Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

karinnka
20. apr 2010

noooo mojalii pomylila🙂))))tak som sa vykecala 😀

denisse
20. apr 2010

ahojte ... ja som dnes bola na tu glukozu, celkom sa to dalo zvladnut ... tu mi to namiesali do pol litra caju ... 😝
a bola tam s nami nejaka vietnamka, ktora chudera asi 15 minut pred tým, nez nam uz isli druhykrat zobrat krv, tak vsetko vyzvracala a povedali jej, ze teda nic z toho, ze jej ani nebudu brat tu krv ... mi jej bolo normalne luto ... 😒

stanka33
20. apr 2010

ahojte....
baby neblaznite, vy sa tu uz chystate rodit??? ja este nic nemam nachystane asi budem uz muset zacat,,,
a co sa tyka toho nevladania,ja musim aj ked nevladzem
dneska napr.som rano rychlo navarila potom dve hodky vonku behat za malym, poobede sme boli pred auparkom na ihrisku, sme zmokli, museli sme utekat pred dazdom a to som bola este potom cvicit, sadla som si tak pred polhodinou...uz sa nehnem..
a vianocku by som si dala aj ja ja ficim na brioskach teraz..........

maxara
20. apr 2010

Ahojte krasavy..
som doma.. bubulka ma tlaci niekde dole, snad som jej nic neurobila, lebo kaslem jak stara prasiva svina a asi pred hodinou ma pri kaslani strasne pichlo vpravo dole a teraz ma to trosku boli.. ☹ no ale hadam.. kukam a chvalim vsetky nove fotocky, co tu pribudli dnes, krasne ste.. 😉

mirka285
20. apr 2010

maxi ja som si minule pri kaslani aj cvrkla 😒 a mna ako neskutocne tlaci brucho,mala sa mi tam vrsnuje,normalne ma to az boli,stale citim ze je priecne ulozena,sa mi to nepaci...uz by si mohla najst aj lepsiu polohu..tak ste si trsli aj za nas?

zrzulka
20. apr 2010

ja tiez este nemam kozmetiku a veci do porodnice a ani naladu ich chystat 😒 nejak mi dochadza energia v poslednej dobe.... jak ju dobit???? 😀
ja chcem rodit az koncom juna... zaciatkom chcem stretnut este stretko s decembrovkami ....

zrzulka
20. apr 2010

stihnut som chcela napisat...
maly je dnes nejaky akcny v brusku....normalne nechapem

mojalili
20. apr 2010

Zrzulka, ja som bola s detmi zo skoly na koncerte, skupina Aya mala.....a maly tancoval do rytmu bubnov.....odvtedy spal a teraz je akcnyyyyy az az... 😀 😀

Ani mne sa veru nic nechce, ale musim...tak sa s vami lucim, idem nachystat nejaky ucebny material pre prvakov z AJ, mna toto nebaviiii...ubera mi to vela energie ucit prvakov anglictinu... 😒

adelaine
20. apr 2010

kocky, ani neviete ako sa ja tesim na matersku, teraz som dosla domov z prace,
som si aj poplakala....
uz ratam dni, nech vypadnem 😢 ja pojdem tiez 6 tyzdnov + dovolenka

inak, chcem sa opytat, ja idem nabuduci tyzden do poradne,
v 30 tt sa mi bude robit sonografia, nabera sa nejaka krv, alebo co ma este caka?
lekar vtedy vypisuje aj nejake papiere pre zamestnavatela ohladom odchodu na matersku,
alebo o to musim ziadat sama, ci ako to chodi?
som nejaka dezorientovana, ci co.... 😖

stanka33
20. apr 2010

adelaine ano robi sa sono a berie sa aj krv

doktor ti teraz alebo nabuduce da papier na matesku, ten das zamestnavelovi , ten ju vyplni a posle do socialky, alebo ho tam zanesies ty, ako sa dohodnete

maxara
20. apr 2010

mirka trsli veru.. 🙂 len akurat, ze vyzera to tak, ze moc z tych tancov nie sme nadsene.. tato baba totiz stale opakuje tie iste kroky a prvky a ono je to miestami nudne.. napr Kafko to nenormalne zle znasa 😀 sa dokaze tak neskutocne nudit, az sa musim smiat.. jak sa ulieva 😀 neviem ako baby, vlastne vzdy nahodime po taneckoch rozne temy, tak k nim sa uz nevratime..

kafoditka
20. apr 2010

maxi.., ty bonzacka! 😀 😀 nahodou sa viem aj snazit, ked sa mi chce 😉

adelaine
20. apr 2010

stanka, dik 😉

maxara
20. apr 2010

kafko 😀 😀 😀 ty smirak.. nic nenapises, len citas.. 😀

kafoditka
20. apr 2010

ja len tak nakukujem, peto si pozera na nete nejake veci...

karinnka
20. apr 2010

Dievcata,venuje sa niektora servitkovej technike?Mne sa to zacalo pacit a premyslam ze by som to skusila 🙂

zrzulka
20. apr 2010

karinka co potrebujes vediet??? ja sa venujem viacerym technikam... som typ ktory musi vyskusat vsetko 😀

zrzulka
20. apr 2010

teraz sa chcem prihlasit na patchwork (snad to este stihnem 😀) i ked so sitim sa nekamaratim ale strasne a mi to paci

zrzulka
20. apr 2010

jeeeeeeeej maxi, nas teda je na ten jul :o)))) A plno babul sem uz ani nechodi ....

maxara
20. apr 2010

zrzik veru nechodi, len teraz neviem, ci ich mam vymazat alebo co.. ale zas ved maju termin v juli a kym sa daju najst ich nicky v inych temach, ze napisu priebezne novinky, tak sa da.. ale tie co sa neozvali ani na IP pomaly prepisujem 😒

maxara
20. apr 2010

babulky DN (dobru noc) uz spim na obe oci..

karinnka
20. apr 2010

zrzulka, len ked budes mat cas,ci by si mi nenapisala co mi treba na zaciatok,ake laky,farby a tak 😉 dakujem

stanka33
20. apr 2010

maxi mas moj obdiv... 🙂

zrzulka
20. apr 2010

poslala som ti IP Karin...

lydus
20. apr 2010

Ahojte kočky...ja sa chcem s Vami podelit o včerajšii zažitok..možno pre niekoho nič moc..ale vcera som prvý krat citila ako moj drobec v brušku mal štikutku..trvalo to asi 3 minuty..))) mala to uz niektora z Vas?

zrzulka
20. apr 2010

Lydus pri malom este nie ale dcera stikutala na konci tehu pravidelne, teda aj po porode mala castu stikutku....

adelaine
20. apr 2010

lydus,
ja som to citila uz asi 2x...som sa musela pousmiat, citila som to ako pravidelne tukanie.... 😀
ten prvy krat, ked som to citila, som nechapala, co sa deje, potom mi to doslo...bolo to "srandisticke" 😀

inak prajem vsetkym dobruuu 😉

kristip
20. apr 2010

ja som to citila okolo 20. tyzdna - pohyby som zacala citit uz v 18. a strasne som sa vtedy zlakla, vobec som nevedela, ze je to stikutka. Trvalo to asi 5 minut. J to poriadna sranda, ze? 😀

maxara
21. apr 2010

Dobre ranko..
ja som prvaaaa?????? 😕
co sa stalo? dnes nevyslo slniecko (sunny)? ja este stale kaslem ako tuberacka, tak navela navela idem k lekarovi, kedze som sa vcera nalakala..
babulky ja som este stikutku necitila 😢

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre