Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

luminkasp
12. jún 2010

mala bola na mne cely den zavesena, takze ja to pripisujem tomu, furt chcela byt na rukach, chuda, a to zacala grckat o 4:30 rano, takze uz to bola asi trochu zataz, ja sa fakt este nechystam 😉

zrzulka
12. jún 2010

baby mne teda trvalo kym som sa narvala opat do svojho povodeho oblecka....myslim ze tentokrat to uz nehrozi, budem musiet dopnit svoj potehotny satnik. Topy budu v pohode ale rifle ani omylom....

mojalili
12. jún 2010

Kocky, maly nosi 56tku, to je pre novorodenec, 6A2 - je od 0 - 3 mesiace a to nam je velmi velke, aj okolo hlavy aj ruky.
@zrzulka MAly mal 50 cm a vazil 3250g, schudol na 3060g ale uz to mam spet a aj navyse mozno...
Pozrite, ako sa menime🙂

luminkasp
12. jún 2010

@mojalili, coraz krajsi 😉

zrzi, preco by si sa nezmestila?

kafoditka
12. jún 2010

@mojalili uzasny Danielko 🙂 🙂
ja mam taky pocit, ze sa Danielko javi ako cely ocino 😉

zrzulka
12. jún 2010

@luminkasp 16 kil je 16 kil 😀 ja som mala problem aj pri malej s tym a to som pribrala "len"11 kil. stale mi tak nechutne ovisalo brucho ale nakoniec sa stiahlo asi po 3 mesiacoch som sa vpratala

alllexa
12. jún 2010

Ako pekne spinka ten Danielko🙂

Zrzi, ani mne nehrozi, aby som pouzila nejake svoje povodne nohavice, strasne mi boky a zadok narastli:(

zrzulka
12. jún 2010

@mojalili aky je krasny... to su ine provokacne fotky. ked vidim drobca tak uz aj ja by som chcela

mojalili
12. jún 2010

@kafoditka kazdý to hovorí, že celý tatinko🙂 len je poslusny po mne, manzel bol vraj veeelmi hlucne dieta🙂 😀

Kocky, ja som zmensila satnik po LILI, nebojte sa, urcite to nejako narveme vsetko do byvalej velkosti 😉

denisse
12. jún 2010

@mojalili juuuu, aky je krasny 🙂

mojalili
12. jún 2010

INak kočky nevsimajte si to bodynko, to ma na spanie po LILI, s ružičkami 😀 . Spinka len v bodynku a v zavinovacke ale len jemne prehodenej na nom... 🙂

zrzulka
12. jún 2010

@mojalili no jasne spravime pre to vsetko, kojenim to pojde pekne dolu... aspon ze nemam strie...

alllexa
12. jún 2010

Strasne ma to male kope, je to normalne, ze sa mrvi v kuse 4 hodiny? A to som ani kavu nemala...

kafoditka
12. jún 2010

baby mame vyhodu - do augusta. mozno septembra mozme nosit sukne, saty a leginy, takze ked sa v sept. ochladi, vytiahneme rifle a snad to bude uz lepsie 😉

mojalili
12. jún 2010

@denisse Deni, dnes som bola na super masazi, aj tymi bankami mi robila, mam tam normalne cucfleky kde ma to boli...tak mi tahalo tu bolest a je to o nieco lepsie, tak uz mam dalsi termin dojednany. Nromalne mi navrfela hrca tam kde mam ten nerv z tej ruky pricviknuty... 🙂

zrzulka
12. jún 2010

@kafoditka a vyhoda ze teraz je in skor volnejsie oblecko a nie obtiahnute ze jo?:o))))

@alllexa ten nas kope malo, ja vlastne kopance ani nepoznam. Skor sa len tak natahuje a stucha

denisse
12. jún 2010

@mojalili to je super, ja som s tym trpnutim bola najprv u fyzioterapeuta, napravil mi krcnu a medzilopatkovu chrbticu a pomasiroval a tiez mi to pomohlo ... ale ono to chce fakt viackrat, aby sa to celkovo zlepsilo ... drzim palce, nech to prejde ...

alllexa
12. jún 2010

@zrzulka - v podstate sa aj moje natahuje, ale boli to, lebo dost citit, ako sa premiestnuje a stucha a tlaci pod rebra...

mojalili
12. jún 2010

@denisse veru Deni, dufam, ze to prejde, je to na dobrej ceste. Maserka je MM rodina, naozaj robila vsetko mozne, aby to rozmasirovala a povedala, ze tak zniceny chrbat davno nevidela... ☹ NO ved nech sa necuduje, prsia mam F, to je cca 2kg jedno, brusko bolo tazke...takze malo to byt z coho... 😒

alllexa
12. jún 2010

no, videla som odhady volieb, tak uz mozem ist spat... dobru noc, tehulky!

luminkasp
12. jún 2010

@alllexa, aj ja som na ne cakala, dobru noc 😉

tinka349
12. jún 2010

@alllexa aj mne zadok narastol a o bokoch ani nehovorim....na jednom stehne sa mi porobilli aj strie a na druhom nic - a to sa pravidelne kremujem a olejcekujem a na houby....ale rifle ani nahodou neobleciem 😠 3 roky dozadu co som sa vydavala som vazila 56 kg na vysku 181 cm, 2 roky po svadbe som mala 66 kg, a teraz mam 79 kg.....no hruuuza.... 😠 citim sa jak buchta hoc mi doma kazdy hovori ze predtym som bola vyzjablina a teraz som k svetu zena....ale ja sa necitm dobre - uz chcem zhodit zopar kileciek 🙄

a aj moja krasotinka mala sa mrvi niekedy aj 3-4 hodinky vkuse.....asi ma malo miesta moje zlaticko 😀

idem buwat, snad zaspim , lebo sa na to nejak necitim 😖

sunnygirl
13. jún 2010

Dobré ránkoprajem bábiky 🙂 🙂 🙂

idem vás prečítať, prajem príjemné písanie. Inak mňa strašne bolia tie ruky, hlavne hánky, neznesitelne 😨

sunnygirl
13. jún 2010

Dobré ránkoprajem bábiky 🙂 🙂 🙂

idem vás prečítať, prajem príjemné písanie. Inak mňa strašne bolia tie ruky, hlavne hánky, neznesitelne 😨

alllexa
13. jún 2010

Ahojte,
ja som uz tiez nemohla spat... Aj mna bolia napuchnute ruky, ledva chytim noz...

kafoditka
13. jún 2010

Bre ranko 🙂
Celkom fajn som spala, tak sa tesim.. Akurat pripravujem ranajky sebe a manzelikovi 🙂

A som rada, ze som prva, takze : MAXINKA, vsetko najlepsie k narodeninam zlatino!!! Vela zdravicka, stasticka, lasky, aby sa ti darilo a prajem ti lahky porod a zdravucku Ninusku 😵 😵 😵 😵 😵 😵

denisse
13. jún 2010

dobre ranko ...

to su informacie hned zrana ... takze Maxi, vsetko najlepsie, nech je vsetko ako ma byt a ty si spokojna a stastna mamina 😉

karinnka
13. jún 2010

Maxi vsetko naj k narodeninam!!!! 😵 😵 😵 😵 😵

petrap001
13. jún 2010

dobre ranko baby 🙂
Maxi aj ja Ti prajem vsetko naj k narodeninkam,hlavne vela zdravicka a rychly a bezbolestny porod 😀
boze,to je uz polka juna 😲 😲 ten cas ale leti,to je strasne.
spala som vyborne,az nechapem,ale uz ma posledne dve noci neboli chrbat vobec a aj z postele sa postavim z postele 🙂 takze sa tesim.mam uz zasa len jeden vankus a jeden pod bruchoma a to je vsetko.no,skoro osem hodin,co ja budem robit??? vonku slniecko svieti,len dokedy..

kafoditka
13. jún 2010

Baby, co sa mi dnes snivalo.. 😕 😕
Martin Chodur ma pozval na rande do Stareho mesta niekde do baru a ked sme popijali spolu, tak dosla velka partia a medzi nimi na šrot opita Adela Banasova - a mala tmavo cervene vlasy a liepnala sa po chlapoch.. Tak mily Chodur siel za nou a ja na mna sa vykaslal... 😀 😀 😀 😀

petrap001
13. jún 2010

@kafoditka tak ty si vecer asi pojedla nieco.co? 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre