Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

zrzulka
4. okt 2010

@kafoditka veru mam rovnaku skusenost a moja znama co k nemu chodi ta tiez 😉

kafoditka
4. okt 2010

@ericica ahoj, uz dlhsie ti chcem napisat, nehodila by si tu link s tvojimi fajnovuckymi tortami?? Aby som sa pokochala, ked ju Maxi tak ospevovala 😉 🙂

mojalili
4. okt 2010

@bambola dobre si citala, 2x do tyzdna budem chodit plavat 😉
@merikac - cauko, no veru zacala som sama plavat @zrzulka s malym by som rada sla, al eu nas to nie je, az v Hodonine, ale to je celkom dost daleko a neda sa tak dochadzat pravidelne....no a LILI so zapalom pluc (aj ked to preslo), tak skoro nepojde....takze som sa len ja relaxovala....plavanie je moj najlepsi relax a oddych na vypnutie, na nic sa nesustredujem, len na nadych a vydych... 🙂

Maxi , skoda, ze nebyvam niekde pri vas, veru by som i ja zasla na Pizzu s vami do PEzinka, 😒 Drzim palce, aby vsetko bolo OK na kontole...

@strasska - my uz mame treti cvik Vojtovej metody, vraj na rucicky, lebo ich malo ma otvorene, ale tak toto je brutal hnusny cvik....ako sa doteraz smial, tak reve ako by ho trhali... 😠 Ked to ma pomoct, nech....aj ked si ja osobne myslim, ze je OK, a to ze jej nechce v tej chvili otvorit rucicky, lebo je unavena a chce spat, tak neznamena, ze to nevie 😠

@kafoditka to tetovanie moze byt super, skoda, ze u nas to nie je. JA si davam napustat, ale to je tak na mesiac, a veru sa mi nechce chodit tak casto ku kozmeticke..

kafoditka
4. okt 2010

@zrzulka sladicekova je tu v petrzke, tusim v medicentre

maxara
4. okt 2010

@ericica 😉 ale nikomu o nom nehovor.. si aj hlavu zabunem raz 😀

@zrzulka modry dom je od mesta za hradbami.. tam ako sa ide ku plavarni a tam je jednota potraviny oproti nemu.. cize ked ides od plavarne rovno do mesta po tej rovnej ceste, urcite by si sla okolo neho

ericica
4. okt 2010

@kafoditka jasne poslem link do IP... 🙂
maxara neboj ostane to nase tajomstvo 😀 😀 😀

kafoditka
4. okt 2010

@mojalili tak to mas super, ze ti vydrzi mesiac, mne tak nanajvys tyzden.. Inak dufam, ze tebe vydrzi to plavanie dlhsie, ako mne beh 😝 😉 pekne to flakam 🤐

maxara
4. okt 2010

@mojalili veru ty si dost od ruky ☹

kafoditka
4. okt 2010

@ericica dakujem, uz cakam.. 😉

katka55
4. okt 2010

@zrzulka ordinuje v petrzalke http://www.radmagyn.sk/index_soubory/page0001.htm
ona je original gynekolog - porodnik a babatka ma velmi rada 🙂 je sukromna, ale povinne prehliadky preplaca poistovna (dovera, union, vzp), da sa zaplatit aj celorocny balik - tusim 150e (pocas tehu sa urcite oplatilo)

mojalili
4. okt 2010

@kafoditka bala som sa toho odist od deti, ale zistila som, ze sa to da...navyse ja plavanie milujem, pred tehotenstvom som chodila kazdy druhy den....Muz chodi 2x tyzdenne na hodinu na futsal, tak ja budem na plavanie....autickom je to 5 minut na presun, tak to sa da 🙂 Takze Kafko si dobehala? Ale necudujem sa, take pocasie 😒
NO niekde sa nastartovat musim, ved sa sama sebe hnusim a citim sa taka sklucena, takto som uvolnena po plavani... 🙂

lela1809
4. okt 2010

@maxara drzime s Laurinkou palce 🙂

mojalili
4. okt 2010

@maxara Kocky, ked budu mat nase babatka rok, tak si dame niekde stretko, take velke, tak ta pridem, urcite 🙂

lela1809
4. okt 2010

@zrzulka hej hej je to na porazku... tak hadam sa zajtra zastavite a pokecame 🙂

mirka285
4. okt 2010

tak ja na dnes s upratovanim koncim,uz su aj podlahy vytrete 🙂 a nemam nic navarene,lebo nemal kto nakupit a mam posledne styri plienky....asi sa budem musiet obliect a ist do Tesca,len sa mi samej nechce,lebo mala je v autosedacke poslednu dobu zla....tak este pockam ci nedojde ten moj krasavec,lebo zmizol dnes jak gafor,rano uz nebol doma ked sme sa s malou zobudili...
@zrzulka idem asi na tie otlacky,mam taky dreveny dvojramik,na jednu stranu sa da foto a na druhu otlacok nozicky...

kafoditka
4. okt 2010

@mojalili no ja by som aj behavala, keby bol mm doma a nebol by pichnuty stale v robote 😒 a to pocasie tiez nie je ziadna vyhra.. plavanie mam aj ja rada, ale odkedy som sa kupala na Seneckych jazerach a chytila tam pliagu, z ktorej som sa rok liecila, mam pred bazenmi respekt.. ved ja by som chcela chodit s malym plavat ale aj toho bazenika sa obavam.. 😒

kafoditka
4. okt 2010

@mirka285 Miri odkial si to objednala tie otlacky? To aj s tym ramikom?

zrzulka
4. okt 2010

@maxara aha a hore sa ide schodmi... ved to je skoro pri nas....tak to pridem... 😉 v zivote som tam este nebola i ked to mam takmer pri bloku....cize o 13 tam budete???

zrzulka
4. okt 2010

@mojalili cvicis 4 krat denne?? toto som neznasala este tie casove odstupy 3 hodiny... teraz sa uz da ale ked bola mala babatko tak to bolo o drzku, skoro nikam sme nemohli ist kvoli cviceniam...

zrzulka
4. okt 2010

@katka55 diki ved to je takmer pri nas skusim sa tam opytat a da sa zaplatit iba jednoprehliadka ci len tych 150 eur... co je teda pekna palka pokial nie som tehu

zrzulka
4. okt 2010

@lela1809 hadam sa stavime 😉 a ty tam budes o kolkej tiez o tej 13tej???dufam ze mi po schodoch niekto pomoze s kocikom 😝

lela1809
4. okt 2010

no pokusim sa vystartovat tak aby som tam bola pred jednou 🙂 len mala sa tak okolo jednej budi na papanie tak to skusim nejak posunut... lebo neviem kde by som ju tam kojila 🙂

zrzulka
4. okt 2010

@lela1809 ze kde ved v restike... 😉 my tak furt...

zrzulka
4. okt 2010

maxi, leli hodte mi pls do ip cislo na vas nech sa mozeme zajtra nejako skontaktovat podla foto vas dufam spoznam.... snad tam nebudu mat stretko aj nejake ine mamicky zeby som sa pridruzila k nejakej inej skupinke

lela1809
4. okt 2010

@zrzulka no pokusime sa 🙂 my sa vzdy snazime to nejak nacasovat aby sme boli niekde menej na ociach 😀 chodim k segere do skolky ked robi alebo ku svokre do prace 😅

katka55
4. okt 2010

@zrzulka jasne, aj jednoprehliadka 🙂 myslim, ze sa plati za objednanie 10e a potom uz nic, ak je to povinna prehliadka a si dovera, union alebo vzp

zrzulka
4. okt 2010

@katka55 vdaka za info kati

mirka285
4. okt 2010

@kafoditka na www.maderna.sk,ale necham to na Gaba nech to on radsej spravi ja som neni moc sikovna na taketo veci..a tiez neviem kde je v prdeli,rozmyslam ze ked pride Tomas necham ho pol hodku s malou a pojdem nakupit....ja tiez kvoli tomu nebudem chodit s malou plavat,ale mne to niak extra nevadi nakolko ja mam problemy s ocami stale,tak je velky predpoklad ze mala to zdedila,vsak odkedy je na svete nas jediny problem bolo ocko,a ja som ako dieta do bazena nemohla vobec,a navyse som mala aj alergiu na chlor...potom v puberte to preslo...a zeby sa mala nenaucila plavat toho sa nebojim,ved je rak a moj Gabo je byvaly reprezentant v kanoistike,takze vodu ma v krvi....

mirka285
4. okt 2010

baby a nezabudnite zobart fotaky a zdokumentovat stretko 😉

lela1809
4. okt 2010

@mirka285 no dufam ze nas tam bude viac a nie ako naposledy iba my s Petkou 😉 ale aj tak to bolo super 🙂 ja momentalne fotak nemam ma ho mm na sluzobke 😢

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre