Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

noemarta
10. okt 2011

caute holky,
my sme na tom tak jak @denisse, presne zmyslam ako ty, este do 1,5 neli potiahnem s kojenim a potom ju odstavim. 😉 ale @bambola super ze to matka tak dobre znasa, som si myslela ze on ked je taky vecny cecusik, ze to bude mat ovela horsi priebeh.
Ja som este lodger nevybrala, teraz napr.spi nela v kociku a prikrila som ju hrubou dekou, lebo mi zaspala v aute, hm...kto vie do kedy bude spat, lebo na jednu mame byt u pediny na ockovanie.
Bola som rano v robote, v avione a kupila som nele u batu kotnikove botanky, trosku zateplene za 19,90 Eur, takze som spoko! a ze 22jky lebo 21tky jej boli ltt, co nechapem, lebo teraz nosi 20tky, ale tak zalezi asi od strihu. A hmku som jej kupila super lyziar.rukavice a dvojo badyniek.

cigaretka5
10. okt 2011

@kafoditka a nezda sa ti ten fusak maly? ja sa obavam ze nase dieta by sa tam nezmestilo

katty17
10. okt 2011

ahojte kocky. tak my sme mali pardadnu cigansku party. dobre som sa zabavila a aj nasmiala. po dlhsej dobe sme boli vo vacsej spolocnosti bez babulky 🙂 u nasich to v noci zvladla paradne. dokonca lepsie ako so mnou 😉 prespala mamine uplne celu noc do siedmej rana.
vidim ze tu rozoberate cizmicky, snehule.... tiez som malej kupila jedny snehule do zimy v protetike. tesila som sa ze ich lahko natiahla lebo ma vysoky nart. cize @kafoditka - domi ak by ste mali problem s kupou cizmiciek alebo snehul pre maleho tak protetika mala pekne a hlavne pre deticky s nartom vysokym. kupila som jej 22 aby si tam dala nozicky v hrubsich pancuskach. teraz nosime 21 este aj s rezervou.

katty17
10. okt 2011

ja som fusak este nevytiahla. nejako ho nebolo az tak treba. postacila deka. a zimnu bundu som este nedavala. bola vonku bud v prechodnej alebo mala hruby sveter a na tom vestu. ale napr. take rukavicky tenke sa uz zidu 😉

katty17
10. okt 2011

babule, uz kurite doma?

katty17
10. okt 2011

zopar foto za posledne dni 🙂
ozaj baby, kam sa dnes chystate? mate nejaky program v takomto pocasi?

merikac
10. okt 2011

Cawte- prisla som vam zreferovat, ze birmovka prebehla u nas hladko- ja taka koza som si porevala- mm na mna ziral, ze o co mi ide- no o nic, proste ma to dojalo,,,,,,,,,, 😀 @bambola u vas ake zmeny,,,,,,nove prostredie,,cikanie do nocnika, a dokonca odstavenie 😕 ...............vleke gratulky k tomu ,,,,,,,,a inac,,okrem toho, ze to matka zvladla na 1*, co tvoje "kozy" 😀 ..........tie su na tom ako?, v pohode??
Baby dnes v praci taka kosa, ze dovi,,nemame tam kurenie- tak sme odmietli pracovat v takej zime- uvidime ci nam sef zajtra donesie aspom ohrievace.............a doma kurime v krbe,,sice krbovu vlozku nemame,,ale aj tak je citelne teplejsie,,,,,,,,,

katty17
10. okt 2011

@merikac - meri aj my sme si uz vcera doma zakurili. a ked som malu vybrala z vane som pustila v spalni este aj ohrievac. 😉

merikac
10. okt 2011

@katty17 pozeram, ze akcia paradna,,,,,,,,,a Sandra sa veeelmi zmenila- je zlatunka,,a tusim na teba sa viac podoba

katty17
10. okt 2011

@merikac - tak to si prva co vravi ze sa uz na mna viac podoba 😀

katty17
10. okt 2011

baby, ja som sa normalne musela ist kuknut ci sandricka este dycha. uz spinka od jedenastej. to sa mi este nestalo 😉 cize dnes to bude asi jeden spanok 🙂

bambola
10. okt 2011

no my uz sme sa vratili aj z prechadzky, mala spi v kociku tak ja idem nalozi masko a trosku to tu zreorganizovat 😉 inac vonku je celkom prijemne a teplo, na to aka zima bola posledne trii dni, dnes by to slo aj bez fusaku 😉
@rolak @denisse no vrchnaky z flase ma tiez rada ale ja jej nechavam, ved su velke na to aby ich prehltla 😕 navyse ona sa skor hra s nimi tak, ze ich dava na flasu, celkom dlho ju to vie zabavit
@katty17 u nas dnees v noci zacali kurit 🙂
@merikac no moje dve kozy sa uz maju lepsie, musela som kusok odstriekat, dnes mam obrovske a plne ale uz to neboli a nesvrbi takze predpokladam, ze sa uvolnuje 🙂
@noemarta ja som sa bala tiez, prijemne ma prekvapila 🙂

denisse
10. okt 2011

@bambola
ja sa nebojim, ze prehltne .. skor ze sa o to pokusi a sa jej to tam zasprajcuje ...

bambola
10. okt 2011

@denisse no ked bola mensia, sa este len plazila, tak som ich brala lebo sa mi stalo asi dvakrat, ze si ho napchala do tej malej papulky a nevedela si ho vybrat von 😀

mirka285
10. okt 2011

no tak ja uz som co to poupratovala,urobila som si kafe,lebo sa mi nejak huba otvara...
@bambola Mati ciapka je super,velmi nam pasuje,dakujeme 😉
@katty17 super foto,vidim,ze ste sa mali minimalne tak dobre ako ja v piatok 😝 Sandra je kocka 🙂
@merikac tak hlavne,ze vsetko dopadlo dobre...

bambola
10. okt 2011

@mirka285 jeeeeeeeej dosla?akurat v pravy cas na pocasie 🙂 super ,tak sa tesim, myslela som, ze tou farbou nic nepokazim 😉

bambola
10. okt 2011

niektore inzeraty sa mi snad snivaju 😀 😀 (vsimnite si cenu 😕 ) snad je to vtip 😀 😀
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=47818224&tab=0

bambola
10. okt 2011

ahha, pani tam ma viacejj skvostov 😀 😀 tak to asi neni vtip 🤐
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=47818307&tab=0
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=47818402&tab=0

noemarta
10. okt 2011

@bambola podla mna si robia srandu ciiii 😕 😕 😕
@katty17 sandra strasne "z dievcatkovela"strasne je zlatunka !!! to ste mali nejaku sukrom.party asi zeee???
My sme kurili iba v krbe zatial, ale dnes asi spustime kurenie.
Hm... zas nas nezaockovala, ma trosku cervene hrdlo, tak radsej, zas o tyzden.

noemarta
10. okt 2011

@bambola tak to berie asi ze je to ako so starymi autami, stary vrak, ale vysoka cena 😀 😀 😀

denisse
10. okt 2011

@bambola
podla mna to nemusi byt sranda .. ak tu kupi sikovny kutil s kreativnou manzelkou, tak sa to da pekne opravit a na retro fotenie je to ako stvorene 😀

denisse
10. okt 2011

ale s tymi cenami to pani asi fakt prehnala 😕

luludi
10. okt 2011

ahojte,

my sme si dnesok vonku uzili, nefukalo, doteraz neprsalo, naobliekala som sa a maleho som dala do lodgera a boli sme vonku 2x po 1,5 hodine, juuuj, ale dobre padlo. Teraz mi mm volal, ze dojde domov neskor, co ma potesilo, lebo akurat stihnem upratat a navarit 🙂

@bambola: kde davate spavat matku? uz samostatne do postielky ci do detskej postele? drzteeee saa!

luludi
10. okt 2011

@katty17 super fotky 🙂 urcite bolo dobre

katty17
10. okt 2011

@mirka285 -miri spoznala si filipa na fotke? ;)

katty17
10. okt 2011

baby dakujem. vazne bolo paradne na tej party. dlho som sa tak nenasmiala. strasne dobre mi to padlo. prisli sme domov rano. ale za to na druhy den som uz ficala pre malu o deviatej. neskutocne som sa na nu tesila. chichichi. 😀

mirka285
10. okt 2011

no baby tak my sme boli tiez vonku,dli sme prechadzku hodinku a pol a teraz sa uz dost rozprsalo tak sme prisli domov...
@katty17 ano hned som ho spoznala,ja si velmi dobre pamatam tvare,a on sa vobec nezmenil za tych par rokov co sme sa nevideli... @kafoditka Domi tak nahodila som ten Buggysnuggle a ti poviem,ze keby nemal zipsy,ze sa da pouzivat tak,ze malej trcia topanocky von,tak sa do neho veru nezmesti...takze ten Emitex urcite vyskusaj ci sa ti tam Filip zmesti..inak na toto pocaie je to super,podla ma je na fusak este teplo...

kafoditka
10. okt 2011

Caute... my sme boli vonku hodinu, musela som ist do lekarne... schvalne som vzala teutonku, ktora ma nizko madlo tak, ze hruba deka drzi a moj synator to este spod toho madla vytiahol a hadzal deku na zem 😖 s nanoznikom som mala uspech presne 5 minut...
@mirka285 Miri pojdem pozriet do enikibeniki a vyskusat, hlavne ma zaujima, ake hrube to je..

bambola
10. okt 2011

@mirka285 miri dneska je aspon tu celkom teplo a zajtra ma byt 19 😕 ale posledne tri dni bolo 6stupnov a neuveritelne vlhko tak to bol fusak fajn (samozrejme bez vlozky)
@luludi luci zatial s nami v posteli ale ma celkom dobry tvrdy spanok v noci teraz ked nevisi na cici tak som rozmyslala,ze ju skusim normalne prelozit do postielky

noemarta
10. okt 2011

@mirka285 my sme tiez boli vonku, ja som nahodila loger, bez vlozky a super, nela v nom pekne sedela, potom sa vybehala a dosli sme domov.
Juuj, ja som rada ze som investovala hned do logeru, velmi dobra vec, asi som sa stala maniackou....hi hi 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre