Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

sunnygirl
3. mar 2010

no maxara, nezavidím ti... 😒 a od kedy u vás býva?

sunnygirl
3. mar 2010

ja som včera povedal Dr. že som v 19 tt a teraz pozerám, že ja som už asi v 20tt, podľa sona povedal, že bábätko zodpovedá týždňom, tak........????? 😨

sunnygirl
3. mar 2010

maxi ty si ako rátaš, ty máš rovnaký termín ako ja

sunnygirl
3. mar 2010

tak ako koník, alebo o 1 menej?

maxara
3. mar 2010

sunny, tak ako konik, ale mam to tam zle nastavene... ja som sa pytala DR a on povedal, ze ked si 19+1 tak si v 20tom tyzdni .. takze konik dobre ukazuje, len ja si to musim zmenit spat. Ja som mala povodne termin 15teho a potom som to zmenila podla morfa toho co som bola sukromne, tam mi dr povedal, ze je tam tyzden rozdiel, tak som to zmenila, ale v pondelok na poradni mi to Dr vysvetlil a teda termin oficialny mam toho 15teho, tak to prerobim... musim poskumat tehuknizku, ze co mi tam napisal... idem teraz k obvodakovi a potom sit, takze zatial pa

oacka
3. mar 2010

ahojte, kočky! aj vy fungujete v tehotenstve ako barometer? ja by som mohla predpovedať počasie! od rána ma otrasne bolí hlava a u nás sa už kopia sivé mraky, takže bude zmena počasia. joooj, čo mi zaberie na tú moju hlavu?

oacka
3. mar 2010

meruska, včera sme boli v bábetkove a už som z tých kočíkov úúúplný debil... teraz sa nám pozdáva Jané Slalom. ale počkáme ešte na nové Neonato. a moj brat nemal na kočíku umelé kolieska,ale pogumované a to je vraj rozdiel. to má aj Casualplay. A cam cortina je obor, keď ho chceš poskladať do auta a má umelé kolieska. kupuješ dačo z bábetkova?

sunnygirl
3. mar 2010

jééééééééj oacka si pridala fotečky 😉

oacka
3. mar 2010

áno, nemám čo robiť. 😀 a ty máš krásne bruško,sunny! ja nemám také jednoznačné tehuľkovské, moje ešte stále vyzerá také skôr tučkovské.

oacka
3. mar 2010

mojalili asi sedí na svahu, čo? a sleduje ako malá Lili lyžuje. 🙂

meruska
3. mar 2010

oacka...ja teraz pozeram po tom casual play a tiez po novom X -lander kedze ma nafukovacie kolesa, ale do kosic vraj pride s otocnym sedadlom az v juny, zatial ho maju len bez otacania

ale mozno najdem dovtedy aj nieco ine 🙂

uz definitivne som sa rozhodla ze Cam nekupim kedze ma tie plastove kolieska a u nas su chodniky skoro vsetky hororove

oacka
3. mar 2010

meruska, na Cam sa dajú dokúpiť nafukovacie, asi si myslela Neonato, nie? ja som včera bola po sto rokoch v meste a sledovala som mamy s kočíkmi a jediný čo hrkal na pol kilometra bol neonato. ostatné boli poväčšinou poľské s gumovými kolečkami. takže kúpim buď pogumované alebo nafukovacie kolečka, umelohmotné nie.

matita
3. mar 2010

ako vas tu citam, aj som sa zasmiala. tiez mam kazdu chvilu iny vyber kocika. uz som z toho zmagorena. momentalne tiez volim asi jane slalom, ale co som citala nova kolecia 2010 ma byt menej priestorna. tak sa mi asi pozdava viac ten z 2009. som zvedava dokedy. kde zasa precitam nejake negativa ☹ predtym som uvazovala o casualplaym ale mam obavu, ci nie je moc maly...

karinnka
3. mar 2010

Ahojte....Mam to Neonato a uvidim ci bude hrkat....minule som sa rozpravala s jednou mamickou a bola s nim max spokojna,vraj jej,nehrkoce...
Vsak uvidim v reali...ked bude hrkat,tak ho predam a kupim nejaky iny....mne sa pozdaval celkom aj tento
http://images.google.sk/imgres?imgurl=http://ww...

matita
3. mar 2010

a na to neonato sa teda nedaju dokupit nafukovacie kolesa?

monline
3. mar 2010

karinnka- aj mne sa veľmi páči kočík Bexa B4, premýšľam nad ním, len som ho nikde nevidela naživo

oacka
3. mar 2010

karinnka,neviem, či si pamätáš inú Košičanku - zajačika, čo tu chodila, tak aj ona kúpila Neonato. je ľahký a dobre sa s ním manipuluje, tak ja už neviem. včera predavačka hovorila,že najviac im idú Peg Perego a Casualplay. ale Peg perego má úplne mini kolieska a Casualplay že má krátku opierku na chrbátik v šporťáku.

mirka285
3. mar 2010

hm ta bexa vyzera super 😉 ja uz som dovarila,mala zmena planu miesto luskovej som urobila tekvicovu omacku ale maly aj tak zdrhol ,radsej isiel s otcom do Rakuska jak keby mal obedovat omacku 😠 tak som sa rozhodla ze sa idem pozriet do Tesca lebo zhnijem od nudy..sestra ma vyslala do toho Gate a obchodu,vraj ona veci kupovala tam len si kupila vacsiu velkost...namam na jar absolutne ziadnu bundu a vcera som aj pozerala na internete,nasla som krasny jarny kabatik,ale stoji 60 eur ☹ no mne sa to zda strasne vela za vec ktoru ponosim dva mesiace a potom mi bude visiet v skrini 😒 a inak som si spomenula ze pri prvom tehu som od 8 mesiaca nosila o dve cisla vacsie topanky,tak dufam ze teraz sa mi to nestane 😀

kafoditka
3. mar 2010

Caute kocky, uz som naspat, vonku bola pekna kosa tak sme sa poponahlali...

Mirka, cakam na fotecky tvojej obyvacky a urcite nie som sama 😉 Tak...?

zrzulka
3. mar 2010

maxi tak ten chlap to je teda zazitok :o((((((((( A to ho tam chces mat aj ked sa mala narodi????

maxara
3. mar 2010

ahojte babulky, aj ja som uz naspat... vsetky vas luuuubim, tak ste mi tie 2 hodinky chybali 😅
bola som u obvodaka, vypisal ma finalne do piatku a keby daco, mam dobehnut 🙂 aky mily vsak? inak ked som isla k nemu, psy boli take nadsene, ze sa chystam von, ze som ich zobrala na "prechadzku" autom. Od obvodaka som zbehla k masiarovi po dokonalu sunku a predstavte si, ze tam natacali ordinaciu... sranda. Tak dufam, ze nemierili mojim smerom, snazila som sa tam nepozerat, tak neviem, ale snad sa tam nezbadam, ma porazi... no a u masiara som dostala zadarmo kosti pre psov. A to mi dnes nalozil riadne omasovane krasne kosti, lopatky a nieco zo stehna, no paraaaada. No a potom, ked uz som mala tych psov so sebou, tak som ich este zobrala do Kucisdorfu vyvencit... Sa tesili jak mali, tak som rada... aj ja som sa presla, vyluftovala.. uz som obsila 4 zavesy a uz sa mi nechceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Bexu som ja videla na zivo u jednej maminky pri stredisku, aj som na nu veru pozerala, ale to sme uz mali kupeneho nasho krasavca, takze to uz neriesim... len ocumam 🙂

Mirka - ja sa obavam, ze mne to realne hrozi, tie topanky. Dnes som si vsimla, ze mi zacali puchnut nohy, mozno aj preto som isla na tu prechadzku. 😒
A na fotky som zvedava aj jaaaaaa...

maxara
3. mar 2010

zrzulka ja neviem ako to dopadne... ale ked sa mala narodi, uz budem mat zase ine argumenty.. ja osobne nechcem... no mne sa nezda, ze si nieco hlada a cele toto som povedala Michalovi, ze je jeho kapusta, tak nech si ju riesi on... ja idem v pondelok do roboty, tak zase ho chvilku nebudem mat v kuse na ociach, tak to este vydrzim, no potom sa uvidi... neviem... ale urcite vas poinformujem, ved ono je to zachvilku 🙂

zrzulka
3. mar 2010

Maxi no nie je to lahke, moja kamaratka je tiez taka dobra dusa ako ty a tiez vzdy podobne dopadne s "podnajomnikmi" teraz tam ma jednu bambulu co prisla len na "vikend" ale ona je tam hadam uz aj rok... no trosku sa to natiahlo.... ono tito ludia sa nieco nedovtipia len tak... musis byt nekompromisna a urcit si vlastne pravidla lebo ta to prevalcuje a ked uz bude aj mala na svete tak ja by som to riesila dost radikalne.... ja viem ze to teraz odomna vyznie mozno trosku bezcitne ale musis mysliet hlavne na seba a svoju rodinu v tomto obdobi.....

zrzulka
3. mar 2010

babulky ja sa cudujem ale ja zatim nepuchnem. Akurat tu bola svokra a ta mi skladala komplimenty ako dobre vyzeram teraz ked som pribrala.... no dobre padne .... hlavne po tom co mi muz povie ze som do riti pribrala... ale nech.... ja sa teraz citim uplne perfektne.... a ziadny chlap mi to neprekazi 😀

zrzulka
3. mar 2010

Inak si pamatam pri malej hrozne krce co som mala vzdy nadranom. Som sa zvyjala od bolesti a teraz nic.... Som ja vobec tehotnaaaaaaa? 😀

maxara
3. mar 2010

zrzik no ved ano... ale ... skratka si s nim sadneme tak koncom aprila, ak dovtedy nepride sam... v podstate to je len ponorka... lebo stale mam ten ksicht pred ocami, to je vsetko... nie zeby som ho nemala rada... proste sa mi hnusi...

zrzulka
3. mar 2010

jasne vsetkeho vela skodi jak sa vravi....drzim palec nech to vyriesite k spokojnosti vsetkych....

oacka
3. mar 2010

😀 😀 😀 😀 rozkošné maxi: "niežeby som ho nemala rada, proste sa mi hnusí." to dakedy platí o mne a našom psovi. 😀 😀 😀

oacka
3. mar 2010

ideme si teraz footiť byty? baby, pijete občas kolu?

maxara
3. mar 2010

oacka podme... 🙂 ja mam tiez peknu kuchynu 😉 ja kolu pijem, nie vela, ale kedze este stale vraciavam, tak sa mi ziada niekedy na zaludok, velmi dobre mi robi.. ale len v malom mnozstve

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre