Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

lenkaaninka
19. jún 2010

@mojalili proste chlap 😉

oacka
19. jún 2010

@ivanka85 gratulujeme! aký bol porod? si v našej tabuľke? hodíš aj fotky malého pokladíku?

mojalili
19. jún 2010

@lenkaaninka MI hovor, radsej som nic nehovorila, lebo asi by to nestalo za to...o tej stiplavej feferonke nevedel,ze tam bude, ked to objednaval,ale tej kukurice bolo nasratej... 😠 a to kazdy den varim jak blb, som sa tesila, ze dnes nebudem. fakt som nespala, som unavena.... 😒

lenkaaninka
19. jún 2010

@mojalili si sa asi mala zahrať na popolušku a pekne povyťahovať 😉 alebo popolušiak manžel mohol byť 😉

ivanka85
19. jún 2010

ano, posielala som udaje do tabulky..hodim aj fotky 🙂 v pondelok vecer pri tv mi odtiekla voda, tak som sa zbalila a sli sme do nemocnice, v noci som lezala na gynde,priblizne okolo pol 2 mi zacali bolesti, rano o 6.45 som uz lezala na operacke a o hodinku bol maly na svete..cize porod rychly, bolesti velke, ale kvoli nasmu pokladu by som to podstupila aj sto krat..

mojalili
19. jún 2010

ta kukurica aj ano, len ta stiplava feferonka. KEd ju priniesol domov, uz som zavonala, ze je tam, stipalo to na vonu.....boze, ako ma vie nasrat taka somarina.... 😠

izira
19. jún 2010

@adelaine sa mi tie defiicie fakt pacili...🙂 trefne...🙂))))

izira
19. jún 2010

@ivanka85 blahozelam 🙂 a cakame na fotky 🙂))))

mirka285
19. jún 2010

ivanka napis presny datum,a meno babatko,nech sa to moze dat do tabulky

ivanka85
19. jún 2010

@izira dakujem 🙂

ivanka85
19. jún 2010

@mirka285 15.6. Kristian

izira
19. jún 2010

Tak kocky, prave sme prisli z velkej rodinnej oslavy🙂 konecne, oslava bola celkom fajn, len kazdy okolo mna chodil a pytal sa 0 - moja, ako sa citis, je ti dobre a pod...akoby tehotenstvo bola choroba...strasneeeee:((((Ale, co musim pochvalit bolo jedlo, sme sa tak dobre napapali....mnam 🙂

izira
19. jún 2010

@mirka285 ako sa dostanem k tabulkam? dakujem

mirka285
19. jún 2010

tie su v albume Julovky

adelaine
19. jún 2010

@izira ja to mam vcul tak, a to nemusim byt ani na oslave 🙂
na otazky typu : "a ako sa citis, a kedy to uz bude" a pod. som alergicka,
ako keby som to vedela, kedy to bude...a tiez nemusim kazdemu vykladat,
ze sa citim posledne tyzdne doslova na h...o 😖

mirka285
19. jún 2010

ja nenavidim otazky typu a kolko si pribrala?ja ked pocujem tuto vetu sa mi nozik vo vrecku otvara..nechapem preco prave toto vsetkych zaujima 😠

lenkaaninka
19. jún 2010

@mirka285 miri minimálne sekáčik na mäso 😠

izira
19. jún 2010

@mirka285 @adelaine dakujem za uprimne odpovede...som si pripadala strasne malicherna, ze mi to vsetko vadi, ale ako tak pozeram problem bude niekde inde... 😎
...a to som sa dnes cely cas usmievala, pobehovala s malym po restike a bola v pohode...tak fakt neviem ako by reagovali, keby som sa necitila tak dobre...🙂))

adelaine
19. jún 2010

@mirka285 mas recht, vidis, na tuto zasadnu otazku som zabudla...
to je jedna z tych najlepsich, hlavne ked ja sama sa citim ako
tankodrom, este mi to musi niekto pripominat, nee? 😀

izira
19. jún 2010

@izira a vahu som prestala riesit, kazdemu hned poviem, ze dobieham manzela a je pokoj 😎 😎 😎 iak sem hodim neskor nejaku fotecku, koecne mam aj ja z tohto tehotenstva nejaku...

lenkaaninka
19. jún 2010

jak mne čo som písala tá stará krava 60 ročná čo si myslí že má 40 rokov že som ako hovado...no proste tela sproste čo na to vieš povedať

mirka285
19. jún 2010

ja som sa to nepytala ani vlastnej sestry ked bola tehotna,lebo vsak nebudem sa vypytovat pi......y a hlavne ziadnej tehule to nepadne dobre...pribrala som 15 kil ale pri tych priblblych otazkach sa mi zda ze ti ludia maju pocit ze som pribrala 30 a nezmestim sa cez dvere....

izira
19. jún 2010

tiez si pripadam ako "velka zena" = iny vyraz pre velrybu, ale co uz...alebo ked ma zacnu porovnavat so svojimi uzasnymi dcerami a nevestami, alebo ich tehotenstvom.... brrrrr....cloveku eliminuju aj ten zbytok ega
Esteze mam uzasneho muza...vzdy ma podrzi a tvrdi, ze som jeho najkrajsia 🙂

lenkaaninka
19. jún 2010

@mirka285 a viem že to len začne kedy si naposledy kojila ked tak plače nemáš slabé mlieko?? čo si jedla???

agika1982
19. jún 2010

@petzi no super

mirka285
19. jún 2010

lenkaaninka no to len bude zabava,aj ich asi potom vsetkych povrazdim,mne to bude strasne vadit,viem ze po porode urcite budem trochu nervozna,trochu nevyspata,trochu sa budem citit skareda a tucna a ked sa ma budu vypytovat taketo hovadiny no konecnaaaa 😠

agika1982
19. jún 2010

@lenkaaninka takze uz som tuuu.....a HLAAAAASIM ze vsetko je ok....ctg bolo dobre,dokonca vraj ukazkove...lezala som celu dobu na boku...brusko netvrdne,takze je to ok...bnoze baby ja som taka stastn ze azzzzz...prepcte za tu paniku.....fakt som sa bala

agika1982
19. jún 2010

@aalexis007 nooo ja som tam bola o desiatej....bola som dole ako je porodnicky prijem, sla som na ctg a potom dozdu do mb na tlak...s vysledkami som pak sla na tretie poschodie za Chovnovou

alllexa
19. jún 2010

@mirka285 - ja sa priznam, ze sa zien pytam na tu vahu, ale az ked su dlhsie po porode, ze kolko pribrali, a to su vacsinou baby, co uz su chude, tak im to podla mna nevadi... Alebo tehuliek, ked priberame subezne, ja to beriem, ze drzime spolu, ze je fajn sa potom aj poradit, kam kto pojde cvicit a ako sa mu podari zhodit...

izira
19. jún 2010

@mirka285 mas pravdu..si musim tiez na to zacat privykat...pri prvom som mala klud, ziadna rodina nablizku, nikto nic neriesil....sice som na to bola na to s muzom sama, ale aspon sme nepocuvali taketo reci...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre