Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bellablonde
13. feb 2010

kafoditka rýchlo pridaj fotky, nech máme čo obdivovať 😉 mňa ešte nákupná horúčka nechytila, ale tipujem, že akonáhle budem vedieť pohlavie (až 18.marca mám uzv) tak ma to drapne poriadne. 🙂 Dugy, na strečnianskej mám pedinu Gibalovú. Ty chceš ku komu dať dcérku?

kafoditka
13. feb 2010

bellablonde, aj ja byvam v petrzalke a uz som rozmyslala nad pediatrickou.. Zatial mam tip na doktorku Zahradnikovu, ktora teraz sidli na Vysehradskej, tak neviem, ty si spokojna s p. Gibalovou? Strecniansku mam urcite blizsie..

dugyna
13. feb 2010

bellablonde ..ja chcem dat malinku k dr.herzgovi..to bol donedavna moj obvodak..a som bola velmi spokojna....takze urcite dam malinku k nemu..je to vyborny lekar..tuto na fedinke nepoznam nejak lekarov..a co tam maju znymi maleho tak sa mi moc nepacia kroky pani doktorky...neviem..

ten doktor ma aj vyborny pristup k pacientom.. a vidno to aj na tom ze donedavna som este k nemu chodila aj ja 😀 a vela ma takych starych pacientov ako ja co sa im nechce odist 😀

dugyna
13. feb 2010

kocky som sa vam ani nepochvalila moj drahy bol dnes na nakupe v tescu 😉 a dosiel z kukaj co som kupil malinkej prinecznicke 😉 😉 😉 😉 😵 😵 😵 😵 juj taky bol zlaty...kupil take trcicecko s dlhym rukavikom rifliky take letne dupajdy..a to panocky krasne tak sa tu nd tym este teraz rozplyvam...
teraz utekam na stretko s babami sprvy krat tehoten a potom ked pridem tak to odfotim a dam do albumu 😉

bellablonde
13. feb 2010

vcelku som spokojná. Na jednej strane je to tým, že tam chvalabohu nechodíme často, ale má vždy veľa pacientov (hoci za poplatok sa dá zavolať si a objednať sa presne na hodinu, prídeš, ideš dovnútra a zaplatíš cca 7€), poradňu pre bábatká má v po,str,pia poobede - čakáš v poradí... Je taká vecná, kritická, žiadne prehnané úsmevy, ale odborníčka fakt dobrá, Peťkovi ešte ani raz nedala atb... Ešte s bruškom na konci tehotenstva sa k nej chodí na takú prednášku o starostlivosti o bábetko- to robí jej sestrička. ...Kľudne sa pýtaj viac, čo o nej ešte chceš vedieť

bellablonde
13. feb 2010

Zahradnikovú má moja kamoška - aj ma na ňu nahovára, nech zmením. Mala by som to priamo v baráku 🙂 Je s ňou tiež maximálne spokojná. Ona ku nej prešla od Špánikovej (tá je na fedinke a býva v časopisoch, do telky chodí ) Dugy uži si pekné poobedie 😉

oacka
13. feb 2010

Karinnka, dnes som bola v Tegeli a odskúšala som si ten neonato reverso sport tris naživo a bola som veľmi spokojná aj ja,aj manžel. Berieme ho, mala si pravdu,je veľký. a ľahko sa s ním manipuluje. v ponddelok ho asi kúpime. Jeeej, budeme mať kočík! 🙂

karinnka
13. feb 2010

oacka to ma tesi 🙂 ja ho uz mam poskladany a stale si ho obzeram🙂)))Jedna kocka mi tti pisala na konikovi,ze najlepsii fusak do nho je tento http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7074587....... uz som nad nim rozmyslala,aj ked na fusak je este kopu casu

oacka
13. feb 2010

Ja som bola hotová z toho,ako rýchlo ho predavačka celý naklikala, poskladala, všetko nám poukazovala, aj manžel bol z toho hotový. a navyše je aj fakt pekný a zaujímavý. škoda,že tá kočka,čo si od nej kúpila ho už nemá. Ale má cam pulsar a ten je veľmmi podobný, a za fakt super cenu. bola si spokojná s nákupom u nej?

maxara
13. feb 2010

Ahojte babulky... no to vam poviem, ja som mala ale smolu za posledne dva dni... vcera rano po ceste do roboty nas v BA pri zvaracaku osuchlo jedno auto a ani nezastalo... poriadne sme sa zlakli, na aute mame pekny skrabanec a skoro si to odnieslo zrkadlo... nastastie okrem toho skrabanca a oskreteho zrkadla sa nic nestalo... akurat, ze ma to pekne rozladilo a viezlo sa to so mnou cely den... Tety, ktore mam v robote na starosti, boli vcera mimoriadne primitivne a nechali sa tri krat za den nacapat, ako vysedavaju a klebetia a nemaju nic porobene... raz z toho ich dokonca nacapal moj sef... cize pruser mali nielen ony, ale aj ja...to ma rozladilo este viac, tak som z roboty zdrhla uz o 14tej a presla som sa po avione, kym som cakala na draheho a kupila som prvu vec pre nase baburiatko, take tri bodycka v jednom baleni...
celu noc som nemohla poriadne spat, stale som sa budila na blbe sny alebo zapchaty nos a rano som zistila, ze ma boli hrdlo... supeeer ☹ .. potom som mala mimoriadne neprijemnu rannu nevolnost, o dost intenzivnejsiu ako obvykle a podla tt by som uz nemala mat ziadne 😝
no a o 10:35 sme sli autom po nase auto do servisu a zapadli sme do obrovskeho zaveja... a nech sme robili co sme robili, zahrabavali sme sa stale hlbsie... navyse riadne fukalo a po asi 5 minutach uz boli zaviate aj nase stopy, aj zbytok cesty a nikde ani zivej duse... po 20tich minutach, co som v teplakoch skakala v 30 cm hlbokom snehu a snazila sa najst na blizku nieco, cim by sme si vypodlozili kolesa, sme sa rozhodli, ze zavolam na 112 tku... ved ocividne zlyhali cestari... a my sme nemali sancu... takze vraj mi mozu poslat len platenu odtahovku 😠
nakoniec sme volali svokrovi, ktory k nam vyrazil aj s dvoma lopatami, ibaze cesta bola z oboch stran uz uplne zaviata. Styri auta sme otocili asi 70 m od nasho auta, aby nezapadli... ani nam nemali ako pomoct. Ja, aj nasi dvaja psi (este k tomu jazveciky) sme boli uz riadne premrznuti a drahy cakal na jeho otca. Nastastie sa objavil taky dzip s troma mladymi chalanmi a dvoma starsimi panmi, ze oni sa prisli vyjasit do snehu, lebo poculi, ze cesta je zaviata... tak oni nas potom hodinu vytahovali... to som uz so psami nemohla sediet v aute, lebo by ho nevytiahli... Len pred chvilou sme dosli domov a trochu sa teraz zahrievame... dufam, ze toto bola posledna neprijemnost, co sa mi stala...

mojalili
13. feb 2010

KArinka, ja mam zavinovacku do vajicka od Emitexu...http://www.maderna.sk/emitex/zavinovacky-fusaky... a som s nou spokojna.
Budem ju mat aj vo vajicku, ked pojdeme pre maleho, aj ked bude leto...( u mna jun),ale bude to dobre vo vajicku. LAhko sa perie a stale je ako nova 😉

kafoditka
13. feb 2010

bellablonde.... dakujem za info, este porozmyslam a poradim sa s manzelikom 😉

oacka
13. feb 2010

Maxara, tak tomu sa povie dobrodružstvo! ☹ Dúfam,že bude bez následkov, pekne ležkej v teple a pi horúci čaj. Ja mám ranné nevoľnosti aj teraz, tak raz ddo týždňa, a niekto to má celé tehotenstvo. 😝

kafoditka
13. feb 2010

mojalili, akurat nad tou zavinovackou rozmyslam. Myslis, ze sa viac oplati letna alebo ta univerzalna? neviem, aka je ta letna na dotyk, bude ju moct vyuzit aj sept,-oktober?

mojalili
13. feb 2010

JA mam taku hrubsiu, ked som ju kupovala, tusim este ani letna verzia nebola. No tato hrubsia je dobra, krasne sa do nej babatko schova, do vajicka idealne....POckaj...dam fotku do albumu, kde je moja dcerka v nej zabalena.... uvidis 😉

mojalili
13. feb 2010

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu... tu je ta zavinovacka, ale skoda, ze nie je LILI v nej cela vidiet...ale krasne obalila babatko...Skusim ju najst doma a odfotim...ked ja ale neviem, kde co mam..neiktore veci mam doma, niektore u rodicov...hruza so mnou 😒

kafoditka
13. feb 2010

MOJALI dakujem, vypada fakt dobre a Lili je v nej uzasna 😉

maxara
13. feb 2010

oacka - dufam aj ja, ze bez nasledkov... pojdem si lahnut a skusim aj zaspat... a dufam,z e uz nikdy take nezazijem... ale fakt som bola mimo z tej ludskej ochoty, riskovali, ze tam zapadnu aj oni, ale napriek tomu nas isli vytiahnut a este k tomu, ked bolo po vsetkom, ani nepockali na dakujem... normalne som bola dojata, baby... a to sa podielali na nasom vyslobodzovani dve cudzie auta, ten dzip a potom sa pridal este dalsi dzip, lebo ten prvy bol s nami v koncoch... potom prisiel svokor s lopatami a ti chlapi ich chytili a odhrnali a striedavo tlacili auta a tahali... dakujem im velmi za to... a ze nasa 112 vas kludne necha v srabe, hoci zapadnete priamo na neupravenej a ani nijak neoznacenej statnej ceste, kvoili tomu, ze cestarov je nedostatok, lebo peniaze si podelia ini pani... tak to je na zaplakanie... som z toho pekne znechutena

mojalili
13. feb 2010

LILI sa narodila 20.3. vtedy bolo dost zima, este sneh, vyuzila som ju super. Aj sestrenka ju mala a stale je ako nova, takze urcite ju vyuzijem aj teraz. Esteze je zelena s bananovym vnutrom 😀 . Kocik som mala zeleny vojensky a hraskovy, tak reto🙂
JEjda kocky, praVE SOM nacala CD, kde sa LILI narodila a bola malicka, to su krasne spomienky, uz sa tesim na Danielka🙂

mojalili
13. feb 2010

Prave pozeram, ze ja mam Emitex fleece aj zvnutra aj zvonka, dvojitu, takze mam asi zimnu verziu.....ale asi by som na vasom mieste nekupovala letnu, ale tu prechodnu... 😉

MAxara - esteze prisla pomoc, prechladnut teraz nie je nic dobre, poriadne sa zababus aby si nebola chora, treba sa teraz nadopovat vitaminmi a teplymi cajmi. Drzim palce, aby si bola OK 😉 😉

karinnka
13. feb 2010

Mojalilil ako dlho sa LIli do nej zmestila? 🙂

karinnka
13. feb 2010

oacka bola som...uplne super,zaslala mi to na dobierku,plus som zaplatila za kuriera 10eur,zaslala mi ho v pondelok a v utorok som ho mala...som pozerala tiez teraz Cam pulsar vyzera velmi podobne....a aj jediny ma vecsie kolieska lebo aj tie Cam su fajn,len tie male koliesk su v zime velmi neprakticke

mojalili
13. feb 2010

Hm...cca do 5. mesiaca, ale zalezi, ako je babo naobliekane...

mirka285
13. feb 2010

mojalili jak som zbadala Lilianku v tej zavinovacke,hned som ju musela objednat 🙂

maxara
13. feb 2010

baby prepacte, ze vas tu zatazujem takymito somarinami... som sa potrebovala vyzalovat ☹ som nejaka precitlivela, mozno aj to hrdlo, mozno na mna nieco liezlo uz v noci a toto rano som najmenej potrebovala..

mojalili - uz som pokojnejsia, lebo prave sa mi drobcek zacal mrvit, takze hadam je vsetko v poriadku

oacka - ja vraciavam este stale kazducke rano... ale dnes akoby sa mi nedalo prestat, stale ma napinalo, ale uz nic neslo..

karinnka
13. feb 2010

Maxara,len rychlo do postele a odychovat 😉 A kludne sa vyrozpravaj...vsak nato tu sme 😉

strasska
13. feb 2010

Ahojte,
ku kocikom, skuste si ako s nimi ide hojdat. Uz to sice nejde ako na tych starych kocikoch, ako sme mali my, ale napr. Cam Cortina bol riadny kostitras. Nase male urevanca by asi v takom nezaspalo nikdy.
Emitex fusaky a zavinovacky su super, vrelo doporucam.
Dugyna, Teba este cakaju statnice?Uf nezavidim. 😲 A co studujes?
Ja nenakupujem nic, ja som si pokupila v neutralnych farbach, podostavali sme si vacsinou modre veci, ale modra farba je podla mna v poho.
Mna skor lakaju satky a nosice na nosenie a nad tymi plienkami tiez rozmyslam.
Inak mne sa poppoloni nepozdavali, mala som od kamosky, pouzivala ich 3 mesiace a boli velmi drsne.

mirka285
13. feb 2010

Maxara oddychuj pekne,ja ked som dnes isla z kozmetiky, mi padol na hlavu kusisko mokreho snehu z vysky siedmeho poschodia...som myslele ze mam rozbitu hlavu,normalne ma to omracilo..nastastie som mala na hlave kapucu tak ta to trochu stlmila ☹ mi aj do placu bolo ked som si predstavila ze ma to mohlo prizabit ☹ teraz sa uz smejem na tom,na have mam len mensiu hrcu..asi je dnes niaky urazovy den ci co ☹ ☹ ☹

maxara
13. feb 2010

mirka285 tak to je sila.. ja som raz stala vedla uja na krizovatke na semafore v BA v starom meste a jeho to veru zasiahlo napriamo, az spadol (bol to taky starsi pan)... nastastie to prezil, ale volala som mu sanitku, lebo sa netvaril, ze odide po svojich... inak fakt velmi nebezpecne, mala si stastie v nestasti

kafoditka
13. feb 2010

: https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
tak som hodila nejake fotky do albumu s dnesneho nakupu 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre