Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
7. mar 2010

mozem si ho v utorok obliect, oki?

kafoditka
7. mar 2010

ok, oblec ho, ked sa mi bude pozdavat, objedname spolu, oki?

ericica
7. mar 2010

nooo mai ty mas tedy paradnu vybavu 🙂
super tuniky.... 😝
ja balerinky milujem a uz sa neviem docakt odbreho pocasia aby som si mohla dat leginy....
zrzka a preco nemozes mat leginy vsak mas super postavu a mozes si ich na seba v poho dat 🙂
inac super fotka uplne krasne tehu brusko 😉
ja nakupujem vo vypredajoch v gate alebo aj v kiku maju dobre a moderne veci.....vcera som kuk

maxara
7. mar 2010

oki, tak donesiem aj ten letak s tymi extra zlavnenymi vecami... nic moc ale vybrat sa da...

kafoditka
7. mar 2010

este si pozriem nieco v katalogu..

kafoditka
7. mar 2010

idem papat, na chvilu budem off

maxara
7. mar 2010

kafko oki pokukaj, aj na nete, opis si cisielko a velkost a potom to dame dokopy... teraz musim zdrhat, idem obedovat so svokrovcami do restiky... tak zatial packo a dufam,z e zase neostaneme niekde visiet s autom ako minule 🙂

stanka33
7. mar 2010

ahojte....

s tymi balerinkami ste ma pobavili...ze discogule...ja sa presne tak citim ked ich mam na nohach...pri malom som mala jedny odvtedy som ich neobula asi ich vytiahnem.... 😀 😀 😀

inak v aprili maju otvorit v tej Eurovei pri mlynskych nivoch v tom biznisku HandM aj s tehu vecami
Zrzi a kde v Brne je ta skakacia hala???? chceme ist po Velkej noci do Valtic, Lednic na predlzeny vikend tak by sme mozno skocili....a ten park v Rakusku???? sorry ze vyzvedam ale my uz tiez nevieme kam s malym ist a nakupnych mam po zime uz pokrk...

stanka33
7. mar 2010

katty pekne pofot vecicky, som zvedava...ja som si tak minule kupila rifle dali mi o 3 eura lacnejsie lebo tam odpadla nasivacka co som si prisila,,,ale taaak sa mi pacili ze som si ich muselea kupit...Waaw vy mate akvarko s morskymi rybickami????? my sa ideme zmohnut na jednu bojovnicu pre maleho nech ma co pozerat,strasne lubi rybicky....inak nestretneme sa niekedy cez tyzden???

janatt23
7. mar 2010

caute kocky...
no tak moj drahy je tiez taky isty. sice so mnou ide, aby som nepindala, ale tie tvare na ktore sa pri nakupoch musim pozerat. nebodaj sa ho este nieco opytat 😠
na tu expo rodinka chceme ist aj my. dufam, ze tam nieco pekne aj pokupime 😉
no a ja mam tiez len dvoje tehu nohavice a jedny z toho nenosim skoro vobec, bo su strasne a nesedia mi ☹ teraz som si kupila dvoje teplacky a v tych mi je naj. este mam jedny leginy, len mi k tomu neprisli este svetriky a tuniky. tiez som si ich objednala, bo pretym som take vobec nenosila
MAXI pekne si si kupila. sa mi paci hlavne to tricko fialkove... to je supis 🙂 🙂

janatt23
7. mar 2010

boze baby ja mam pocit, ze ked sa neotepli co najskor, tak skisnem doma ☹ strasne ma to ubija. ja uz chcem tepluuuuckoooo 😒

mirka285
7. mar 2010

maxi ved ty mas hotovu vybavu 😉 super vecicky..Eri ja som tiez pokupila veci v tom Gate,tam maju fakt celkom moderne a lacne tie veci 🙂 ja este stale nemam navareny obed,vcera som vytiahla z mrazaku kuracie stehna a ked som ich chcela dat na pekac dnes,skoro ma zabil smrad ktory z nich isiel ked som ich otvorila..nechapem preco normalne boli pokazene..ale Gabko isiel do obchodu pre cerstve..zatial som uvarila sosovicovu polievku s hribami a susenymi slivkami 😉

janatt23
7. mar 2010

fuuuu mirka neboli to stehna z bily? raz som tam kupila prsia, co boli este normalne v zaruke, no doma mi zamorili byt 😢 ja som navarila uz vcera kaputovu polievocku a diabolske rezne 😀 mnamky 😝

mirka285
7. mar 2010

ani neviem odkial boli ale smrad strasny ☹ diabolske rezne?to bude urcite nieco stiplave,ja teraz stiplave a pikantne veci zboznujem 😝

janatt23
7. mar 2010

to som nasla recept v nejakom casaku. prvy krat som ich robila a boli dobre. take stavnate... 😝

zrzulka
7. mar 2010

Stani v poho. Do Lednic sa chystame aj my ale az ked sa otepli. Ja tiez rada uvitam nejake typy ako travite vikendy s malym... Pripadne mozeme dat niekedy stretko s drobcami 🙂)) samozrejme aj ostatne julovky su vitane, aspon budu mat predpripravu na deti 😀 😀 😀
Tu su linky:
park v Rakusku:
http://www.familypark.at/sl/start.html

A Brno:
http://www.bongobrno.cz/

Inak ak idete do Cr nam sa celkom pacil aj Aquapark v Olomuci. je ovela vacsi ako ten v Senci a aj vstup je lacnejsi... Ale to sa oplati skor v lete ist ked ej otvoreny aj vonkajsi areal...
http://www.aqua-olomouc.cz/atrakce-letni-aquapa...

zrzulka
7. mar 2010

Ericica diiiiiiiiiiiik, no uvidime mozno naberie odvahu a vybehnem na prechadzku aj v leginach... 😀 ja viem ze sa to take obtiahnute nosi ale ja mam radsej volnejsie oblecko...

zrzulka
7. mar 2010

Ja som sa cez vikend od varenia nepretrhla .... vcera len spenat lebo sme isli do Brna o 15... Vecera v MC donalde lebo som mala hrozitansku chut na hranolky ktore inak vobec nejem 😖 A dnes som vytiahla z mrazaku jaternice so zemiakmi a kyslou kapustou....Chcela som sosovicovu polievku ako ty Mirka ale zistila som ze nemam sosovicu, tak je len zeleninova... A na veceru pojdeme na palacinku do Polusu. Moj muz este o tom nevie 😀 😀 😀 Tie ich cokoladove zboznujem....

strasska
7. mar 2010

Ahojte,
pozeram, ze cez vikend oddychujete.
Ja by som velmi xcela ist na expo rodina, uz som ukecala aj mangela, no len uvidime ako sa budem citit, lebo vcera som opat objimala misu. 😠
Maxi mas krasny satnik, ja som bola v sobotu kupovat tehunohavice, lebo pri Miskovi som mala iba na traky a v lete mi uz v nich bolo horuco. Nic som nenasla, depka az po strop, ja som cez tie svoje stehniska nic nedala a ked, tak som vyzerala jak zapasnik ☹
A doma mam take kresne tuniky, mangel mi kupil na vianoce, ale co z toho, ked su skryte pod trakmi. Moj manzel v pohode nakupuje, len ja s nim nerada, lebo on ma stale tlaci do toho, aby som si nieco kupila a ja som taky nerozhodny tip. A ked vidim tie ceny, ktore za to pytaju 😲 no ja som proste drzgros

strasska
7. mar 2010

tip ...myslela som typ 😅

mojalili
7. mar 2010

MAXI - PEKNE TUNIKY, my mame 9.4. velku oslavu Dna ucitelov, celomestsku v kulturaku, skor ako ples....tak neviem, cos i tam obleciem. MAm pekne cierne elegantne gate, ale pekna tunika mi chyba, no uvidim, nieco snad vymyslim, este si musim pockat, ako mi za ten mesiac narastie brusko.,

Aj ja dnes neviem, co si s dcerkou zacat, lebo stale otravuje, robila som korunky pre vily do skoly, teraz idem nasobilku im prichystat, roboty je plno, aj do noci, len sa mi nechce....uz nech som na materskej.... 😉

Dnes som robila hovadziu polievku, spanie

mojalili
7. mar 2010

Malá mi to tu odklikla....mrška jedna... 😠

takze varila som na obed spanielske vtaciky s ryzou a hlavkovym salatom. Celkom sa mi to vydarilo 😉 Ale mam chut na parene buchty, ale nebudu, lebo som i ja ako buchta 😠 😠 😠

janatt23
7. mar 2010

mnam spanielske vtaciky by som si dala, no asi by som ich jedla sama. drahy to nemoze ani citit 😒

mojalili
7. mar 2010

Janka tak pridi k nam na veceru, mame ich dost.....manzel mal drzu poznamku, ze to nie su vtaciky, ale vtaky....ze su riadne velke...no neviem, k comu to prirovnaval 😀 😀 😀

janatt23
7. mar 2010

mnam no dva krat nehovor 😀 pridem hned 😀 😀

erytrea
7. mar 2010

ahojte kocky

dlhsie som tu nebola, ale ked mam chvilku cas vzdy kuknem ze ako sa mate a co nove 😵

boli sme dnes s manzelikom na 4D sone a cakame CHLAPCEKA!!!!!!! to je teda prekvapko dnesneho dna pre nas oboch, lebo sme si mysleli podla morfo sona ze dievcatko ale dnes nas ten pipik prekvapil 😵 😵 😵 😵 😵 tak hlasim aj ja jedneho drobca do nasej footbalovej jedenastky 😀

inak mame vsetko ok, doki bol super, hodku sa nam naplno venoval, pomeral vsetko, popozeral, maly je krasny aj mame fotecky + video tak sa vytesujeme 😵 😵 😵 😵 😵 😵

vsetky vas pozdravujem a prajem peknu nedelu, mam tu krsniatko tak sa idem venovat 😎 😉 🙂

strasska
7. mar 2010

Zienky neviete mi poradit ako tu mam dat inzerat, lebo mne po kliknuti na "pridaj inzerat" zobrazi vzdy prazdnu stranku ☹

strasska
7. mar 2010

erytrea gratulujem, chlapcekovia su super, z vlastnej skusenosti hovorim 😀

janatt23
7. mar 2010

erytrea gratulujem k chlapcekovi. my ideme vo stvrtok. uz sa nevieme dockat 🙂

maxara
7. mar 2010

ERYTREA gratulujeeeem, ved som aj pozerala, ze v mojej tabulke je dievcatko 🙂 viete uz meno? alebo aspon nad nejakym uvazujete? a kolko budes mat rokov v case porodu, nech to mozem doplnit vsetko do tabulky...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre