Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

ericica
3. dec 2009

petrusk uplne s tebou suhlasim ani ja by som nesla do roboty ani za svet 🙂 a vidis este to aj potiahnem... 😉
ale tie tri roky ubehnu ako voda ....bohuzial 😒
a co ty nevies spat??? 😉

mojalili
3. dec 2009

Jaj Petrusk, keby som mohla spim cele poobdie🙂) Rano som ledva o 6 hodne obudila dcerku ajs eba aj muza a isli sme na krv, vsetky mozne vysetrenia.
Kocky, ako by som vam rada premietla video, kde krasne srdiecko bije...ale neda sa, ma to vela MB☹ Buduci tyzden mi tiez nahra nove sono video, tak sa tesim opet🙂
Som v praci, deckam som dala matematiku robit na PC, nasobilku, tak mam chvilinku klud🙂 😉

ericica
3. dec 2009

jeej mojallili ja by som si to pozrela 🙂 a ako rada by som sa vratila do skolskych lavic to bolo vtedy uuuzasne 😉
inac ja sa tesim na knizku ako mala pri malej som toto vsetko neregistrovala akosi to ubehlo 😅

slnieckokati
3. dec 2009

Ahojte kocky, vidim, ze nas je tu stale viac a vsetky pekne tehulkujete. Ja sa hlasim po tyzdni, so zlou spravou. Minuly stvrtok ma moja lekarka okamzite nechala hospitalizovat v nemocnici a v nedelu som potratila. Je tazke tu pisat. Ja som par dni ani nedokazala toto forum otvorit a nie este citat, alebo Vam napisat, co sa mi stalo. To, co som preziala by podla mna vobec ziadna zena nemala zazivat. Je to tazke a zatial sa s tym nedokazem zmierit.
Maminky, davajte si na seba pozor a hlavne sa nestresuje. Prajem stastne tehulkovanie pekne to dotiahnite do konca aj za mna. Budem sa spolocne s vami tesit z babatiek.
katka

emanuel22
3. dec 2009

Ahojte. Môžem sa pridať? V júli čakáme naše prvé bábätko 🙂 , veľmi sa tešíme a dúfame, že bude všetko v poriadku!

ericica
3. dec 2009

slniecko kati je mi to hrozne moc luto ☹ ☹ ☹ 😢 😢 😢
neviem aku bolest prezivas ale ani by som to nechcela nikdy spoznat a nikomu to ani neprajem,zelam ti aby si to uspesne prekonala ,cas je najlepsi liek a ktovie mozno o par mesiacov ta tu stretnem v inom mesiaci,,,,

ericica
3. dec 2009

emanuel vitaj medzi nami 😉 😉 😉

emanuel22
3. dec 2009

ericica, ďakujem za privítanie 😉
slnieckokati, je mi to ľúto... 😢

katarina7777
3. dec 2009

slnieckokati je mi to velmi luto, aj moja kamaratka prave prechazda tym istym co ty ☹ treba len dufat ze nabuduce to vyjde...

katarina7777
3. dec 2009

vitaj emanuel, vidim ze mame rovnaky termin 🙂

miki060707
3. dec 2009

Ahojte, slniečko to je mi lúúto, už som tu napísala pred časom, že už nijaká bud. mamička nenapíše, že prišla o svoje dieťatko,a teraz čítam, že sa to stalo práve tebe, je mi to luto, ale uvidiš, že čas časť smútku vylieči....
vitaj nová júlovka
mojalili, deti su super, ja som tiež chcela byť učitelka, ale po gympli som išla na dvojročnú nadstavbu, medzitým som na dva mesiace zastupovala jednu pani v škôlke a tak som sa tešila, bol to môj život a rada som tam chodila a tie detúrence mam pred očami stále, už su z nich velké deti, ale v mojich očiach su to 3 ročné detičky......
mne Sońa hladká brucho, pusinkuje a vraví, že bábo ľúbi, tak som rada
Zistila som, že sa moje brucho začína meniť, tak pevnieť, teraz to bolo len sádlo 🙂 ale teraz je už pevné....tak sa tešim
naštastie zapnem nohavice, lebo som 7 kil schudla /z tej mojej obrovskej váhy je to minimum, ale aj to je niečo/ a tak teraz ked mi bude rásť bruško, tak ich zapnem, háádam
no ja som včera nevracala a ani dnes, klop klop klop, už je to lepšie

ericica
3. dec 2009

ahoooj miki tak ako????akurat pozeram ze mne uz naskocil 10 tyzden 😲 supeeeeer sa tesim...
neni tu nikto???????

zajacik...
3. dec 2009

Slnieckokati ☹ ☹ ☹ ☹ Je mi to velmi luto, velmi ti prajem aby ste sa coskoro dockali dalsieho zazraku, drz sa!

Emanuel vitaj 😉

Mojalili to musi byt super zazitok pozerat na to video so srdieckom 😵 😵 😵

mirka285
3. dec 2009

Ahojte,tak som dnes bola u lekara konecne len to moje dieta s tak vrtelo ze doktorka ho nedokazala ani odmerat a tym padom ani upresnit v ktorom som presne tyzdni..ale podarilo sa mi ju presvedcit aby som mohla od januara ostat uz doma lebo robit v noci 12 hodin v zafajcenom prostredi uz naozaj nezvladam..a hlavne to pre moja babo neni zdrave 😒

pepppe
3. dec 2009

mirka dobre ze si ju presvedcila,,a co neprotestovala hned??baby noo ja idem zajtrak doktorovi,drzte mi palce,som zvedava ako sa ma..bo ja som tam bola v 4tt a vravel mi ze mam dutinku velku 9milimetrov,,tak uvidime co mame teraz

zajacik...
3. dec 2009

Mirka hlavne ze babo bolo aktivne a teda vies ze je vsetko v poriadku. A dobre si to vymyslela s tou robotou, ja by som tam neostala ani chvilku kebyte viem ze cakam babiku, je to vyslovene nevhodne prostredie...

Peppe na zajtra drzim palce. Ja som mala v 5tt dutinku 7mm a v 7tt uz bolo aj srdiecko 🙂

fugu77
3. dec 2009

Ahojte emanuel22 a katarina7777. Pridavam sa k vam. Mame spolocny termin.............

zajacik...
3. dec 2009

Teda v 8tt bolo srdiecko 😵

zajacik...
3. dec 2009

Fugu vitaj, som rada ze sa takto pekne rozrastame 😵

pepppe
3. dec 2009

zajacik teraz si ma potesila,som si myslela,ze j to nieco zle,ked je tam len dutinka,,cize sa nemusim bat,,,jajha uz to chcem mat za sebou a vraj mi da aj tehu knizku povedal,hadam ju dostanem🙂)len sa vazit radsej nechcem,,heh a co bruska vam uz rastu julovky?

luminkasp
3. dec 2009

ahojte,slniecko, je mi to velmi luto ☹

mirka285
3. dec 2009

tak jasne ze protestovala,same tie mudre reci ze sa ma o mna postarat zamestnavatel a preradit ma na inu poziciu..nedokazala pochopit ze aj ked budem na inej pozicii,stale budem v tom istom prostredi ☹ ale nakoniec sa predsa zltovala ked som jej pripomenula ze uz raz som kvoli robote potratila,je tomu sice uz 13 rokov ale o to som teraz mudrejsia a stala som si za svojim..a ozaj? uz ste poculi,ze vcera zvysili vysku rodicovskeho prispevku na 260 eur?sa mi ani verit nechce 🙂

katarina7777
3. dec 2009

vitaj fugu, pekne sa to tu rozrasta 🙂
pepppe mne uz brucho riadne naraslo, podla mna mam aj 10 cm viac v pase, gate nosim len s rozopnutym gombikom... najlepsie na tom je ze na vahe som vobec nepribrala, cudne veci sa deju... 😀

zajacik...
3. dec 2009

Peppe jasne z eje to v poriadku, najprv je len dutinka, az potom vidno aj babatko 🙂
Mirka to mas dobre blbu tu doktorku 😠 No ale hlavne ze si sa nedala odbyt 😉 A s tym rodicovskym - myslim ze su 2 vysky RP, ta vyssia 260 € je len pre tie ktore pred porodom odpracovali aspon 9 mesiacov (a teda boli nemocensky poistene)... neviem presne ako to je, ale nie kazdy ma narok na ten vyssi rodicovsky 😒 Su tu na MK aj temy o tom novom RP...

mojalili
3. dec 2009

Ahojte kočky, ja som tu len na skok....cely cas tehu mi bolo dobre, dnes som dostala v praci migrenu a odvtedy zvraciam a hnackujem, uz 7x som objimala zachod 😢 je mi strasne.....paa, idem dat dcerku spinkat a ja tiez zalahnem...

slnieckokati
3. dec 2009

ahojte, ja som uz v praci kvoli tehotenstvu vypoved dala. Mala som pracu velmi narocnu a stresujucu, okrem toho este externe studujem na UK, takze asi tak. Teraz zostanem do konca roka na PN, teda asi 6 tyzdnov. Dufam, ze ked sa nam nepodarilo julove babatko, podari sa nam takto o rok. Budeme mat o to krajsie a veselsie vianoce. Manzel sa uz na mne smeje, ze si zobral psychopatku, pretoze som mu dnes oznamila datum, kedy zacneme pracovat na dalsom a kedy sa potom asi narodi. Aj ked viem, ze je to velmi relativne....ale potesi....
Nech Vas juloviek nadalej takto pekne pribuda a nech zostanem len ja ako jedina, ktora o dietatko prisla. To Vam prajem uprimne zo srdca.

zajacik...
3. dec 2009

Slniecko dakujeme a verim ze sa nam prides cokosro pochvalit s // 😉

zajacik...
3. dec 2009

Mojalili nech to rychlo prejde a zase sa budes citit dobre 🙂

slnieckokati
3. dec 2009

no to dufam aj ja, keby sa dalo, tak by som pristala aj hned...akosi sa s vami nedakazem rozlucit. furt sem nakukam

terina25
3. dec 2009

Ahojte baby.
Slnieckokati:je mi ľúto,že si prišla o bábo. Ku ,,nám,, do jednej ,,nemenovanej,, témy,tiež chodila jedna baba,ktorá čakala dvojičky a prišla o nich v 25 týždni.Takže je podlľa mňa lepšie,keď si o bábo prišla teraz ako keby si ho už mala cítiť kopať.Aj keď to určite pre teba tiež nie je ľahké.A ináč tá baba,čo spomínam už má doma krásne dievčatko.takže držím palce,určite vám to na druhý pokus výjde 😉

Ja som bola v utorok na krv a dostala som už tehu knižku.Mala som volať o výsledky,ale akosi som pozabudla
😖 A dostala som zase ten kufrík,no nič moc.Zase len prospekty a prášok na pranie...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre