Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

sunnygirl
2. mar 2010

jéééééj maxi, ty si si pridala fotečku

maxara
2. mar 2010

baby, ja som citala minule na jednom fore, ze tehotne babule sa stazovali, ze um im je vidno brusko a tak a ze ich muzi od nich odvracaju oci pri prezliekani, lebo ze sa im hnusia ich celulitidne zadky a striovite pupky... baby, ja som sa tak smiala... tipujem, ze vsetky tie babule boli uz pocas ich piateho mesiaca o polku chudsie ako ja pred tehu... 😀

maxara
2. mar 2010

sunny spravne, akurat som to chcela napisat... dnes sa mi zdalo brusko nejake vacsie ako doteraz, tak som ho cvakla

katarina7777
2. mar 2010

maxi talianom sa pacia zeny ktore je za co chytit ....

viete nieco o dugyne? Ignoruje nas? 🙂 😀

sunnygirl
2. mar 2010

Mirka
jéééj pekné bruško 🙂

maxara
2. mar 2010

katka777 ale mna ani neobciahnu 😀 😀 😀
Dugy nas poctivo odignorovala, pisala, ze sem obcas nakukne, lebo ide sprtat na statnice... a ozve sa asi az po 16tom, no myslela som, ze by mohla hodit aspon svadobmu foto a nejaky pokec o svadbe, hm?

sunnygirl
2. mar 2010

no neviem čo sa to deje, ale prichystala som si na večeru bundáškenír (chlieb vo vajíčku), paradajku, papriku ...no a posadila som sa pred TV, a nič som nezjedla, lebo mi z toho nič nechutí, akurát sa mi poriadne grgá a pijem aspoň čaj 😒

kafoditka
2. mar 2010

baby ja som sa teraz tak strasne nazrala dukatovych buchticiek!!!! Jaj ale boli dobre. A vobec nemam vycitky 😉
Zajtra idem na zahradu makat, tak to spalim 😀

sunnygirl
2. mar 2010

.................po 16-tom...................... 😲 😲 😲 😲

Mirka
no už mi to povedali viaceré, že asi baba................že by Lienočka? A možno predsa Filipko, no teda dúfam, že sa to dozviem čím skôr a že nebudem musieť čakať do pôrodu. Inak máš parááááááádnu kuchyňu 🙂

kafoditka
2. mar 2010

mirka... super kuchyna, nechces pofotit cely byt pre nasu inspiraciu???? 😉
inak kde si kupila to cierne triko? Take by sa mi zislo...

sunnygirl
2. mar 2010

mirka
to by aj mňa zaujímalo, to tričko

maxara
2. mar 2010

kaficko, katka777 nas prekukla 😉 , manzelik robil buchticky?

kafoditka
2. mar 2010

ale kdeze manzelik 😉 som si kupila u nas vo vecierke take hotove buchticky malinke a doma som si uvarila len puding na to.. 😀 😀

maxi.. tak co, pojdeme ohurovat talianov svojimi krivkami alebo si pochutnavat na fajnovej pizzi? 😉 🙂

mirka285
2. mar 2010

tricko veru neviem lebo ja mam vsetky tehu veci po sestre 🙂 dnes mi nabalila aj tehu podprdy a dokonca vlozky do porodnice a jednorazove nohavicky 😀 😀 fafo tebe specialne odfotim zajtra obyvacku ne tu som specialne pysna 😉 a spalnu sme kupili novu tak ta bude az o mesiac 😉 prave davaju v spravach ze mamicka porodila v aute,nestihla do porodnice a este je aj cela vysmiata,ze ani nezatlacila poriadne a maly bol na svete 🙂 🙂

mirka285
2. mar 2010

ze fafo to malo byt kafo ako kafoditka 🙂

kafoditka
2. mar 2010

ano videla som to na markize, aka spokojna, vsak??
Miri, tak na to sa tesiiiiiim! Ja som totiz uplny maniak na interier bytu alebo domu.. Ja by som sa po kike alebo ikei prechadzala aj cely den 😉

maxara
2. mar 2010

kafko, tak ja tu pizzu... ja si teraz ani neviem predstavit ako sa bali taky chlap 😀 😀
mirka presne tak si predstavujem moj porod, ale asi az v porodnici... napr ze pojdem do poradne na kontrolu a zrazu, ako tam tak budem na koze, porodim na jedno zatlacenie 😀 😀 😀 co ty na to?

dugyna
2. mar 2010

kocky dakujem vestkym za priania k svadbe 🙂 vsetko bolo skvele.. 🙂krasne
ja len aby ste sa nebali tak narychlo pisem ze sa mame ok vsetko v poriadku ale ucim sa na statnicu takze sa ozvem az po 16.3 lebo mam co robit a nstiham z ucenim..takze sa drzte vsetky

katarina7777
2. mar 2010

kocky niekedy sa ovela viac oplati ta pizza jak ti chlapi... plus je tu ovela viac chutnejsich veci...bohuzial...pokial som si na vsetky dobroty zvykla tak som hodila na seba par kil, teraz uz sa tak neprezieram jak prve roky 😝

katarina7777
2. mar 2010

maxi tych talianov na oblapavanie je tu vela ...by sa urcite obetovali 😉

mirka285
2. mar 2010

maxi ja by som asi umrela od stastia keby som mala taky super porod...le mne sa to nestane ☹ dugy aspon foto si mohla hodit nech sa pokochame 🙂

oacka
2. mar 2010

no jaké ste všetky čaje! len škoda,že neviem, aká bola dugy čaja nevesta. ale hádam po štátniciach vydýchne a bude mať čas aj na príjemnosti. fuj, štátnice nikdy viac!

katarina7777
2. mar 2010

oacka ohladne tych statnic s tebou 100% suhlasim .... a to som na nich dopadla velmi dobre, ale tie stresy predtym.... brrrr

maxara
2. mar 2010

Du-GY-FOT-KU, DU-GY-FOT-KU ... to skandujem 😀
katka7777 a maju tam aj nieco ine ako ryby a morske plody?
mirka musis verit... to ze sa prvy nevydaril podla predstav, to neznamena, ze aj druhy bude taky... pocula si, ake dokazu byt druhe rychle... 🙂

maxara
2. mar 2010

statnice... obdobie pred nimi som stravila na fitlopte pri stole... a schudla som trochu... promocie som mala tyzden po statniciach a bola som este tucnejsia jak pred schudnutim zo statnic.. 😒

katarina7777
2. mar 2010

maxi bohuzial maju, lebo z ryb sa nepribera ale zo syrov, suniek, sladkosti, cestovin, ..... sa nabaluje velmi rychlo.

maxara
2. mar 2010

katka no tak sa zdrzime len tyzden 😀

katarina7777
2. mar 2010

ale obcas mi tu veru chybaju brynzdove halusky, kapustnica a pod... to musi vzdy byt ked pridem domov 😉 mnam

katarina7777
2. mar 2010

v pohode maxi, miesta tu je dost...aj okien na umyvanie. Za tyzden ich hadam zmaknete 😀

maxara
2. mar 2010

katka777 ja nahodou rada umyvam okna... ked mi vsetko na to nachystas, tak ja to urobim... ale dokopat sa k tomu je ten problem... no ale ked bude nachystane... alebo Kafko nachysta a ja umyjem 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre