Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kafoditka
17. aug 2010

@petrap001 Cau Peti, no ze si sa ukazala po dlhom case 😉 To s prababkou ma mrzi... ale maly je uzasny 😵 😵 Pekne si uzivaj cas, ked si doma s rodinkou a aj maleho.. Ja az teraz si plne uvedomujem, ako ten cas leti, sak to vidim na malom. Strasne rychlo rastie, uz vydava vselijake zvuky a krasne sa usmieva.. Je polovica augusta, ani sa nenazdame a budu tu Vianoce a ti nasi drobci budu mat uz pol roka 😲 😀 No ale to uz predbieham.. Ja len ze presne pred dvoma mesiacmi som porodila maly vonavy uzlicek a dnes je z neho skoro 6kilovy cvalik 😀

kristip
17. aug 2010

@bambola ja som bola na klbiky vcera v Petrzalke na Strecnianskej. Volala som tam rano a objednal nas na 17:30 este v ten den. robi v pondelok a v stredu od 16:30 - 18:30. Je to sukromny lekar. Plati sa zato 18 Eur... Ak budes mat zaujem, dam kontakt. 🙂

cigaretka5
17. aug 2010

babz najak skoro chodite na klbyki, nas pediatricka usmernila ze az v piatom tyzdni nnajskor

kristip
17. aug 2010

@cigaretka5 nam povedala, ze 1. vysetrenie do 6 tyzdnov a vcera ten ortoped povedal, ze dalsie pred vianocami. my mame dnes 3 tyzdne 😉

katty17
17. aug 2010

@bambola - dovolala si sa na tie klbiky? ci si este neskusala ?

katty17
17. aug 2010

ahojte babulky. tak uz mame vysetrenie klbikov . nemusiem balit nasiroko. jupiiiiiii,lebo mala bola z toho dost nervna. tak som ju ani nebalila. 🙂
inac @kafoditka na tej teslovej to bolo super. neskutocne podareny lekar a aj pristup. som rada ze sme na klbiky boli tam. teraz mame prist o osem mesiacov aby kukli ako sa to vyvija. aj vam tak povedali?
@bambola vrelo ti odporucam toho ortopeda. 🙂

bambola
17. aug 2010

@katty17 katty este som nevolala cakam ci ocko nahodou nevybavi kramare dneska. ale ked tak odporucas tak ak by nevybavil skusim asi tam. aj nam to vyhovuje lebo je to v ruzinove tak by sme sa zviezli s ockom a nemusela by som sa trepat mestskou

mirka285
17. aug 2010

ahojte kocandy 😉 maju vase deticky este stale modre oci?

pepppe
17. aug 2010

ahojte babulky,tak u nas bola fajna noc,,,papali sme o 20 zaspinkal o 21hod a dalsie papanie bolo az o 3 🙂jujha ma to strasne potesilo,ale vcera cez den nespinkal vela,to preto,zato dneska spinka stale :D uvidime tuto noc,aka bude 🙂bol isme odhlasit auto u policajtou a boli sme tam asi 2hodky a prespal ich cele ..teraz zas espinka,,,,🙂

kafoditka
17. aug 2010

@mirka285 moj ma a myslim, ze mu aj ostanu 😉

@katty17 hej, mame prist vo februari.. 😉

zrzulka
17. aug 2010

@katty17 aj my mame prist (lekarka nas posle) lebo jadierka nemal vyvinute .... a tiez tam bol taky perfis lekar... nejaky cudzokrajny 😀 😀 😀 ale sympos.... 😉

@mirka285 modre jak nebicko 😀 nam take zostanu lebo ja aj muz sme modrooki. aj miska je ... len jej vybledli... maly ma este tiez tmavsie ale aj jemu zblednu casom a bude blondiak

tutifruti
17. aug 2010

@lutsine kojené detičky nemusia kakať aj niekoľko dní... takže v poho 🙂

zrzulka
17. aug 2010

inak to su ine palky za tie klby 😒 ze 18€... no pekne ale zase ked ma clovek cakat tak zacaluje a nie????my sme to mali v ramci nasej lekarky zadara ale zase platime rocny poplatok a ten tiez nie je maly.... sakris to nase zdravotnictvo... ma vobec vyznam sa nad tym este pozastavovat?

zrzulka
17. aug 2010

@tutifruti no nas kaka pomaly do kazdej plienky... skor je vynimkou ked nema nalozene 😀

zrzulka
17. aug 2010

@petrap001 peti a ty si teraz na sr ???? ty uz sa do irska nevratis ci az ked maly podrastie???
Prajem uprimnu sustrast....
maly je bohovsky... krasnucke chlapča....

mojalili
17. aug 2010

@mirka285 Moj Danko ma uz sive....som zvedava, ake bude myt, vyzera to, ze hnede...🙂

BAby, naozaj chvala pani doktorke na detskych Kramaroch na chirurgii, tak krasne zositu jazvu som este nevidela...neuveritelneeeeeeeee.. 😵 😵 😵 😵 😵 😵

cigaretka5
17. aug 2010

@zrzulka A kam chodite k lekárovi? Ja stále rozmyslam že sa hodine do auparku do medifery

cigaretka5
17. aug 2010

@mojalili Bola si na klboch u pruzinca? Je pravda že babatka necakaju? Sa zajtra chystame tak snáď nebudem čakať pól DNA

mirka285
17. aug 2010

lebo aj Linda ma modre,ale take tmavomodre,a som myslela ze detickam ostanu modre oci len ked su take belase,svetle....
@zrzulka takze aj Patko ma zatial tmave?lebo on teda bude mat urcitemodre,tak som chcela vediet ci je niaka sanca ze aj Linda by bola modrooka,u nas v rodine by to bola rarita 🙂 my sme vsetci hnedo alebo hnedozelenooky...Gabko je modrooky takze teoreticka sanca tu je tak som zvedava....

bellablonde
17. aug 2010

ahojte,
vidim, ze ortopedi riadne zvysuju ceny, ... ked som bola s petkom naposledy, tak som cvakala 9€

@petrap001 zlate chlapca
@mojalili veru za chvilu budes musiet jazvicku hladat lupou ... ak mu vobec nejaka zostane 🙂

moja saska ma zatial syto tmavomodre az do cierna jej idu ...
a zase petko mal odmalicka jasne bledomodre 🙂
kuk a dala som aj foto ako sa nosime v babyvaku
ked je vnutri, normalne si pochrapkava od blazenosti 😵 😵 😵

zrzulka
17. aug 2010

@cigaretka5 procare...obe deti su tam ale neviem ci aj buduci rok lebo platit to obom 😒 ... ked budu prachy tak tam budu ked nie tak zial.... a kasm chodis teraz??? nie si spokojna? ono tieto sukromne centra maju vyhodu v tom ze vsetko supermoderne... nemusis cakat.... ale lekari co ti ja viem? napriklad s gynekologom spokojna nie som takze opat zdrham....ja ma smolu na gynekologov... vzdy sa "pichnem" k nejakemu cudakovi....

merikac
17. aug 2010

@mirka285 miri a tvojej linduske sa uz meni farba?? lebo ja si prajem aby moja drnda mala modre ocka,,,a zatial este ma,,vraj modre maju baba do 6 m ☹

zrzulka
17. aug 2010

@cigaretka5 natlac sa dopredu lebo prednost ti nikto neda.... musis byt "drza" zial....a na kramaroch ta kludne nechaju cakat aj poldna kym sa neozves... veruze tak to tam maju

zrzulka
17. aug 2010

@merikac sranda ze kazdy tuzi po modrych ociach a ja som furt tuzila po hnedych... ja ale nemam pekne modre... take vyflusnute....skor sive jak modre 😀 u nas aby boli deti hnedooke??? sanca nulova

zrzulka
17. aug 2010

@bellablonde svetove foto....no krasni ste 😀

zrzulka
17. aug 2010

@mirka285 ano ma tmave... aj miska mala take a teraz ich ma svetlejsie.. krasne... dufam ze jej uz take zostanu

merikac
17. aug 2010

nooo,,mala sa cela potatila a jedine co by som bola nerada aby mala po tatinkovi,,,velky nos a take zeleno- hnede srackove oci ☹ jedno aj druhe je zatial neiste)´ ☹ - nostek ma bambulku do hora zatial a ocka modre,, 🙂

mirka285
17. aug 2010

@merikac no ma ich tmavomodre,uz ich nema take kovove ako ked sa narodila...tak som zvedava,zatial sa jej do nich nemiesa ziadna farba a tiez by som chcela aby jej ostali modre,ale Gabo mi povedal ze Lujza jeho druha dcera ich mala belase modre hned od narodenia tak neviem 😒

mirka285
17. aug 2010

@merikac Linda je cely tato a by ma nasralo keby mala moju farbu oci,ja mam taku nedefinovatelnu ani hnedu ani zelenu a napr.Tomas zdedil tiez farbu po mne,a to moj prvy muz mal krasne macacie zelene oci

mirka285
17. aug 2010

@zrzulka tak si mi aspon dala nadej ze mozno budu modre 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre