Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

ericica
15. aug 2010

@oacka no priznam sa ze dnes som uz aj ja skusila UM ale ako pises aj mne vypluva, cize hladna nebude a ked este k tomu aj grcka ...no neviem neviem...ale takkto tazko zaspavat......musi sa X krat zobudit zo spanku aby tvrdo zaspala 🙄

oacka
15. aug 2010

@strasska chodil,spolužiak? malá zasa hore a na rukách, to bude maznáčik...

ericica
15. aug 2010

@strasska no sak to som nevedela 🙂 ale v tych nosicoch hej nie???

gagarinka
15. aug 2010

Ahojte baby, sorry, ze vam sem leziem, ale chcem sa spytat, ako dlho po porode ste krvacali? Mala ma uz 3-tyzdne a ja sa stale cistim, zda sa mi to dlho, co som citala, tak by to uz nemalo byt krvave... Budem zajtra volat gyndosovi, ja len ze ci ste to mali niektora tiez tak dlhsie...

strasska
15. aug 2010

@gagarinka ja som prestala krvacat vcera 😒 a tiez mam Julku 😉

mojalili
15. aug 2010

@ericica MAly Danko ma uz tak mesiac cas, kedy papava, zaspi medzi 19.30 - 20.30, potom prve papanie je o 2 hod a dalsie o 5.15 hod.... cez den potiahne spanku aj 3 hodinky....

No veru mame len 2,5 mesiaca, ale vidim, ze sa riadne rozjedol....ma uz 5,5 kg.....(porodna hmotnost 3,25)

strasska
15. aug 2010

@ericica eee, ani v nosicoch by sa deti nemali nosit tvarou vpred...tie novsie ergonomicke to ani neumoznuju

strasska
15. aug 2010

@oacka asi bol z vedlajsej triedy...teda urcite ho poznam, ale neviem ho zaradit presne

mojalili
15. aug 2010

@gagarinka ja som sa cistila 7 tyzdnov, dokonca v 4.tyzdni som opet zacala krvacat,cista krv....takze sa neboj

oacka
15. aug 2010

@kafoditka
@meruska nádherných fešákov máte!
je to šatkovanie jednoduché? či sa s tým treba pasovať?

ericica
15. aug 2010

@mojalili a cez den je dobrucky stale alebo mate aj vy take dni ze je nesvoj???lebo sa mi mari ze si este davnejsie pisala ze je nesvoj,ale teraz pises ze uz je dobrucky.....ja uz len dufam ze okolo 3 mesiaca sa to aj nam upravi 😝 😝 😝

oacka
15. aug 2010

@gagarinka ja to isté čo mojalili. som sa po týždni tešila že nekrvácam a potom sa to zas rozbehlo...

ericica
15. aug 2010

@gagarinka ja som kravcala asi tri tyzdne a potom este tyzden dva take spinenie ale to som pouzivala len intimku 😉

oacka
15. aug 2010

moja kočka na rukách

gagarinka
15. aug 2010

Dakujem. Tak sa skusim prestat stresovat, lebo som citala, ze to moze skoncit az kyretazou a ja uz ziadnu nemocnicu a narkozu nechcem 😠

ericica
15. aug 2010

@oacka ale tvoja je aspon na rukach kludna no moja sa puci aj tam 😝 a teraz spi na rukach alebo v postielke?
moja zaspala po krvopotnom zaspavani na posteli a to vonku leje ako z krhly 🙄 aspon sa uz da dychat bo cez den bolo hrozne sparno.......edinka mala na sebe len bodynko bez rukavov 😒

tutifruti
15. aug 2010

Ahojte babulky.... tak ako vás cítam, sme na tom aj mi rovnako... na rukách ticho... no a postielku máme úplne zbytočne 😒 Dnes som si objednávala šatku na nosenie.... lebo takto to dalej nejde.... nic pri nom neurobím... /a to nehovoriac o tom, že kojim.... no furt..../

@oacka ako keby som Šimona videla zaspávat 😅

maxara
15. aug 2010

@merikac 😀 ako vravim iny urad iny mrav

@bambola ved v podstate ano, matrika v nemocnici, co chodila taka strestena teta na Kramaroch, nam davala podpisovat nejaky papier a tam automaticky davaju trvaly pobyt matky akurat, ze na nas obecny urad ho ma povinnost nahlasit ta matrika nemocnice, kde si rodila.. ta kam si si isla po rodny list. Oni akoze maju povinnost poslat tie udaje matrike v tvojom trvalom bydlisku.. a ty si to mas iba overit, lebo obcas sa stane, ze zabudnu, alebo sa niekde zapatrosi jedna varka a pod..

@mirka285 oki, takze aj vikend by mohol byt ak dam dostatocne vopred vediet? no uvidime.. a to co sa do teba starala ta babka? drbe?

merikac
15. aug 2010

@mojalili mas riadneho spachtosa,,,,pekne necha maminku pracovat, on vie, ze mas toho vela,,,,my sme mali tento tyzden naporadni 5850g- porodna bola 3190g- takze mam co nosit,,a ona sa pestuje tak rada 😅

merikac
15. aug 2010

@ericica
@oacka baby, ja mam odskusane, ze mne mala dokaze cez den prespat len ked si vedla nej lahnem 😀 Dnes u nas tak strasne prsi, ze som sa vybodla aj na zehlenie a od rana sme s malymi prestavkami len spali,,uz som to par krat vyskusala si k nej lahnut, ked som bola dost unavena a vzdy to iste,,drichmala ako po fuske,,inac mi podriemkava maximalne polhodinku a uz na mna vyvaluje bubaky a to bud ideme v aute alebo ju kocikujem,,,proste nemozem mat pri nej ziane prestroje,,,akonahle odstavim kocik, ci vypnem motor,,uz sa aj skeri,,alebo place 😀

carrie84
15. aug 2010

@kafoditka - kafko, krasny je maly 🙂 Sice velmi nevidim tie vyrazky - ale moj Danko sa pred par dnami sialene vyhadzal - vyzeral ako v puberte - a presne, ked plakal, jedol, tak sa mu to zhorsilo. Doktorka nam nato dala Holtov krem (bez predpisu) a Imazol (na predpis). Vcera som ho 1x natrela holtovym a neskutocne mu to zabralo, takze imazol som ani nedavala zatial. Sice maly sialene smrka 😀 , ale hlavne ze to zabera 😉

carrie84
15. aug 2010

smrka = smrdka 😀

yoda_
15. aug 2010

Ahojte baby, prosim poradte mi. Mozem okupane, skoro trojtyzdnove dieta uspavat vecer vonku v kociku? Ci je to blbost?

bambola
15. aug 2010

@merikac no tak to funguje aj u nas, ze spime spolu. vtedy sa jej najlepsie spi. asi pred dvoma tyzdnami sme mali taku krizu, ze inde ako vedla mna na posteli nechcela spat. velmi rychlo som ju to musela odnaucit 😠

@kafoditka nasa mala ma tiez vyhadzane cele licka takymi malymi bodkami ale bez bieleho v strede tak to ma asi skor potnicky. inac jednu miliu ma uz od narodenia na brade a vcera som videla nejake tri sa jej spravili na predlakti 🙂 ale ja to nechavam tak, ono sa to vstrebe

kafoditka
15. aug 2010

@mojalili
@ericica latka je trosku hrubsia ale to nevadi, maleho si tam dam len v bodynku a ked ma opretu hlavicku na mojej hrudi, tak mu dam pod nu platenu vreckovku a je to v pohode. Malemu je fajne, ved citi maminku 😉 a do 5 minut v nej zaspi, tak ho necham, zafixujem mu hlavicku a mozem si v klude vypit kavicku 😀 Inak ked maly mrnci, vymysla, place a nepaci sa mu v postielke ani v autosedacke, tak na mne sa zarucene ukludni a zaspi.. Ericica, babatko nemozes nosit tak, aby videlo pred seba, to by malo uplne zle ohnutu chrbticu, nosi sa len tvarou k mame..

kafoditka
15. aug 2010

@carrie84 diky za info, takze Holtov krem asi kupim...

My sme sa akurat vratili z prechadzky, boli sme sa na Kolibe vyvetrat..

alllexa
15. aug 2010

@oacka - no ten jeho narek sa vzdy postupne stupnuje, vcera bol na navsteve svokor a tak som sa hanbila, maly zacal revat akoby ho rezali a to bol najedeny a prebaleny a odgrgnuty. Reval v kuse asi hodinu. Uz som nevedela, co s nim, ani nosit na rukach nepomahalo. Potom mal take poznamky, ze co je s nim, ze treba pozriet na internete, len som sa vytocila...

kafoditka
15. aug 2010

@mojalili Hani, ty ked si porode s Liliankou cvicila pilates, mala si nejake dvd? Nemas nejaky link, alebo nazov, zeby som si to stiahla?

pepppe
15. aug 2010

baby mam otazocku,,,neviete plati sa nieco fararovi za kst,lebo nespoymnal nam nic,tak nevieme,,,ci sa mu aj dava nieco pootom do "vacku" 😀

kafoditka
15. aug 2010

@pepppe my sme dali 15eur fararovi akoze "do zvonceka"... vies, ja som v tomto taka, ze aj ked som katolicka, nebudem podporovat najbohatsiu instituciu na svete - cirkev. Dala som zo slusnosti, ale viac ani ťuk..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre