Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

miki060707
1. júl 2010

@tinka349 to ja som sa sťažovala, že zaspávam o pol jednej, ale ja si myslim, že kôli káve, ja čakam na mm, šak som na nette, on dojde pred 11večer a potom ešte debatuje a kukame, že pol noc..a mne to ešte trvá, ale potom už nie moc dlho, ale potom zakrívam Sonu a ani mi to nevadi, ked vstávam som ok a potom na vecko, dost pijem, tak preto....

no musim počkať na mm, išiel odniesť máti do Ga,ale zachvilu su tu, nech mi zapne blootu, či jako sa to píše

mojalili
1. júl 2010

@sunnygirl viem , o com hovoris, a horsie, ze sa neda s tym nic robit. Skus si to stiahnut elast. obvazom v zapasti....trosicku to pomoze... Ja idem utorok na neurologiu, ale uz mi to pomaly prechadza...

@dugy - gratulujem k Miske, teda už aj ty to mas za sebou, super 😵 😵 😵
@ericica - Eri, tak to krasne meno Edinka ma už svojho najomnika, super 😵 😵 😵 prajem obom mamickam vela mliecka, a hlavne zdravička 🙂

My sme neuveritelne spali krasne, od 20 - 2 hod, a potom kazde 2 hodinky, ale to porve bolo super. A hlavne nemal to svoje obdobie nespanku a kriku, revu......neuveritelne, Danko vedel,ze maminka je chora 😉
Ja uz teplotu nemam, krasne to kleslo po ATB, prsnik uz menej boli. Dala som si ten kapustny list (naklepany) do mrazaku, a potom menila na prso a pomohlo... 😉

sunnygirl
1. júl 2010

@dugyna GRATULUJEM ku malinkej Miške, maminke veľa veľa mliečka a rýchle zotavenie sa a malinkej Miške rýchlu adaptáciu a návrat domov 😉

@miki060707 pozdravujem Eriku a gratulujem ku malinkej Edinke, no malinkej ako malinke 😅 , prajem nech sa Ericica rýchlo zotavuje a malinká Edinka rýchlo adaptuje a pekne papá mliečko 😉 .

Teším sa s vami.
@mojalili vždy si na teba spomeniem, že koľko je už tomu čo je malý Danielko vonku a ty sa stále s tým ešte trápiš, no čo už, musíme vydržať. Som rada, že sa Ti to lepší a že Ti tá horúčka ustúpila, pekne sa držkaj.

sunnygirl
1. júl 2010

Bóóóže, mne sa sníva už s pôrod, som tak na vás napojená, že ja rodím s každou s vás.

sunnygirl
1. júl 2010

Inak včera večer, okolo siedmej mi skoro hodinu tvrdol vrch bruška, od rána som zapuchnutá (aj včera aj dnes). Treba sa nejako sledovať obzvlášť pri tom tvrdnutí bruška? Lebo Dr. mi v pondelok na poradni povedal, že pokiaľ tvrdne spodok bruška, tak je to v podstate normálne ale ak vrch bruška, tak tam niečo hovoril o kontrakciach (neviem či som ho dobre počúvala, lebo ma vtedy práve vyšetroval od spodku a nejako to tak zabolelo, že som sa prestala sústrediť na to čo mi hovoril 😅 .)
Aký teplomer, pre maličké si môžem kúpiť, ak nechcem ten digitálny?

Tu už svieti slniečko a že vraj bude opäť riadny hic, takže nevytiahnem nohu z domu 😎

miki060707
1. júl 2010

@sunnygirl mne tiež večer tvrdlo bruško, ale neviem z čoho a kontrakcie som nemala, len také tvrdšie bolo
inak ja mam pre Soňu digitálny teplomer, ale zo začiatku som mala rýchlobežku, to som používala a aj teraz berem do pôrodky, pred 3 rokmi som musela, síce digi je lepší, ale používala som rýchlobežku....

no mm ešte nedošiel, potom hodim foto "malej" Edinky.... 🙂

ribike
1. júl 2010

@miki060707 Ja zaspávam okolo 2hej v noci😀 a ty si ku mne asi najbližšie ja som sa narodila v GA bývali sme v Jelke🙂

lela1809
1. júl 2010

bre ranko 🙂 dnes nás čaká opäť letná horúčava 🙂

@kibuk nádhernýýýýýýý 🙂 je krásnučký 🙂 ešte raz gratulujem
@agika1982 ja som tiez maniak do melona... som schopna zjest riadnu polovicu na jeden sup 🙂 je pravda zhe teraz je prvoradá maličká a potom budem riešiť váhu či strie......

meruska
1. júl 2010

dobre ranko... blahozelam k novym babatkam 😵 ako sme zacali s chalanmi, teraz sa rodia len bambulky 🙂

luminkasp
1. júl 2010

@tinka349 😀, dievcatka sa rodia dva tyzdne pred? ja som nasu dva tyzdne prenasala 😉

@dugyna, ericica, gratulujem k babatkam 😉

alllexa
1. júl 2010

@sunnygirl - toho tvrdnutia sa neboj, ved keby to boli kontrakcie, tak do nemocnice staci ist az vtedy, ked budu pravidelne...
Ja som kupovala dva teplomery - najprv taky s ohybnou spickou a potom z Lidla, co sa len na celo prilozi...

@dugyna @ericica - gratulujem!

@miki060707 - a ericica mala prirodzeny porod, ci sla cisarskym?
Ja zistujem, ze sa mi ani moc neoplati ist spat pred pol nocou, lebo male tak vyvadza, ze aj tak nemozem zaspat...

luminkasp
1. júl 2010

@alllexa dnes je tvoj den 😉

ribike
1. júl 2010

čo sa týka teplomerov ja som kúpila avent set je tam 1digitálni teplomer 1dudlový teplomer a 1dudlík,aj to sa berie do pôrodnice???

bebulik
1. júl 2010

@ribike ano tak ako pises sice moja mala ked sa narodila mala nieco pod 4 kg a mamicka na nasej izbe tiez porodila chlapceka ktory mal viac ako 4 kg prirodzenou cestou ale s podporou epiduralky.
Je pravda ze v zahranici je automaticke ze deticky ktore maju viac ako 4 kg automaticky beru na sekciu
dokonca vo francuzsku ide kazda prvorodicka sekciou .... je to v kazdom state ine....

monline
1. júl 2010

@ericica blahoželám k Edinke, prajem všetko najlepšie

ribike
1. júl 2010

@bebulik Ahoj no veru je,neviem ja proste pomyslím na sekciu a zmocní sa ma strach☹ predsa len sa mi pozdáva viac ten pôrod s epi v utorok idem na poradňu tak som zvedavá čo mi na to tentokrát povie🙂

alllexa
1. júl 2010

@luminkasp - veru tak, ale keby si to este uvedomilo aj moje babo🙂 Stale sa nic sa nedeje... Ja uz som tu taky inventar🙂

luminkasp
1. júl 2010

@alllexa, niekto musi aj prenasat 😎

lenkaaninka
1. júl 2010

Dobré ránko dievčence 😉

deti moje su už v plavkách ako o deviatej no blázni 😀
peru sa mi návlečky a ešte poupratovať obyvačku umyť podlahu ale detskú izbu na 90% som urobila už konečne včera...tak teraz pijem kafíčko...

kto porodil??? no idem vás čítať ale ked kuknem to číslo strany ani neviem či to zvládnem tolko...

@alllexa jééééj ty máš dneska TP aj moja segra má dneska narodky...

verulienka
1. júl 2010

Ahojte babule, ja si vas tak citam treti den a obcas krutim hlavou, ci je este vobec normalne, ze ta moja bambula je este stale v brusku 😀 . . Od februara sme lezali s vylozenymi nohami cele 4 mesiace a teraz nie a nie porodit, som sice otvorena, ale za posledny tyzden sa nic nezmenilo 😠 . . a tu kazdym dnom pribuda dalsie a dalsie babatko . . ale aj vela nedockavych mamiciek 😉 , aspon viem, ze nie som jedina, ktora by to mala najradsej za sebou . . ufff, ale zmakneme to vsetky, to je jasne 😎

lenkaaninka
1. júl 2010

@dugyna tak dugy máš to za sebou super správa a gratulujem 😉

@ericica aj tebe gratulujem k Edinke a je mi blbé písať k malinkej 😀

adelaine
1. júl 2010

@dugyna
jee, dugy, velka gratulka k Miske 🙂 🙂

adelaine
1. júl 2010

...a teraz som si vsimla, ze aj ericica ma Edinku uz na svete, to je super...baby sa nam pochlapili 😀
blahozelam obom 😉

...kocky, ja tiez chodim spavat o 02.00 v noci, nejako som sa prehodila,
neviem zaspat skor ( a mozno mi to nejde aj kvoli malemu, ten je vtedy
najakcnejsi 😀 ) a potom to dospavam rano...
som zvedava, na aky system nabehneme s malym Riskom 😵

@mojalili to je super, ze ti to tak rychlo ustupilo,
mas super lekara, ze tak rychlo zareagoval a vysiel ti v
ustrety 🙂
a Danko ocividne nabieha na celkom slusny cyklus,
nech mu to vydrzi a pekne v noci spinkava, nech si oddychnes.

patresko11
1. júl 2010

prave som prisla s poradne..dr. povedala ze sa otvaram a ked som prisla domou teraz tak ked som isla na Wc som sa utrela a mala som krv...co mam robit?mam s toho trochu strach

adelaine
1. júl 2010

@patresko11 a dokina ti nepovedala, ze po vys. krcku mozes krvacat?
ak je to zatka, tak by to bolo aj s hlienom, ale neboj,
ani odchod zatky nemusi nic znamenat, nemusis ist hned rodit...

ale pre klud duse, dokine zavolaj, nech ta ukludni,
ale myslim si, ze to nic nie je..je to tenprvy pripad,
co som pisla, o som mala po vys. aj ja....

takyna
1. júl 2010

Ahojte kočky 🙂

foto malej Bibiany , ale neviem ako to dat do albumu juloviek

patresko11
1. júl 2010

@adelaine nie nie nikto mi nic take nepovedal.....ale si ma ukludnila dakujem

agika1982
1. júl 2010

@lela1809 presne tak...a s tym melonom,to sme na tom rovnako....ale ono sa vravi, ze najlepsia zelenina a ovocie su cervenej farby....ma to najviac viaminom,detoxikuje a pomaha aj pri onko ochoreniach.....napriklad paradajky su velmi dobre na zaludok

agika1982
1. júl 2010

@takyna jeeej krasne babetko..... niekto spominal, tusim maxi, ze je tam heslo jul ci ako...skus sa spytat kociek, kt.tam dali fotky babetiek 🙂 🙂 🙂

agika1982
1. júl 2010

@patresko11 ta krv to je normalne...mne to trvalo tri dni..a tiez som to mala po vysetreni...doky hovorila, ze je to normalne, pretoze uz musi tvrdsie vysetrovat

patresko11
1. júl 2010

@agika1982 aha som sa vylakala......ze co to znamena

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre