Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kafoditka
5. máj 2010

polodupky presivat??????????????? ty kokos...

kafoditka
5. máj 2010

Baby, hodte si tento album do zaloziek a ked sa budete moc nudit, kukni si ho. Niektore veci su fakt haluz : http://www.modrastrecha.sk/fotoblog/katka0210/a...

mojalili
5. máj 2010

ty brďo----prave som videla v telke reklamu, ze mlady uz nemusia byvat so svokrovcami,nech posli sms BYT na 123....ale to je nic...tam bola tehoska a na zaver tancovala brusne tance...no uuurcite, s takym brusiskom take tance......prd...

Moj muz je este aktivnejsi...ale ked pride domov, tak som ja ta kludnejsia... 😉 Ale tak presivat nie, len gumu presijem, je tam velmi pevna...urcite sa nebude malemu to pacit. Aj LILI presivam co sa da, ak ju to tlaci.... 🙂
Kocky, na druhy tyzden zkompletizujem postielku so vsetkym a hodim foto, tesiiim sa🙂

kafoditka
5. máj 2010

mojalili, sak ta baba je Angelicka z Panelaku a miesto brucha ma okruhly vankus, tak to sa jej potom vlni.. 😉

mojalili
5. máj 2010

NO ja telku moc nepozeram, videla som to prvykrat a hned ze radna blbost 🙄

Kurna, zas mam kyselinu...furt furt furt.....od rana do vecera. 😠

mirka285
5. máj 2010

moj dnesny zraci den som zavrsila plnym tanierom cestovin s grankom a este som ich aj posypala praskovym cukrom 😒 dufam ze zajtra uz takyto zraci den mat nebudem 😠 lebo toto fakt nejde takto,a ja som ich priam zhltla akoby som tyzden nejedla 😠

mojalili
5. máj 2010

Pozrite co som nasla http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7293208&tab=0 😀 😀 😀

oacka
5. máj 2010

ja som si zas musela kúpiť červený melón,tak ma včera lenkaaninka navnadila,že som mu nevedala odolať. a zajtra si asi zas kúpim...

tutifruti
5. máj 2010

Caute zienky.... 🙂
Dnes som bola v poradni a vsetko je OK.... Na kontrolu idem o dva týždne, to idem aj na sono, čo sa chodí v 30tt..... Čo sa tam vlastne kontroluje, viete?

oacka
5. máj 2010

zlatá prilba, mojalili! ale podľa mňa ty takú vyrobíš z molitanu aj za 5 euro! a ešte krajšiu! nie? 🙂 🙂 🙂

oacka
5. máj 2010

asi hlavne poloha, tutifruti. mne malú pomeral, určil váhu, a povedal,že ešte stále dievča.

tutifruti
5. máj 2010

Mojalili naše baby by museli byt obalené celé, aby to malo nejaký efekt.... 😅 No a neviem si v tom moc predstavit spokojné dieta....

tutifruti
5. máj 2010

Aha... No mne je poloha v podstate šuma fuk, aj tak sekcia, ale to pohlavie by som rada skontrolovať... Stále nemáme vybraté meno.... 😒

mojalili
5. máj 2010

to si nevie ani ja predstavit, keby to mala mať moja dcera na hlave🙂)))
prave pozeram na clony do auta, aby na deti neprazilo slnko a nasla som super, ale ta cena je prehnana... http://www.nipa.sk/e-shop/product_info.php?cPat...

oacka
5. máj 2010

mm povedal,že v tom dieťa vyzerá ako trúd.... či budeme mať trúda.... ☹

kafoditka
5. máj 2010

tuti.. a ake mena su v hre?

tutifruti
5. máj 2010

NO... Alžbetka tá chce Artura, alebo Jakuba.... že aby boli ako v Perinbake.... 🙂
Dorotka trvá na Krištofovi
Tatinko chce Samka, alebo Jakubka
a ja Margarétku.... 😅

mojalili
5. máj 2010

Tuti - tak to mate pestre, necakas stvoricky, aby si kazdemu vyhovela???🙂

mirka285
5. máj 2010

no co uz nevymyslia..ja som toho nazoru ze k prvym krockom patria predsa aj prve pady...takze ja by som tu prilbu malej nedala...ale co s tyka bezpecnostnych prilieb na bicykel,lyze a pod. tak to som 100 percentne za...ja ked vidim na zjazdovkach deticky bez prilby az mi chlpy dupkom stoja...a nie len deticky,aj dospelych 😠

tutifruti
5. máj 2010

Brucho by som aj velkostou mala.... 😠 , ale vraj je tam len jeden škrečok.... 😉
Som sa aj hned na prvom sone pýtala, či náhodou.... Môj ocko bol z dvojičiek, starký, prastarký.... atd....

kafoditka
5. máj 2010

Miri, chcem si objednat autonalepku, nieco podobne ako mas ty. Len aky si si vzala rozmer? Porad aku farbu mam vybrat, ked mame striebornu metalizu? http://www.nipa.sk/e-shop/product_info.php?cPat...

stanka33
5. máj 2010

mojalili taka prilba by nasemu nepomohla, ten je stale dobity....a ta clona je super.... 😉

mirka285
5. máj 2010

Kafko podla toho kam ju chces nalepit,ta moja je velkost normal a ja ju nalepim na zadne okno,ta moja sa lepi zvonka,lebo uz som videla ze su aj take co sa lepia znutra na okno...tak mam tmave skla tak ja som objednala bielu aby to bolo citatelne...a na corsu je ta velkost akurat.

mirka285
5. máj 2010

som ti chcela tu moju odmerat ze kolko ma cm ale ma napadlo ze ju mam v aute v kasliku a gabo isiel s mojim autom prec,tak zajtra ti ju mozem odmerat

mojalili
5. máj 2010

Aj ja planujem mojej Corse kupit aj clony aj nalepku. Toto sa mi paci.... http://www.nipa.sk/e-shop/product_info.php?cPat...

kafoditka
5. máj 2010

miri dakujem to je v pohode, nemusis merat.. chcem ju nalepi zvnutra, objednam asi bielu alebo modru..

kafoditka
5. máj 2010

dokelu, ale bielu asi nie, mame blede skla..

mirka285
5. máj 2010

biela je normalne vidiet na skle,aspon myslim,zajtra vyskusam,ja mam bielu tak ju prilozim na celne sklo,tam nemam folie a dam ti vediet ci to je v pohode 😉

kafoditka
5. máj 2010

oki, daj vediet 😉

mojalili
5. máj 2010

JA mam cervenu Corsu, chcem to dat na sklo....ale rozmyslam, akej farby objednat....co vy na to??? JA chcem odtialto a toto....http://www.nipa.sk/e-shop/product_info.php?cPat... rozmyslam cervenu alebo bielu...ale ta biela je tam na ciernom, ci je to len preto, aby to bolo vidiet? Co myslite? Cierne by tam vidiet nebolo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre