Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
30. apr 2010

Ahojte krasulky, som doma.. z roboty som si dnes spravila holubnik, neurobila som absolutne nic, okrem mojej kavy 😅 zbalila som si nejake veci a do auta som nalozila kvety, co som si tam doniesla a tri hasiace vyradene, ale zato plne funkcne.. domov sme prisli sice okolo 17tej, navarila som cestoviny, nech sa mm zasyti, lebo je fakt katastrofalny, ked je hladny a zobrala som ho vyvencit sa. Tak sa potesil, ze ho beriem do Kucisdorfskej doliny k priehrade, do prirody.. on je taky typ, co vyslovene chodi nacerpat energiu do zelene. Psov sme vysantili, Laru sme uloptickovali, teraz lezia so zasitymi vieckami a myslim, ze do rana ich nerozlepia 🙂 .. No ale co sa mi prihodilo ?! Ked sme dosli k priehrade, vravim, ze podme k vode. Tak sme sa vybrali rovno k vode, pozerali sme tak pred seba na vodu a na luku za nou a len tak ockom som hodila pod nohy, ze kam slapem.. Fuuuuj, zrazu som len vykrikla, poskocila, mm sa zlakol, ze padam na rit.. Ja som skoro dusu vypustila.. skoro som slapla na UZOVKU, sice mladu asi pol metrovu a uplne uzku, jak prerastena dazdovka, ale strasne ma nalakala.. a mm ju nevidel a jak sme ju tak hladali, ze kam asi zasla, spravil dalsi krok a tam dalsia, asi metrova a o dost hrubsia a tiez zdrhala do vody.. bleee, ja sa hadov uplne desim.. normalne ma az striaslo a isli sme pekne hore na priehradny "mur". 😒
mirka - podla mna je jedno aku podprsku budes mat, hlavne aby nejaka bola.. tie kojacie su len na to dobre, aby si nemusela rozopinat, resp. vytahovat prso z kosika, aby ta netlacilo nic.. pre pohodlie..
kafko - ten obchod s tou tvojou suknou som kukala a veru sa tam chystam.. asi v pondelok zbehnem na Bajzovu
allexa - ja som si kupila tu do vajca, co ma taky strih, ze sa nemusim nejako trapit s dekami a tak.. a myslim, ze sa da pouzit aj inam ako do vajca, aj do kocika, hlavne do sportiaka (len neviem, ci sa tam babo este zmesti, ked bude pocko na deku).. na dom apre uplne miminko mam klasicku perinku a potom uz len deku co sa da zacvockovat na taky vak (do kocika, do postielky...) a lahku deku, keby bolo teplo.. tak ja si nemyslim, ze je to prehnane.. co ked sa mi vygrca do deky a co potom urobim ? 😒
no a oacka podla mna mozno bude pindat na vystavu, ale v BA sa asi celkom vysanti, plan ma dobry 😀
strasska nohy mi na prechadzke odpuchli, tak fotka sneznic az nabuduce 😉

katty17
30. apr 2010

tinka idem pohladat linky na postielku. mame vyhliadnute dve. tak uvidime kde nam vyjdu viac v ustrety co sa tyka ceny. dnes som volala s pani z obchodu a normalne som ju ukeciavala na lepsiu cenu. si predstavte ze sa nechala ukeciat. 🙂)))

tinka349
30. apr 2010

katty - dakujem za objatie 😅 uz som sla aj za segrou ci sa nechce rozpravat, a ona 19 rocna na plne pecky techno v izbe 😒

robika - dakujem 😵 a muz ma utesoval este vcera ze ked nevyhram, tak aspon budem prva vicemiss 😀 hoc take tituly tam nedavaju 😀 ja by som dopriala vyhrat aj tej natalii rehakovej - ma 19 rokov, taka mlada babula, a ja uz kociarik mam , a ona je len na strednej, tak by mohli nechat vyhrat juuu

katty17
30. apr 2010

dugy, ta rucka sa da dat do oboch smerov. to ma potesilo 🙂

robika
30. apr 2010

mojalili: mas velmi pekne brusko, ja sa k Tebe dost blizim datumovo ... takze ked vzdy napises ze uz je to velmi blizko, vzdy sa zlaknem...
katkaking: urcite si nedaj ten zub trhat, aj mne gynekolog povedal, ze teraz mi nedoporucuje tiez trhat, lebo vraj to moze vyvolat stahy maternice a moze mi to vyvolat porod, ale nemusi... to je vraj velmi individualne, jedna sa o to, ze nie je problem injekcia ale to ze trhanie je velmi velky zasah do organizmu... ja si davam na ten zub propolisovu tinkturu, to je velmi dobra vec, aj na dasna, sice ich mam z toho velmi strpnute, ale to je velmi dobre a dobre to dezinfikuje... ja mam velmi rada tieto domace medicinky...

mirka285
30. apr 2010

Tinka a na teba kto berie ohlad?ved je to vas byt ty si tehotna a jednoducho ho potrebujete....Katty a nebojis sa ze ked sa ti s tym kocikom nieco stane nie je na Slovensku servis?inak vyzera ako teutonka 😉

tatianka.g
30. apr 2010

maxara prave som si dopozerala tvoje fotky a mam jednu otazocku? Prave sa chystame malovat izbicku a tiez chceme robit pasy dvoch farieb ale nie zvisle ako mate vy ale vodorovne. Akou speci technikou 🙂 ste to malovali tie prechody medzi farbami?

jaruska8
30. apr 2010

Veru Dugy, máme rovnaký termín. 😀

dugyna
30. apr 2010

tinka ja by som tej mamicke na tvojom mieste zavolala a slusne by som jej vysvtelila ze ta to mrzi ale ze ste im dali 2mes lehotu na vypoved a ze ani by si jej nevolal a neriesila to ale proste ze si tehu ides rodit a ze potrebujete este byt aj prerobit...a ze tam ches zabyvat uz pred porodom to by mala pochopit..a nemala by sa ani urazit a anji to nebude drasticke..

inak ten tvoj mm kde vlastne byva..ked nem ana teba stale cas?

katty17
30. apr 2010

toto su nase favoritky. tak som zvedava ako pochodime 🙂

katty17
30. apr 2010

miri ved to. zajtra sa preto chcem na vsetko popytat ohladne toho kociku. tak som zvedava ako pochodim. a teraz je na neho akcia 🙂 normalne je dost drahy. cca ako teutonka .

robika
30. apr 2010

dugy: no s tym stresom si ma nepotesila... niekde som to citala, len som dufala, ze to tak nebude...
baby ja vam zavidim, ze mozete ist normalne na matersku dovolenku a venovat sa babatku, ja sa budem tiez, len popri tom musim pracovat... lebo ked bolo zle obdobie, tak som si na prilepsenie zobrala pracu po veceroch - uctovanie a nepredpokladala som ze budem tehotna... peniaze sa sice zidu, lenze sa bojim, ze to jednoducho nebudem stihat, alebo aj ked budem, tak aby som nebola velmi nervozna a nestratila mliecko, alebo ten stres neprenasala na maleho

jaruska8
30. apr 2010

Tá okrúhla je zaujímavá, nezvyčajná!! Mám rada také kúsky. 😉

katty17
30. apr 2010

a tie postielky v bielom prevedeni, kedze mame celu spalnu bielucku 🙂 len jednu stenu mame hnedu, takze doplnky do postielky by sme dali bieele s hnedym vzorom . napr. nejakych macikov 🙂

katty17
30. apr 2010

jarus ta okruhla je vazne fajn. da sa dokonca zvacsovat... je velmi prakticka... ale aj dost draha. tak zvazujeme :(

mirka285
30. apr 2010

tak vsetko najprv dobre vyzisti lebo ja si na tej teutonke velmi cenim ze ked sa nieco dodrbe,zbehnem do Babymarketu a hned mi to tam spravia....postielky su peknucke obidve,vybrala by som tu co sa mi viac hodi do bytu..

jaruska8
30. apr 2010

My sme tiež vyberali postieľku podľa farby dreva. 😀 Máme tmavý nábytok a hniezdo zase máme fialové, ako celú spálňu. Koľko stojí ta okrúhla, ak smiem vedieť????

kafoditka
30. apr 2010

katty17... skus pozriet postielky aj na tejto stranke : http://samo-kociky.sk/catalog/drevenne-postielk...

dugyna
30. apr 2010

katty tak to je super ze m ataku rucku aj nas ma 😉

robika ta propolisova tinktura je teiz super upklne som na to zbdula..a trhat katke urcite zub nebudu..ale ano moze to vyvolat kontrackie..a z injekciami umrtvovacimi je to otazke pocas tehu....

jaruska...som zvedava ktora z nas bude blizsie k terminu 😀

mirka285
30. apr 2010

Katty ty si jak ja ,ja som navlecky pre malu vyberala take co sa hodia k nasim dospelackym navleckam....no vsak ale nebudeme jak kolotocari,vsetko som zladila jak sa patri 😝

tinka349
30. apr 2010

jeeeeeeeej mne sa lubi ta bielucka, krasna je, kolko cca stoji?

dugy - no zajtra jej budem voalt, a uz teraz sa mi scvrkava z toho zaludok...ja nemam rada take veci, hoc som ju nikdy vzivote nevidela....len zas ja budem za nejaku mrchu...nechapem muza co to neriesi on.... A ked sa uz pyta co robi a kde spi? no najprv spal stale u nas asi prvy mesiac co sme dosli z UK, potom sme sa vkuse hadali a ja som to enzniesla a poslala som ho rpec, lebo to videli stale moji rodicia - ako placem....A tak on spal u jeho rodicov v byte....a newem co sa stalo tam, ale vacsinou spi u jeho brata na chate alebo u jedneho kamarata, k nam nedojde ani keby co bolo, vraj som ho vyhodila- ale tak som sa aj ospravedlnila a pekne ho prosila nech dojde - no ani za svet ho tu nedostanem ani ked nikto nie je doma 😒 a nema cas preto, lebo stale dakde beha, prisli sme v septembri, v decembri otvoril jednu pizzeriu v KE, teraz o 2 tyzdne otvara dalsiu pizzerku ale hlavne je, ze nemame spolcone byvanie... 😠

katty17
30. apr 2010

kafko, sama uz ma preluskaneho 🙂 chcela som vidiet postielky na zivo a samo je uz len netovy obchod :(. inac som im tam pisala uz sto krat, a odpovede minimalne. otras :( obchodnici ako hrom.
jarus, ta okruhla je hodne draha. stoji okolo 600 eur. a to preto, lebo sa ta pouzit od 0 do 10 rokov a potom z toho mozes urobit kresielko. je vsestranna.... ale tych 600 eur je hoooooooooodne moc. za to mame predsa pomaly kocik v trojkombinacii 🙂

tinka349
30. apr 2010

no baby ja ani obliecky pre malu nemozem kupovat, lebo v podstate nemam ani spalnu, ani periny a ani obliecky pra nas ...ani postielku nekupujem este lebo newem akej farby bude nabytok...ani komodu ani prebalovaci pult...no nic nemozem kupit pokial nebude byt hotovy 😠 a predpokladam ze to bude najskor po porode 😠

dugyna
30. apr 2010

robika..da sa pracovat aj doma..ale je to na tebe aby si sa stym vyrovnala a nestresovala..proste si povedz ze si sikulka a ze to zvladnes.. podla mna si pekne spravis harmonogram..a podla mna to bude v pohode..a musis si povedat ze stres nebudes mat ze ti to za to nestoji..proste ty si sikula azvladnes to 😉

katty pekne postielky maju aj v mobelixe..my sme tiez vyberali podla farb ynabytku v spalni 😉

katty17
30. apr 2010

tinka, zajtra mam volat s pani z obchodu ohladne tej bielej postielky. v telefone som ju uz ztahovala z ceny a bola dost ochotna. zeby bola zo mna raz obchodnicka 😀 . a som este povedala ze ked nam da este lepsiu cenu, tak od nich vezmeme aj doplnky do postielky. tie mali tiez chutne 🙂 cenu ti dam zajtra ked aj ja ju uz budem vediet 🙂.

jaruska8
30. apr 2010

Fu Katty, tak to je dosť... No, na rozmyslenie... Ale ak sa vám tá biela hodí, tak... No, je to aj tak na vás. 😉 A Dugy, dáme preteky????? Ale myslím, že radšej sa nepredbiehajme. 😀 😀 😀 😀 😀

katty17
30. apr 2010

miri, este som nekupovala doplnky k postielke, lebo sme nevedeli ci pojdeme do okruhlej alebo hranatej postielky. ale farebne uz predstavu mam. ved nech ladime s nasim oblieckami a so stenou a nabytkom 🙂)))

robika
30. apr 2010

tinka: jednoducho musis jej to povedat, ze ten byt budete potrebovat, ja som tiez nerada riesila neprijemne veci, teda skor som ich neriesila, a vsetci to vyuzivali, ale teraz som sa zmenila a to kvoli malickemu, lebo musim teraz bojovat za dvoch, no nie?
dugy: a co ked mi budu trhat ten zub po porode... mozem z toho stratit mlieko? s tymi injekciami som si myslela, ze existuju take co sa mozu pocas tehu...

tinka349
30. apr 2010

ja som si vyhliadla taku lacnejsiu - za nejakych 70 eur plus postovne, muz frflal ze vyzera labilna, no oni vsetky podla mna tak vyzeraju, a da sa nastavit do 3 poloh

katty17
30. apr 2010

jarus, ja tiez nechcem taku drahu postielku. podla mna to je velmi zbytocne.... to si radsej kupim lacnejsiu a za zvysok dokupime doplnky, drogeriu, hygienu... 🙂 len moj Risko sa do tej postielky celkom zalubil na prvy pohlad 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre