Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

monline
30. apr 2010

odkvitli čerešne, aspoň nám nebude ľúto, ak nás nikto pod nimi nepobozká? 🙂

monline
30. apr 2010

dugy..ty tuším tiež rada ponocuješ

dugyna
30. apr 2010

moni tak tak.. 😉 to ja odjakziva..ja sa ani ucit neviem cez den..alebo velmi zle..ale az vecer.. 😉
len aby nase babatko nabeoli potom nocne vtacatka
moni tak si nakreslime ceresnu 😉
nas peso tu nahana hmyz 😀

monline
30. apr 2010

my máme doma višne, ale odkvitli..možno sa nejaký kvietok nájde, budem tam musieť asi muža vytiahnuť, lebo jeho to nenapadne..🙂
ja som tiež nočná sova, vždy som lepšie fungovala v noci ako cez deň.,..učenie do rána, čítanie kníh do rána..vyhovuje mi to ticho, ktoré v noci je..kľud..ak budeme mať nočné vtáčatká, aspoň nám budú ráno dobre spinkať, no nie? 🙂)

dugyna
30. apr 2010

no len aby rano spinkali..a nebuntosili..
asi je to aj u mna tym tichom ze ma nic nerusi...

dugyna
30. apr 2010

moni ty si ako na tom s letnym obleckom..oblecies ci nie?
ja ani jedny nohavice ci kratasy ci sukne..nic

monline
30. apr 2010

muž často tvrdí, že by nám stačila jedna posteľ...lebo keď si ja idem ľahnúť spať, on vstáva do práce..samozrejme zveličuje, ale - je fakt, že sa to párkrát už stalo..on vstáva o štvrtej, preto zaspáva o deviatej..

monline
30. apr 2010

oblečiem blúzky, aj tričká skoro všetky (až na tie kratšie, ale tých som nemala moc, keďže som stráááášne dávno nebola chudá)..ale nohavice žiadne okrem tehuriflí a teplákov..kraťase možno mužove, ale neskúšala som...musím si nejaké kúpiť, také, v ktorých nebudem smiešna..hoci- s mojimi sloními opuchlinami asi smiešna budem v hocičom 🙂 sukne oblečiem, lebo sú z elastického materiálu, ale nie je to vhodný strih, nevyzerám dobre v nich..

monline
30. apr 2010

ja som pribrala asi tri kilá..čiže vlastne priebežne počas tehotenstva chudnem, priberám len na brušku..bola som dosť "veľká" aj predtým, preto šatník plný veľkých vecí

dugyna
30. apr 2010

aha..no ja moni uz 12kg na sebe,..ale doteraz som moc nechapal ze kam sa mi tych 12 kg vsade rozlozilo..teraz som uz pochopila..a tricka asi 5 pouzitelnych ale tak na jeden tyzden..a potom uz treba kupit..
ostatane tricka su mi nani,..... 😉
no my sme obeja taky nocny vtaci 🙂

dugyna
30. apr 2010

moni uz ta oputsim ..lebo dnes uz nejak zmurim ..tak dobru no a j brusku

monline
30. apr 2010

dugy dobre sa vyspi..ja pôjdem tiež o chvíľku, len niečo dočítam..krásny slniečkový víkend

aalexis007
1. máj 2010

🙂 Dobré ránko, tak dnes už je 1.mája. Kukala som na môj odškrkávací kalendár do dňa "D" a to tak neuveriteľne rýchlo ide, že o chvíľku tu budem mať môjho malinkého Filipka. 🙂

robika
1. máj 2010

Dobre ranko, tak aky budete mat dnes den? U nas to zatial vyzera na slniecko, ale ma byt vraj zatiahnuta obloha, tak budem asi upratovat... no uz sa nam to krati veru, za chvilku nas uz bude budit nie budik, ale drobcekovia 🙂

robika
1. máj 2010

vzdy ked som tu, nikto tu nie je, ja mam nejaky iny rezim tusim 🙂
baby mam jednu otazku ohladne madracov, je lepsie kokos + molitan, alebo kokos+molitan+kokos lebo som nasla aj taky a nasla som dobru cenu... len neviem ci to je lepsie ked je ten kokos na obidvoch stranach

aalexis007
1. máj 2010

Robika: ja som kúpila kokos + molitan. Zdá sa mi byť dobrý a neviem aký veľký rozdiel v tom bude, keď aj zo spodnej strany bude kokos.

robika
1. máj 2010

pytam sa lebo som nasla za tu istu cenu, tak neviem ci to mam kupit, ked tam je o jednu vrstvu viac...

aalexis007
1. máj 2010

Keď nieje rozdiel v cene, tak by som určite kúpila ten 2xkokos + molitan.

robika
1. máj 2010

diky, idem to hned aj objednat... 🙂

mirka285
1. máj 2010

robika mne odporucili kokos molitan pohanka,vraj ho odporucaju ortopedi

robika
1. máj 2010

mirka: aj ten maju, stoji 27 eur, to je dobra cena, vsak ?

erytrea
1. máj 2010

robika ja som nasla v jednej predajni v TN silikonovy zevraj nejaka novinka a specialne testovany cize sa nevylezi ako molitanove a stoji € 34, a rozmer ma 120 x 60

baby boli ste niektora vcera v Inchebe na vystave?

mirka285
1. máj 2010

Robi myslim ze dobra ja som za ten moj dala 32 eur

robika
1. máj 2010

erytrea - taky som este nevidela, to je naozaj novinka, skusim popozerat na nete 🙂 , Ty si trencanka? ja som tiez povodne z TN...

mirka285
1. máj 2010

Erytrea baby boli vcera,a nic moc vraj,boli sklamane

mirka285
1. máj 2010

nikto tu neni?co ste vsetky na tej vystave alebo upratujete?

carrie84
1. máj 2010

Miri - tu som 🙂

Ale pozerala som silene smutnou princeznu 😀

carrie84
1. máj 2010

Baby - ja sa som tiez z TN 🙂

mirka285
1. máj 2010

ja neviem co dnes so sebou,inak vidis telku som este ani nezapla dnes....a som taka leniva ze som este nic nenavarila,ale som sama doma tak neni komu..asi idem niekam na obed 🙂

carrie84
1. máj 2010

Miri - ja uz navarene mam (donaskova sluzba zn. maminka 😀 ) - ale ak by to bolo na mne, tak idem na ostrokyslu a ryzove rezance s kuracim masom - mnam mnam 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre