Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mojalili
18. máj 2010

Drievko - strihanie a nitky su tiez nasa zaluba....ked vidi nitku na pancuskach, tak uz je jej🙂 takze mame vsetky pancusky zastopkane 😀

katty17
18. máj 2010

mojali, vidno ze mala zdedila zalubu sitia a strihania po tebe 🙂 bude z nej krajcirka ? 🙂

maxara
18. máj 2010

janul, drievko 😀 😀 😀 ja asi noznice vyhodim.. my s mm sme mali obaja s tymto problem.. ja som ostrihala asi vsetky babiky na sisato, tie co mali vlasy v takych pasikoch.. a na kamoske (jej vlasoch) som potom zistovala, ci aj my mame tak narastene vlasy ako babiky 😀 😀 .. dokonca aj tie "barbiny", co mali vlasy len v strede hlavy, aj tie som ostrihala na pankaca.. potom ked som im obliekla krasne saty, vyzerali divne 😀 no aspon ma rychlo presli.. a mm babka zas rada spomina na prihodu, ked mm este malinky sa hral s psikom Ajkou v obyvke, babka cosi varila a tak len sporadicky zakricala na neho, ze co a ako.. "Miskoooo, co robiiiis?" odpoved: "Ciham." (nejde mi tu diakritika - malo to byt c ako clovek) Babka sa pocudovala, ze na co asi tak ciha,ale sak dobre, tak cihaj.. a zachvilu zas Misko co robis? Ciham.. No po dobrej chvily jej to uz nedalo, isla sa kuknut na co Misko ciha a Misko v ruke noznicky, Ajka polku chrbta oholenu na kozu.. 😀 😀 klasicke logopedicke nedorozumenie 😀

maxara
18. máj 2010

drievko - inak NIE SI SAMA, CO SPI CELU NOC BEZ CIKANIA 😀 😀 😀 ja tiez.. obcas idem ale malokedy

mojalili
18. máj 2010

😀 😀 😀 😀 MAxi, pochopila som to na konci prispevku 🙂

Baby, ja vas dorazim, co to tu citma, tak mi fest prihorela cibula 😠 to je smraaaaaaaaaaaaaaaaaad 🙄 som nafetovana🙂

maxara
18. máj 2010

kafko inak s tym stromom silaaa .. to su debily, ked to na niekoho za paskou spadne, som zvedava, co budu potom robit..

kafoditka
18. máj 2010

Peti, sak klasika, pohadzuju si povinnost medzi sebou ako horuci zemiak a nikto nechce byt zodpovedny... 😒

adelaine
18. máj 2010

maxi 😀 😀 😀
skerim sa pri citani uz od stany 802, ale tento tvoj posledny prispevok ma zabil uplne 😀

drievko
18. máj 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
maxi nam sa narodia deticky co budu spinkat celu noc!
Aj pri malej som to mala super , malinka sa budila na papanie do 3mesiacov V noci o 1.00 potom o 6.00 a po 3 mesiacoch prespala celu noc!

maxara
18. máj 2010

Mojalili ja idem varit az za chvilku a teda pevne verim, ze mi nic neprihori.. ale uz som spokojna dnes so sebou, lebo jednu pracku uz mam vyvesanu a to tu najhorsiu varku - konkretne cierne, cize same mm ponozky, slipy a tak.. neznasam vesanie tejto varky.. som aj rozmyslala, ze ako je to mozne, ze moje gatky a ponozky mi nevadia a mam to.. On ma vsetko cierne, sive a max tmavomodre, takze to vsetko periem spolu a ja mam aj cierne aj biele aj svetle farebne aj tmavsie.. no ja mam ponozky a gatky v minimalne styroch roznych kopkach, takze mi to vlastne nikdy nepride take sproste, ze vesiam len tie blbe ponozky.. vzdy sa mi akoze zopar ponoziek prichomuti k normalnemu pradlu.. a OZAJ.. JA SI MOZEM HUBU ZODRAT.. minuly mesiac volakedy po nakupovani v tescu mm stratil Club kartu mojej mamy. Akoze nevadi, ma ich tri a nam dala, ze ked pojdeme, nech nabijeme.. Tak sme to ani neriesili a cuduj sa svete.. Vyberam z pracky koselu a co to? co to ma mm vo vrecku? esteze je to asi neznicitelna karta.. darmo ja hovorim, nech si skontroluje vrecka, prevrati ponozky.. mate to aj vy tak?

maxara
18. máj 2010

drievko no kiez by 🙂 tak si to aj ja predstavujem.. ale moze byt, lebo moja krasulka kopa pekne cez den, obcas si schrupne, potom vecer sa mojka s mm a v noci pekne spinkame.. BUD JA iba, alebo aj ona spi 😀 akoze ja spavam ako zarezana, len obcas mam zlu noc, hlavne ked zaha pali, ale teraz je to v poho, myslim, ze sa mala otocila, tlaci ma hlavou na mechur a kope ma do pecene.. 😀 aj tak dobre..

adelaine
18. máj 2010

maxi, ja ich nielen neznasam prat, ale o to viac ich potom triedit, hlavne ked mam taku peknu kopku cierny ponoziek 😝
moj mm je v tomto nastastie poriadny, to ja skor zabudam povytahovat zo svojich vrecak napr. drobne 😖

mojalili
18. máj 2010

Maxi - vesala som pradlo a hla, kosela mm a v nej handsfree....akoze dost penazi to stalo, aby mohol volat aj pocas soferovania a on si to necha v prednom vacku. POINTA - dostala by som ja sprdunk, keby som to dala JA do pracky, ale ON nakladal do pracky a neskontroloval....HURAAAAAAAA 😀 😀 😀

katty17
18. máj 2010

maxi, ja bezne periem nohavice, mikiny atd atd. s papierovymi vreckovkami. takze ked vyberam pradlo vies si predstavit ake milimetrove drobence papaierikov potom vyberam kade tade... a o peniazkoch ani nevravim...

katty17
18. máj 2010

alebo v bielej koseli zabudnuta cervena servitka. netrebalo kupovat uz lososovu koselu 😀

katty17
18. máj 2010

ja neznasam parosit ponozky. joooooj, ked ich ma milion ciernych s roznym pruzkov, patentom... bleeeeeee. hladat pariky sa mi nechce

mojalili
18. máj 2010

Ja slahnem ponozkx muzovi, nech si ich pri sledovani telky popari sám 😀 inak nebude mat🙂

janulienocka
18. máj 2010

inak ja som mala drobca tiez anjelika ako drievko, od narodenia sa budil mozno 2x na papanie, potom len raz asi do pol roka, a odvtedy celu noc ... to moja mama hovori ze ja som bola strasne decko, x krat so mnou zaspavali opreti o stenu na rukach, do dvoch rokov nevedeli co je to normalne sa vyspat 😕

maxara
18. máj 2010

veru, ja to tiez neznasam.. robim to takto.. vytriedim z celej kopy pradla len ponozky na jednu kopku, vsetko (alebo aspon velku cast) pozehlim tak, aby mm nevedel, aby sa mi nechabral pomahat. A potom si pekne sadnem a odpocivam.. Mm pride, ze fiiiha ty si pozehlila a vtedy mu dam kopu ponoziek do ruky, ze toto si vezmi hore Nusko.. Tak pokrci fejsom a vezme ich hore.. a potom zacne hore somrovat, nech mu pretriedim ponozky, so psimi ocami a tak.. Tak tuto cinnost vymenim s brutalnym frflanim (akoze ako strasne to neznasam a tak) za nejaku inu, napr. ale ty za to umyjes podlahu v celom dome.. a uz aj ide pre istotu, nech to ma co najskor z krku 😀
peniaze si on malokedy zabudne, lebo on je strasne poriadny v tychto veciach a kedze ma penazenku, tak on nechape, preco sa mu mali valat peniaze kdekade.. on napr nechape moju strategiu.. mam v penazenke, drobne z obchodu si hodim obcas len tak do kabelky, len tak do vrecka v kabelke, do nohavic, do kabata.. a potom ked zistim, ze nemam v penazenke ani vyndru (boze ake i/y??) tak v kabelke sa vzdy najde.. ALE ked zabudne nahodou on, tak kasirujem ja vsetky prachy co najdem po vreckach 😀

drievko
18. máj 2010

mojali a ten rosalgin mas aky ? je to dobra vec lebo ja som pri prvom porode mala REPIK na ranu

mirka285
18. máj 2010

dobre ranko 😉 jaj tak dnesna noc bola veru jedna z tych lepsich...a tu sa uz pise o sto dveso 😉 my mame doma zase domaceho skriatka,po kazdom prani mi ukradne aspon jednu ponozku ktore sa uz nikdy nenajde 😀

maxara
18. máj 2010

BABY aka super novinka.. prave mi mm poslal mejlom vysledky skusky a SPRAVIIIIL 😀 😀 😀 som na neho taka pysna, ze dnes mu aj bez reptania poparim ponozky 😉

maxara
18. máj 2010

mirka mm ma taku teoriu, ze aj pracka musi predsa nieco jest 😀 a nevie len to pochopit, preco zerie len jeho ponozky.. moje su vsetky 😀

mirka285
18. máj 2010

zeby boli muzske viac vonave 😀 lebo aj u nas sa tratia len panske,ale zato mne obcas zmiznu gatky...

maxara
18. máj 2010

inak vcera vecer, ked sme boli bez tej elektriky, tak sme sa tak cosi bavili a ja som sa zrazu mm spytala, ze co ked to nebude Ninka.. co keby sa volala Julia 🙂 a on normlane zacal, ze to je jedno, lebo Julia sa mu paci, a ze Ninka je take niekedy sa mu zda, ze cudne meno.. a tak.. a ze mam na to plne pravo vymyslat a este to zmenit.. hm? normlane ma to len tak vcera napadlo.. tak to ostalo pri mojej klasickej odpovedi UVIDIM, KED UVIDIM
BELLA 😉

maxara
18. máj 2010

mne uz dvoje gatky ukradol Baso a vyzral ich v strede 😀 debil

kafoditka
18. máj 2010

Maxi, ja som mala spoluziacku a na strednej ju vsetci volali že JULA 😒

mojalili
18. máj 2010

Drievko, mam aj ten aplikator zabaleny aj tie saciky do prevarenej vody sa to da....no uvidim, mozno len prevarim vodu a budem si umyvat odspodu...ja som ho pouzivala aj pred tehu, raz do tyzdna taky vyplach a vycistenie....nemala som problemy s nim. http://www.docsimon.sk/tovar/tantum-rosalgin-ir... to je on a dole pod nim je ten vaginalny roztok...

maxara
18. máj 2010

kafko - a Julinka? To je skarede? Ked mne sa to meno paci.. a ked aj mm povedal, ze sa mu paci.. tak je to jedno z moznych mien..

meruska
18. máj 2010

maxara..mne sa Julka paci, a vsetky Julky co mame v skole su milunkea mudre..to ja by som napr. nikdy nedala meno Barborka..tie su vsetky hrozne papulnate....profesionalna deformacia 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre