Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
4. mar 2010

oacka neboj, cierna farba vlasov je dominantna oproti blondavej... ja som preridzene spinavy blond a misko je cierny, takze mne ziadna blondinka modrooka nehrozi 😒

jaruska8
4. mar 2010

Jej Maxi, teraz som si všimla, že aj ty budeš mať Ninku, to meno je moje vysnívané od detstva, také milé a univerzálne. 😉 Chlapčenské som mala Martinka alebo Peťka. 😉

oacka
4. mar 2010

no neviem, neviem, poznáš Mahulenu Bočanovú? tá je čierná ako cigánka a dieťa má totál blondínku!

maxara
4. mar 2010

oacka ved sa snazim 🙂 vies co ma to stoji sil, zohnat niekde take... a to maskacove je obycajne maskacove, len som si trosku upravila a obsila vystrih a rukavy... ALE teraz mi prisla maskacova tunika, uuuplne dokonala...
a vyhody? ze nespadnem do otvoreneho kanala ma neuspokojuje 😀 😀 😀

sisaa
4. mar 2010

maxi preco myslis, ze ti blondinka nehrozi?

maxara
4. mar 2010

jaruska ja som si vsimla, ze sme mali vybrate rovnake mena 😉 aj my Martinko, lebo Petko mi nepreslo kvoli byvalemu frajerovi 😀 😀 😀 mm ziarlil
oacka ale ak si prefarbuje, tak to neplati 🙂 ja mam este sancu, ze nebude uplne cierna ta moja kraska, lebo Miskove geny su len z polovice cierne, z polovice svetlohnede, cize mozno mi odovzdal do vajicka svetlohnedu (v jeho pripade recesivnu) alelu, ja som odovzdala bud blondavu alebo svetlo hnedu... takze bud bude mala svetlohneda, alebo cierna..

oacka
4. mar 2010

a vraj hnedá farba očí je dominantná a moja "rómsky vyzerajúca" mamka má úplne hnedé oči a čierne vlasy, ocko má sivé oči a ani ja ani brat sme hnedé oči po mamine nezdedili... ja mám zelené ( radšej nechcem vedieť po kom....) a brat má sivé.

maxara
4. mar 2010

siska vyssie som to nejako zjednodusene podala 🙂

mirka285
4. mar 2010

baby ja som tmavovlasa,tipicky chorvatsky tip,moj byvaly muz spinavy blondak,zelene oci..ked sa maly narodil bol tmavy a mal dlhe cierne vlasy...do pol roka sa zmenil na nepoznanie-stal sa z neho cisty blondacik s bledou pokozkou ale hnedymi ocami...ten kto ho medzitym nevidel ako sa meni kukal do kocika jak blazon..teraz v 13 tich rokoch ma hnede vlasy a hnede oci..takze tak 😉 a tie co ste ma videli na fotke musite uznat ze ja mam dost dominantne geny ci crty a maly je aj tak na otca...

oacka
4. mar 2010

Bočanová sa podľa mňa neprefarbuje, ona je celá taká tmavá.

maxara
4. mar 2010

oacka siska z genetiky su homozygoti a heterozygoti... homo odovzdaju vzdy rovnaku, lebo inu nemaju, ale hetero ma dve rozne, pricom jedna je dominantna a druha recesivna (dominantna sa prejavi u toho jedinca, ale odovzdat moze hociktoru...)

jaruska8
4. mar 2010

No, ja tajne dúfam, že malá bude mať kučierky po tatinovi a tiež aj plné pery po ňom, to by bola paráda, ale radšej nebudem dúfať, ale jedno z toho by mohla zdediť. 😉 A farbu bude to asi hnedovláska so zelenohnedými očami, lebo také máme obaja. Bohužiaľ, asi bude mať aj okuliare, lebo my sme obaja krátkozrakí a dosť silno, ale mohlo by ju to minúť. 😉 😉

sisaa
4. mar 2010

ja by som tak chcela aby malo male oci po mm modre, na modre som na ne zatazena, ja mam take neidentifikovatelne, z kazdej farby nieco

maxara
4. mar 2010

tak sa treba preto pozerat aj na nasich rodicov a ich rodicov...

maxara
4. mar 2010

preto casto pocuvame, ze je to cela babka, cely dedko... 😉

maxara
4. mar 2010

siska ja mam tiez oci totalne zmiesane.. sedomodrozelene a okolo zrenicky mam zltohnedy kruzok... no dovidenia.. mm ma zelenohnede, takze ocakavam, ze nase babo bude mat oci ake bude chciet 🙂

sisaa
4. mar 2010

traja zo styroch maju modre oci, tak verim, ze aj male sa k nim zaradi 🙂

oacka
4. mar 2010

to teda hej maxi! moji synovci sa podobajú na svojich dedkov, každý na jedného. 🙂

jaruska8
4. mar 2010

A aj na ujov a tety, ja sa podobám na ocina, ale keď som s jeho sestrou, tak vyzeráme ako dcéra a mama. 😉 😉 A trochu aj povahou, my sme ešte aj to isté znamenie a ešte aj písmo máme rovnaké, doľava sa nám váľa. 😉

sisaa
4. mar 2010

do dotaznika by sa mi tazko vyplnal udaj o farbe oci 🙂

jaruska8
4. mar 2010

No na tie oči som aj ja zvedavá, možno sa mám podarí schytať modrú, po mojom ocinovi a po manželovom ocinovi. 😉

maxara
4. mar 2010

sranda aka je ta genetika, vsak? 🙂

jaruska8
4. mar 2010

hej, to ma vždy zaujímalo na strednej, ale šla som iným smerom. 😉

sisaa
4. mar 2010

maxi takze, ked mame rozne oci ja aj mm, tak male si vyberie, od toho dominantnejsieho? dobre rozumiem?

sisaa
4. mar 2010

som hladna ako vlk, musim sa ist naobedovat, uz tu poskulujem co by som zjedla, za chvilu aj kaktus zhltnem 🙂

lenkaaninka
4. mar 2010

Ahojte baby...dneska som vyštavená zasa som chorá už piaty krát chvalabohu bez horúčok...
S menšou som bola na alergologii a nález tragédia tak sme sa boli definitívne odhlásiť zo škôlky zajtra na výtery a antibiotiká a má na pol roka predpísanú liečbu inhalačnú....

Ja kašlem ako tuberák dávam si ten homeo sirup tak dúfam že zaberie...a nádchu mám jasné tak si dávam muconasal inak to nejde...

MM má dneska narodky 28 rokov tak som mu aspon čokoládu kúpila a cez víkend sme chceli s kamošmi opekať ale hlásia zimu tak asi na druhý víkend to necháme...

A v utorok idem na morf. koneeeečneee ...včera mi mm povedal že ked bude ďalšia šťanda tak že prisahá že sa nikdy alkoholu ani štamperliku nechití a že ked chlapec tak riadne zapije ... 🙂 hehe tak uvidíme...

V škôlke mi pani riaditelka povedala že som opeknela tak neviem ale všetci mi to hovoria ...hmmm ibaže ja si tak nepripadám s tým nosom chrastavým od nádchy vydratým a hlavne tí všetci ľudia ma nevidia ráno po prebudení 😅

idem si vás naštudovať

ozaj sunny si nebola na sono??? či už vieš čo to bude??

sunnygirl
4. mar 2010

ja zelené (vlasy blond aj teraz) a manžel hnedé (vlasy ako úhoľ), tak bude maličké tmavé?

oacka
4. mar 2010

lenkaaninka: 😀 😀 😀 😀 môj strýko má 4 dcéry,lebo furt ddúfal, že to bude syn, ale po štvrtej to vzdal...

sunnygirl
4. mar 2010

lenkaaninka

bola som na sone, ale máme hanblivé bábo

lenkaaninka
4. mar 2010

že vyzerám na tej fotke 🙂 riadne ako keby mi hlavu odsekol niekto ale šak dobre 😀

ja mám zelené môj mm jedno modré jedno hnedé a malé majú jedna zelené a druhá modré ale ked boli malinké tak mali obe modré a zafarbievali sa im postupne ...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre