Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

tutifruti
20. okt 2010

@mirka285 no na jar tam musí byt este krajsie.... je tam plno takých krásnych zákutí.... ja som z tej ZOO taká hotová, že tam určite ešte chcem ísť aj v lete.... 😀
A na ostatných fotkách vyzeráš super 😀 takže tú jednu prežiješ....
Ja už mm zakazujem, aby ma fotil... lebo ja som všade dosť hrozná.... a riadnu cenzúru robím 😅

noemarta
20. okt 2010

@mirka285 @katty17 babyyy, od teraz, MAX nedavame fotak do ruuuk, ziadne momentky, lebo ja tam vyzeram tiez jak dobry priiidrbko.... , mirka gumena anca, no fasa, to sme dopadli... 😀
Zato tie tvoje fotky Mirka, dobry fotograf si 😉
Kati, aj na buduuuuuce 🙂 🙂

tutifruti
20. okt 2010

@bellablonde diky.... a ty si ma odkial pamätáš ako blondínu 🙂

miki060707
20. okt 2010

@katty17 juuuj katy, do viedne a mi, sme radi, ked dojdeme na kraj BA, to je všade, kde ideme, v živote som nebola v rakusku...no uvidim, no škoda je to rušiť, lebo veci su uplne supeeer....šak dam vedieť, 🙂 balik ma 13kg a su tri baliky 🙂

mirka285
20. okt 2010

@noemarta tak tak,oddnes som dvorny fotograf ja 🙂

miki060707
20. okt 2010

ale baby, ved ste na fotkááách superné, fakt su to pekné fotky a a vy ste riadne kočky...

katty17
20. okt 2010

@miki060707 - miki a ta pani je rakusanka? ona nechodieva do BA? ale myslim si ze by tonebolo take drahe postovne. urcite nie drahsie akokeby si mala kupovat vsetky tie krasne vecicky. alebo nemate niekoho kto chodieva do viedne?

katty17
20. okt 2010

@mirka285 - gumena Anca??? ja odpadnem 😀 . moja mamina zas povedala na fotku kde sme my dve ze tam vyzerame ako sestry 🙂

miki060707
20. okt 2010

@katty17 no nemáme, ona je zo sloven., ale chodi tak raz za rok na SR, na vianoce a tie veci nemá komu dať, lebo kopec ich darovala a čo ma kamošky, tak maju veliké deti už...uvidim, čo mi odpíše, ale zo Sloven. poslať balik do wiedne, to stojí dobré drahé...kokso, a inak ja hlupa, kukám na mape, že wieden je aj v nemecku aj v rakusku, no som šiši, a to som maturovala z geografie 😀

mirka285
20. okt 2010

@katty17 no vsak nehovorila som Ti to uz vcera?som ti raz uz povedala ze mi pripominas moju maminu ked bola mlada,tak nejaka podoba tam musi byt 😉

mirka285
20. okt 2010

@miki060707 Vieden je hlavne mesto Rakuska,pozera som aj cez rakusky google ceny balikov,ale zalezi to od viacerych faktorov,ale ak som dobre pozerala tak 13 kg balik mi vychadza cca na 20 eur.

miki060707
20. okt 2010

@mirka285
@katty17 no inak aj mne sa dosť podobáte....váážne

no vidiš mirka, ja som aj vedela, ale ma to zmietlo, lebo som išla len kuknuť ako je to daleko a mi to vyhodilo nemecko....zle som pozerala, aj mne písala tá baba, že si mysli, že asi 15-20 eur víde balik.....no uvidim, to je pre mna dosť, ale zas tam su ozaj super veci,....

mirka285
20. okt 2010

@miki060707 najlepsie by bolo keby ste sa tri baby poskladali a hotovo a veci si podelili...

tinaki1275
20. okt 2010

@miki060707 z rakuska je lacne postovne neboj ..teda ja posielam z rakuska do grecka-a za 20kg platim cca 28,eur..pricom zo svk do grecka mi povedali sumu za 10kg - 56,-eur!!!..tak to nebudes mat urcite vela..detske veci nie su ani tazke..a mozes si to pozriet aj stranke www.post.at

miki060707
20. okt 2010

@tinaki1275 čožeeee, to jaké rozdieli su.....

@mirka285 to by bolo najlepšie,zatial sme len dve nato, a to neviem, či tá jedna bude suhlasiť, nakolko ma už dvojročne dievča, tak tam bude mať veci od dvoch do troch rokov, pre šimona tam bude najviac, ale musim zohnať jednu, čo by chcela pre dievča......od narodenia...no uvidim a možno sa mi podarí niečo aj predať ked to vynosime a vráti sa mi poštovné, zatial som nič nepredala, všetko som podávala kamarátkam 🙂

tinaki1275
20. okt 2010

@miki060707 no tak je to asi tak som to dobre videla 12,37 pausalne za balik + 0,75 za kazdy kg..to vyjde asi na 22 eur..samozrejm eje to poistene a mas to za 2 dni .ono to nie je malo ,ale aj ta sa ti to urcite oplati ..🙂

mojalili
20. okt 2010

@tutifruti a hlavne je krásne , ze su zvierata rozdelene podla kontinentov a mozete ist medzi ne, ze? Super, tiez odporucam tuto ZOO, a hlavne na cely den, od rana do vecera, lebo inak vsetko nestihnete. 😉 😉 😉

Ahojte kočky, tak dnes nas ockovali - druhu davku, uvidim, ako to Danko bude znasat. Boli sme sa vazit, za tyzden pribral 270g, takze vazime 7340g 🙂

😉 Dnes som mu usila PLIENKACIKA, tak s nim spinka, hra sa, keca mu 🙂

tinaki1275
20. okt 2010

@miki060707 ja by som s tebou do toho isla ale bohuzial ..ja som v grecku ..a ma svk dojdem az v januari a aj to neviem ci naisto ..ale opytam sa kamosky co rodi v januari c i neche..

tutifruti
20. okt 2010

@mojalili booooze ale je Danielko veľký.... je to riadny rozdiel oproti nášmu Šimonovi... normálne aj na fotke vidno... 🙂
A tá ZOO je super....a výlet na celý den určite... 😀

tinaki1275
20. okt 2010

@mojalili jezis to je zlate..to aj moja by takeho potrebovala..inac ako s plienkou cez hlavu mu nezaspi ..🙂
a priberate super..aj my chceme ..povedz recept..😉

miki060707
20. okt 2010

@tinaki1275 asi do toho pôjdem, ale to je naprd, že neviem, čo všetko je v krabici, lebo to ma zalepené a nechce sa jej to už odlepovať a zas zalepovať a fotiť, čo mi poslala prá fotiek, tak su to pekné veci, ....no nechaj tak, ja to asi zoberiem a určite sa niekto nájde, kto to bude potrebovať....

tinaki1275
20. okt 2010

baby aku velkost vetrovky mam kupovat malej? teda segra chce kupit a pyta sa..na januar -februar staci aj 68 nie? alebo radsej 74 aby som ju mohla obliect dobre aj pod to ..?ja nemam paru 😒 ..teraz mame 62 cm...

mojalili
20. okt 2010

@tutifruti S tou plienkou najnovsie hra hru "Kde je DAnko" zakryje si sam oci a ked sa opytam, tak si ich odokyje a usmev ala MOna Lisa 😀 😀 😀 takto to robi aj pol hodinu v kuse 🙂
@tinaki1275 papame LEN materske mliecko 🙂 ALe tak on ma predspoziciu byt velky, dedkovia maju 1,9 m 🙂 tatko je chlapisko 🙂

tinaki1275
20. okt 2010

@miki060707 to urcite a ak nenajdes do januara a dodjem tak sa pripojim ..😉

tinaki1275
20. okt 2010

@mojalili waw to mas asi riadne kaloricke mliecko ..🙂 Z Danka bude chlapina🙂 a uz teraz vyzera ko by mal aspon 6 mesiacov..

tutifruti
20. okt 2010

@tinaki1275 ja by som radsej 74cm.... Ja teraz Simonkovi davam 62 a niektoré aj 68... ale v tom este trocha pláva.... a to mal dnes tri mesiace.... Takze ked bude zhruba v tých 6 mesiacoch sediet tak bunda....

@mojalili to musí but krásne.... Nas Šimonko je este také "teliatko".... aj ked začal "gágat".... škerí sa o dušu... a minule sa mu už aj nahlas chvíľu zadarilo.... tak sa strašne tešíme... baby aj z toho, ked ich pokváče.... 😀 ...zatiaľ

tinaki1275
20. okt 2010

No baby dnes je zase streda 😀 vidno to na ucasti 😉

tinaki1275
20. okt 2010

tak aby som tu nehovorila sama k sebe ako taky tutko ,idem radsej citat knizku 🙂)

monline
20. okt 2010

@bambola wau aká parádna kytica, takú som ešte nikdy nedostala, dakujem

@lulu1983 ďakujem za prianie
Ja tu teraz len na minútku nakuknem, ale možno prídem ešte neskôr

monline
20. okt 2010

@tinaki1275 ja neplánujem nič posteľové, nakoľko krámujem..ale mám kamošky na gmaily, tak tam sa vykecávam

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre