Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

luminkasp
9. máj 2010

kafko, tak to bola uplne mladulinka maminka

oacka
9. máj 2010

každý to má naplánované inak. ale ja mám takú skúsenosť, že dieťa nikdy neprichádza nevhod. že príde vtedy,keď to tí rodičia potrebujú,len možno si to sami neuvedomujú, a to je škoda...

luminkasp
9. máj 2010

oacka, super si to vystihla, ja som neplanovala byt mlada maminka, ale osud to nejak tak zariadil a teraz som rada

mirka285
9. máj 2010

hej veru Rakovska bola pekna do tvare,len chuda chlapcek chcu imu dat meno Tokio ☹ ale myslim ze oni aj tak nebudu zit na Slovensku,takze maly by tym nemal trpiet...a ta Kollarova si navyse dala tie biele saty na ten ples,a to mala sestondelie,vsak ja by som sa bala ze com ked preteciem,to by bol aky trapas keby sa postavila a cerveny flak na riti..by na ten ples nezabudla do konca zivota...

luminkasp
9. máj 2010

mirka 😀 😀 😀 😀 😀

kafoditka
9. máj 2010

no vidis Mirka, dievca ma odvahu..

oacka
9. máj 2010

to mi ani nenapadlo mirka! fakt,ako to tie ženy majú zariadené,šak oni sa hneď po porode producírujú...

luminkasp
9. máj 2010

oacka, to budu vselijake upravy za tym, dnesna moderna doba... 😀

kafoditka
9. máj 2010

baby ja by som si dala tie kysle jablka male - tusim včasky sa volaju, aj za bednu by som ich zjedla 🙂 Alebo cerveny melon...
syrovu pizzu s chilli paprickami.... Jaaaj, strasne chute mam dnes 😒

oacka
9. máj 2010

ja by som furt žrala zmrzlinu, ale dala by som si pizzu s baraními rohmi, to tak neštípe...

mirka285
9. máj 2010

ja teda neviem ako to tie zeny robia,ja som tyzden po porode bola rada ked mi muz pomohol osprchovat sa a oni sa vykrucaju na plese...

luminkasp
9. máj 2010

kafko, ja som dnes zmisala: opecenu klobasku s horcicou s 2 nanukmi a za tym velke zelene kysle jablko 😎

mirka285
9. máj 2010

mi o jedle ani nehovorte,ja som taka prejedena dnes sa ani hybat neviem,len sa prevalujem v posteli jak tulen

luminkasp
9. máj 2010

mirka, to su dvojnicky 😉

kafoditka
9. máj 2010

luminkasp - dost dobra kombinacia 😉

baby ja tak lubim pikantne, priam milujem chilli, ale zakazdym ked som si ho dala tak malemu sa to nepacilo a doslova ma za to dokopal 😉

luminkasp
9. máj 2010

kafko, po chilli deti vzdy kopu viac, aj mne chuti 😉

oacka
9. máj 2010

idem vybrať pizzu z mrazáku,ešte som nevečerala.....

luminkasp
9. máj 2010

ani ja nie, zatial neviem, co budem vecerat 😲

mirka285
9. máj 2010

luminkasp vidis tak to ma nenapadlo,a ja za superzeny 😠 Kafko vies kolko pikantbeho som ja ppojedla za toto tehotenstvo?ja si na chlieb alebo pecivo natriem naprv maslo a na to taku pastu pikantnu z Madarska,a az potom salam alebo sunku...ja to mam skoro kazdy den to stiplave,musim si to davat tajne,lebo Gabo mi nadava ☹ ale som mu minule povedala,ze vidis to bude mala madarka,uz teraz sa nezapre 😝

alllexa
9. máj 2010

Ja to tiez nechapem, ze ma niekto (Heringova) hned po porode postavu taku ako pred tehotenstvom - ved kym sa zvinie maternica, to netrva len 3 dni. A to mala pred porodom dost velke brucho. A tiez by som si biele saty nedavala🙂
Inak, aj Belohorcova a Rolins isli z porodnice vymodnene...
Na Puskarovej to bolo vidno, ze nedavno porodila, ked si sla pre cenu (tusim OTO), mala aj taku oblejsiu tvar a velke prsia🙂

kafoditka
9. máj 2010

mirka, dost dobry argument 😀

luminkasp
9. máj 2010

na nieco to treba zvalit, nie?

kafoditka
9. máj 2010

oacik, provokujes s tou pizzou?? 😉

mirka285
9. máj 2010

allexa no pre mna to je tiez zahada,lebo mam kamosku co naozaj pribrala len sedem kilo pocas tehu,bola som u nej ked bola dva tyzdne po porode a proste to na nej bolo vidno ze rodila...sirsia panva,bleda v tvari,flaky na tvari,plne prsia...

luminkasp
9. máj 2010

mirka, lenze ony tie superzeny pekne namaluju, kadernicky sa s nimi vyhraju, vacsina z nich nekoji, alebo len minimalne a ty si myslis, ze keby si ich prekvapila nahodne u nich doma nevyzeraju ako my?

kafoditka
9. máj 2010

myslite, ze zena po spinalnom cisaraku, moze po tyzdni takto dobre vypadat?

luminkasp
9. máj 2010

pizzu budem asi aj ja vecerat

luminkasp
9. máj 2010

kafko, ja myslim, ze dnes je mozne vsetko, ked si v dobrych rukach a ony si inak nemozu dovolit vyzerat, sak my sme na tom omnoho lepsie 😉

luminkasp
9. máj 2010

a ono sa to asi da, baby, ja som dva tyzdne po porode nosila povodne nohavice, ale teraz to tak zarucene nebude, vcera ma videla moja mama cez kameru a mi vravi, aky mas kotol, pri tere si takto vyzerala v den porodu 😎

oacka
9. máj 2010

ale ženy, preboha, veď my vyzeráme lepšie!!!!! šak tá heringová je príšera veľkočelná! veď Kollár jej len na kozy musí čučať,lebo keby pozrel vyššie,tak zdrhne! a my také kozy máme aj bez plastiky!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre