Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

meruska
18. máj 2010

a este napr. najviac neposedne deti su Jakubkovia a Samkovia..akoby to mali v mene 🙂 a baculkovia su Miskovia.....teda aspon u nas

nina88
18. máj 2010

Maxi ja som Nina a som spokojná, len teraz je Nín strašne vela, na ihrisku sa stále otáčam... 😀 Júlia by sa volala naša druhá dcéra, keby nebol pipík... 😀 Je to krásne meno a hlavne neni tak často ,,dávané,, 😉 A mne hovorili Nina-sviňa v školke,takže deti si nájdu vždy niečo... 😒

nina88
18. máj 2010

Jeej to s Miškom sedí... Moj brat je gulička od malička... 🙂

nina88
18. máj 2010

a akí sú riškovia??

meruska
18. máj 2010

a vyslovene zly chlapci su Davidkovia ☹

meruska
18. máj 2010

Riskovia su sikovni, napr. na jazyky

maxara
18. máj 2010

meru 🙂 aj moj Misko bol baculku a Kubko je moj synovec a je teda poriadne neposedny.. Barborka, moja neter z druheho kolena (bratrancova) bola fakt riadna papula.. mozno to naozaj suvisi.. Ja som mala byt Julia a som krasna a mudra 😀 😀 😀 zartujem
ninka - no ved, ja som chcela mat Ninku este ked som mala 12 rokov, vtedy som chcela aj Zoju.. a stale sa mi tie mena pacia, len mna to proste uz asi tyzden mata po rozume a vcera, ked mm tak nadhodil tie mena, tak som mu to tak fukla, nech aj jeho to mata a uplne som sa pocudovala, ze aj jemu sa to meno paci a neviem, prekvapil ma, som cakala, ze zaprotestuje.. a on sa vlastne vyjadril tak vselijak.. teda absolutne nie negativne, ale ani akoze jednoznacne za.. A mne sa paci, ked sa da jednemu cloveku hovorit vela peknymi menami.. co sa pri Julii da.. no ja mam teraz riadnu dilemu, baby.. takze u mna asi naozaj nie je nic iste 😉 musim kuknut kedy ma Julia meniny

meruska
18. máj 2010

maxi..ked na malu kuknes, jedno z nich vyberies 🙂 ale Julka sa da naozaj hociako pekne povedat

monline
18. máj 2010

maxi..Júlia je krásne meno..alebo tiež Juliana..u nás Julky volajú aj July (Džuly)
včera sa známej narodila Vivien

kafoditka
18. máj 2010

MERUSKA - tak ty mas anjelsku pravdu!!! Barbora je moja svagrina a ta co na srdci, to na jazyku. Servitku si pred usta nedava.. a jej syn je Jakub - a to sa smejeme doteraz, ze keh ho robili, museli obaja ficat na red bulloch, lebo on nie ze by bol na baterky, ale on je snad na svetlo. Ten sa skludni len ked zapadne slnko a to najskor okolo 22:00.....

By ma zaujimalo, ci mas skusenosti aj s Filipkami..?? 😉

maxara
18. máj 2010

meru ved toho sa drzim.. UVIDIM, KED UVIDIM.. ale napr na 100pro viem, ze Vivien teda ani omylom..

maxara
18. máj 2010

meru fakt tie mena co si popiala sadli uplne ako rit na serbel.. 😀

meruska
18. máj 2010

Filipkovia su taky vseliaky...zopar ich ucim...maju dni ked su lenivi jak vsi a dni ked cez prestavky nevedia co so sebou

kafoditka
18. máj 2010

meruska dik 😉 No ja som mala byt povodne Barbora - a to by som bola teda extra vynimka, lebo mne zase asertivita vyslovene chyba, moja mamina to na poslednu chvilu vdaka afere Kaja Gottu zmenila na Dominiku a som rada 🙂

adelaine
18. máj 2010

jee, moj Risko bude taky sikovnik? super 😉

monline
18. máj 2010

ja si stále nie som istá menom Daniel..aj ked sme sa doma na ňom zhodli, ale - príde mi až príliš jemné a ktovie aký malý bude..či to nebude kus chlapa ako je muž..večne zarastený, vysoký pevný chlap, s tmavými nepoddajnými vlasmi vystrihanými na ježka..ako potom vyznie meno Daniel? 😒 muž je Robert..ale nechce svoje meno..nemáme žiadnu inú alternatívu ☹

ericica
18. máj 2010

bry den 😵 konecne som si vas docitala 🙂
oacka pekne brusko 😵
maxi julia je pekne meno 😉 mne sa paci strasne Simona ale prve som vyberala ja a manzela strasne trva na Edine 😖
mojalili tie strie ale potom zmiznu nie??ja som nemala ani pri malej a nemam ani teraz a dufam ze ani nebudem mat 😒
inac dnes vari svokra tak mam klud ,,,,toto pocasie ma ubija ani von nemozme a uz fakt nemam co robit vnutri....
kafko vcera sme museli skocit s mm do mesta pre melon a mali tam jahody v bednicke uz nase a nie ten marocky dovoz tak sa na mna krasne usmievali ze som si musela kupit 😀

monline
18. máj 2010

ericica- strie nezmiznú, len vyblednú

mima89
18. máj 2010

no dnes tu mame veselo 🙂 rozoberate mena... mne sa pacia pre dievcatka take co uz maju hned zdrobneninu, lebo ja som Miroslava a volali ma aj Mira co som neznasala...a hlavne jedna profka na strednej ktorej som asi bola nesympaticka... furt mala narazky na mna... a pritom som sa dobre ucila na jej predmete-dejepis... raz mi zapotila ze a preco to bolo tak-nam povie Mira.... A akurat som nevedela odpovedat a ona ze:,,No predsa pre vase krasne hnede oci a peknu tvaricku...." Brrr..nenavidela som ju...takze preto som vybrala Dominiku.... Veronik je vela a Monik este viacej... a Dominika uz neni ani tak caste meno sa mi zda....

monline
18. máj 2010

meruska- akí chlapci sú danielovia?

meruska
18. máj 2010

monline...Danielov nemame ☹

mirka285
18. máj 2010

meruska a Lindu?

monline
18. máj 2010

mima- ja som sa pri dcére tiež rozhodovala medzi tými menami..a ešte menom Karin..a potom som usúdila, že ak mám dominiku či veroniku volať skrátene nika, tak to môžem aj moniku..a dcéra sa volá po mne..dcérinu kamošku dominiku volajú domča..to sa mi nepáči..ale- dcéru volajú len nika či nikuška

ericica
18. máj 2010

monline ja som mala len na prsiach po kojeni ale aj to len minimum....je to normalne???
mojalili a ten rosalgin sa musi aplikovat s tou prevarenou vodou ci co???? 😒 ja som myslela ze to je len taky roztok s ktorym si vyplachujes posvu a kde mas ranky.....prosim o navod na pouzitie ako ho pouzivas???inac este som ho nekupila....chystam sa v pondelok do mesta este pre papuce a slapky do sprchy a este daku kozmetiku pre seba....

mima89
18. máj 2010

baby pozrite jaky som nasla chutny recept na tortu... 😀 cez vikend aj vyskusam!! 😉 http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=24648&use...

mirka285
18. máj 2010

mima aj ja som Miroslava,a kazdeho kto mi povedal Mira som upozornila ze nie som ziadna Mira,ale Mirka 😀

monline
18. máj 2010

ericica..aj na prsiach sú strie normálne..a ak ti zmizli, tak to je super..je ot preto, že prsia prudko nabrali objem

meruska
18. máj 2010

inak momentalne davaju detom z prveho stupna same zahranicne mena..namiesto Tomášov mame Tomasov, namiesto Sofie mame Sophie, a potom Vanessky, a dalsie ine mena mame Nanatael, Jasmin, Vivien, Joseph, Erich, pripadne v oblube su dve mena

monline
18. máj 2010

meruska..a ako to je ak majú dve mená? píšu si ich na zošit obe? voláte ich len jedným menom? či oboma? príde mi to zbytočne komplikované

meruska
18. máj 2010

ani Lindu nemame ☹

meruska
18. máj 2010

kazdy ich vola tym prvym menom, aj dedi aj ucitelia...a ani na pisomky si nepisu dve, len to prve

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre