Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

oacka
4. máj 2010

no my sme tu aké disciplinované v priberaní. veľa mojich známych pribralo od 20 do 30 kíl! vážne.

maxara
4. máj 2010

lenkaninka - ja si myslim, ze ja schudnem.. no tak ale ja si myslim aj to, ze porodim za 2 hodiny a velmi hladko.. ozaj a pri tejto prilezitosti, az sa hanbim, ale dr mi meral rozmer panvy 😅 , napisal mi nejake cisla do knizky a potom som sa ho pytala, ze ci ten udaj sa posudzuje v kombinacii s babom, alebo ci ma panva aj nejake hranicne hodnoty a on mi tie hranicne hodnoty povedal a hned dodal, ze: Takze Vam sa bude rodit uplne pohodlne, nebojte sa.. 😉 Aj ma to potesilo a hned zase zacal hovorit, ze: Takze aj keby ste boli chuda... Som mu skocila do reci, ze aj tak by som mala velky zadok.. a on diplomat sa usmial a povedal, ze nie.. aj tak by som mala dostatok priestoru pre pohodlne rodenie.. potom som doma kukla do tej knizky a z hrozou som zistila, ze mam snad panvu nejakeho dinosaura alebo co, lebo mam skoro kazdu hodnotu o cca 10 cm vacsiu, ako mi vravel, ze su hranicne hodnoty 😲

oacka
4. máj 2010

minule som doktorovi povedala,že ja som zvyknutá na opuchnuté nohy,lebo som bola dlho obézna a stále mi opúchali. a on na to: vy a obézna,ale prosím vás,to ako ste na to prišli! no neni zlatý? 🙂

lenkaaninka
4. máj 2010

oacka ja som mala 66 kg pred možno 7 rokmi 😉 teraz pred tehu som mala 77 kg a teraz mám 83 a výšku 176 tak vyzerám ako obor.

lenkaaninka
4. máj 2010

oacka maxara 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

oacka
4. máj 2010

ale čosi, štíhla vysoká baba! ja mám 168 cm a ach bože moj... 87 kíl! obdivujem mojho muža,že mi v spánku nezašije hubu,aby som nejedla...

miki060707
4. máj 2010

fu, zrzulka, to je teda super váha, to je tak polka zo mna, ale teraz už ani nie polka 🙂
keď som vážila 60 kil, to bolo supeer, ale čo už,....škoda spomínať

lenkaaninka
4. máj 2010

a pre pobavenie môj mm je stavbou tela asi jak ja ale o desať cm menší tak sme smiešny spolu ale on má také chudé nohy čo som mu vravela od začiatku čo som ho spoznala teraz mu už len brucho rastie ako pavúk velké brucho chudé nohy 😅
dať ho na 4 tak si ho pomýl s pavúkom

maxara
4. máj 2010

lenkaninka tak ja som nizsia ako ty a tazsia o dost ako ty, cize ako potom asi vyzeram ja, hm?
oacka ja som nemala 60 kg hadam ani ked som sa narodila.. inak takto ja vyzeram normalne tucne, ale vraj nie az tak, ako v skutocnosti vazim.. aj moj oco je taky, ludia mu za cias jeho zivotneho maxima tipovali 120 kg a mal 155 😒 .. akozee ja tolko az nemam 😀 , len tym chcem povedat, ze zrejme mame taku siroku a tazku stavbu tela.. 😖 z coho som patricne nadsena.. inak aj moj dr bol prekvapeny z mojej vahy.. tiez prejavil taky nazor

maxara
4. máj 2010

lenkaninka sranda, ze ste taky "opacny" parik.. to malokto je 🙂

lenkaaninka
4. máj 2010

no práveže ked je nižšia baba silnejšia tak to nevyzerá ako obor je to také milé aj všetko mi je malé krátke gate rukávy na tričkách do pásu všetko krátke nohu mám 7 číslo a vela vecí a všade sa tak podvedome sklánam aby som si hlavu neuderila vela srandy s tým no ...ale chcela som tým povedať že som vždy chcela byť nižšia lebo takto ma je vidieť všade aj počuť a bolo by ma iba počuť 😅

lenkaaninka
4. máj 2010

maxi v posteli sa to stratí ale tiež sme si užili srandy srandovej pri tomto 😀

oacka
4. máj 2010

lenkaaninka 😀 😀 😀 😀
moj muž meria toľko ako ja a váži o 15 kíl menej... smutné...ale tak hlavná je láska! a viera že pri kojení schudnem. ja som pribrala kvoli hroznej utajovanej depke, a cítim,že pominula, tak sa mi hádam bude dobre chudnúť...

lenkaaninka
4. máj 2010

tak ja mám už niekolko chudnutí za sebou a pri depkách duplom tak že tri mesiace a desať kíl dole ale jojo to istilo vždy a všade ....chcem sa dostať na váhu nejakých 70 kíl aby som sa ja v prvom rade cítila dobre...hej láska je láska akurát teraz ma mm serie ešte furt neni doma....jáááj bože ale mám nervy normálne je zo mna nervák ked nieje niečo podla mna

maxara
4. máj 2010

oacka u mna skrt vo vahe spravili hormony, tiez som vela pribrala, ale zas si hovorim, ze tehotenstvo lieci, aj depky aj hormony sa vyreguluju.. takze ja schudnem a hotovo.. a inak aj mm je asi taky vysoky ako ja a o 15 kg lahsi 🙂
lenkaninka - no s tym oblecenim to je fakt zle.. no mas asi nevyhodu, no ale ja zas na tom nie som moc ruzovo.. tiez mam problemy nieco kupit pekne.. ked chcem nieco "lacnejsie" v mojej velkosti, tak mi teta ponukne vrece pre prababku.. akozeee uplny humac.. dnes som bola u cinosa, ze si kupim nieco na brusko, co mi nebude odstavat a hned vytiahla na mna najvacsi otras, co tam mali a som jej len zahnojila, ze s tym by ma mm vyhodil z domu.. tak sa zarehotala, no potom si vsimla, ze som sa kukla, co ma na sebe a veru nemalo to daleko od ponukaneho tovaru a mila predavacka sa zmenila na zazerajucu tetu.. 😒

meruska
4. máj 2010

ahojte...ked sa uz bavite o rpiberani....tak ja som za rok od svadby pribrala 5 kg a moja svagrina ma naziva slonicou, ze neskutocne som rozkysla 😠
a v tehu som pribrala dalsich 6

meruska
4. máj 2010

ale moj mm sa ani raz nestazoval 🙂

lenkaaninka
4. máj 2010

max tak my dve by sme nemohli spolu nakupovať 😀 moc tržby by z nás nemali....idem uvaliť pirulu a do hajan papa

carrie84
4. máj 2010

Meruska - a svagrina je ako v poriadku?! Ale aby si vedele, ze v tom nie si sama - mne tento vikend svokra oznamila, ze tehotenstvo mi islo strasne do zadku a do stehien .... 😝

miki060707
4. máj 2010

ja som zas dobre pribrala z liekov, nasadila som si ich ako odborný lekár 🙂
jedny nezabrali, museli druhé, tretie, obyčajný chrom nestačil, a potom som to ukončila adipexom retardom, tak som schudla jak šlak, totál troska, ja ked som išla, tak som normálka padla a zas postavila sa a zas bum na zem a potom som začala priberať, hned som si dala druhý adipex, tak o rok a to som už bola taká vyčerpaná jak šlak, febrilné krče do nôh, ruk, nemohla som dýchať a kričala som od bolesti, hned sanitka a tam ma dali dokopy, jasne, že ma neprepustili a musela som slubiť, že pôjdem psychologovi, lebo som mala 70 kil a ja som stresovala jaký obor som a také tlsté sestričky a potom som sa teda s tým zmierila a potom som išla na operáciu mandlí, to som sa tešila, že nebudem môcť jesť a začla som plávať, cvičiť, behať, robila som na Akadémie Policajného zboru, takže posilovka a plavaren mi bola k dispozícii, a za to obdobie, ked som sa snažila a nejedla, som za dva mesiace pribrala 17 kil, no výsledky doktorov vraveli, že mi tak metabolizmus reagoval, že to mam tými liekmi posraté,,, tak čakám na záázrak, možno jedného dna pride a otehotnela som ako sto kilová aj pri Soni aj teraz, ale to som mala pol roka 108 pred týmto tehu a to som velice, že budem sa zdravo stravovať a schudla som 8 kil...ale chcela som rýchlo byť tehu, aby som porodila v juli,....... 🙂

oacka
4. máj 2010

😀 😀 😀 😀 vy ste dobré! ja k číňanovi nechodím.. radšej skočím do sekáča. tam majú anglické veci a tie majú aj veľké čísla.
moj mm je taký zlatý. dnes prišiel domov a sa rozplakal. hrozne som sa zľakla. bol za dedkom a dedko bol úplne mimo,ani nereagoval a sestričky povedali,že už je na tom veľmi zle... tak dúfam,že vydrží kým sa mu narodí prvá pravnučka.....

lenkaaninka
4. máj 2010

mne minule na moje titaniky nohy ponukla také tichojebky na muchy že to ani podrážku nemalo a tiež som čosik utrusila a ona také len čierne na nohách ako nechaj... 😅

oacka
4. máj 2010

niekto prosto neni stavaný na štíhlosť. ja teda určite nie, nikdy som nebola naozaj štíhla... ale tých 87, to teda bolo aj na mňa veľa. najhoršie je že človek prestane veriť,že sa s tým dá dačo robiť a začne pred tým zatvárať oči. aspoň u mňa to tak je. ono kde´d chceme toľko kíl schudnúť, musíme rátať s tým,že to dosť dlho potrvá a nečakať zázraky hneď. a žiadne pilule! miki,šak si sa mohla zabiť!!!

lenkaaninka
4. máj 2010

no mne sa naj osvedčila varená strava a iba kuracie a ryby ale vela ovocia zeleniny ale všetko varené nie pečené smažené nič...ale poviem vám že som sa aj dobre cítila...

len potom som to nevydržala a taká sviečková alebo klobáska slaninka a taak 😉

miki060707
4. máj 2010

no ja už lieky fakt nechcem vidieť, ale tou zdravou stravou to išlo, aj doktor ma chválil, som si vážila jedlo, kolko gramov ma a menila na kalorie, ...ale išlo to, alebo ked som večerala skôr a pak už nič, ale ja jednoducho som neodolala a potom sa nekedy stalo, že som mala aj bulimiu, no totál som sprostá,ale už si chcem dať nato pozor

monline
4. máj 2010

presne tak..žiadne pilule..jedine strava a pohyb zaberú
ja plánujem cvičiť a dostávať sa do "vylepšenej formy" od 1.11., lebo to je pondelok...
kto sa pridá?

miki060707
4. máj 2010

no monline ja by som sa aj pridala, ale 3.11 budem mať 30 😉 žeby som si nedala tortičku, xixixi

adelaine
4. máj 2010

kocky, ledva som vas docitala..uff

ked uz pisete, tak ja som tu rozkysla z vas asi najviac 😠 ze + 15 kg, no hrooza,
ale nech si davam pozor, alebo sa chcem sladkym slanym, zda sa mi to vsetko za jedno...
moje telo ma svoj rytmus, vobec ma neposlucha, pribera a pribera....ale striu nemam nastastie ani jednu,
aspon nejake pozitivum 😉

inak, ja mam krcok stale CS0, to je sice fajn, ale asi umriem na porodnici, kym sa otvorim na CS4 alebo 5, aby mi mohli podat epidural...
kocky co mate CS 4 a pod, vy budete mat porod sup sup za sebou...

alllexa
4. máj 2010

Stanka, ja som nebola, chodim uz vo stvrtky o 16, lebo uz nemusim trcat v robote. Myslela som, ze o 16 bude menej ludi, ale v satniach je stale tlacenica. Aj tak uz cvicim aj doma.

mirka285
4. máj 2010

fuha tak tema o vahe a chudnuti...tak ja sice patrim k normalnej vahovej kategorii,ale asi nemam byt po kom tucna,lebo moja mamina je tiez normalna vaha aj otec...ale ked som pred dvoma rokmi prestala fajcit strasne som pribrala a jedina dieta ktora mi pomohla bola ta 90 dnova...chcelo to pvnu volu ale citila som sa potom super a schudla som na 51 kil..ked teraz spetne pozeram tie fotky tak sa sama sebe nepacim,mam potom vrasky ked uz som tak moc stihla,takze mne najviac pasuje ked mam tych 53-54 kg,co je pri mojej vyske akurat,ziadna vychrtlina 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre