Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
1. máj 2010

ja uz ziadny sex,10 minut rozkose a tri dni ma vsetko bolelo 😠

maxara
1. máj 2010

baby ja sa bojim, ze ako to bude po porode so sexom.. si neviem predstavit, ked tam budem mat jazvu, ako to cele bude.. ☹ ako to budem citit.. ja som mala po slepaku jazvu celu necitlivu a bol mi dost neprijemny kazdy dotyk v jej okoli.. 😒

mirka285
1. máj 2010

Kafko po takej dobe bez sexu si budeme ako novi partneri,to bude vzruso 🙂

adelaine
1. máj 2010

maxi a co este potom po nastrihnuti..kym sa to tam da dokopy to potrva....ale furt lepsie ako byt natrhnuta az neviem kam 😖

inak, cvicite niektora tie Kegelove cviky na posilovanie panvoveho dna?

robika
1. máj 2010

maxi: tak taky pristup stve aj mna, ked ta pokladnicka nepocka chvilu ale ide ako o preteky... sa cudujem, ze si jej nieco nepovedala...
ja som doteraz este upratovala... lebo som mala viac prestavok, nez som makala... uz to je so mnou horsie a horsie...
no my uz nesexujeme... mm sa boji o maleho, ale existuju nahradne techniky., esteze 🙂

mirka285
1. máj 2010

Maxi tak toho sa neboj,ja som bola potrhana jak vrece,a zahojilo sa vsetko,susuru mam jak 15 rocna 😉

maxara
1. máj 2010

adel no ved 😒
mirka - a nemas tam jazvu? ja si neviem taku cikulu zasitu nijako predstavit.. a nemas to menej alebo inak citlive?
robi - ja som jej davala dost najavo, ze nestiham tak rychlo a strasne ma iritovala ta nedockava p..a za mnou, co mi pchala jej vozik az neviem kam.. a ta pokladnicka bola tiez p..a, tak som ani nic necakala od nej

kafoditka
1. máj 2010

miri, nemas nahodou cierny volswagen? ked som stala pri danube na semafore, sa mi jedna kocka podobala na teba.. dnes okolo 19tej

mirka285
1. máj 2010

kafko mam ciernu corsu,tak to som nebola ja,ja som o pol siedmej bola uz doma...si videla taku kocku jak ja?

mirka285
1. máj 2010

Maxi ta jazva zmizne casom,absolutne uz neviem ani kde som ju mala,ani citlive to nebolo a to ja som fakt bola extremne roztrhnuta...dlho som sa hojila,ale fakt sa to pekne zahoji...ono to hrozivo vyzera len par dni po porode,takze fakt sa nemusite bat tohoto 🙂

kafoditka
1. máj 2010

miri dost sa podobala, ale tak v spataku som nevidela az tak dobre. Vlasy tmave, v cope.. tak si ma hned napadla.. inak aj my mame opel 😉 dalsia spolocna crta 😀

oacka
1. máj 2010

čaute,ženy! boli ste na výstave? my áno a.... neviem použiť žiadne slušné slovo... no o hovienku, to celé bolo!!!! ale išli sme do babymarketu, a kafkko hádaj,čo sme tam asi kúpili? 😀 😀 😀

kafoditka
1. máj 2010

zeby teutonku?? 😉

oacka
1. máj 2010

maxi, mojej mame sa tá hudba celkom páčila... jej nevadila... no ja som hysáčila,chudák moj muž... 😖

kafoditka
1. máj 2010

nie... jane kocik.. 😉

oacka
1. máj 2010

takú modrú, kafko. pre dievča! budeme mať naopak. ale my sme brali len to,čo už mali na predajni,takže už máme doma, ja už by som 3 mesiace čakať nemohla...

kafoditka
1. máj 2010

jeeeej, no super, a mate spirit alebo cosmo? Oacik, nafot ju a sup sem s nou!!

mirka285
1. máj 2010

Kafkoa tento mesiac mam na nu poslednu splatku tak o to viac ju mam rada 🙂 Oacka tak kde vsade ste boli?nebud taka strucna

dugyna
1. máj 2010

caute koceny a bruska 😉
ako sa amate idm vas pocitat 😉

miri ty si dnes slamena vdova? 😉

oacka
1. máj 2010

trojkolka.......Spirit S3 a úplná pecka, vojde nám do výťahu a ešte aj dvaja ľudia k nemu!!!

mirka285
1. máj 2010

Dugy ja som slamena vdova uz od piatku 😢

kafoditka
1. máj 2010

super oacik, to sa tesim, ze si si vybrala, spirit je dobra volba 😉 vsak boli predavaci velmi ochotni a poradili?? a nafot nam ju prosim prosim prosim

mirka285
1. máj 2010

oacka pekne nam pofot tvoj dnesny nakup 😉

robika
1. máj 2010

oacka tak je fajn, ze ste kupili kocik aky si chcela, ved farba nie je taka podstatna... dobre je ze cesta nebola nadarmo.. a pochval sa co ste este kupili

oacka
1. máj 2010

po deviatej sme došli ako trtovia na výstavu, mama kúpila nepremokavý náplaste... 🙂 obehli sme to tam a nasrali sa,že nikde nič poriadne. pozerali sme akúrat gesslein kočíky, skoro som kúpila,ale bola tam jedna mamička s tým kočíkom a hovorila,že jej ťahá na jednu stranu,že radšej by šla do teutoonky. tak sme sa zobrali a vyrazili hľadať babymarket, na druhý pokus sme ho našli, a vyšantili sme sa tam . postieľka,matrac, sada do postieľky, paplón a vankúš pre synovca, kočík s vložnou taškou, nie s vaničkou, perinka, vložka do pperińky a nejaké vzorované plienky. predavači perfektní,nasúkali nám to všetko do nášho chudáka auta, to už bolo pol druhej. a my rýchlo smer Budapešť,aby sme tam stihli Ikeu a Auchan. a v Budapešti štátny sviatok,všetko zavreté...na porazenie!!!! takže sme synovcovi nekúpili žiadny darček k narodkám,čo zajtra oslavuje a musíme kúpiť ešte zajtra. ale dík za tip na ten babymarket, dobré kvalitné značky a perfektný personál!

dugyna
1. máj 2010

miri maxi krainova je tehotna sak to je stara infoska ..urcite je..
maxi som sa zase sulala na tebe 😀 s tym tvojimplanikom do prace a ako si to ukoncila jaj 😀 😀 sa vzdy nasmejem

no kocky ja idem na MD uz 12.5. 😉

miri takze si mala nakupny den?
a v tom tvojom obchode maju aj pre tehule oblecko..teda v tom gate?

oacka
1. máj 2010

nám sa tá modrá najviac páčila... aj na Jane sa mi páčila modrá... a ešte taká hnedá s modrými kvietočkami,ale rozhoodli sme sa pre modrú. manžel ho tu skladá a rozkladá a šutuduje,takže pofotím nabudúce. vaničku dokúpime,keď zistím,že tá vložná taška je čistá hovadina! 😀 😀

dugyna
1. máj 2010

miri zajtra ti uz pride..a zatial mas tu nas 😉 tohoto modreho koniak 😉

oacka tak super ze ste dobre nakupili 😉

mirka285
1. máj 2010

Dugy v tom Gate nemaju tehu oblecko,ja si tam kupim XL tricka a hotovo,a hlavne tam nakupim za par supov,dnes som za tri tricka dala 20 eur,no nekup to 😉 Oacka tak super,aspon ze si sa netrepala do tej nasej Bratislavy nadarmo 🙂

robika
1. máj 2010

oacka som rada, ze si spokojna s nakupmi a vyletom... manzel nech sklada poriadne, aby si zajtra mohla pofotit...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre