Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
3. jún 2010

Inak baby, mna tak napadlo teraz na zachode, ze ked mi odtecie voda tam, rozoznam to? 😕 lebo normalne som tak uvazovala, ze co ked mi odtecie a ja si budem mysliet, ze som len cikala a co potom??? 😨 😲

maxara
3. jún 2010

@cigaretka5 nie 106e?

cigaretka5
3. jún 2010

@maxara A kedy sa chystá ja idem na kramáre zase NeXT stredu

lenkaaninka
3. jún 2010

maxi 😉 neboj ak to pôjde pomaly tak na wc nezistíš ale ked sa postavíš tak hej a ked vela tak to budeš vedieť...a ked si dáš potom vložku plodovka je ružová

ja som akurát doumývala kopy riadu po bryndzových haluškách a normálne mám nohy ako pampúšky...a tahá ma na spánok
ale nemôžem nič lebo mam deti doma...mm zasa celú noc chrápal tak som nevyspatá ale idem prádlo vyvesiť...ale až zachvilku 😅

agika1982
3. jún 2010

ahojte tehulky.....
@mirka tak super,vidis som vravela ze je dobry Pruužo xixi
@maxi som rada,ze je ti uz lepsie a teraz hura naplno skocit do materskej xixi

kocky asi ste necitali co som sa chcela spytat vcera.....mala som na mysli tie chlpky..ja som na nervy...snad ze to pak opadne po porode,bo ja sa uz hambim vyjst aj na ulicu 🙂 🙂 🙂 🙂

mirka285
3. jún 2010

Cigi tak dik,to je super tak buduci tyzden zoberiem peniaze a rovno to tam zaplatim 😉

cigaretka5
3. jún 2010

@maxara Ja som si epi vybavovala na 150 včera. Je to n tej chodbe čo spája polikliniku snemocnicou

mirka285
3. jún 2010

Agi neboj,to su len take hormonalne zmeny ktore sa daju po porode do poriadku,mne sa zase robia vselijake sosovicky a pigmentove skvrny ☹

lenkaaninka
3. jún 2010

agika neboj to opadne...ja mám brucho chlpaté .. 😀

cigaretka5
3. jún 2010

@mirka285 Da sa aj katrou 🙂

maxara
3. jún 2010

cigaretka oki, ja zbehnem asi tiez rovno na tu epi aj s prachmi a zaplatim rovno aj otecka pri porode, keby si to nahodou mm rozmyslel.. idem na kramare 16.6., to mam tu predporodnu pripravu pre oteckov pri porode, mozno potom ostanem este aj na to cvicenie, uvidim, ci ma zapisala, alebo ci bude plno.. Valent ma vypnuty mobil, tak bud rodi alebo je po nocnej.. skusim neskor.. takze chcela by som sa s nim dohodnut tiez na toho 16.6. - vlastne 17. uz zacinam 37tt takze to by bolo akurat.. dufam, ze aj mne poukazuje nemocnicu 😉

lenkaaninka - takze bez stresu? rozoznam to urcite, hej?

agi tie chlpky ti asi zmiznu, aj ja mam na bruchu a objavili sa mi az teraz, ja som vobec nemala, ale su take jemnucke a uplne svetle

lulu1983
3. jún 2010

@maxara: plodova voda by mala odtekat tusim nepretrzite az do porodu a odtekanie nevies volou ovplyvnit - teda ani cinnostou svalov 🙂

lulu1983
3. jún 2010

@maxara: ja som bola na kurz s mm vcera, chodievam pravidelne cvicit k jandovej a ked som jej pisala, ze cca medzi 12. - 18. 6. by som mala absolvovat kurz, tak ma supla uz na 2.6. s poznamkou, ze si mysli, ze radsej skor, aby som to stihla... hmmm..

lenkaaninka
3. jún 2010

maxi neboj ver mi rozoznáš 😀
lulu mne odtekala ale dve hodky postupne a pri prvej to prepichli to bolo pohodlnejšie lebo to odišlo naraz a bol pokoj hentak ako keby si sa dočúravala a bolo to také teplééé bleee

agika1982
3. jún 2010

no baby, ja verim ze to opadne, bo ja ich mam vsade...a keby boli svetle tak oki,ale su tmaveeeeeeeeeeee.... jeeej a aj na tvari hehe vyzeram jak chlop xixi
@maxi takze tiez Valent??? naplno rozhodnuta??? super......

cigaretka5
3. jún 2010

@maxara Ako sa dá objednať na tu prípravu pre oteckov neviem
sa tam dovolat

cigaretka5
3. jún 2010

Kocky poslete mi pls mejl na jandovu?

adelaine
3. jún 2010

..presne, aj mne ochlpatelo busko 😀 je to srandovne...
aj znamienok sa mi nejak viacej vytvorilo....
ja len dufam, ze zide z bruska ta hneda ciara, ta sa mi tam nepaci...
a inak mne sa velmi zpigmentovali bradavky ☹ aj to sa vrati do normalu?
ani tie sa mi nepacia
😨

lulu1983
3. jún 2010

@cigaretka5: nalepsie je sa objednat mailom u jandovej, lebo ona malokedy dviha telefon:

krish
3. jún 2010

ahojte babulky.

jeeejda dlho som tu nebola a co nevidim? MOJALILI ma uz drobceka pri sebe. GRATULUJEM a prajem vsetko dobre 😵

kocky...na buduci tyzden idem posledny krat k mojmu dokymu do poradne a potom uz na Kramare. Pocula som vela dobreho na doktora Pruzinca, a asi by som chcela k nemu ak by mal volne. nemate na neho nejaky kontakt ze by som mu cinkla? prosiiim 🙂 ja totizto nemam dobre skusenosti s niektorymi gyndosmi z kramarov a urcite teda nechcem skoncit v ich ambulancii 😠

lulu1983
3. jún 2010

pridavam mail na druhy pokus: katarina.jandova@kramare.fnspba.sk

krish
3. jún 2010
krish
3. jún 2010

My ideme na pripravu pre oteckov 21.6. 🙂

mirka285
3. jún 2010

Adeleine ta ciara zmizne urcite,a bradavky tiez vyblednu 🙂 aj ja ich mam tmave ☹

agika1982
3. jún 2010

jaaj kocky,musim sa priznat tak vam zavidim,tym co sa stretavate spolu,rozoberate spolu vselico,chodite spolu nakupovat a tak...samozrejme zavidim v dobrom....ja som tu odrezana od sveta, ale co uz...juj a ked sa narodi malinka, budeme robit spolocnost jedna druhej 🙂))))))))))))))))))

achojka
3. jún 2010

Ahojte, ja budem babetko prevazat z nemocnice v aute vo vanicke. Mam na nu auto-kit na prevazanie v aute, tak som rada, lebo vo vajicku by bolo pokrcene, a takto mu bude pohodlno 😀

jeiny
3. jún 2010

ahojte,

chcem sa spytat ohladom materskej...dnes mi doslo rozhodnutie o priznani materskej, ze mam narok na matreské vo výške nejaka suma za den...cize na mesiac to preratam ako? to sa pocitaju len pracovne dni v tom ktorom mesiaci ci to mam ratat krat 30 dni?

Dakujem moc.

agika1982
3. jún 2010

noooo ja ho budem prevazat vo vajicku alebo na rukach v perinke 🙂 🙂 🙂 🙂 ale skor to vajicko,kedze budu asi horucavy....nechcem aby sa v perinke dusilo od tepla

krish
3. jún 2010

my pojdeme v autosedacke 🙂 nebyvame daleko od nemocnice tak to chvilku budeme musiet vydrzat 😅

cigaretka5
3. jún 2010

@jeiny Vynasobis počtom dni , kalendarnych

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre