Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

alllexa
30. máj 2010

@maxara - kokos, tak to je sila... Ale ze to ti chlapi nevidia, to nechapem. Ved by mi bolo zle z takeho cloveka, co toto robi a vtiera sa, napriek tomu, ze je zadany a ze ho uz raz nechala, ani nemal s nou ist von. Hoci tak sa aspon prejavila, ze o co jej ide...

katarina7777
30. máj 2010

Peknu nedelu zelame... prave sme prisli z prechadzky , boli sme vyvencit chlpacov tak teraz vsetci oddychujeme 😉

Rano som sa tesila ze nemam napuchnute nohy ale teraz ked sa oteplilo ich mam znovu ako bakulky 😒

Maxi kedy sa uz konecne zbavis toho parazita? Ved sa predsa nemozes kvoli nemu stale stresovat!

Jaaaaj uz len jeden tyzden v robote, potom dojdu maliari, potom bude treba upratat.... no hadam o 2-3 tyzdne zacnem aj oddychovat... len nech neni velmi teplo aby som to vsetko zvladla.

maxara
30. máj 2010

@alllexa no ved.. ale ja mu nezazlievam, ze to nevidel, ved su to klasicke zenske zbrane a finty co pouzila.. cize jedine zena ju prekukne celu.. a navyse aj mne sa stalo, ze ked som sa s niekym rozisla tak, ze sme sa uz potom nevideli, tak som si myslela, ze aky bol super a mozno keby.. a ked sme sa potom vybrali spolu na drink alebo nieco, tak som sa vzdy len pekne ubezpecila, ze spravne, ze sme sa rozisli, preto som aj chcela, nech sa na nu pozrie nazivo, ako vyzera, ci je to ta ista Zuzka a pod. On ju veeelmi lubil a nastastie, ze som mu potom otvorila oci a ona u neho strasne klesla. Som mu vravela, nech pekne spomina na svoju prvu lasku v dobrom, ale nech si uz uvedomi, ze je to pase.. mal na vyber, mohol ist, ale nechcel 😵 lubka teraz iba mna 😵 😵

maxara
30. máj 2010

@achojka aj mne by sa dobre spinkalo.. minulu noc strasne lialo a ja som o tom vobec nevedela.. a to sme mali otvorene okno.. tak som spala, jak zarezana.. milujem nocne dazde

@katarina7777 no neviem.. mam pocit, ze nikdy. Jemu to samemu nedojde a mm moje stanovisko pozna.. je to na nom.. ale zas teraz to asi neriesi, lebo ja som uz kludna.. ja sa ho v nicom nezastanem a mm som povedala, ze trvam na tom, aby dostal aj nejake povinnosti, ako napr raz za tyzden umyt schody a spodne WC a fajcit bude vyhradne vonku pred domom, ani za domom ani na balkone z jeho izby, lebo ten balkon je spolocny s Ninkinou izbickou a ja sa nebudem obmedzovat, ze ci otvorim alebo neotvorim okno a pod. Vzadu nebude fajcit, lebo tam je hojdacka, je tam terasa a ja tam planujem malu davat luftovat a nie aby mi cuchala spaky z popolnika.. ak bude toto splnine, tak uvidim.. ale urcite mi bude nieco vadit 😅

petrap001
30. máj 2010

@mirka285 ja by som vrazdila take osoby 😠 😠 😠 krava jedna.a poznas ju aj osobne??

achojka
30. máj 2010

Baby, male v bruchu tak strasne kope a prehadzuje sa ako taky kapor. Je to vobec normalne, aby cely den takto blaznilo??????

katarina7777
30. máj 2010

maxi klobuk dole, ja by som cudzieho chlapa v dome nezniesla... a ked si predstavim ze by pouzival tu istu kupelnu ... blee .... ja som strasne hakliva na tieto veci, takisto aj na kuchynu... niekedy to az prehanam. 😒

petrap001
30. máj 2010

inac ja si robim buchty na pare 😀 😀 s nutelou,tvarohom a s lekvarikom 😝 😝 a potom ich sama zozeriem 😀 😀 lebo moj nema take velmi v laske.on ta ma polievocku a kurcatko nech si da kolko chce.ja chcem sladkeeee 😀

@maxara ja viem ake to je mat niekoho v dome..ale povedala som uz nikdy viac.dvakrat sme byvali s parikom a raz s chlapikom jednym.ja som nemala nervy na nikoho a to s ludmi nemam problem.ale prist domov a niekto tam je,aj sa obmedzovat musis,kontrolovat co povies...nieee dakujem.tak uz si byvame 2 roky sami a je nam super.ale ked mate velky doma tak sa tam asi strati ten vas ,,kamos kulevalos,, 😀 😀 😀

petrap001
30. máj 2010

@achojka ja mam to iste 😀 avraj skoro cely den prespi 😲 😲 no isto nie moje.diskoteka nonstop.ved chapem,nuda je v tom bruchu 😀

mojalili
30. máj 2010

No teda kočky, ale mate zazitky - pridavam jeden.
MM mal tento rok stretavku zo strednej, kde bola aj jeho byvalka. MM prisiel do polnoci domov, tulil sa, bol v pohode......ALE...videla som, ze nieco sa tam stalo....tak som sa spytala a povedal. Vraj zacala plakat a vylievat mu srdce, ako ona ho strasne stale lubi, a ON urcite nebude so mnou stastny a nieto ze bude mat uz druhe dieta, ako sa bude vediet o neho postarat a tak..... Moj muz jej na to povedal, ze je teraz najstastnejsi chlap na svete a so svojou zenou ma to, co s nou by nikdy nemal - rodinu,lasku a porozumenie.....Tak ju odpisal a ona sa ozrala, on isiel domov... A ked sa tam tulil v posteli ku mne, tak mi povedal, ze nelutuje, ze sa tak rychlo ozenil,ze toto je najlepsia vec, ktoru za cely svoj zivot urobil 😉 😉 😉

mirka285
30. máj 2010

tak ja som si aj schrupla na chvilu ako som stlacila dva kolace 🙂 Petrap nepoznam ju ,len som ju videla a zoznamila sa s nou niekde,Gabo s nou chodil na anglictinu a viem ze ma frajera od nas z Devinskej...ale aj tak ide po mojom Gabovi,to my zeny proste vycitime 😉 lebo mu aj hocikedy vola,akoze kamoska sa tvari,ale on to normalne zdvihne aj predomnou takze si myslim ze on mi nic netaji...aviem ze ona robi v Eurovei predavacku,tak ked sa naserem tak jej tam pojdem vycistit zaludok 😠

mirka285
30. máj 2010

takze nie som jedina,co jej druhe zeny chlapa obhanaju 😎 nechapem take zeny lebo ja som tiez bola dlho sama,napadnikov som mala vselijakych teda,ale nikdy by som si nezacala so zenatym chlapom a uz vobec nie s chlapom ktory ma normalnu rodinu...samozrejme ze je ine ked aj je zenaty ale uz spolu neziju alebo tak..ale ta krava vie ze spolu normalne zijeme uz niake tie roky aj vie ze cakame prirastok lebo sa jej pochvalili medzi prvymi kedze spolu chodili na tu anglictinu...no asi si myslela ze sa somnou nudi teraz ked ja som stale doma a potrebuje vyvencit 😒

ywett
30. máj 2010

Ahojte
no ake zazitkyyy tu piseteee...ja nemam nejaky taky, ze by som pridala 🙂))
No ja ledva stojim, mna totalne boli lonova kost a noha, nemozem ani sediet,lezat ani choidt, jedine byt na chrbte, uz tyzden som doma a uz ma mrleee zeruu
Pozdravujem vaaaas

adelaine
30. máj 2010

mirka, ale zenaty je najlepsi uplovok..to si tie kravy myslia 😠
ja som sa tiez potykala s obdobnymi problemami,
nanestastie je, ze moj je trochu tajnostkar, a to prilieva olej do ohna,
potom je vietor doma, a je to pravda, ze zeny maju vyvinutu na toto
intuiciu, maju na to nos, ze sa volaco deje....

maxi, ty kokso, ja by som lietala meter dvadsat pod plafonom,
najprv to hovno, potom ta chudera..ty mas zazitky, kokso 😵

inak ja som dnes spala do 12.30, narychlo som
upiekla kura, zemiaky a tzatziky salatik...a vegetim,
upratovat uz nevladzem...vcera som sa odpalila na svadbe
kamosky, jednak som pozrala vsetko co som videla, podruhe
ma tak strasne boleli nohy a krize, a to som si zatancoala len
dve pomale pesnicky 😖 dnes mam take nohy a ruky, akoby mi ich
niekto prifukol hustilkou, no des 😢
dufam, ze do vecera odpochnem...

inak kocky, ja prstene nenosim asi od 7 mes.,
a schvalne som bola skusit, pokial si navleciem
obrucku a snubak, a bolo to len po klb, dalej ani kusok....

oacka
30. máj 2010

jeeej, čaute, baby! aké zaujímavé veci tu rozoberáte a ja celý deň spím. včera sme si dali shopping tour po outletcentre a supermarketoch v Maďarsku a dnes som hotová! vrátili sme sa domov o desiatej večer,som myslela,že mi nohy vybuchnú! ale oplatilo sa, Roman si nakúpil tričká a košele za smiešne ceny.
Tak to s tými zlodejkami manželov by ma teda riadne nasralo! ja som Romanovi zakázala dopisovať si s jeho bývalou, šťastne vydatou,čo žije v Prahe. a ma nasralo,že má aj fotky nejakých bývalých vo svojich albumoch z mladých čias,ale potom som zistila,že aj ja mám,takk som sklapla... On sa smeje,že ani meno svojich bývalých preddo mnou nesmie nahlas vysloviť... je nechápem,na čo sa mám stýkať s niekým s kým som sa rozišiel a s kým som mal sex, veď to súčasného partnera musí vytočiť,nie?

mojalili
30. máj 2010

Kočky, moj otec dal mne meno po svojej byvalej frajerke 😉 😉 😉 (pred maminkou), a dokonca mala vystudovanu skolu ako ja 😀 a to som nevedela 😉 😉 😉

oacka
30. máj 2010

ja som chvíľu upodozrievala romana,že mal nejakú natáliu,lebo strašne chcel dcéru natáliu. ale už ho to prešlo. 🙂

lenkaaninka
30. máj 2010

u nás bola brutál búrka baby normálne som musela aj počítač vypať aj poistky vyhodilo...idem na zajtra kuknúť nejaký recept na koláčik a pomaly sa chystať do sprchy...zajtra nakuknem... 😉

kafoditka
30. máj 2010

No kocky, nieco podobne sa stalo aj mne, tesne pred tehu, asi mesiac po svadbe....

Mame na pocitaci s manzelom nastavenu kolonku s postou tak, ze ked na nu kliknem, vzdy mi ukaze, co nam prislo obom na facebook.. A pozeram, ze mu uz tyzden nejaka Andrejka vypisuje spravy, posiela pusinky a dava pozvania na kavicku... 😲 😲
Tak som sa ho na to spytala - a on ze to je byvala kolegyna s dietatom, co ostala sama. Par rokov sa neozvala a zrazu velke vypisovanie! Hned velke nervy do mna... Pokracovalo to pipanim telefonu kazdu chvilu , akoze sms, aj jej odpisal ale ked som mu predviedla ukazkovu ziarlivostnu scenu, kde by som schovala do vačku akukolvek herecku, povedal, ze to velmi rychlo ukonci.. Samozrejme, ze v noci ked spal, som mu kontrolovala telefon 😉 No fesanda si spomenula na byvaleho kolegu, ktory ma dobre srdce a myslela si, ze si ho klofne a ten sa o nu postara..asi tak. Ked pipla sms aj na druhy den, bez slova som zobrala muzov mobil do ruky, napisala extra stavnatucku sms akoze v jeho mene a odvtedy je pokoj... Nikdy som mu nepovedala, aky bol jej obsah 🤐

Ale pacilo sa mi, ze mi nic netajil a narovinu mi povedal o koho ide, co chce a jej sms potom ignoroval.
Komentoval to tym, ze "vy zeny mate nejaky zmysel, pri vas sa neoplati klamat lebo aj tak na to pridete" 🙂 🙂

luminkasp
30. máj 2010

baby, no ja si tym radsej ani hlavu nezatazujem, lebo co by som sa asi o svojom muzovi dozvedela¿ 😎

mojalili
30. máj 2010

@kafoditka Dobre si to vyriesila 😉 😉 😉

Mna kontrola mobilu stala manzelstvo......ale nelutujem, nikdy by som sa nemala tak ako teraz 😉 😉 😉

Kocky, dala som vysterilizovat flasku od Aventu a cumle do sterilizatora do mikrovlnky, tak uvidim vysledok. NO A MAM VSETKO DO PORODNICE, MOZEM IST RODIT 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

luminkasp
30. máj 2010

idem hodit nejake nove foto ak chcete, baby, u nas je 30 stupnov a cely tyzden mame byt okolo 35 tesim

mirka285
30. máj 2010

luminkasp ak ti mam povedat pravdu,tak ti tych 35 nezavidim...asi by som zomrela teraz v takom teple 😒 alety si asi zvyknuta,mne teraz v tehu aj 30 je uz vela..

luminkasp
30. máj 2010

mirka, to tesim bolo mierne ironicky, tento rok si ich ani ja velmi nezavidim, ale inak som zvyknuta a mam tie teploty rada 😎

foto su tam, ak chcete kuk, riadne mi narastlo brucho

mirka285
30. máj 2010

lumi ty mas take male brusko chutne,ze ja si pripadam popri teba akoby som dvojicky cakala 😀

luminkasp
30. máj 2010

mirka, dakujem, mne sa zda, ze uz ho mam ake velke, ja som pri malej mala omnoho mensie a sa mi fakt zda, ze ake ho ja uz mam velke 😎

luminkasp
30. máj 2010

baby, zajtra mam poradnu, myslite na mna, nech mi povedia, ze dobre pribera ten moj drobec

luminkasp
30. máj 2010

kde ste vsetky?

mojalili
30. máj 2010

KUK, kupeme malu a ide spat, ale priiiiidem🙂

Lumi, sak ty vyzeras ako dievcatko 😀 😀 😀 a ake krasne malicke brusko. MIrka, ja podla nej cakam 4.ričky:-) 😀 😝

mirka285
30. máj 2010

majalili ale coby,ty mas len skor termin ako ja 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre