Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

lulu1983
29. okt 2010

@denisse fiiiiiiiha! gratulka. bolo vela placu?

mirka285
29. okt 2010

@denisse tak a tym sa vysvetluje to placlive obdobie,gratulujeme.

mojalili
29. okt 2010

@denisse Gratulujem Deniska, a boli aj place??? MOj maly reve cele dne a stale nechcu sa predart, iked vsetko nasvedcuje tomu, ze uz uz.... 😉

bambola
29. okt 2010

@macik27 no asi aj nas bude cakat rehabilitacia ale nasa mala preferuje zase lavu stranu ale co tu spominali baby tak vacsinou ak deti preferuju tak pravu, zeby nasa bola lavacka? 😉
mame ist na kontrolu o dva tyzdne cca. odkial si vlastne?

mojalili
29. okt 2010

@maxara 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 az mi slzy vybehli, ked som citala tvoj sen 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bambola
29. okt 2010

@denisse fiha 😕 gratulujem, no ja dufam, ze nasa krpana si este pocka 😉

mojalili
29. okt 2010

@macik27 Ja som chodila s Dankom od 3 mesiacov na rehabilitaciu, pretoze Danko mal skrateny krcny sval, samorejme sa to odzrkadlovalo, ze hlavu dolcil viac na lavo a lavu stranu mal rozvinutejsiu....Cvicili sme poctivo Vojtovu metodu od augusta a minnuly tyzden sme skoncili. Pekne sa to upravilo, ale naozaj treba poctivo cvicit, aj ked babo plce...ono si potom zvykne a bude sa bud smiat alebo ako moj Danko mi nadaval... 🙂 Prajem vela uspechov-----PS: bud rad,a ze sa to objavilo skor, v 6.mesiacoch by bolo mozno uz neskoro... 😉 😉 😉

maxara
29. okt 2010

@mojalili 🙂 asi som zavisla, ked konikujem este aj v noci 😉

@bambola musis mysliet pozitivne.. napr ja miniem menej vody pri kupani, ale ty zas menej pri sprchovani 😀 alebo ked prsi, ty sa schovas pod elektricke vedenie a ja surovo zmoknem aj pod dazdnikom 😠 skratka ber to tak, ze vzdy sme na tom lepsie, ako take priemerne baby.. nas si vzdy vsimnu chlapi.. na mna povedia, ze som tucna, na teba ze si chuda, ale take priemerne baby sa musia nastajlovat, aby ich okomentovali 😀 😀 😀

@merikac inak som sa bola prevazit a zistila som , ze dve kila som uz pribrala, tak zacnem uvazovat nad nejakou zatkou do kakaca, ked budem mat este lahsie sranie 😀 😀 😀

maxara
29. okt 2010

@denisse 😲 fiiiha, to je super.. tak preto ten nepokoj. Som zvedava ako my.. a ktory vysiel ako prvy?

bambola
29. okt 2010

@maxara paci sa mi tvoj pozitivny pristup 😀 😀 z kazdej strany 😀

macik27
29. okt 2010

@bambola ja som z Trenčína, doktor nám povedal že to je tým že sa narodila skôr že má ešte stále také stuhnuté svalstvo a treba to rozcvičiť. Ja sa toho trošku obávam lebo ona nemá moc rada ked sa jej niekto dotýka ani pohladkať sa moc nedá hned sa ohána ručičkou aby sme jej dali pokoj 🙂 tak neviem ako bude na to reagovať

macik27
29. okt 2010

@mojalili super že ste sa dali tak rýchlo do poriadku dúfam že u nás to tiež pôjde bez problémov

maxara
29. okt 2010

@bambola no ale povedz, nemam pravdu? 😀

mirka285
29. okt 2010

@maxara takze od dnes sa stailujem aby si ma niekto vsimol 😝

maxara
29. okt 2010

@mirka285 presne tak Miri 😀 😀 😀 niecim sa musim uchlacholit..

merikac
29. okt 2010

@denisse jeeeeeeeeej,,tak to je asi prve nase julovciatko so zubkom,,, 😵 😵

bambola
29. okt 2010

@maxara nemozem inak ako ti len dat za pravdu 😀

bambola
29. okt 2010

tak ja mam na obed knedlu vo vajicku, bolo treba dojest knedlu aby sa nepokazila. niekedy si pripadam ako dojizdec, vsetko co ostane alebo aby sa nepokazilo musim zjest ja cez den 😠

lulu1983
29. okt 2010

@bambola ja bezlepkac sa pytam... ako chuti knedla? 😉 uz si nepamatam.... booze, to uz je tak davno, co som jedla knedlu, masko a kapustu... a podobne veci, ze si nepamatam ani ako chutia..

denisse
29. okt 2010

@lulu1983
@maxara
bola posledne dni velmi nespokojna a vcera preplakala celu navstevu u znamych, uz som si myslela, ze ma fobiu z ludi 😒
vysla jej spodna jednicka, myslim, ze lava ... a mozno je tam uz aj kusok pravej, ale nechce mi dovolit sa kuknut, len som nerezovou lyzickou o to cinkla ... a malickom om nahmatala ...

lulu1983
29. okt 2010

@denisse ALE pisete historiu, je to nase prve zubovciatko 🙂 inak sa obavam, ze idu zuby aj nam... podla toho, co si pisala ty, @mojalili a @mirka285 to vyzera aj u nas kadejako

bambola
29. okt 2010

@lulu1983 joj mas bezlepkovu ☹ to mi je luto, taaaaaakze ked si obalis knedlu vo vajicku tak chuti rovnako ako chleba vo vajicku ale bez korky, snad aspon ten bezlepkovy chleba chuti ako chleba 😒

carrie84
29. okt 2010

@macik27 - drzim paste, nech to dobre dopadne. Ku komu chodite? Ja sa chystam s malym na poradnu + ockovanie a musim sa spytat nasej dr. na to - mam pocit, ze maly preferuje pravu stranu. Tak dufam, ze si to len namyslam 😨 Inak - aj ja som z TN 😉

lulu1983
29. okt 2010

@bambola si zlaticko... bezlepkovy chlieb nechuti nijako, vonu a chut dobreho domaceho chlebika nikdy nezabudnem 😵 😵 😵

mirka285
29. okt 2010

no tak dnesnu davku mrkvy so zemiakom mame za sebou,extra jej to nesmakovalo,ale zajtra jej spravim cukinu tak mozno to bude viac chutit...a ja si musim kupit v Tescu jednorazove podbradniky lebo ja mam mrkvu vsade 😠

maxara
29. okt 2010

@denisse tak parada.. a neboli to pri kojeni?

macik27
29. okt 2010

@carrie84 no my chdíme k Chudému, aj si rodila v trenčíne? Ja som tam bola až do šiesteho augusta, malá bola týždeň na JISke.

lenuss84
29. okt 2010

@lulu1983 ahoj.aj ja sa zacinam obavat,ze aj mojej Adrike pojde o chvilu zubok.vyzera to tak.no tak na to sa vobec netesim.viem si predstavit tu bolest co si musia deti vytrpiet,kedze mne rastu zuby mudrosti ....fuuuuuuuuuuuuuuuuj

lenuss84
29. okt 2010

@denisse gratulujem.no tak uz aj nas vsetkych ostatnych to bude cochvila cakat.netesim sa teda ....no ale co uz.musime si to odskakat.a ako si prisla na to ze sa tlacil?bol plač,alebo si nahmatala prstom alebo ako.ako na to pridem?dik

sarai
29. okt 2010

@mirka285 a co davas ako prikrm? zatial len mrkvicku, ci uz aj nieco ine? a kasicky robis nejake?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre