Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

stanka33
2. feb 2010

Ahojte...dnes som volala na AFP vysledky su v poriadku tesim sa, v pondelok mam poradnu hadam sa dozviem co to bude..skusim ho uprosit nech mi urobi ultrazvuk..

vsetkym Erikam vsetko naj a pekny dnik

zatim sa majte musim bezat,,, 🙂

sunnygirl
2. feb 2010

tak a máme tu prvé dievčatko: ELIBETKA1, tuším že Elissa bude, zatiaľ to tu prekopali chlapci.

Ja som si na MK objednala spací vak za dobrú cenu 10 € a hlavne sa mi páčil, je unisex, keďže neviem čo to bude. Som z toho magorená. Jedna pani, čo sňou cestujem mi povedala, že keď sa to včera nechcelo fotiť, tak to bude chlapec. Moja polovička že to bude baba a bude celá ja. Na začiatku som mala ciťáka na chlapc, ale teraz už nemám žiadneho ciťáka. 😅 ☹ 😉 🙂

rybaanka
2. feb 2010

Ahojte,

Erikam vsetko najlepsie k meninkam 😉 😎

mna hrozne bolievala kostrc pri prvom tehu ☹ , ale neskutocne, teraz ma zatial neboli, tak uvidim, ci to este nezacne 😨 😒 😖

perinku som pouzivala tusim len sestonedelie a to bol krpec aprilovy, tak a teraz ak budu horucavy neviem, neviem, asi ho tiez nebudem dlho balit do perinky 😲

stanka gratulujem k vysledkom 😉

aj k tusim prvemu dievcatku 😅 😵 konecne aj susurku tu mame 😀

nina88
2. feb 2010

Ahojte... Dnes som bola na utz, všetko ok, sme dokonca väčší o týždeň... 😉 (12,5cm)
Chcem sa opýtať, zvykne vás niekedy tak riadne pichať v podbrušku???

mojalili
2. feb 2010

NO veru, konecn prve dievcakot..... ale jej je....sama baba medzi tolkymi chlapmi 😀 😀 😀

JA kupim dve perinky, jednu na krst a druhu na zaciatok, naozaj bude dost horko asi,a by sa balilo babo do perinky, ale na zaciatok urcite kupim 😉

Lucim sa s vami, letim pre malu do skolky, sice som uz unavena ako pes. Ucila som do 11:40, 1,5km domov, navarila som fazulovu polievku a domace slize a letim spet 1,5 km pre dceru do skolky....ach jo 🙄 paaa

katkaking
2. feb 2010

Ahojte babulky, dnes ste toho teda popisali statocne vela... 🙂

sunny, poslem ti tie knihy do ip...

Erikam vsetko najlepsie, hlavne vela sil teraz v tehu 😉 😉 😉

Vitam aj vsetky nove a staronove julovky 😀

katkaking
2. feb 2010

Yoda, dik za receptik...mnam-mnam

Gratulujem aj k dievcatkam, tusim uz zacinaju dobiehat chlapcekov 😉 Som len zvedava, do ktorej skupinky budem patrit ja... 😀 😀 😀

Inak ja som dostala prenatal box aj v prvom tehu a aj teraz...a v tom po porode bolo fakt toho viac, dokonca tam bol aj super holiaci strojcek pre tata, aby nepichal babatko... 😵
teraz tam boli nejake letaky, casopisy, vzorky prasku na pranie, avivaz, káva caro, cumel....a uz ani nepamatam co...

liluu
2. feb 2010

Dievky nechajte jedného chlapčeka aj pre mňa!!! 😉 😀

katkaking
2. feb 2010

mojalili, krasne brusko...to ja mam take ako ty v 9tt, xixi 😀

ericica
2. feb 2010

dakujem sa gratulacie 😵 😵 😵 sunny diky moc je zlata a a aj male sidielkoo...hej vy nechajte aj mne jedneho chlapceka 😠 😠 😠
mojalili ja uz tiez neriesim kloko priberiem len sa bojim ze ma sprdne lekar a pritom ani nejem vela 😀
aj s malou som pribrala vyse 23 kg 😲 😲 😲 ale islo to rychle dole 😉
idem nakupit muzovi ide na cestu dneska 😝 😝 😝

zrzulka
2. feb 2010

babulky mam jednu otazocku... poradte. zajtra idem na poradnu o 16.30. Neviem ako vy ale ja nosim kazdu poradnu moč na rozbor... Musi to byt ranny moc??? neviete???nech ho zbytocne nevlacim cely den v kabelke od rana...

yoda_
2. feb 2010

zrzka, ja chodim poobede, moc nenosim, ale sestricka mi da taky pasik, ktory tam na wecku ocuram, takze ak su tie testovacie pasiky vsade rovnake, tak to ranny moc nemusi byt.

zrzulka
2. feb 2010

yoda vdaka, tak aj ja prinesiem poobedny moc aj tak nebude v poriadku , budu tam bielkoviny kedze mam nadchu....

mojalili
2. feb 2010

JA som mala ranny moc vzdy....ale stalo sa mi v prvom tehu....ze sa mi vylial v kabelke 😀 😀 😝 no hruuuuuza, co vam poviem....

Katkaking🙂 Potesila si ma, dakujem🙂 Pridaj aj ty foto🙂 NO a idem sa odfotit, nech vidite toho obra🙂

mojalili
2. feb 2010

NO tak som pridala foto v 21.tt, nezlaknite sa 😀 🤐

katkaking
2. feb 2010

jaaaaaj, mojalili, krasne brusko, kedy uz aj ja take budem mat...
musim sa uz konecne odfotit a hodit to sem na konika...aj fotecky babatka mam uz tri tak ich musim naskenovat a pridat...uvidim kedy si na to najdem cas.

lenkaaninka
2. feb 2010

mojalili paráda ja som v 16 a tak nejak vyzerám ako ty vtedy sranda 🙂

mojalili
2. feb 2010

Katkaking - je to pekne mat tehotenske brusko, ale VSETKY,CO MATE MALE BRUSKA - budete rady, naozaj mam co nosit uz a boli ma cely spodok po celom dni na nohach...a to este ucim Telesnu vychovu kocky 😒

luminkasp
2. feb 2010

mojalili super brusko 😉

katkaking
2. feb 2010

to je sila, mojalili, ved to by si nemala...? aspon u nas v skole kde ucim to tak je, ze tehotna by to nemala ucit...

oacka
2. feb 2010

mojalili:??????????????????????????????????? Telesnú výchovu???????????? 😲 😲 😲 😲 tak to ťa ľutujem.

luminkasp
2. feb 2010

oacka a ty si este pn ako sa ti dari?

karinnka
2. feb 2010

Gratulujem erikam 😉

Meruska dosiel mi kocik vnutro ma 90cm a sirka je 40cm...ma fakt velku vanicku 😉

Takze ako sledujem skoro ziadne dievcatko...je fajn,ze mi jedno nechavate 😉 Vcera som bola na triple testy a v pondelok mam ist po vysledok a lekar mi dava vymenny listok na 3D na morfologiu...tak dufam,ze uz budeme vediet co to bude 😉 .....jooooj aj Vam sa zda,ze mate tak dlho do porodu?Ja uz by som rodila 🙂

luminkasp
2. feb 2010

aj ja prajem erikam vsetko naj

oacka
2. feb 2010

Karinnka, vnútro si merala? tak to sú parádne rozmery. to je ten reverso tris, či ako? Ešte povedz aké má kolieska? Nie sú maličké? Budeš ho používať po sídlisku?
Luminka,,ja sa mám dobre, tie magnéziové infúzie mi super pomohli, už necítim ani nič tvrdé v podbrušku,ako predtým. a cítim malé kopkať!!!!!!!!!!!!!!!!! aspoň dúfam, že je to ono. 🙂

karinnka
2. feb 2010

oacka,vnutro som merala...ked som ho poskladala tak sa mi zda taky mohutny 🙂 Ano to je reverso tris..kolieska su velke myslim,ze budu v pohode...nechcela som tie kociky CAM s tymi malymi,aj ked inak su velmi podobne s NEONATOM,Urcite s nim pojdem vsade okrem tur do hor 😉

oacka
2. feb 2010

normálne si ma presvedčila! 😉 Mne sa tie neonato páčia, a ten rozmer vaničky je fakt super.. ja si v obchode neviem vybrať, v optime majú samé poľské a všetky sa mi zdali rovnaké... ešte pojdem do tegela a maderny a bociana, či ako...

meruska
2. feb 2010

karinnka...
super, vedela som ze je velky a ty si mi to len potvrdila...si sikulka ze si sa ho odhodlala kupit...ja som zavahala...ale snad ho este niekde najdem za rozumnu cenu 🙂
mne sa paci ten v modrom, kedze dufame ze to bude chlapcek, ale ktovie 🙂

a este kolieska su cisto plastove, ci na povrchu je taka akoby guma?

oacka
2. feb 2010

Baby, môže byť, že ma viacej kopká, že viac cítim pohyby, keď sedím? Niektoré hovoria,že práve keď ležia,tak to viac cítia...

katkaking
2. feb 2010

oacka, myslim ze ano, mozno babu vadi, ked mas skrcene brusko. Presne aj ja to tak citim...tak sme dve... 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre