastrofa, lebo popri tom dostava aj maminkino mliecko, ale len materske mliecko ponukat, to urcite nie. 🙂

mirka285
2. aug 2011

@cigaretka5 trosku sa mi to zda moc terasovite same schody tam vidim,Linda vsade uteka,nezda sa mi to moc pre male deti vhodny rezort...ten Tunis sa mi zda lepsi co sa tyka ubytovania

luludi
2. aug 2011

@zrzulka tato chudokrvnost u patka podla mna nesuvisi celkom s tebou, ale skor s tym, ze patkovi nenechali celkom dotepat pupocnik a vtedy deticky pridu o velku zasobu zeleza a zivin... ale pokial si aj ty anemicka, pomoze aj zelena zelenina a salat. Pripadne ti dr dala ine info? Ak ano, prosim daj vediet, nech sa poucim, dakujeeem 🙂

aalexis007
2. aug 2011

@luludi to nebola moja Dr., ale jednej známej v Košiciach 😉 . A tak jej to povedala tá Dr., že "dobré mlieko" - asi je to nejaká staršia Dr. 😖 ktorá žije ešte v nejakej inej dobe.

mirka285
2. aug 2011

@luludi Luci tak som to potrebovala asi pocut,ja by som asi celu dovcu preplakala keby sme nemali 30 stupnov 😝 ozaj boli ste uz niekto vonku?je teplo konecne?

cigaretka5
2. aug 2011

@mirka285 to je cele taka haluz, hotej na samostatne na utese, k plazi ides dole vytahom, je tam taky jemny kamenopiesok , voda ide celkom pekne do hlboký takze neni kilometer po kolena . Lehatka su jak na plazi tak na mole. Co je skvele ze plaz je iba k hotelu a nikoho iba hotelovych hosti tam nestretnes kedze to nie je system ze hotel vedla hotela a plaz vedla plaze oddelena iba farbou lehatok. My sme boli od nejakeho 20 seotembra a teplota cez den okolo 30 a vecer na tenky svetrik s dlhym rukavom. Takze sa dalo dychat a pekne vyspat aj bez klimy . Spekulovali sme aj tento rok ale kedze som tehu tak sme doma

cigaretka5
2. aug 2011

@mirka285 terasa je tam jedna k druhemu bazenu. Na urvoni hotela je jedne trojbazen, o poschodie nizzsie dlasi a k moru ide vytah ale aj cesta co sa pekne zavaza .

bambola
2. aug 2011

@mirka285 nemozes byt narocna, bud rada , ze nam aspon zasvietilo slnko 😀

zrzulka
2. aug 2011

@luludi praveze ja anemicka nie som mam ukazkovy krvny obraz...nic mi nechyba,ja som si tiez dala robit krvny obraz hned ako patovi vyslo ze je anemicky, no ja davam maltofer uz dlhsie o dva tyzdne kontrolny odber a potom sa uvidi co bude. on je stale taky bleducky. ale aj ja som bledokozec. to s tym pupocnikom som pocula, urcite ho nenechali dotepat, lekar mal naponahlo ...ved vies ako to chodi... 😠

luludi
2. aug 2011

@mirka285 asi tak... clovek inak pozera na dovolenku, ked ide s partnerom a uplne inak, ked ide s batolatom 😖 ja by som povedala, ze v septembri tak ci tak rozhodne asi aktualne pocasie a last minute ponuka 🙂 ALE budete mat vyhodu, ze v septembri vie kazda cestovka ake su presne odletove casy a budes si moct lepsie vybrat.

@zrzulka malokde nechaju dotepat, viem :( ani mi hovorit nemusit, david mi to otlkol uz stokrat o hlavu, kedze som si miesto hainburgu vybrala rodit na kramaroch...

zrzulka
2. aug 2011

@luludi preco si nerodila v hainburgu ked si mala taku moznost??? 😕

luludi
2. aug 2011

@zrzulka lebo som sa bala, ze ked bude david "nakukat" doktorom cez rameno, tak ma nakoniec nechaju odrodit cisarskym (v mojom pripade by to znamenalo len 1 dieta) a nie spontanne, co zarucuje moznost - nie istotu - odrodit 2 deti. David ako doktor ma ten "talent", ze vie vytocit takmer kazdeho doktora, ktoreho stretne 😠 Ale inak je uplne skvely a urobil pre mna NAJSAMVIAC, len obcas to neskutocne vie prehnat ..

gabika41
2. aug 2011

konecne po dlhej dobe mame pekny den.. 🙂

kafoditka
2. aug 2011

Ahojte, tak my sme dnes cele poobedie stravili vonku, domov sme prisli o 18:30 a teraz maly uz buva... joj strasne dobre mi padlo dnes to slniecko, aj nasledujucich par dni ma byt rovnakych, tesim sa 🙂

mirka285
2. aug 2011

potrebujem poradit...ak chcem reklamovat tovar,ale uz nemam blok,staci mi na reklamaciu vypis z banky kedze som platila platobnou kartou?na vypise je vlastne nazov obchodu...

kafoditka
2. aug 2011

@mirka285 Miri zalezi asi na predajcovi, ci ti to bude akceptovat, ale je to pravoplatny doklad (vypis) takze podla by mal...

mirka285
2. aug 2011

@kafoditka no ja som sama zvedava,dnes som zistila,ze to tielko co som kupila v Peeku sa para,ale tak,ze sa to neda zasit...samozrejme blok som niekde vyhodila,ale viem si vytlacit vypis z uctu..volala som kamoske co robi v Auparku a tiez mi povedala,ze to zalezi na nich...vraj jej sa to uz stalo a ona to ako predavacka normalne uznala...ale pri mojom stasti ma poslu do riti 😒 keby nebolo take drahe serem nato,ale ako pardon,raz som ho mala na sebe 😠

kafoditka
2. aug 2011

@mirka285 ty namas tu kartu Peek? Ja ju mam a kazdy nakup mi na nu nahodia a tym padom ta karta sluzi aj ako blok, kedze vsetok tovat co som kupila je na nej nahodeny...

mirka285
2. aug 2011

@kafoditka mam tu kartu ale nepouzivam ju 😖

mirka285
2. aug 2011

@kafoditka ma sere,ze som ten blok drzala v ruke a este si hovorim,ze naco mi bude a drbla som ho do kosa,a akokeby som mala tusaka,normalne som na neho chvilu pozerala...

kafoditka
2. aug 2011

@mirka285 ja mam dobre skusenosti aj s reklamaciou v Peeku, skus tam nabehnut a povedz co je vo veci, myslim, ze ti to v pohode uznaju....

kafoditka
2. aug 2011

@mirka285 tomu sa hovori zakon schvalnosti 😒

mirka285
2. aug 2011

@kafoditka no musim tam zbehnut,aj ta kamoska mi povedala,ze podla nej v Peeku nebudu robit problemy,tak uvidim

kafoditka
2. aug 2011

@mirka285 podla mna to urcite vybavis 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre