Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

noemarta
28. sep 2011

@mirka285 presne akurat vcera som sa stazovala dominike, ze mne sa vanisch vobec neosvedcil...
Tak teraz ste ma dostali, ja neviem ci mam dat alebo nemam dat ockovat... 😕 😕 Viem ze je to posledne povinne ockovanie, tak to som myslela ze dam a basta.....
@merikac tak dostanes dovolenku iba od juna kedze si nastupovala az v juny do konca roka t.j. 11,5 dna ak mas narok na 20 dni, a ak uz mas odrobene 15 rokov tak potom mas narok na 25 dni t.j. v tvojom pripade 14,5 dna.

mirka285
28. sep 2011

@noemarta Maci ja zom tiez z tych ockovani jelen,asi ho dam,dufam,ze to z dzdravi bez nasledkov prezijeme...my sme znasali vsetky ockovania dobre,tak snad to tak bude aj tentokrat,a ziadne ockovanie navyse som nedavala ani nedam...

adelaine
28. sep 2011

@mirka285 ooozaj, to savo ma nenapadlo, to by malo ist , dakujem za tip... kedysi davno sa mi podarilo zafabit jednou tmavou vecou moje uniformy z prace a vsetko zislo, boli krasne biele ako mali byt...
a veru, s tym vanishom som bola aj ja dost sklamana, skvrny z riskovych bodyniek vobec nesli dole, tak som sa
na svrny vyprdla, na vanish tiez, ved aj tak furt bodynka dokupujem nove...tak uz neriesim 🙂

luludi
28. sep 2011

@noemarta maci urcite je to o tom, ako kt. dieta znasa jednotlive ockovanie, bubo mal po ockovaniach od zaciatku reakcie, preto sme opatrnejsi... ale na zaklade doterajsich skusenosti sme rozhodnuti nedat ockovat.

noemarta
28. sep 2011

@adelaine hi hi ty si jak ja, tiez mi nic nezaberalo na neline leginy, bodynka, tak radsej dokupujem 😀 😀 😀 a na vanish kasleeeem.
@luludi no nela nastastie dobre znasala ockovanie, tak duuuufam, ze ho na buduci tyzden tiez znesie ☹

noemarta
28. sep 2011

baby viete preco to davali asi , nie asi, ale urcite v spravach o tych ockovaniach na rotavirus, podla mna im to nejde, ziadna mamicka, alebo vacsina ich neda, tak im stoji biznis 😖 😖

noemarta
28. sep 2011

@adelaine mati kedy ti konci vodicak???? nie zeby som sa bala kedy uz vyjdes do ulic, ale len tak sa pytam.... 😉

kafoditka
28. sep 2011

Ahojte krasavy 🙂
ja som bola tyzden bez netu, Filip mal zasa sikovne a rychle ruky... mame sa dobre, maly je uz zdravy, len ja som huhnava a od dnes kaslem ako tuberak 😖 to ockovanie MMR sme mali mat uz davno za sebou, ale sa nam oddialilo koli maleho soplom, tiez dufam, ze ho v zdravi prezijeme, doteraz sme nemali problem (klop klop)
ako sa inak mavate? idem si vas precitat...

monline
28. sep 2011

čaute baby
tak my máme termín na očkovanie až niekedy v novembri, to už bude tuším hraničný termín, ak to má byť do 18 mesiacov, dúfam, že nebude práve chorý a nepoposúva sa to zas...predpokladám, že zaočkovať dám, zatiaľ som ale ani nečítala články o očkovaní a následkoch..
Malý má stále sople a ja tiež, kašlem ako tuberák ☹ už aby to prešlo..

merikac
28. sep 2011

@noemarta
@mirka285 no ja si neviem predstavit, ze na farebne veci so skvrnami by som vanish nedala,,pretoze Emma ma skoro kazde tricko niecim pokvacane, kolena od travy,,tak na to nalejem,,ono sa to speni a ta spina akoby vysla napovrch a potom len zlahka preperiem,,ale musim to hned,,,,,,,inac mi pusti malo co..........vtedy nastupuje savo,,,ale ja s nim viem len biele veci,,moja mamina si ho vie tak nariedit, ze aj farebne si trufne pocistiti,,ja nie,,ja som cela flakata, co mi kde tu frkne a veci zostanu spinave 😀

noemarta
28. sep 2011

@monline fuha, tak skore uzdravenie 😔
@merikac to fakt, no tak skusim este kupit raz vanish to davas ten granulovy, ciii, lebo ja som kupovala vzdy ten tekuty a ten je o nicom, teda hovorim svoju skusenost... 😖

merikac
28. sep 2011

@noemarta mam tekuty,,,,,,praskovy ci granulovany, je fakt na nic, pretoze jeho aplikacia do pracky ci uz tekuteho nemala u nas ziaden efekt. 😖
@monline juj mon, skore uzdravenie,,,,,,,,,,,,,aj ked ja som sa s kaslom bez liekov mordovala od 1. augusta a este teraz niekedy zahrncujem

gabika41
28. sep 2011

Cavte....takze prvy pracovna den je za mnou....hlavu ma ako melon....idem sa na chvilu natiahnut a relaxovat.....majte pekny vecer....a ozaj mala to zvladla so svokrou uplne super....

adelaine
28. sep 2011

@noemarta nezahovaraj...si sa prezradila 😀 bojis sa co?
inak, na tretej jazde minuly tyzden som sla s instruktorom cez zalesie, zobral mam mimo ba,
ze nech si akoze oddychnem od krizovatiek a tam rovno bim opity cigan siel po strede vozovky, skoro ma je...o 😀 😀

a termin skusok este neviem, zajtra mam poslednu teoriu a celkovo mame 15 jazd...

luludi
29. sep 2011

dobre ranko prajeme,

@monline: skore uzdravenie. 🙂 nech ta choroba dlho netrapi, najradsej vobec.

Dnes maju meniny Misky a Miskovia, tak prajeme vsetko najlepsie. 🙂

merikac
29. sep 2011

dobre ranko dievcata............tak ako ste spali,? my vynikajuco,,aj ked v noci sa mala stale prebera na papanie, ci skor len akesi pocuckavanie, ale uz som si nejako na to zvykla,,cize pohoda..........dnes idem az na 11 do prace,,tak idem poupratovat,,,,,,,aky nezvyk byt doma len tak 😀

sunnygirl
29. sep 2011

Ahojte dievčence, prišla som vás len tak narýchlo pozdraviť,mm ide s Lenkou vonka a mňa čaká "obľúbená činnosť" umývanie okien...tak do toho.
Chcela som sa vás opýtať čo kupujete deťom otepľovačky s bundou alebo zimný overal?
Prajem pekný dník, pa....

noemarta
29. sep 2011

ahojte holky,
tak ja uz mam obed navareny, robila som tekvicovy privarok s opecenou klobaskou pre mm, a pre nas s nelou s vajcom. Akurat mi drochme, sa vypytala sama 😕 😕 😕 ..poobede idem na nakup, doplnit ladnicku na vikend.
Baby viete co som vyviedla, ja som predala jedny sandalky cez mk-bazar a a a ja som tej babe hodila do obalky aj sd kartu z fotaku, alebooo nela, neviem.... a ja ju tu hladam moj mm roztrhol z vysavaca sacok, ze som to povysavala a a a nakoniec je to mimo domu 😝 😝 😝 😝 este ze mi ta pani napisala a posiela mi ju spat 😀 😀 😀 no cisty dilo som.... 😎
@sunnygirl ja furt zvazujem, ze co kupit, ale asi iba oteplovacky, lebo doma mame uz dve bundy, tak sa mi zda ze naco overal, ale kebyze mam iba jednu bundu, tak urcite kupujem overal 😉
Aj ja prajem vsetkym miskam a miskom len to naj naj!!! (@zrzulka, @alllexa)

katty17
29. sep 2011

ahojte kocky. sandruska este spinka , ja sa idem vychystat. ideme dnes k risiho rodicom na obed tak aspon netreba doma varit 🙂 bude cina. mnaaaaaaaaam. strasne ju lubim 😉
@noemarta - maci tebe som zle odpisala vcera. dali sme si robit fotky vo formate Klasik. uz som ich nahodila do albumov. ;)

gabika41
29. sep 2011

pekny vecer sa praje...zajtra som doma ...hura..........idem uzit dalsie pekne dni... 🙂

bambola
29. sep 2011

konecne spi, hned ju lubim dnes o nieco viac 😀

monline
29. sep 2011

@noemarta teda Nelka je šikuľka, sama posiela poštou čo chce 🙂))) ešteže si to pani všimla a ozvala sa ti 🙂

merikac
30. sep 2011

dobre rano kocky,,,,,,,,tak ja dnes nemozem spat som hore od nejakej 5-tej 😝
@noemarta teeda mas inu sikovnicu, takto obdarovavat cudzich ludi.....dufam, ze ste nemali na tej karte nevhodne foto,,,,,,,,,,,,,ma napadla jedna situacia z prace..mala som kolegu" ako sa Adela vyjadrila- "tiez bol na tom druhom brehu"...a sef potreboval nejaky USB kluc,,tak som mu v rychlosti supla ten kolegov, co mal na stole, ze ved nech si stiahne dokumenty nan a potom nech donesie,,a on ked to otvoril skoro aj somnou onemel,,,nafoteny(kolega) ako ho matka priroda stvorila 😀 ,,,,,,,,,,,,ako sef capol tak rychlo po pocitaci,,myslel si asi, ze ma laptop lebo preklopil aj aj obrazovku , 😀 😀 😀 ...........asi minutu sme zostali uplne ticho a potom sme vybuchli do takeho smiechu,,, 😀 😀 😀 😀

noemarta
30. sep 2011

@merikac hi hi, tak to sa neboj ja som tam mala nafotenu iba nelu aj to par snimok, lebo som si akurat vsetky fotky davala vyvolat. 😉 aleee pekny zazitooook, tiez by som sa rehlila.....
Inac ze dobre ranko....
nela vcelku dobre spala, takze mame dobreee ranko.
dnes budeme len tak flakat, vsetko mame porobene, upratane navarene, nachystane na viiiiikend.
akurat poobede idem pomoct svokre, ide varit na stretavku, tak jej idem pomoct.

noemarta
30. sep 2011

@merikac pekna profilovkaaaaa 🙂 🙂

gabika41
30. sep 2011

Ranko damy.....ja mam uz tiez porobene,takze vikend moze zacat....uzite pekneho dna 🙂

alllexa
30. sep 2011

@noemarta - jej , dakujem za gratulku🙂 ja by som zase na toho svojho Miska normalne aj zabudla, keby mi to otec nepripomenul🙂

@luludi - krasne fotecky!🙂

@merikac - super, ze su tie oblicky ok!

@adelaine - uff, ale klobuk dolu, ze stihas tu autoskolu!

@katty17 - jej, vy serblikujete?🙂 a dari sa?

noemarta
30. sep 2011

@alllexa sasi a vy ako zijete, dlho straaaaasne dlho si sa neozvala, aka sa mavate, ako tvoj obchod a co misko uz behate??? a kojis este, lebo ja este furt 😉

merikac
30. sep 2011

ahojte- tak aky ste mali den baby? vidim, ze pekne pociasie vas drzi asi vonku, lebo ste toho vela nepisali,,,,,,,,,Ja som mala den taky smutny, vycerpavajuci,,,,,,,,,,este ze mam doma Emmu, ta ma zatial dokaze vzdy potesit,,,,,,,,,,,,,,je to take moje slniecko

noemarta
30. sep 2011

@merikac hore hlavuuuuuu, hlavne ze mas doma kraaasne slnieckooooooo a este aj vonku ti svieti slnieckooo 🙂
my sme sa dnes len tak preflakali, akurat ideme kuuuupat.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre