Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

oacka
11. sep 2010

@ericica tak to máte super obdobie,čo sa malej týka! a ešte budete mať aj parádny domček. naša je tiež nejaká spavá,ale v noci vymýšľa. dnes si hrozne cucala ruky,že sa až na to budila,a ja tiež... nad nami rekonštruujú byt,tak máme o hluk postarané,ale malej to nevadí, no včera si mm tak prdol v spálni,že sa malá zobudila, mala som ho chuť zabiť!!!!!!!! 😀 😀 😀

bambola
11. sep 2010

@oacka ja som baby ake citala, ze mata znizzuje tvirbu mlieka a pri kojeni sa neodporuca, navyse v nealko mojite je este aj tonic a ten tiez nemozme 😒 takze z celeho nealko mojita nemozes ani tu pos.anu limetku lebo to je zase citrus 😠 😀
@maxara tak to je skoda ze ani nenaodsavas. ja som teraz odsavala cez tyzden po kojeni a este som minimalne 40 vytiahla niekedy aj 80 a teraz citim, ze mam zvysenu produkciu

vierkaha
11. sep 2010

@lutsine nie ja som vôbec namala mlieko 😒

kafoditka
11. sep 2010

@ericica eri dakujem ti 😉

tinaki1275
11. sep 2010

@kafoditka vsetko naj naj prajem aj ja...
my sme mali rusnu noc,ale potom mi mala spala od desiatej rana do tretej poobedia,v kociku samzrejme,chodili sme s mamou po obchodoch a ani sa v tom ruchu v meste nezobudila.. 🙂
je to az neuveritelne,ale len co ju posadim do maxi cosi a zapnem jej pasy vie ze ide na vylet,a nech reve ako tur v tom momente prestava..akuratsa neda odrbat potvorka,ak nenastartujem do 10 minut..reve zas..a problem je aj cervena na semaforoch ..🙂)
baby vy ste tu teda poohovarali mm..😉))dufam ze to necitaju aj oni..🙂)vsetci ru rovanki to je pravda az na zopar drobnych rozdielov..u mojho aj ked doma nic nerobi je dobre ze s malou pomoze vovsetkom ,a vyhana ma doslova s kamoskami 1x v tyzdni von ...co je super...ale inac nevie urobit ani caj.. 😒 ..typicky grek..mamka doma robila vsetko .. 😢

alllexa
11. sep 2010

@mirka285 - ja som na tom podobne - maly cez den vobec nespi, jedine ked ide von...

alllexa
11. sep 2010

@bambola 🙂 tak to radsej nealko pinacoladu🙂

adelaine
11. sep 2010

@kafoditka, aj ja sa pripajam k blahozelajucim a prajem Ti vsetko len to najlepsie k narodeninkam 🙂

katka, mirka, allexa, ja som na tom uuplne rovnako ako vy,
mam este dost kg navyse 😒 😠
stale neobleciem ziadne nohavice, iba s pasom a to ma uz
nebavi ☹ cvicit tiez nemam ako, nasla som vsak, ze jedno studio
robi mama jogu, chodi sa tam aj s babatkami...
ja som vsak jogu nikdy necvicila, neviem ci je to ucinne a neviem, ci
by ma to bavilo, ja som totiz cvicievala aerobic alebo v posilke na strojoch..

luminkasp
11. sep 2010

@tinaki1275 neviem ti povedat, lebo ja som nekupovala, malej UM nechutilo a kasicky uz vobec nie, ja som kojila 2 a pol roka apotom sme automaticky presli na normalne mlieko 😉

mojalili
11. sep 2010

kOCKY, MY MAME STRASNY DEN, PLACEME, PLACEME, PLACEME. uZ 4 či 5x kakal, uz som kupila aj Biogaiu, neviem, z coho to ma, spat moc nechce, len nosenie na rukach....Teplotu nema, len plac bolestivy a ukrutny

adelaine
11. sep 2010

kocky, co mam robit s mojim risom, on voobec ale vobec nechce dvihat hlavu v polohe na brusku :(
ked ho dam "past koniky" len tak lezi, cmula si ruku a po chvili ho to prestane bavit a zacne revat
a revat, kym nestratim nervy a nezmenim mu polohu, on sa neunuva vyvijat nejaku aktivitu ☹
co s nim?

adelaine
11. sep 2010

@mojalili hani, mozu ho chudaka boliet tie uska, zevraj je to hnusna bolest...
skusala si ten Paralenovy cipok, podla mna mu kludne mozes polovicu 100 mg
cipku dat, ak mas doma, stlmi mu to bolest

mojalili
11. sep 2010

@adelaine uz som mu dala o 13tej, stal place... Mozno uska a spojene s tymi dasienkami, nadarmo sa nehovori - usno-nosno -krcny... ☹

maxara
11. sep 2010

@mojalili

mojalili
11. sep 2010

@adelaine neboj, to pride okolo 3. mesiaca, nasilu ho nenut. AJ Danko zacal okolo 3: mesiaca. Chlapci su lenivejsi... 😉

merikac
11. sep 2010

@mojalili tak to je mi luto,,,,ak ho bolia fakt uska,,tak to je boles,,jasne,ze istotne mu hlavicku drzis v teplom,,,,,ja nevime co by som ti poradila,,ja som denisovi urobila taku rurku z novin a tu zapalila,,,ale to bol vacsi a pomahala mi pri tom mamina,,ona v tom ma prax,,mne to robievala bezne, ked ma boleli usi

merikac
11. sep 2010

baby- den citovej nevyrovnanosti, podrazdenosti pokracuje aj dnes ☹ ,,,keby som bola tehu,,tak sa necudujem,ze som taka rozladena,,ale takto,,,,uz mi to lezie fakt na nervy,,,ani von,,ani s nikym pokecat,,,,,a este ked vas nastve pubertiak,,tak sa mi az plakat chce ☹

tinaki1275
11. sep 2010

@merikac uplne ta chapem ,ja mam take stavy casto...akoze baby blues...neboj to prejde,alebo ako hovori moja naj kamoska -moze byt este aj horsie.😉)takze vydrzat...😉))

tinaki1275
11. sep 2010

@mojalili existuje taka specialna sviecka do ucha ,viem ze kamoska to pouzivala pri bolesti uska a zabralo super ,spytaj sa v lekarni ...

adelaine
11. sep 2010

@mojalili to som rada, ze zacne,
lebo pediatricka tak na mna cudne kuka, ze preco nedviha hlavicku,
ze treba ho casto davat, aj na 5 minut! to sa mi zda dlho, ked place :(

chudatko tvoj Danko, viem, ze nie je dobre pchat deti liekmi,
ale skus mu dat este aj Nurofen sirupcek, striedat Paralen a
Nurofen s aspon 6hod. intervalmi, kym ti bude takto velmi plakat...

inak, ked dospelych bolia usi, viem, ze existuju Burow kvapky do usi,
vytahuju zapal,
neviem vsak, ci sa to smie davat aj malym detom, treba sa opytat
v lekarni nejakej magistry...su volnopredajne

mojalili
11. sep 2010

@merikac prave mi muz povedal, ze je rad, ze som ja na materskej, ze on by to nezvladol. Ze je den doma a je zniceny, nic sa mu nechce a ja tolko toho postiham a este aj Danka a LILI mam na starosti. 😉 Aspon nejake uznanie...

Ja som sla dnes na svadbu do kostola pozret, kamarat sa mi zenil. Obliekla som sa celkom vkusne ale navrch som si nemala co dat, tak mi faldy trcali, otras som sa citila. A to som sa tesila, ze idem medzi ludi...len som urobila chybu,zobrala som si na oddych LILI, tak mi pila nervy, robila vsetko zle co mohla, ked som jej pekne povedala, tak sa mi zasmiala do oci........tak som drzala, nechcela som robit sceny ....az asom prisla na parkovisko, kde nikoho nebolo. Povedala som "Daj si dole ciapku" Tak som jej strelila - vedela preco...

mojalili
11. sep 2010

@adelaine lekarka nam dala do usiek kvapky, take olejove, aj pre LILI som ich mala. Davam do usiek 5x denne kvapky, do nosa 3x denne kvapky a taku sol pre deticky stale pred kojenim a vysavam vysavacom, strasne vela soplikov ma. NO a potieral CALGELom, je toho vela na trhu, Citrogel, Mundisal gel.... a este som kupila na hnacku Biogaiu....chuda moje, uz je hore

alllexa
11. sep 2010

@adelaine - ani moj este nedviha hlavicku...
Inak, co sa tyka toho cvicenia, aj ja som nasla tie kurzy s babatkami, a presne mi napadlo to, co Teba - ze to bude asi len take "suche" cvicenie, co moc nezaberie. Ved aj pocas tehotenstva som chodila na cvicenia pre tehotne a kazdy den som doma cvicila, a absolutne mi to nepomohlo, co sa tyka vahy - pribrala som 17 kg. Na odburanie tukov to chce min. 30 minut cvicenia v tepovej frekvencii cca 130 uderov za minutu. A to chce nejaku aerobnu aktivitu ako beh, bicykel, aerobic, plavanie...

tutifruti
11. sep 2010

@mojalili ja som bola na pohotovosti s ušami minulú sobotu... burolalkoholové kvapky nam zabrali.... Inac bolest uší to je hrozné... Danko už môže aj paralen, al. nurofen, tak mu kludne daj.... ja som mu este nemohla dat, tak som dávala také cipky vibrucol /homeopatické/... Je dost mozné, že zo soplov dostal zápal uška... naša Alžbetka to mávala často práve zo soplov....
@adelaine nám pri Alžbetke kázala Dr. pokladat malú na fit loptu.... aj na bruško aj na chrbátik.... a nám to super zabralo.... pretože namáhala také svalstvo čo na podložko nemusela a tá lopta jej tak nevadila ako ked sme ju dali len tak na brucho v posteli.... Tiež bola lenivá a hlavičku takmer nedvíhala... ale skús a uvidíš.... Normálne pridržať za pás a nožičky a malý bude hlávku držať...

tinka349
11. sep 2010

caute baby,

ako sa tu mate? necitala som as asi 100 rokov, nejak nestiham 😖 o tyzden mi zacina skola a vobec sa netesim 😢 hoci mam stredy a piatky volne . . . a malinka mi place kazdy vecer od 7mej zhruba do polnoci ale taaak zalostne 😢 ja newem ci to ma koliky ale nai papat vtedy nechce, ani cumlik ani na ruky 😢

tinka349
11. sep 2010

moje najkrajsie slniecko

tinaki1275
11. sep 2010

@tinka349 zlatucka...kde studujes?

tinka349
11. sep 2010

@tinaki1275 na technike v Kosiciach - stavebna fakulta posledny rocnik 😒

bambola
11. sep 2010

@alllexa juuuuuj na pinacoladu by som sa dala nahovorit 😝

mirka285
11. sep 2010

@tinka349 mala herecka...a co to usko?zlepsuje sa jej to?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre