Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
7. máj 2010

ona je uplny tupelo aj s tym jej Radkom,mala som tu cest osobne..

oacka
7. máj 2010

to je hnus! ja som práve dojedla pistáciovú zmrzku s karamelovou polevou, lentilkami, mangom a kiwi.... ale ani tvarohovými palacinkami by som nepohrdla.... 😉

katarina7777
7. máj 2010

caute.... bola to fuska ale precitala som vas ... a konecne som nezaspala... 😀 😝

Ked sa uz bavime o znameniach ja som baran, segra je baran, brat skorpion, otec lev a mama kozorozec.... cize ked sa spustila u nas hadka tak riadna, ja som bola vzdy ta co uzmiernovala a ked sa zacali hadat o hovadiny .... povrazdila by som ich.... plus este spolu aj pracuju vo firme... takze minimalne jedna hadka denne a za 5 minut je vsetko vyriesene 😉

Mm je skorpion a je strasny kludas , ja som zas perfekcionistka takze sa dobre doplnujeme, aspon ma skludnuje lebo niekedy sa nervacim za totalnu hovadinu.... a uvidime ako medzi nas zapadne nas racik alebo levicatko 🙂

mojalili krasnu rozlucku si mala, na taku pani ucitelku sa spomina cely zivot...

oacka
7. máj 2010

heeej? boli u vás v robote,mirka? fakt je taká otrasná? ona mi príde strašne škaredá od prírody a ani tým mejkapom jej moc nepomáhajú...

katarina7777
7. máj 2010

oacka ja som prave zpraskla pol kila pistacii a potom sa cudujem ze priberam 😒 a teraz mi dosla chut aj na zmrzku 😝

mirka285
7. máj 2010

kafko uvidis ako nam bude dobre ked to nebudeme musiet zhanat po obchodoch ked sa ochladi..mne to poradila sestra,ze nech pozrem inzeraty teraz po zime,lebo ona malemu zhanala a ze tie pekne boli vypredane hned,a navyse stoja 40 eur ☹

mirka285
7. máj 2010

Oacik boli veru,dokonca viac krat,ona ma strasne skaredu plet,a schudnut moze kolko chce,ma nesumernu postavu,strasne stehniska,moc dobry dojem na mna nespravili..

maxara
7. máj 2010

no Barkolka mi je strasne nesympaticka, ma strasne drsne rysy a ked schudla tak sa jej este zvyraznili.. blee

katarina7777
7. máj 2010

presne taka muzatka ... my sme ovela krajsie s nasimi pupkami 🙂

kafoditka
7. máj 2010

mirka, mne sa to zda hlavne prakticke. Sak pod to daj malej len bodyno s dlhym rukavom, pancusky, ciapocku, das do overaliku a sup do fusaka v zime. Nemusis ju babusit a naobliekavat..

kafoditka
7. máj 2010

pisem jak hotentot, pismenka sa mi zamienaju.. 😉

oacka
7. máj 2010

kafko,už asi 5x pozerám do tvojho albumu a overalik nikde..... ak sa to mohlo stať? 😉 😉 😉 😉 😉

kafoditka
7. máj 2010

ja som ho tam este nedala Oacik, to bude tym 😀 😀

oacka
7. máj 2010

😀 😀 😀 😀 a....kedy to mieniš napraviť?

kafoditka
7. máj 2010

ked mi pride balicek v utorok Oacik, nafotim a nahodim do albumu 😉 Fesanda ho totiz tu z konika zmazala, kedze som ho kupila...

meruska
7. máj 2010

sme doma z ultrazvuku, mame 1400 g a vsetko je tak ako ma byt 🙂

potom sme sa s mm vybrali akoze na rande .... zvladli sme gyros, zmzlinu v mc donalde, ..mnamky 🙂 a poprechadzat sa

oacka
7. máj 2010

ja som jeden kúpila v takom balíku s inými vecami,ale je otrasný, neviem,čo s ním spravím. asi skúsim predať.... a ako si odhadla veľkosť?

oacka
7. máj 2010

neopršalo vás,meruska? kde ste si dali gyros?

mirka285
7. máj 2010

ja na prakticnost overalu nedam dopustit...neobjednavala si nahodou od tej nellyf?

kafoditka
7. máj 2010

objednala som 68, to je na 4-6 mesiacov, este planujem kupit jeden 74 na 6-9 mesiacov. Neviem, ako maly bude rast, tak aby som mala obe velkosti 😉 Za 10eur, bud novy z Anglicka.outlet alebo par krat noseny, to sa oplati, nie? Ved v obchode ich predavaju po 40eur, ako aj Mirka pisala....

kafoditka
7. máj 2010

ano Mirka, od nellyf

robika
7. máj 2010

ja som dostala jeden zimny overal od sestry, je super makucky, lenze neviem aky velky bude nas Filipko v zime, takze neviem ci to bude dobre

mirka285
7. máj 2010

veru a ta 68 co som ja kupila je dost velka,takze ja predpokladam ze mala to ponosi aj celu zimu...dievcatka byvaju drobnejsie a u mna to zatial vyzera ze mala bude drobnejsia.aspon co zatial povedala doktorka...

mirka285
7. máj 2010

som dobra jasnovidka co?aj ten moj je od nej,ona sa na ne asi specializuje,akurat ze ja som kupila na mimibazare 😉

meruska
7. máj 2010

boli sme v optime

inak dnes som mala na sebe take obtiahnute tricko v robote a jedna malinka druhacka si az teraz uvedomila ze som tehulka, a tak celu hodinu za mnou chodila a kukala mi na brusko 🙂 a pritom brusko vytrcam kade chodim 🙂 aj nosim rifle na traky a v nich som teda riadne siroka a nic si doteraz nevsimla

carrie84
7. máj 2010

Hello babule 🙂

Tak si vas idem precitat, co ste zase popisali.

Dnes som mala poradnu - maly ma cca. 1 600g - takze ziadny valibuk to nebude 😀 Ale zato brusko uz mam riadne a ako ma dnes neskutocne boli chrbtica a platnicka - no nemam slov 😒 Dr. mi dala vymen. listok na neurologiu, ale to skor porodim ako sa tam dostanem na vysetrenie 🙄 😉

mirka285
7. máj 2010

carrie ved to je dost velky...ja som dnes stretla dvoch kamosov a obidvaja mi hned poveedali ze sa zagulatujem,a ked som im povedala ze som v osmom mesiaci tak skonstatovali ze vsak to nemas potom ani brucho velke,len v tvari ti to je vidiet 😒

meruska
7. máj 2010

carrie84 .. ..mne dnes namerali len 1400 teda ste tazsi 🙂

carrie84
7. máj 2010

No, ale nato kolko som ja nabrala, je Danielko naozaj maly 😀 Ale, sak chalan to urcite dobehne este 🙂

Mirka - nic si z toho nerob, mne minule svokra velmi taktne povedala, ze mi tehu islo nielen do brucha, ale hlavne do zadku a do stehien 🙄

mirka285
7. máj 2010

no mam dve brady co uz 🙂 a dnes som bola u nasich poobede,aj moja sestra tam bola a dosiel ku nam sused a hovori mojej sestre ze vsak ty si tusim tucnejsia ako tvoja sestra,to myslel ako mna...tak segru to uplne nasralo a hovori mu ze no a vy by ste mohli byt taktnejsi 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre