Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mojalili
27. apr 2010

Ja co poznam chlapv, tak Judiniova sa nikomu nepacila zatial.....

mojalili
27. apr 2010

Miri, ja mam termin 19.6. ale dohovaram malej, aby isla na svet 2.6. Sme dost velki, tak by aj mohla....svokra ma narodky 😉

kafoditka
27. apr 2010

caute baby, ja to mam na antolsku 4min. autom z parkoviska 😉
a judinka?? 4Otku ma na krku a oblieka sa jak 20tka, dobre, ze jej tie kozy nevyskocia 😝 Mne to pride ako to porekadlo
"chcela stara mladou byt"
miri tak super, uz mas vsetko 🙂 ja este nejake drobnosti a uz budem tiez kompletna..

tinka349
27. apr 2010

oacka - no to je asi najdrahsia kefka aku som kedy mala 😠 teda neratam elektornicku....

lutsine - ten corsodryl pouzivam , farbi mi zuby a zubar mi povedal ze to nemam uzivat, ze je to dost silne v tehotenstve, ze mam pouzivat zubnu nit......no prost eest ebol na mna aj zly ze sa malo venujem zubom....hovoril o tom, ze mam nitkovat 3x denne po 10 minut...akoby som nemala nic lepsie na praci 😒

babulky ak sa vam chce tak mozete hlasovat , dakujeeem

http://www.buducamamicka.sk/_obsah.php?content=...

tinka349
27. apr 2010

mojalili - mojmu muzovi sa judynijka paci a nezabudol podotknut ci aj ja tak sexy budem v 40the.... 😠

mirka285
27. apr 2010

mojalili ja mam v poslednej dobe pocit ze urcite porodim skorej a spontanne,tak preto chcem mat vsetko nachystane,a moja mama sa smeje ze to sa ti zdalo aj pri Tomasovi a este si ho skoro dva tyzdne prenasala ☹ Kafko a uz cakam na ten kocik,chcem sa s nim prechadzat aspon po byte 😝 a uz si ho chcem poobzerat 😉 dnes mi Gabko povedal ze cakal odomna ze budem chciet uplne iny kocar,ale ze je rad ze som vsadila na kvalitu lebo myslel ze budem chciet nieco extravagantnejsie..tak neviem co tym chcel povedat,ze mam sucharsky kocik?

mirka285
27. apr 2010

a moj povedal ze by o nu ani bicykel neoprel,ze uz ju pretiahla cela Bratislava..hm,nechapem odkial to on moze vediet 😠

tinka349
27. apr 2010

mirka - no ona tak vyzera 😀 ale keby som mala jej plat, ziadne starosti, tak by som aj ja tak vyzera na 40 rokov 😝

dugyna
27. apr 2010

caute kocky idem kuk co ste dnes popisali 😉

kafoditka
27. apr 2010

ja som judinku obsluhovala a neviete si predstavit, aka je to obycajna baba, ked nema kilo make upu na sebe... Mala strapate vlasy len tak do copu, v skutocnosti vypada, ze ma 30kg aj s botami a do tvare je fakt spatna...

Mirka, dnes mi katty17 pisala, ze bola v babymarkete a predavac jej hovoril, ze teutonky dojdu v maji 😀 😀

dugyna
27. apr 2010

baby ste toho popisali oacka co som pocula tak ta nova eurovea je akurat tak na prechdzku..inak pre zbohatlikov...

mojalili
27. apr 2010

Prese kocky, ziadne starosti (myslim bezne, navarit, nakupit, upratat, umyt, do roboty sa nachystat.....taketo starosti myslim), tak aj my by sme vyzerali tak v 40-tke....no nie? Ale ajtak mame viac ako ona... 😉 😉 😉

Mirka, ja uz tento tyzden balim kabelu do porodnice a zajtra periem veci pre maleho do porodnice. I ked lekar mi dnes potrvdil, ze som OK, ale este ma cakaju 1, 5 tyzdna v praci..tak uvidim, ako to zvladnem, nevladzem uz chodit, tak ma tie zily bolia....Inak mi dal uz papiere na matersku,huraaaaa.
Ja som rodila o 11 dni skorej pri dcere, tak sa mozem nachystat na koniec maja ci zaciatok juna....takze mesiac 😀 🙂 🙂

dugyna
27. apr 2010

ivka..podlozku sme kupili obdlznikovu 80cm ma dlzku cize bude na sirku postielky 70 cm...tak pri nozkach polozena..kukni v albume

adka to ma mrzi ☹

mojalili
27. apr 2010

Tinka, dobre ze si dala ten link sem, lebo ja som ho hladala, chcela som zahlasovat. Ale som🙂))

tinka349
27. apr 2010

joooooooooj ja mam taku dilemu...treba mi uz kupit postielku....ale ked si predstavim ze aj matac, hniezdo, paplonik, obliecky, plachtu na matrac....joooj tooolko veci a na vsetko sama - no normalne sa mi nechce 😒 a este som nekupila ziadne veci do nemocnice.....jedine co mam je oblecko pre malu.....to ma az do 9mesiacov- to ma aj bavilo kupovat

tinka349
27. apr 2010

mojalili - dakowala pekne 😵

stanka33
27. apr 2010

tinka mas to tam .... 😉

miri veru radsej naobed alebo vecer....

dugy v niektorych obchodoch sa da nakupovat normalne ja som si kupila tricko v orsay a podprdu uz neviem ako sa ten obchod volal a ceny normalne.....ako v ktorych aj ked ten jeden detsky je inak dost drahy...ale pravda ze do tych lepsich som sa nedostala...

kafoditka
27. apr 2010

baby, pridala som nove foto bruska - teda v mojom pripade brusiska 😲 😉

mirka285
27. apr 2010

Kafko u nas v kasine natacali Smotanku asi tri mesiace,a bola celkom mila,aj ucet si vzdy zaplatila,ale mne sa tiez nepaci,bez make upu je uplne obyc,nema ziadnu iskru ☹ no Kafko dufam ze zaciatkom maja 🙂 Mne sa Eurovea paci,a aj detske obchody su tam podla mna najlepsie...

dugyna
27. apr 2010

miri ty si aka sikovnica co si dneska pokupila a upratala ty mas nejaku vrtulku vzadku 😉

oacka viacej som za satku ako nosic..lebo satka ti staci jedna od narodenia po koniec a mozes pouzivat vo viacerych polohach a v satke sa da aj kojit bez odvazovania...a zbalis ju do ruskaku..a tak..

mojalili to potenie moze byt z hormonalych zmien v tele...a na ten tlak si daj aspon jednu kavu denne...mne tiez odporucila dr..

kristip to teda potesi s tym stahovanim

stanka33
27. apr 2010

no Hand M je tam obrovske to fakt, a z nextu sa oplati objednat cez mimibazar tu su ceny dvakrat take alebo doniest z uk

tinka349
27. apr 2010

tieto capacky mi doniesla kamoska z Anglicka 🙂 no nie su rozkosne?

stanka - dakujem 😉

mirka285
27. apr 2010

Dugy aj ja sama som zo seba prekvapena aka som akcna..

dugyna
27. apr 2010

mojalili uz mate zlozenu postielku?
no teda to uz aby sme aj mi pomaly postavili 😉

tinka kup si tu weleda pastu ratanovu...a listerin ustnu vodu uvisis ze ti ti pomoze...mne sa do tyzdna zbadal prve zlespie ..a pouzivam ju doteraz a dasne mi prestali krvacat

mirka285
27. apr 2010

Tinka strasne su chutne 🙂

dugyna
27. apr 2010

miri ajja som nasrata ze panelak nejde
stani ani mi nehovor kolko sme dneska isli n akramare z lafrancony jaka zapcha...

katy1979
27. apr 2010

Kafoditka ake brusisko? Mas normalne bruseno. Krasne gulate...a eurovea podla mna v pohode. Drahsie lacnejsie. Kazdy na co ma to si kupi. V auparku su tiez obchody aj aj. Ja som unesena z restik a fast foodov v eurovei. Pizza mizza a tortily to mne uplne staci. Architektura a umiestenie eurovei je pre bratislavu velke plus.

oacka
27. apr 2010

mojalili, nehápem.... ty dohováraš MALEJ,aby prišla skôr? šak ty čakáš chalana,nie?
akože sorry,Erika,možno sii aj celkom zlatá v súkromí,ale vyzeráš jak čúza... moj muž sa vždy čuduje,že ktorý normálny chlap by ju chcel,keď sa naschvál oblieka ako šľapka....
vy ste tu nejaké nočné vtáky,nie? ja už idem spať a vy sa teraz rozpisujete. ešte pozrem kafkine brucho,lebo na poslednej fotke je veľmi zlatá. 😉

kafoditka
27. apr 2010

katy - to z toho dnesneho pitas ma tak nafuklo 😀 No ale dnes na taneckoch som jednoznacne viedla velkostou bruska 😉

dugyna
27. apr 2010

stani..dobre vediet 😉 ..ale aj ked by sme sa tam s mm isli len kuk tak momentalne nemame kedy 😉 ...tak ked budes cas..

kocky jaka judinka?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre