Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

merikac
31. máj 2010

@alllexa 😀 oholena som, ten klistir znesiem a inac ako som citala, mame v meste jednu z mala nemocnic, kde nepytaju nic za pritomnost osoby pri porode,,,ja ze mi nieco napichnu, nech sa mi zacnu kontrakcie........tak sa necham prekvapit,,,dufam, ze nebudem rodit v noci,,,,,,,,

alllexa
31. máj 2010

@merikac - tak ked to mas naplanovane, tak Ti to asi vyvolaju...

merikac
31. máj 2010

@alllexa -dakujem za odpoved,,,, 😵

katarina7777
31. máj 2010

ahojte, prisla som vas aspon pozdravit.... konecne som sa dneska zastavila....bola som u gynekologa, mame 1900 gr, maly je chudy a dlhy.... jako jeho tatino 😉
@maxara ja s nim budem urcite po slovensky hovorit, a ked bude vacsi kupim mu slovenske knizky aj slabikar 🙂

dufam ze sa mate vsetky dobre....

petrap001
31. máj 2010

mojalili tak tie nohy ti voobec nezavidm,nechapem ako to este mozes vydrzat 😖 a ja sa stazujem ze mam naliate nohy a ruky...boze mozem byt stastna s tym mojim mini naliatim 😀 😀
inac dnes rano som dostala take brutal krce tak do spodu ze som sa az zlakla 😕 musela som sa prechadzat a rozdychavat asi 5 min ale tak to chvalabohu preslo.
idem si precitat co ste dnes popisali a co ste robili.ja ked som prisla z prace tak som si lahla na 2 hodinky,tak je mi lepsie,zas mam vela energie 😀

mirka285
31. máj 2010

Caute babule,tak konecne som vas docitala..ja som dnes mala spolu s Kafkom zaujimavy den,boli sme u Maxinky na navsteve a jedla som prvykrat v zivote cicerovu polievku 😉 inak bola fakt dobra..Merikac tak si to aj ja predstavujem,ze mohli by mi porod vyvolat skor,teda samozrejme pokial bude plod zrely..chystam sa o tom pokecat s tym mojim doktorkom vo stvrtok...Mojalili tak ty mas pekne papuce ☹ ja jem vela tvarohu tak mozno preto extra neopucham...Kafko si tu?prave mi volal Gabko ze zajtra si mozme ist pre kocik 🙂 🙂 🙂 tak tam zajtra zavolaj,ak ti nevolali,lebo podla mna aj tvoj urcite prisiel 😉 a uz mu to volali okolo piatej ale zabudol mi to vraj hned zavolat 😠 a my sa tu mozme zozierat nedockavostou 😖

merikac
31. máj 2010

Idem si lahnut, nejako sa z toho stresu necitim dobre,,prajem vam vsetkym pekny zbytok dna,,,,,a hlavne prijemnu a nicim nerusenu noc 😉

mirka285- no istym sposobom, je to celkom potesujuce, ze viem kedy ma to "caka",,ak sa pravda babo nepoponahla,,,ale na druhej strane, mam z toho obavu, ze co a ako,,proste panika

katarina7777
31. máj 2010

@drievko aj ja ked som v nitre tak chodim Ravingerovi, rodinny kamarat.... dlho som zvazovala ci neist kvoli nemu rodit domov ale bolo by to dost komplikovane takze rodim v Taliansku ... u neho som bola na kontrole ked sme zistili ze som tehu 🙂 jaaaj to bolo davno....

mojalili
31. máj 2010

@mirka285 Mirka, a ja ze kde ste sa stratili kočky, stale učastnícky MK 😀 😀 😀
@merikac a kedy by si mala ist? Ja mam termin den po tebe, ale uz by to mohlo byt, nie? pred tyzdnom sme mali 3340g, teraz mame urcite viac, tak sa tiez chcem spytat lekara co a ako... Mne aj povedal, ze zacneme s pripravou na porod... 🙂

mojalili
31. máj 2010

@katarina7777 Dr. Ravinger moze za to, ze sa mi po potrate narodila dcerka....teda pre ujasnenie, takto to vyzera hroooozne 😀 😀 😀 . Mala som ho vybaveneho,aby mi povedal, co so mnou je, tak som cestovala 80km,aby ma poriadne vysetril a povedal "Ak chcete babo, tak dnes..." a vyslo mu to... 😉

stanka33
31. máj 2010

ahojte...ja som tu docitavam vas....merikac, mojalili sak vy uz pomaly rodite...ja este mesiac, ja by som uz aj isla teraz nech to je za mnou... 😉

katarina7777
31. máj 2010

kocky mi je smiesne ze vsetky co mate okolo 165 cm tvrdite ze ste nizke, ja mam tiez tolko a medzi taliankami trcim jak antena.... tu maju vsetky okolo 150 cm.... i ked je pravda ze deti a pubertaci su dost vysoki, teda vyssi nez ich rodicia...

katarina7777
31. máj 2010

@mojalili ja mam Ravindera strasne rada.... v nasej rodine rodi poslednych 10 rokov deti len on.... same dievcata 😀

luminkasp
31. máj 2010

@dugyna, mame horucavy, dnes 35 stupnov a cely tyzden hlasia rovnako

luminkasp
31. máj 2010

katarinka, aj ja tu trcim 😉

strasska
31. máj 2010

@katarina7777 ze by som tiez isla k tomu Vasmu Dr.? 😉

strasska
31. máj 2010

myslim, ked rodi same dievky 😀

kafoditka
31. máj 2010

@mirka285 jeeeej Miri, tesim sa, ze budes mat aspon ty.. No kedze mne nevolali, tak tomu moc neverim, ze dosiel ☹ ☹ ☹

mirka285
31. máj 2010

no ved to je to co som ti dneshovorila,ze treba im tam zavolat,ze oni sa asi nebudu hned trhat,lebo mne povedal ze si poznaci moje meno a ak tam bude ten moj tak mi zavola...ja si myslim ze aj tvoj tam je,pekne tam rano zavolaj 😉

katarina7777
31. máj 2010

@strasska no v nasej rodine ich bolo 6 za sebou.... az ja teraz cakam chlapca ale rodit u neho nebudem 😉 cize sa ti oplati vyskusat 😀

strasska
31. máj 2010
achojka
31. máj 2010

@strasska Ja som tiez hned na to myslela, ze ked rodi baby, tak asi idem rodit k nemu 😀

kafoditka
31. máj 2010

@mirka285 skusim rano a uvidim 😉 by som bola velmi tešiva, keby tam bol..

stanka33
31. máj 2010

Aj ja mam 165 cm a citim sa krpata...a nepoznate nejakeho dokiho co rodi chalanov??? ja by som sla k nemu, mozno by sa moj dr. zmylil a mala by som chlapca 😉

alllexa
31. máj 2010

@kafoditka - ake bolo fotenie?

mirka285
31. máj 2010

Kafko daj vediet...my pojdeme pre neho az poobede.o druhej idem s Tomasom k tomu logopedovi a zubarovi a rovno odtial pojdeme tam...som uz zvedava jak hovado 😔

kafoditka
31. máj 2010

@alllexa super 🙂 sme sa s Mirkou a Maxinkou zahrali na modelky 😀 😀 celkom fajn bolo, Maxi nam aj navarila obedik 😉
Len ma pocas fotenia chytili taki poslickovia, zue som len cakala, ci mi plodova voda odtecie 😒 Baby ma ale schladili, ze v ziadnom propade nemozem este rodit, lebo by som nasrala MOJALILI, keby som ju predbehla 😀 😀 😀

katarina7777
31. máj 2010

@luminkasp talianky maju vacsinou kratke nohy a take konske ksichty, vsetky su straaaasne chude a vraskave, lebo to prehanaju s opalovanim a este k tomu su strasne namyslene ... a myslim ze spanielky budu na tom asi podobne .... inak je tu vela dievcat zo slovenska co sa tu vydali .... a talianky to dost stve 😀 😀 😀

stanka33
31. máj 2010

kafko 😀 😀 😀 to by si ju teda fakt nasrala...

luminkasp
31. máj 2010

@katarinka, tak tu na juhu nas je malo, a spanielky maju dost velke zadky 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre